Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14951 14 listopada 2016, 15:44

Ulek Fajna mama
Tandem moj synek na takie wysypki na duzej powierzchni ciala mial plyn Laticort tez z hydrokortyzonem i alkoholem..fajnie mu to wysuszalo wszelkie krostki plamki.Jesli u ciebie to reakcja na cos co zjadlas to moze kilka dobrych dni do tygodnia trwac zanim zniknie....A jestes alergikiem?Oby szybko przeszlo to dziadostwo!
Tak pierniczki tez pieke...obowiazkowo :-)
Sarita ja tez mam postanowienie takiej diety jak ty :-D ale cos slabo mi idzie hihi.
Mika trzymam kciuki za szybkie wchloniecie tego krwiaka.Odpoczywaj a wszystko bedzie dobrze:-*

Zgłoś nadużycie #14952 14 listopada 2016, 16:03

atomcia Fajna mama
Mika leż i odpoczywaj i będzie dobrze ☺
Tandem kurcze mi to tez wygląda na uczulenie... My z czymś podobnym walczymy już z miesiąc u Jedrka - też mial takie czerwone plamki najpierw na plecach, potem brzuch, a na końcu już prawie cale cialko :-( I wygląda na to, że mleko modyfikowane go tak zalatwilo... Wcześniej pil 1 i 2 i nic mu nie bylo, po roczku przeszlismy na 3 i masakra... Jest coraz lepiej, ale do ideału daleko :-(

Zgłoś nadużycie #14953 14 listopada 2016, 16:14

tandem Supermama
Dziękuję dziewczyny za wszystkie rady. Problem największy w tym, że jestem na tej paleo diecie, na protokole i dokładnie widzę co jem a na dodatek ostatnio nie jadłam nic nowego :/ to prawda, że w weekend zjadłam tego rogala ale o już było po tym jak wyszła ta wysypka... Dlatego się dziwię/martwię/denerwuje mnie to, bo nie widzę powodu dla niej... Alergie miałam tylko pokarmowe, ale reakcji skórnych nie. Jeśli do jutra nie zacznie się zmniejszać to może zapiszę się do lekarza po prostu.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14954 14 listopada 2016, 16:16

duszka Fajna mama
A ja zaleglam. Narobilam się dziś jak głupia a teraz boli mnie brzuch . Koniec z tą robotą . Muszę trochę zwolnić

Zgłoś nadużycie #14955 14 listopada 2016, 16:46

sarita Zaprawiona w bojach
Coś mi się cykle skróciły. Niby fajnie, bo mniej czekania , ale za miesiąc mam wizytę u gina i jak pójdzie wszystko zgodnie z kalendarzykiem i będę miała tego dnia 1 dzień cyklu :(

Zgłoś nadużycie #14956 14 listopada 2016, 17:15

sarita Zaprawiona w bojach
Dzisiaj idę na nockę , więc odezwę się pewnie jutro po południu albo wieczorem.

Zgłoś nadużycie #14957 14 listopada 2016, 17:17

tandem Supermama
duszka zwolnij, oczywiście! najwyższy czas! :)

sarita to trzymam kciuki, by jednak trafiło lepiej z tą wizytą, nie martw się na zapas. Współczuję nocki. To o której wstałaś dziś? Jak to się żyje z nockami, odsypiasz długo?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14958 14 listopada 2016, 17:21

staraczka33 Supermama
Duszka kobieto,zwolnij!!!w ciazy jestes!!! :-)
Sarita wspolczuje nocek,niewyobrazam sobie,pewnie kwestia przyzwyczajenia,ja ten tydzien popoludnia :-(

Zgłoś nadużycie #14959 14 listopada 2016, 17:32

duszka Fajna mama
Tandem, Staraczka postaram się

Zgłoś nadużycie #14960 14 listopada 2016, 17:37

Vam Fajna mama
Sarita wspolczuje ja bym nie dala rady spioch straszny ze mnie.

Duszka pewnie zwolnij. Nie ma sensu harowac odpoczywaj ile sie da :-)

Zgłoś nadużycie #14961 14 listopada 2016, 17:43

megan33 Zaprawiona w bojach
tandem dziekuje że pytasz :) czuję sie kiepsko ,męczą mnie mdłości, wymioty szczególnie z rana, cały czas jestem zmęczona, spać chodzę o 20i wstaję wykończona, ale licze że za kilka tygodni to minie, a co do dzidziusia to na ostatiej wizycie było widać serduszko, ale niestety bije wolniej niż powinno, teraz mam wizytę w czwartek i mam nadzieję że że jednak bedzie wszystko dobrze i serce bedzie biło prawidłowo, tak więc na razie nikt jeszcze nie wie o ciązy poza mężem oczywiście, i jakoś na razie sie nie umiem cieszyć bo nie jestem pewna czy nie będzie powtórki z marca :(

Zgłoś nadużycie #14962 14 listopada 2016, 17:58

tandem Supermama
staraczka, vam ja też sobie nie wyobrażam, dlatego podpytuję, jak sarita to robi organizacyjnie.

duszka trzymam Cię za słowo!

megan nie stresuj się na zapas, to na pewno nie pomoże fasolce! śpij dużo i czasem jedz czekoladę, żeby miała atrakcje różne. Daj znać koniecznie po wizycie no i oczywiście trzymam kciuki, by wszystko było dobrze!

Zgłoś nadużycie #14963 14 listopada 2016, 18:01

staraczka33 Supermama
Kurde dziewczyny musze zakupic sukienke chciałabym na allegro tylko boje sie ze nie trafie z rozmiarem :-(

Zgłoś nadużycie #14964 14 listopada 2016, 18:08

duszka Fajna mama
Staraczka i ja szukam sukienki. W Sylwestra męża siostra bierze ślub cywilny , potem robią imprezke w domu i jakoś muszę się ubrać . Myślałam o takiej trapezowej

Zgłoś nadużycie #14965 14 listopada 2016, 18:10

tandem Supermama
a ja raczej się powstrzymam z kupowaniem, zobaczymy dokąd mnie dieta doprowadzi :)
póki co mąż -10kg, ja -7kg

Zgłoś nadużycie #14966 14 listopada 2016, 18:21

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

a ja raczej się powstrzymam z kupowaniem, zobaczymy dokąd mnie dieta doprowadzi :)
póki co mąż -10kg, ja -7kg

O jacieeeeee Tandem kurde no!!!oddalabym wszystko zeby miec 7kg.na minusie

Zgłoś nadużycie #14967 14 listopada 2016, 18:22

staraczka33 Supermama
O nie!!!tak nie moze byc!!!od dzisiaj zero slodkiego

Zgłoś nadużycie #14968 14 listopada 2016, 18:25

madzia90krk Fajna mama
Witam się popołudniowa porą :)

Mika daj znać co u Ciebie ! :*;*

Tandem współczuję uczulenie / wysypki. Oby szybko przeszło :) Ale ładnie gubisz kg tylko tam sobie przypominam twoje zdjęcie i taka drobna Cię zapamiętałam zastnawiamw się z czego ty gubisz te kg :) Ale Dietka mimo kg jest bardzo zdrowa więc super taki detoks sobie zrobić. Ja ostatnio nie poznaje sama siebie .. przez to że nie śpię w nocy strasznie podjadam słodycze... mam takie napady ze jakby nie zapasy córki ( nie lubi czekolady a każdy przynosi w odwiedziny) to gotowa byłabym meza w nocy budzić lub sama się ubrać i iść do sklepu. Aż się boję wizyty u ginekologa i ważenia hehe

Sarita i i podziwiam za nocki. Chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ale na pewno ciężko jest odespac dyżur w dzień...
Szybkiej nocki życzę i dużo odpoczynku później.

Duszka Witam w klubie niewyspanych. Chyba nasz organizm przygotowuje nas na późniejsze wstawianie do dzieciątka. Chociaż ja z Amelka miałam względnie luz mam nadzieję że i z Zuzia tak będzie.. czego i tobie życzę :) powodzenia w szukanku sukienki na imprezę w sylwestra koniecznie di pochwał efektem poszukiwań.

Staraczka tobie rozniez życzę szybkiego znalezienia sukienki.

Megan nie stresuj się na wyrost. Wiem łatwo się mówi. Sama chwilę temu miałam wielkie obawy. Trzeba wierzyć że będzie ok. Ponoć zwolnienia serduszka do 15 tygodbia są normalnym zjawiskiem. Tak mi tłumaczyli. Teraz bije jak dzwoń i i Twojego bobasla na pewno też !

Dzisiaj z córką zaczęliśmy się bawić ciastolina wczoraj dostała od kolegi i powiem wam mimo zalecanej wieku trzy plus mój gagatek całkiem dobrze sobie radzil :) wycinanie odbijanie pieczątek sprawiało jej ogromną frajdę i czytają was teraz tak myślę że spróbujemy na święta we dwie upiec ciasteczka pierniczki może mi córcia w formie zabawy pomoże :)
Ja zalegam w wannie i mimo iz jest mi mega gorąco nie chce z rad wychodzić hehe
Miłego wieczoru wszystkim :*

Zgłoś nadużycie #14969 14 listopada 2016, 18:26

tandem Supermama
staraczka ja zachęcam serdecznie :) chętnie odpowiem priv na wszystkie wątpliwości, żeby tu dziewczynom nie zaśmiecać :D aha, to bez ćwiczeń jest ;)

Zgłoś nadużycie #14970 14 listopada 2016, 18:31

tandem Supermama
madzia zapasy czekoladowe są najgorsze, ja wydałam wszystkie słodkości, żebyśmy nie mieli pokus, szczególnie mąż, bo on kocha słodkie. Ale jest bardzo wytrwały, jestem z niego dumna :) Dziękuję Ci, to bardzo miłe co piszesz. Ja jakoś tak całościowo rozkładam te kg w sobie i może nie widać po mnie bardzo, ale wiem, że teraz wyglądam lepiej a mogę jeszcze lepiej. I co ważne, oboje lepiej się czujemy. Dlatego chcemy kontynuować zaostrzoną wersję tej diety do Świąt. Potem może zaczniemy wprowadzać ryż i niektóre kasze.
Dziękuję, mam nadzieję, że wysypka minie. Super, że wprowadzasz małą w arkana gotowania i pieczenia :) koniecznie podziel się potem fotograficznymi efektami pierniczkowej twórczości!