Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14471 2 listopada 2016, 22:23

Mika29 Fajna mama
MamaNatana nic już nie dopłacałam i następna wizyta jest gratis.

Zagubiona teraz doczytałam. Gratuluję synusia :-)

Tandem też się zbieram do obcięcia włosów. Długość i gęstość już mnie przytłacza.

Dziewczyny za wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki i każda jest ważna tak samo. Dobranoc kobietki :-)

Zgłoś nadużycie #14472 2 listopada 2016, 22:32

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Staraczka dziękuję :-*
Niebieska ty mnie nie przepraszaj, nie ma powodu. Odniosłam wrażenie, że moja ciąża cię dobiła, rozumiem ale to nie powód do rezygnacji! Dziewczyny tak dzielnie walczą to i tobie musi się udać. 
Mika tyle dobrze.

Zgłoś nadużycie #14473 2 listopada 2016, 22:38

sarita Zaprawiona w bojach
MamoNatana - wielkie gratulacje!! przyznam że też miałam takie przeczucie gdy się nie odzywałaś ;)
Niebieska jeszcze parę dni i będzie ci troszkę lżej i inaczej spojrzysz na bieżący cykl. Ja w po moim poprzednim szóstym z rzędu niepowodzeniu beczałam okropnie i miałam deprechę że hoho. Tylko że ja to taki tym że duszę w sobie i beczę po kątach :( Ty potrafisz wyrzucić to z siebie -przynajmniej tu na forum. Doskonale czuje twoje rozgoryczenie, bo szłaś w staraniach równo z Mamą Natana, jej się udało a tobie nie :9 Ja też liczyłam że równo zajdziecie , ale super że jej już się udało . Tobie też się uda. Ja tak miałam w pracy. Moje dwie koleżanki urodziły córki w tym samym czasie co ja Kasię ( różnice sięgają zaledwie kilku dni ). No i w tym samym czasie starałyśmy się o kolejne dzieci. One zaszły a ja nie :( One już wiedziały że będą drugie córeczki a ja nadal nie zachodziłam ( a przyznam że marzyłam o drugiej córeczce). Zaszłam jakoś pół roku po nich i mam synka,którego nie wymieniłabym za żadne skarby świata na dziewczynkę ;) mam parkę której wiele koleżanek mi zazdrości ;) Cierpliwość popłaca ;) To przecież nie wyścig. Ale bardzo dobrze że każde z naszych dzieci będzie upragnione i wyczekane :)
Teraz chyba mam fazę w cyklu - "na pewno tym razem się uda :D " a potem pewnie będzie ta druga faza w cyklu "znowu się nie udało :( " i znowu będzie rozpacz....
No ale może 7 cykl będzie szczęśliwy !!!!
Powiem szczerze że jak moi znajomi z klasy na naszym spotkaniu klasowym dowiedzieli się że staram sie o trzecie to stwierdzili że powariowałam ;)

Zgłoś nadużycie #14474 2 listopada 2016, 22:40

Duszka, mi jak byłam w ciąży to ginka kazała profilaktycznie łykać witaminę C żeby zapobiec ewentualnej infekcji pęcherza.
Zagubiona gratuluję synka :)

Zgłoś nadużycie #14475 2 listopada 2016, 22:46

A ja chyba doczekałam się dzisiaj owulki , ale znowu z prawego jajnika? chyba trzeci raz z rzędu....

Zgłoś nadużycie #14476 2 listopada 2016, 23:04

Dobrej nocy życzę wszystkim ;)

Zgłoś nadużycie #14477 2 listopada 2016, 23:06

Sofi Fajna mama
masakra ten idiota ma do mnie pretensje o to że ja mam do niego pretensje, i jeszcze mi wygarnął że nigdy go za nic nie przeprosiłam więc on też mnie nie będzie przepraszał, jak wyślę wszystkie paczki to wyjeżdżam do rodziców, chyba w piątek :( :(
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14478 2 listopada 2016, 23:23

tandem Supermama
Sofi przykro mi ale nie podejmuj pochopnych decyzji

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14479 3 listopada 2016, 7:40

madzia90krk Fajna mama
Sofi przykro mi że taki czas w waszym małżeństwie ale zdarza się tp nawet wzorowe parze. Ważne zebyscie pamiętali że się kochacie łączy was piękne uczucie i po złym przyjdzie dobre. Mam nadzieję ze już dziś napiszesz ze wszystko się zaczęło układać.

Zgłoś nadużycie #14480 3 listopada 2016, 7:57

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Witam z rana

Sarita dziękuję :-* i ja Tobie życzę szybko II. Szczerze to ja nie wierzyłam do końca i myślałam, że te starania dłużej potrwają. Fajnie, że masz dwójeczkę, ja właśnie długo marzyłam o tym aby Natan nie był sam i w końcu mi się poszczęściło, ale dalej ciężko jest mi w to uwierzyć.

Sofi przykro mi, że taką macie sytuację. Ale wiesz jeśli i jedno i drugie uparte to nic z tego dobrego nie wyniknie. Ja się dąsałam zawsze na męża ale i tak szybko się odzywałam do niego i nawet jeśli nie padło słowo przepraszam to mieliśmy wyjaśnioną sprawę i każdy wiedział w czym zawinił. A może aż tak bardzo nie zawinił, tylko ty masz dołki i wydaje ci się wszystko większe niż jest ?? ? Ja miałam w swoim życiu taki okres, jak to się mówi - z igły widły robiłam ;-)

Nie wiem czy powinnam tutaj pisać ale nie mam się kogo doradzić a nie chcę każdej z osobna priv pisać. Jak byłam na ostatniej wizycie gin mówił, że mogę zacząć łykać wit dla ciężarnych. Ale, że miałam w domu osobno kwas foliowy, magnez i wit c to sobie to brałam. Wyniki zawsze mam dobre więc stwierdziłam, że bez sensu dodatkowo wit jeżeli ciąży nie ma. No ale teraz musiałabym coś kupić. I nie wiem kompletnie co. Patrzyłam na Elevit Pronatal lub Prenatal complex. Te pierwsze mają większe dawki wit ale znowu jodu nie mają. Jakie wy bierzecie ?? ?

U nas dziś pierwszy raz śnieg padał ;-) i tylko 1 st. Za chwilkę chyba się zbiorę i pojadę do gina i na zakupy. A tak mi się nie chce na to zimno wychodzić.

Zgłoś nadużycie #14481 3 listopada 2016, 8:14

madzia90krk Fajna mama
Mamanatana ja brałam pregne plus ale lekarz powiedział że za słaba i dostałam prenatal duo i jak czytałam to jedne z lepszych witamin dla ciężarnych :)

Zgłoś nadużycie #14482 3 listopada 2016, 8:16

tandem Supermama
mamanatana ja niestety nie doradzę. Powodzenia u gina, daj znać. A u mnie dziś piękne słońce :)

madzia masz rację, grunt to starać się porozumieć i na spokojnie wyjaśnić o co chodzi "nad gniewem twym niech nie zachodzi słońce" - staram się tego trzymać, choć np. mój może spokojnie zasnać gdy coś go trapi a ja nie śpię

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14483 3 listopada 2016, 8:27

Mika29 Fajna mama
MamaNatana mi ciężko coś doradzać bo ja to jestem inny osobnik co do witamin ;-) w pierwszej ciąży jak brałam cały komplet wit to miałam morfologia za wysoką np. hemoglobinę i jak przestałam brać to wracała do normy. Więc teraz w pierwszym trymestrze biorę kwas foliowy, jod, wit D i magnez lekarz mi mówił, że zobaczymy w II trymestrze. Oczywiście mam jeść owoce i dużo warzyw . Narazie morfologię mam bardzo dobrą.

Sofi głowa do góry. Chłopy często są takie uparte lub nie czuje się winny. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do porozumienia.

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #14484 3 listopada 2016, 8:53

duszka Fajna mama
Dzień dobry!

mamaNatana ja teraz biorę Pharmaton Matruelle w jednej tabl są duże dawki, szukałam żeby był jod , vit d, kwasy omega i witaminy bo bardzo wypadają mi włosy.

Zaniosłam mocz , zobaczymy co tam wyjdzie. Potem wybieram się na zakupy, kupię sobie sok żurawinowy :)

Zgłoś nadużycie #14485 3 listopada 2016, 9:42

staraczka33 Supermama
Hej
Sofi nie podejmuj takiej decyzjii postaraj sie z nim pogadac chlopy to straszne gatunki takie niedomyslne ja tez pare razy mialam takie chwile ze o spakuje sie i wyprowadze no ale zawsze jakos próbujmy sie dogadac przespac z problemem trzymam kciuki żebyście się dogadali przeciez sie kochacie :-)
Tandem taaa u ciebie slonce a u mnie wieje strasznie i takie deszczowe chmury :-(
MamaNatana co do witamin nie pomoge ale dziewczyny cos pewnie doradza a i jeszcze mozesz podpytac w aptece co by polecily :-)
Kciuki za wizyty i za badania

Zgłoś nadużycie #14486 3 listopada 2016, 9:45

tandem Supermama
staraczka no widzisz, równowaga we wszechświecie musi być :) ale dziś czas leci, jeszcze 6 h i będę się szykować do wyjścia ;)

kto najbliżej testowania? jak wygląda kolejka?

Zgłoś nadużycie #14487 3 listopada 2016, 9:49

staraczka33 Supermama
He he rownowaga we wszechświecie :-) a ja do pracy popoludnie :-( przyszly tydzien mam na rano jezu bede musiala o 5 wstac :-(

Zgłoś nadużycie #14488 3 listopada 2016, 9:56

tandem Supermama
oj to współczuję... ja ten i przyszły tydzień lekko a potem 13.11 w niedzielę idę do pracy i cały tydzień z sobotą, czyli 7 dni bez przerwy... :( po 9, 10 i 12 godzin :(

Zgłoś nadużycie #14489 3 listopada 2016, 10:13

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

oj to współczuję... ja ten i przyszły tydzień lekko a potem 13.11 w niedzielę idę do pracy i cały tydzień z sobotą, czyli 7 dni bez przerwy... :( po 9, 10 i 12 godzin :(

Ojej to wspolczuje :-( :-( nie widzisz sie z mezem mijacie sie

Zgłoś nadużycie #14490 3 listopada 2016, 11:30

tandem Supermama
Wtedy to dokładnie tak jak mówisz... najgorsze są weekendy gdy mam pracę, bo on jest w domu a ja w pracy :( w sumie tylko jak mam 12h to wrócę później niż on do domu. Mąż pracuje do 18 codziennie. Raz w tygodniu jedzie też na Szczecin. Wczoraj ruszał rano o 6, wrócił po 20... Ale chwile gdy jesteśmy razem staramy się wykorzystywać maksymalnie.

Co tu dzisiaj taka cisza?