Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1451 29 kwietnia 2016, 8:54

mala_ala Gotowa na wszystko
Kamila, każdy facet jest trochę zazdrosny o swoja kobietę tylko nie każdy lubi to okazywać.

Mój M. w ogóle nie jest bardzo wylewny z jakimiś uczuciami i nie lubi pokazywać i dawać tego od siebie. Ciężko wydusić z niego czasem odrobinę czułości, jedyne kiedy się przytulamy to jak jak przyjdę do niego i w nocy w łóżku, a że on pracuje w pracy 9 h dziennie to jeszcze i w domu do późna siedzi w garażu wiec tylko się mijamy przy obiedzie, a mój M. jest mechanikiem samochodowym więc ciągle ma jakiegoś klienta w domu.

Zgłoś nadużycie #1452 29 kwietnia 2016, 8:57

kamila19880 Fajna mama
Madzia90 jestes pierwsza w kolejce do testowania ;) jak samopoczucie ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1453 29 kwietnia 2016, 9:00

Kate mój to ani nie zje ani się nie ubierze, ja muszę dbać o jego garderobę bo bez ze mnie nawet by pewnie porządnych spodni nie miał :) jego główne inwestycje to warsztat, ale z tego żyjemy i z tego nas utrzymuje :)

Zgłoś nadużycie #1454 29 kwietnia 2016, 9:02

kamila19880 napisał(a)

Madzia90 jestes pierwsza w kolejce do testowania ;) jak samopoczucie ;)

faktycznie Madzia pierwsza, wiec trzymam mocno kciuki za te 2 kreseczki :)

Zgłoś nadużycie #1455 29 kwietnia 2016, 9:07

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny :)
Witam tandem i trzymam kciuki :)
znowu mam co nadrabiac :)
Kamila sen proroczy ale 6 wow to chyba za duzo naraz hihi :)
troche kiepsko masz z mezem skoro taki uparty :P moj schudl sam od siebie..to ja kupuje chipsy a on ani jedengo nie chce, i chce teraz znowu mega diete zrobic ehh gdybym ja miala tyle samo zaparcia co on :P mi by sie przydalo tak z 10 kg schudnac..lekarz tez mowil ze musze troche zrzucic takze motywacja jakas jest :) nie poddawaj sie Kamila..pogadaj z mezem jeszcze raz na spokojonie..wylumacz mu ze jezeli oboje chcecie to oboje sie musicie starac a nie ze wszystko na Twojej glowie..ze on tez musi cos zmienic w swoim zyciu bo tak to bedzie tylko gorzej a nie lepiej.
Do mnie zaraz 16letnia siotrzenica ma przyjechac, pozniej sprzatanko zeby dlugi weekend byl wolny hihi i obiad :) dzis bym musiala pobiegac bo caly tydz nie biegałam bo jakas chora bylam ;/

Zgłoś nadużycie #1456 29 kwietnia 2016, 9:12

Moj M. tez nie jest wylewny..duzo skrywa w sobie, widze to czasami i probuje cos wyciągnąc od niego ale mamy problem bo nie potrafimy za duzo ze soba rozmawiac, ale czasem jak go cos juz za bardzo boli to powie..ostatanio z tesciem wypil i sie poplakał o tych wynikach itp zaczął mu sie żalić az mi sie przykro zrobiło jak na to patrzylam..ale czasami czlowiek musi sie komus wypłakac

Zgłoś nadużycie #1457 29 kwietnia 2016, 9:13

kate85 Supermama
Madzia trzymam kciuki!
Mój M wygląda jak model, spokojnie mógłby pozować,ale jest zbyt skromny i nie lubi się afiszować. Same dziewczyny Go zaczepiają, jak gdzieś jesteśmy to widzę ten wzrok heh, nawet jak braliśmy ślub, to z sali weselnej każda kelnerka chciała obsługiwać nasze wesele haha,aż mi to właściciel powiedział,że nigdy nie były takie chętne do pracy ;p nawet mojej przyjaciółce się podobał i była zazdrosna,że wychodzę za Niego za mąż..więc ma to swoje plusy i minusy :-) dla mnie najważniejsze było,żeby był dobry, wiadomo wygląd też się liczy,ale fakt, jest wspaniałym mężem i czasami nie jest jak facet, bo i lubi sprzątać, jeszcze poprawia po mnie, taki dokładny, ma świetny gust, uwielbia ze mną chodzić na zakupy i mi doradzać, mogę mu wszystko powiedzieć, jest moim najlepszym przyjacielem, uwielbia okazywać uczucia, zostawiać karteczki z wyznaniem miłości rano,życzę każdej takiego męża.

Zgłoś nadużycie #1458 29 kwietnia 2016, 9:15

Mala ala testuje jutro :)
trzymamy kciuki za 2 kreseczki! odrazu pisz jak zobaczysz wynik :)

Zgłoś nadużycie #1459 29 kwietnia 2016, 9:17

Mika29 Fajna mama
Mój M przez ok miesiąc będzie pracował po ok 15 h. Jak On da radę. Jeszcze wczoraj wpadły mu do oka opiłki aluminium i był na pogotowiu żeby mu to jakoś usunęli a dziś do pracy. Daje z siebie 100% i za to Go podziwiam.

Zgłoś nadużycie #1460 29 kwietnia 2016, 9:17

Kate tylko pozazdrościć Ci męża :) chodż ja na swojego nie mam co narzekać jest wspaniały na swój sposób, jestem z nim odkąd skończyłam 15 lat heheh więc wychowałam sobie go na porządnego faceta :)

Zgłoś nadużycie #1461 29 kwietnia 2016, 9:19

MamiMami Zaprawiona w bojach
Kamila doskonale Cię rozumiem. Mój M żądzy byl przy kości. Przed ślubem wazyl ok 100, potem przytył i tak jak Ty próbowałam go odchudzić w domu dietetyczne zdrowe obiadki. Jadł niby mu smakowało a po kryjomu szedł na kebab albo idąc po zakupy kupił słodycze i zjadł przed powrotem jak się zorientowałam to dalam sobie spokój ze staraniem bo jak mu nie zależy i nie ma motywacji to co się będę starała. Potem sam wziął się za siebie i schudł do 90 i wrócił do starych nawyków,wiec efekt jojo. To było w czasie jak ja byłam w ciąży więc tłumaczył to sobie tym że tyje wraz ze mną, położna w szkole rodzenia go w tym utwierdziła. Brzuch miał dużo większy od mojego rozstępy straszne. Teraz znowu się odchudza wazy 115. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zazdroszczę ze chociaż w pracy masz piękne widoki😉 .

Zgłoś nadużycie #1462 29 kwietnia 2016, 9:20

pełna.nadziei na pewno napiszę, ale chodź wiem że nie będzie czego gratulować :(

Zgłoś nadużycie #1463 29 kwietnia 2016, 9:21

kate to zazdroszcze..szczegolnie ze mozesz mu wszystko powiedziec, moj tez lubi sprzatac a szczegolnie swoj sprzet np telewizor..ps4 to wtedy zawsze po mnie poprawia :) i jak jest w domu jak sprzatam to zawsze mi poodkurza a ja reszte :) serce ma dobre i to chyba najwazniejsze no i wiem ze kocha mnie bardzo mocno i czuje sie bezpiecznie z nim, i nie zamieniłabym go na zadnego modela czy cos :)

Zgłoś nadużycie #1464 29 kwietnia 2016, 9:22

MamiMami Zaprawiona w bojach
Ja po wizycie u endokrynologa i jest ok. Bez leków, nie powinno być problemów z zajściem w ciążę ale w trakcie na pewno ujawni się niedoczynność tarczycy-taka mój uroda.

Zgłoś nadużycie #1465 29 kwietnia 2016, 9:23

mala ala badz dobrej mysli :) moze akurat sie uda :)

Zgłoś nadużycie #1466 29 kwietnia 2016, 9:24

Mika ja z moim mężem na pogotowiu okulistycznym jestem kilka razy w roku non stop jakieś opiłki powbijane, po co gogle leża na półce, chyba tylko dla pokazania ze je ma.

Zgłoś nadużycie #1467 29 kwietnia 2016, 9:24

Mami to super ze wszytsko okej i bez tabletek :) oby tak dalej

Zgłoś nadużycie #1468 29 kwietnia 2016, 9:26

Mami super ze wszystko w porządku :) teraz tylko działać trzeba i być pozytywnych myśli :)

Zgłoś nadużycie #1469 29 kwietnia 2016, 9:29

kate85 Supermama
MamiMami to super! do jakiego lekarza chodzisz?

Mała Ala oo to pierwsza miłość! :-) noo ja zaczęłam z moim M chodzić jak miałam 26lat, więc naczekałam się na Niego, oj naczekałam.Po 2 latach wzięliśmy ślub.

Pełna nadziei to najważniejsze,żeby mąż był dobry, był naszym wsparciem, dla mnie to był priorytet, wcześniej przeszłam swoje w związku i chciałam tylko dobrego a że trafił się i przystojny, to super hehe.

Ja dziś ruszam na zakupy grillowe, bo jutro jedziemy do moich rodziców i ja zostaję na tydzień, pierwszy raz od porodu, bo byłam zawsze tylko na max 2 noce, więc rodzice mega się cieszą,że w końcu na dłuzej zostaję.

Zgłoś nadużycie #1470 29 kwietnia 2016, 9:36

Ja z moim M jestem jak mialam 17 lat :) przed nim bylo kilka baranow :P moj mowi ze jestem jego pierwsza prawdziwa dziewczyna takze tez super :D
Kate fajnie masz..tez bym pojechala tak na tydz do rodzicow..poczuc sie jak kiedys :) moi mieszkaja odemnie tylko 7km wiec widujemy sie dosc czesto ale to nie jest to samo :) jeszcze teraz moi rodzice na stare lata wychowuja dzieci mojej siostry ;/ tak sie zycie potoczyło ze sa rodzina zastepczą do wnuków 16latka i 15latek takze ciezki wiek :/ wspolczuje im ale nie bylo innego wyjscia.