Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #15271 20 listopada 2016, 15:50

duszka Fajna mama
Tandem coś czuję że u Ciebie będą bliźniaki ;) ;)

Zgłoś nadużycie #15272 20 listopada 2016, 15:50

tandem Supermama
Dziękuję dziewczyny, musimy się z tym oswoic :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #15273 20 listopada 2016, 15:51

Katrina13 Gotowa na wszystko
Duszka dobrze mówisz o tych bliźniakach:* hihi

Zgłoś nadużycie #15274 20 listopada 2016, 15:52

atomcia Fajna mama
No wiedzialam! Gratuluję pięknej bety tandem :-* Jejuuuu ile teraz pięknych momentow przed Tobą, przed nami ☺☺☺

Zgłoś nadużycie #15275 20 listopada 2016, 15:54

duszka Fajna mama
Tandem czekamy na piękny suwaczek

Zgłoś nadużycie #15276 20 listopada 2016, 15:57

atomcia Fajna mama
Tandem a pamiętasz jak pisalysmy, że idealny moment na spotkanie to swietowanie naszych 2 kreseczek. No i masz! Wykrakane :-) :-) :-) Już byłaś w ciąży w czwartek! :-) :-) :-)

Zgłoś nadużycie #15277 20 listopada 2016, 15:58

Vam Fajna mama
Tandem brawo! Beta piekna gratuluje! Spokojnej zdrowej ciazy zycze :-)

Zgłoś nadużycie #15278 20 listopada 2016, 16:12

Mika29 Fajna mama
Tandem piękna beta :-) życzę nudnych i wesołych 9 miesięcy :-)
A jak reszta wyników?

Zgłoś nadużycie #15279 20 listopada 2016, 17:24

niebieska88 Fajna mama
Tandem piekna beta, zdrowej i spokojnej ciąży

Zgłoś nadużycie #15280 20 listopada 2016, 17:38

Ulek Fajna mama
Gratulacje kochana:-*Pewnie ze musisz sie oswoic,uwierzyc.To swietuj z mezem my juz cie nie meczymy dzis:-*

Zgłoś nadużycie #15281 20 listopada 2016, 18:37

tandem Supermama
Dziękuję dziewczyny :) jestem w kontakcie z napro, dlatego zbadałam też tsh 0,77 i progesteron 22,97, jutro rano mocz. Pierwsze zalecenia: nie serduszkować z mężem, często jeść i nie jeść nabiału i glutenu (!), a więc dietę kontyuuję. Muszę na spokojnie jeszcze raz przeczytać wszystkie miłe słowa od Was, za które bardzo, bardzo dziękuję! :) nie spodziewałam się aż takiego wysypu dobrych słów :)
na "pierwszy rzut oka" pomogło nam chyba kilka spraw, po wyprostowaniu wszystkich wyników już kilka miesięcy temu. Stawiamy na kompilację:
wiary (duszka wie coś o tym) + hsg + diety bez glutenu, nabiału i całej reszty niedozwolonej na protokole) + encorton (nowa rzecz w moim tabletkospisie) + tequila night (turboślimak przetestowała pierwsza) + wiruski na żywo od atomci :) I wiecie co, rano jak się obudziałam, patrzę słońce świeci tak pięknie. Powiedziałam mężowi, że tylko pójdę do toalety i położę się z nim jeszcze spać. Ale... już nie zasnęliśmy :) okienko zróżowiało i potem nie zbielało całe, została kreska... poszłam z testem od razu do niego i potwierdził, że widzi to co ja. Popłakaliśmy się obydwoje :) jak się nieco ogarnęłam, to pierwsze co to zrobilam zdjęcia i wysłałam do Was. :)
Byliśmy dziś na spotkaniu domowego kościoła. Fragment z Pisma Świętego: o zwiastowaniu. Nie muszę Wam mówić, że odebraliśmy to bardzo osobiście :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #15282 20 listopada 2016, 19:02

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Dziękuję dziewczyny :) jestem w kontakcie z napro, dlatego zbadałam też tsh 0,77 i progesteron 22,97, jutro rano mocz. Pierwsze zalecenia: nie serduszkować z mężem, często jeść i nie jeść nabiału i glutenu (!), a więc dietę kontyuuję. Muszę na spokojnie jeszcze raz przeczytać wszystkie miłe słowa od Was, za które bardzo, bardzo dziękuję! :) nie spodziewałam się aż takiego wysypu dobrych słów :)
na "pierwszy rzut oka" pomogło nam chyba kilka spraw, po wyprostowaniu wszystkich wyników już kilka miesięcy temu. Stawiamy na kompilację:
wiary (duszka wie coś o tym) + hsg + diety bez glutenu, nabiału i całej reszty niedozwolonej na protokole) + encorton (nowa rzecz w moim tabletkospisie) + tequila night (turboślimak przetestowała pierwsza) + wiruski na żywo od atomci :) I wiecie co, rano jak się obudziałam, patrzę słońce świeci tak pięknie. Powiedziałam mężowi, że tylko pójdę do toalety i położę się z nim jeszcze spać. Ale... już nie zasnęliśmy :) okienko zróżowiało i potem nie zbielało całe, została kreska... poszłam z testem od razu do niego i potwierdził, że widzi to co ja. Popłakaliśmy się obydwoje :) jak się nieco ogarnęłam, to pierwsze co to zrobilam zdjęcia i wysłałam do Was. :)
Byliśmy dziś na spotkaniu domowego kościoła. Fragment z Pisma Świętego: o zwiastowaniu. Nie muszę Wam mówić, że odebraliśmy to bardzo osobiście :)

Ja juz wszystko napisalam na staraczkach 2016 :-) .jeszcze raz gratuluje, :-) dbaj o siebie i o maluszka lub maluszki :-)

Zgłoś nadużycie #15283 20 listopada 2016, 19:23

duszka Fajna mama
A mój humor trochę się zepsuł , ja już nie mam siły do mojego syna . Codziennie bardziej niegrzeczny . Nie wiem już jak z nim rozmawiać i gdzie popełniliśmy błąd w wychowaniu :(

Zgłoś nadużycie #15284 20 listopada 2016, 19:39

Ulek Fajna mama
Duszka na pewno nie popelnilas bledow.Moze chlopak ma gorszy okres, moze tym chce zwrocic na siebie uwage rodzicow?Myslisz ze on nie bedzie zazdrosny o nowego dzidziusia?Moim zdaniem nie ma znaczenia wiek...dlugo byl jedynakiem a teraz rodzice beda mieli nowe dziecko wymagajace duzo uwagi.Moze jego zachowanie to rodzaj buntu na nowa sytuacje?To tylko moje domysly ty na pewno najlepiej znasz swojego syna.

Zgłoś nadużycie #15285 20 listopada 2016, 19:49

duszka Fajna mama
Ulek jak do tej pory jeszcze nie jest zazdrosny . Nawet nie bardzo się tym tematem interesuje . Zawsze chciał mieć rodzeństwo a teraz nawet nie zapyta . Myślę że jak będę miała większy brzuch to może bardziej się zainteresuje . On bardzo mam pyskuje, kłóci się z nami . Nie wiem jak z nim gadać

Zgłoś nadużycie #15286 20 listopada 2016, 19:55

madzia90krk Fajna mama
Tandem ale twoja piękna nowina zrobiła poruszenie na forum. Każdej z nas której się udało każda gratulowala itp ale chyba nie było fo tej pory takiej reakcji jak na twoją ciążę :) to tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze nie tylko ja poczułam mimo relacji tylko przez Internet jaka jesteś dobra osoba i ciepła ile w twoich postach było dobroci miłości gdy pisałaś o was jako małżeństwie.. w opowiadaniach o twojej rodzinie ile było szczerości i w ogóle. Wspaniałe tak kogoś " wirtualnie " poznać i polubić. I tak jak niektórzy swa anonimowość wykorzystują do hejtow to Ty mam wrażenie byłaś tu całkiem prywatna taka jaka bylabys face to face. Myślę ze tak jak nam się zrobiło ciepło na seduszku na wieść o tym ze będziesz mama tak tobie musi być miło ze tak ozylo forum ( w wekend ) .

Bardzo Ci kochana gratuluję jeszcze raz ! Dbajcie i siebie mocno :)

Teraz moje kciuki równie mocno trzymam za kochana sofi która daze podobnym sentymentem co Ciebie i oczywiście Kamila i staraczka ! Zresztą za każdą was :)
Tandem jesteś tu dla wszystkich przykładem chcieć to móc.
W ogóle ty i duszka wasza wiara .. eh zazdroszczę wam tego. Będziecie wspaniałymi mamami !!!

Zgłoś nadużycie #15287 20 listopada 2016, 20:02

duszka Fajna mama
Madzia jakby nie modlitwa to nie wiem co by ze mną było. Ja wiem że Jezus cały czas jest ze mną , w każdej sytuacji mojego życia , nawet tej najtrudniejszej. Z tych trudnych zawsze wyprowadza dla mnie tylko dobro

Zgłoś nadużycie #15288 20 listopada 2016, 20:10

staraczka33 Supermama

madzia90krk napisał(a)

Tandem ale twoja piękna nowina zrobiła poruszenie na forum. Każdej z nas której się udało każda gratulowala itp ale chyba nie było fo tej pory takiej reakcji jak na twoją ciążę :) to tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze nie tylko ja poczułam mimo relacji tylko przez Internet jaka jesteś dobra osoba i ciepła ile w twoich postach było dobroci miłości gdy pisałaś o was jako małżeństwie.. w opowiadaniach o twojej rodzinie ile było szczerości i w ogóle. Wspaniałe tak kogoś " wirtualnie " poznać i polubić. I tak jak niektórzy swa anonimowość wykorzystują do hejtow to Ty mam wrażenie byłaś tu całkiem prywatna taka jaka bylabys face to face. Myślę ze tak jak nam się zrobiło ciepło na seduszku na wieść o tym ze będziesz mama tak tobie musi być miło ze tak ozylo forum ( w wekend ) .

Bardzo Ci kochana gratuluję jeszcze raz ! Dbajcie i siebie mocno :)

Teraz moje kciuki równie mocno trzymam za kochana sofi która daze podobnym sentymentem co Ciebie i oczywiście Kamila i staraczka ! Zresztą za każdą was :)
Tandem jesteś tu dla wszystkich przykładem chcieć to móc.
W ogóle ty i duszka wasza wiara .. eh zazdroszczę wam tego. Będziecie wspaniałymi mamami !!!

Madzia ale pieknie to ujelas o Tandem,zgadzam sie z toba fajnie byloby miec taka kolezanke (przyjaciolke)no codzien kolo siebie,nie tylko wirtualnie ,ale rzeczywiście Tandem to sie nalezalo i juz!!! :-)

Zgłoś nadużycie #15289 20 listopada 2016, 20:15

staraczka33 Supermama
Madzia priv :-)

Zgłoś nadużycie #15290 20 listopada 2016, 20:19

niebieska88 Fajna mama
Tandem miałaś jakies objawy czy tak poprostu testowalas?

Jak dziewczyny posza fantastycznie o Tobie, ciesze sie ze Tobie sie udalo