Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14991 15 listopada 2016, 8:30

tandem Supermama
Mika dziękuję. Muszę się zmotywować jeszcze do ćwiczeń. Ale gdy jestem w domu to głównie gotuję... Kiedy będziesz miała badania? Daj znać od razu!

atomcia to czekamy, czekamy!

Taszka a tak się właśnie zastanawiałam jak tam Twoja przeprowadzka. Podzielisz się jakimiś fotkami? :) przykro mi z powodu @, ale nowa szansa przed wami!

duszka odpoczywaj i trzymam kciuki za wyniki syna!

niebieska jak się dziś czujesz, lepiej?

ja dziś po pracy będę samotna, bo mąż nocuje jedną noc w delegacji. Będę musiała się mocno zmobilizować, żeby ugotować sobie coś do pracy (a jak nie ugotuję to nie mam co jeść, bo w sklepie to mogę sobie po drodze kupić tylko banany)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14992 15 listopada 2016, 9:48

niebieska88 Fajna mama
tandem to niestety trzeba coś zrobić, a ja dziś nic nie ma na obiad, będę głodna, a Ty co dziś dobrego gotujesz?

wiesz ja się dobrze czuję, jedyne co mnie martwi to jakbym miała otarte wargi sromowe, może źle mówię, tak to nic nie czuję, ale są nadwrażliwe np jak idę to je czuję

Zgłoś nadużycie #14993 15 listopada 2016, 9:55

tandem Supermama
hm to nie wiem czy to coś znaczy, czy nie...
Ja mam dziś do jedzenia: frytki dyniowe, mięso a la bolognese (bo bez sosu pomidorowego), sałatkę z białej i różowej rzodkiewki, ogórka, roszponki, gruszki i kiełków, banany, pomarańcze i sok marchwiowy. Co zrobię sobie na jutro jeszcze nie wiem, będę kombinować z tego co mam w domu. Ale skoro męża nie ma w domu, to może upiekę sobie coś na osłodę :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14994 15 listopada 2016, 10:27

Mika29 Fajna mama
Ja ciągle czekam na badania :-(

Zgłoś nadużycie #14995 15 listopada 2016, 10:28

Taszka Gotowa na wszystko
To nasze nowe gniazdko. Jeszcze pare dodatkow brakuje.

Zgłoś nadużycie #14996 15 listopada 2016, 10:38

Sofi Fajna mama
Hej dziewczyny, opuszczam Was na miesiąc bo musze się zdystansować, a czytając to forum tylko sie za bardzo nakręcam, ale wrócę za miesiąc ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14997 15 listopada 2016, 11:12

Vam Fajna mama
Sofi odpocznij badz spokojna i wroc :-)

Taszka piekne mieszkanie!!

Tandem jej ja to nie wiem co zjesc to zla chodze i musze cokolwiek a przy Twojej diecie z glodu bym umarla chyba haha podziwiam!

Zgłoś nadużycie #14998 15 listopada 2016, 12:20

Ulek Fajna mama
Helou :-)
Taszka slicznie urzadzone!A najlepszym dodatkiem na nowe mieszkanie bedzie dzidzia czego ci goraco zycze!
Tandem ja to podziwiam twojego meza za te diete bo ogolnie to ciezko facetow namowic do dietowania i nie mowie o rezygnacji np ze slodyczy czy piwa lub coli ale z chleba, makaronu to jak dla mnie juz wyczyn.
Sofi jesli ci to pomoze to pewnie-odpocznij nabierz dystansu ale bedzie nam ciebie brakowac:-*A @ dostalas?

Zgłoś nadużycie #14999 15 listopada 2016, 12:32

tandem Supermama
mika oj współczuję tego czekania ,w szpitalach tak niestety jest, że się czeka i czeka... :(

sofi rozumiem Twoją decyzję, zrób jak potrzebujesz. Tylko zajrzyj koniecznie przed Świętami!

Taszka mieszkanko super, meble Wasze czy już były? Jaka duża sypialnia! (zazdroszczę! no i ile łóżeczek się zmieści?) :) kanapa w nietypowym kolorze, ale tak pozytywnie nastraja, wiosennie ;) I balkon, przydatna sprawa.

Vam nie no, na spokojnie, mięso syci bardzo :) mąż ma zawsze więcej, np rano miał jeszcze jajecznicę z kiełbaską i pomidorami, a na wynos ma jeszcze warzywa duszone w mleku sojowym. Piję dużo, a w domu jako przegryzki mamy nieograniczoną ilość: jabłek, bananów, gruszek, marchewki oraz ograniczoną rodzynek (najsłodsza dozwolona rzecz). Głodni nie chodzimy :)

Ulek dziękuję w imieniu męża. Dla niego niejedzenie słodyczy było najtrudniejsze :) I woli, że może powiedzieć babci: nie zjem pączka, bo nie jem glutenu. A nie: nie zjem, bo jestem na diecie :D Najważniejsze, żeby nie był głodny, porcje trzeba dopasować. Generalnie każdy wujek jak słyszy, że jego dieta składa się z mięsa i warzyw, to komentują: super, na takiej to ja też mogę być :)

Zgłoś nadużycie #15000 15 listopada 2016, 13:03

Taszka Gotowa na wszystko
Mebelki nasze, mielismy szczescie, bo wszystko pasuje ze starego mieszkania. Chcemy tylko dokupic komode do sypialni i szafe do przedpokoju, no i oczywiscie firanki :) A lozeczko do dzidzi spokojnie sie zmiesci w sypialni :)

Sofi jeżeli potrzebujesz odpoczynku od forum to sobie odpocznij. Mam nadzieje, ze szybko wrocisz z pozytywem :)

Mika trzymam kciuki za badania.

Tandem niezle menu na dzis :)

Zgłoś nadużycie #15001 15 listopada 2016, 13:06

duszka Fajna mama
Taszka piękne mieszkanie, sypialnia extra ;)
Sofi czekamy na Ciebie

Zgłoś nadużycie #15002 15 listopada 2016, 13:15

sarita Zaprawiona w bojach

niebieska88 napisał(a)

Sarita cykl Ci sie skrocil? Już dostalas @?

Jak się rejestrowałam to miałam cykle 28-30 dni a teraz po 27 i wtedy wizyta wypadnie w 1dc , no chyba że się ciut wydłuży cykl... teraz mnie brzuch pobolewa , ale @ powinna przyjść dzień później bo wydaje mi się że owulka była dzień później - czyli @za 2 dni.

Hehe , zamotałam

Zgłoś nadużycie #15003 15 listopada 2016, 13:21

tandem Supermama
Taszka to świetnie, że meble pasowały :) życzę owocnych zakupów i dalszego urządzania w takim razie! :) dziękuję, menu z głowy ;)

sarita najważniejsze, żeby jednak nie wypadło 1dc, trzymam kciuki!

Zgłoś nadużycie #15004 15 listopada 2016, 13:29

a z tymi nockami to hmmm....mają swoje plusy i minusy
ja pracuję po 12h od 7-19 i 19-7.
dyżury są różne bo zdarza się np całą nockę na sali operacyjnej spędzić a zdarza się że jest ok
dla mnie fajnie że mogę być w jakimś stopniu niezależna ( teściowa pomaga sporadycznie gdy oboje jesteśmy w pracy ). Okropne jest dla mnie uczucie zależności od teściowej ;)
Po nockach odsypiam 3-4h ogarniam się i idę po młodego ( Kasia od tego roku szkolnego sama wraca ze szkoły) , a po szkole zajęcia karate i taniec ( tylko pon są wolne ;) )
Ogólnie jak ktoś nie musi to nie polecam pracy na nocki bo to się odbija na organizmie. Myślę że to też może mieć wpływ na to że nie mogę zajść tak szybko jak bym chciała :(

Zgłoś nadużycie #15005 15 listopada 2016, 13:36

Taszka fajnie urządziliście nowe gniazdko, mam nadzieję że łóżeczko szybko zagości w waszej sypialni ;)

Sofi , też sie zastanawiałam czy bardziej się nie nakręcam będąc tu , na forum , ale wiem że nawet jakbym się zaparła, to pewnie i tak bym zaglądała i była na bieżąco ;)
Odpocznij i szybko wróć do nas :*

też myślałam o MamieNatana...pewnie się przeniosła na grupę dla ciężarówek , chociaż fajnie byłoby przeczytać że u nich wszystko OK

Zgłoś nadużycie #15006 15 listopada 2016, 14:13

niebieska88 Fajna mama
Taszka piękne mieszkanie

Tandem też nie sądzę, że to ma coś wspólnego z ewentualną fasolką, ale wczoraj też fp miałam, ale dopiero wieczorem

Zagladam specjalnie wczoraj na lipcowki tam tez mamaNatana sie nie odzywa

Zgłoś nadużycie #15007 15 listopada 2016, 14:32

tandem Supermama
sarita taka praca na pewno ma plusy i minusy, świetnie, że dzięki temu jesteś bardziej niezależna :) organizm pewnie się rozregulowuje, ale przecież pielęgniarki, położne itp mają dzieci, czyli jakoś to musi zadziałać.

niebieska czyli przeprowadziłaś śledztwo :) mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku, tylko zabiegana jest, ale wreszcie się odezwie. Chociaż jak widać po tabelkach, sporo jest takich osób, które zamilkły: po prostu, albo po pozytywie...

Zgłoś nadużycie #15008 15 listopada 2016, 15:12

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, troszkę się nie odzywałam bo staram się odpoczywać, a moja Laura przechodzi bunt 4latki;/ oby jej szybko minęło.
Tandem smakowite te Twoje jedzonko :D
Taszka super mieszkanko, urządzone ładnie i minimalistycznie :) powodzenia w badaniu śluzu ! na nowe mieszkanko musicie mieć nowego małego lokatora, tego życzę Ci z całego serca:*
Duszka, Madzia, Vam jak się czujecie?
Mika trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze:*
Atomcia moje szczere gratulacje:*
Sofi dystans dobrze robi, ale nie zapominaj o nas i wracaj :*!!!! Bez Ciebie nie byłoby tu tak samo:*
MamaNatana rzeczywiście się coś nie odzywa, mam nadzieję, że wszystko u niej oki.
Chyba też Nyna coś się nie odzywa;/

Zgłoś nadużycie #15009 15 listopada 2016, 15:16

Mika29 Fajna mama
Dzięki dziewczyny. Super mieć takie wsparcie :-)

Właśnie weszłam do domu! Badania wyszły bardzo dobrze. Krwiaka już nie mam!!! Lekarz mówił, że w niedzielę pewnie pękł i dlatego krwawiłam. Na USG była jego pozostałość i się wchłonął wszystko.

Zgłoś nadużycie #15010 15 listopada 2016, 15:27

Katrina13 Gotowa na wszystko
Mika super , że już nie ma krwiaka, teraz tylko dbać o siebie i myśleć pozytywnie! :* cieszę się kochana!