Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1431 29 kwietnia 2016, 6:50

kamila19880 Fajna mama
no ja niestety majówki nie mam zabardzo :) jutro do roboty i pon wolny ( w sumie zawsze mam wolny)ale miałam sen urodziły mi sie 6raczki przy tylu dzieciach to dopiero hardcore
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1432 29 kwietnia 2016, 6:53

Mika29 Fajna mama
No Kamila to może sen proroczy nic tylko działać :-)

Zgłoś nadużycie #1433 29 kwietnia 2016, 7:00

kamila19880 Fajna mama

Mika29 napisał(a)

No Kamila to może sen proroczy nic tylko działać :-)

ja juz 3 dni po owu wiec nie podziałam :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1434 29 kwietnia 2016, 7:09

Mika29 Fajna mama
To teraz czekamy na efekty mam nadzieję, że pozytywne.

Zgłoś nadużycie #1435 29 kwietnia 2016, 7:17

Sofi Fajna mama
Kate to super. że tak ćwiczycie, mi się marzy świetna figura, dlatego po ciąży pierwszy raz ponad tydzień temu zabrałam się za Chodakowską turbo spalanie, jak na razie udało mi się zmotywować do 3 treningów, czyli co 3 dni, ale zakwasy mam totalne, nawet między żebrami. Myślę, że to ważne żeby ćwiczyć pomiędzy ciążami, bo w ciąży nie zawsze się da, a pomimo tego, że przez całą zagrożoną ciążę leżałam to mam lepszą kondycję niż kiedyś dawno temu co zaczynałam z Choda, więc kondycja i siła tak szybko nie uciekają, ale Kate skoro piszesz, że miałaś przerąbany poród pomimo wysportowanego ciała to się zastanawiam, czy to ma jakiś wpływ na przebieg porodu? Zawsze mi się wydawało, że ma, że silne ciało lepiej sobie poradzi
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #1436 29 kwietnia 2016, 7:25

kamila19880 Fajna mama
sofi ja cwiczyłam sego czasu z choda i chodzilam na siłe non stop przed swoim slubem w sierpnu miałam motywacje przez 1 mies cm szły waga nie a w nastepnym 5kg poszło ale po slubie nie mogłam sie zmotywowac i wrócilo 7 kg i codziennie se powtarzam ze zaczne znów z nia cwiczyc ale wracam po pracy do domu i zmeczona strasznie nogi bola ale mam nadzieje ze wkoncu sie ogarne zamiezam dzis na siłke isc i znów zaczac codzinnie chodzic :) no bo patrzec na siebie nienawidze mam 170 cm a 72 waze fałdki tłuszczu wszedzie i na twarzy pyza sie zrobiłam, a maz zamiast mnie wspierac zebym przetrwala w swojej woli mowil mi ze nic nie widac zebym schudła a tyle sie katuje,  siada przedemna chipsy kupuje je czekoladki batoniki non stop. nawet w klinice jak byliscy niepłodnosci lekarz mowil zebym z 3 kg zrzuciła a od tamtej pory przytyłam 2 czyli 5minimum musze zrzucic, dla meza tez kazała schudnac ale ma to gdzies nie wazne ze ma bmi 31 a wtedy plemniki o polowe sie zmniejszaja czasami jak bym do slupa gadała bo jak to moge mu powiedziedz zeby schudł ze to jego wina ze nie mozemy  zajsc. ale wg mnie powinien wszystko robic zeby bylo lepiej wieksze szanse ale widocznie nie zalezy mu naprawde tylko udaje :(

Zgłoś nadużycie #1437 29 kwietnia 2016, 7:29

Mika29 Fajna mama
Mi jest się ciężko zmobilizować do ćwiczeń. Podziwiam ludzi którzy ćwiczą regularnie a bieganie to już jest mistrzostwo. Ja już po całym dniu marzę o prysznicu i ciepłym łóżeczku.

Zgłoś nadużycie #1438 29 kwietnia 2016, 7:40

Mika29 Fajna mama
Kamila myślę, że bardzo chce tylko naszym M często ciężko jest się zmobilizować do diet. Wiem to ze swojego doświadczenia. Ja mojemu stopniowo wprowadzam zdrowsze jedzenie żeby szoku nie dostał :-)

Zgłoś nadużycie #1439 29 kwietnia 2016, 7:50

Sofi Fajna mama
Wczoraj tak miałam, że wypadało by zrobić trening, bo to już 3 dni minęły, ale jak wróciłam z pasieki to padałam na twarz i ledwie sie dotoczyłam do łazienki i do łóżka, poszłam o 22 spać i zasnęłam w sekundę. Ja nie wiem jak stare dziadki się zajmują pszczołami jak to trzeba się nieźle nadźwigać. Mój maż mi nie pomaga, bo jest zbytnim nerwusem i za szybko wszystko robi, i pszczoły się denerwują, więc wolę sama.
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #1440 29 kwietnia 2016, 7:53

Sofi Fajna mama
Mój mąż ma odwrotnie, boi się że będzie gruby, zbyt sobie wziął do serca powiedzenie "witaj brzusiu, żegnaj siusiu" i się boi, że jak zgrubnie to nie będzie mógł igraszek :) :) ale jest za chudy, ja staram się go tuczyć, a on się boi zjeść za dużo, ale tłustemu mięsiwu się nie oprze :D

Zgłoś nadużycie #1441 29 kwietnia 2016, 7:56

kamila19880 Fajna mama
Mika wlasnie moj to inny przypadek. Bo tez swego czasu mi gotowałam dietetycznie i lubił smakowało mu ale to nic noe dało bo jak zobaczyłam ze ja sie tak staram a on czekoladę wpieprza czipsy batoniki i moja ciężka praca szła na marne to przestałam bo sie darł ze mu jesc nie zabronię ze za kogo sie uważam itd on noe zje kawałka czekolady on zje na raz cała czekoladę. I całe opakowanie orzeszków a to wszystko takie kaloryczne wody nie lubi non stop soki jak noe ma soków to on nic noe pije czasami zaczą ta wodę samkowa pic. To jedynie to dobre on w nocy non stop wpieprza. Śniadania noe je robo Se 3-4 kanapki do roboty je ok 12 o 18 wraca sprawy je 2 darniowych obiad za 1,5 h znow głodny i do lodówki i wpieprza, nawet nie raz przed samym spaniem. Uwierz mi gadałam z nim na każdy sposób prosiłam groziłam olałam nic nie działa tylko powtarza ze on schudnie. I na tym sie kończy nawet na silke sie zapisał pochodził miesiac i juz nie wrocil a ja karnet musiałam płacić bo umów na rok .

Zgłoś nadużycie #1442 29 kwietnia 2016, 8:02

kamila19880 Fajna mama
A jeszcze on siedzi i oglada tel i centralnie sapie tak głośno oddycha ze szok. Nie sos ze cierpi na bezdech senny bo noe raz na tym przyłapałam jak spał. Ale to do niego tez nie przemawia.
Ale jak pisałam dla dziewczyn z 2017 ze to jest ostatni cykl w którym sie staram na maxa i odpuszczam staranie zajmę sie sobą schudnę itp itd przejdę do poczekalni poprostu bez miezenia temp bez testów bo tyle miesięcy to robiłam i nic nie działało wiec poprostu przestane

Zgłoś nadużycie #1443 29 kwietnia 2016, 8:06

Sofi Fajna mama
Nie raz tak własnie jest, że jak sie odpuszcza to własnie wtedy zjawia się ciąża

Zgłoś nadużycie #1444 29 kwietnia 2016, 8:19

kate85 Supermama
Hejka dziewczyny!

Tandem witamy i trzymam kciuki!

Kamila oj ja tak je mąż, to nic dziwnego,ze tyje, najgorzej napchać się na noc a rano nie zjeść śniadania. To u nas było spięcie o treningi, bo mój M chciałby często a wiadomo małe dziecko i ja się wkurzałam, bo całe dnie sama a on wracał dopiero o 20 i kompromis,że jeździ 2-3 razy w tyg, bo weekendy tez ma zajęte przez uczelnię, więc ja jestem z małą sama. Mój ma to wpojone jak jedzenie, ma paczkę kumpli z którymi trenował od dziecka i wszyscy tez trenują, więc jeszcze mi doradza co jeść. Kamila mamy podobny wzrost ja mam 169, przed ciążą wazyłam 57kg a teraz schudłam do swojego celu 53kg, teraz tylko chcę umięśnić ciało.

Sofi no właśnie też myślałam,że jak ćwiczyłam ( przed ciążą biegałam 4 razy w tyg po 40 min, wtedy tylko biegałam ) to poród będzie lżejszy, w sumie i tak byłam silna, bo rodziłam całą noc i to była moja 3 bezsenna noc, więc jak na takie wyczerpanie organizmu to miałam mega siłę. Chodziłam z mężem do szkoły rodzenia i wszystko robiłam,żeby było lźej przy porodzie, piłam maliny, olej z wiesiołka brałam dopochwowo później doustnie, M robił mi 5 tyg masaż krocza! ale co z tego, geny jednak okazały się silniejsze, bo moja mama koszmarnie rodziła.

Zgłoś nadużycie #1445 29 kwietnia 2016, 8:20

Mika29 Fajna mama
Kamila powiem Ci - masakra. Mój M jednak jest bardziej podatny na moje sugestie i powoli ale stanowczo zmierzam do celu. Życzę cierpliwości.

Zgłoś nadużycie #1446 29 kwietnia 2016, 8:22

Sofi Fajna mama
Kamila jak już schudniesz i będziesz wysportowaną laską to zaraz różni kolesie będą Cię podrywać, i jak Twój mąż to zobaczy to może to go zmotywuje? Jakbyście poszli do klubu potańczyć i inni faceci by Ci proponowali taniec... to by mu dało do myślenia :) np jakby wyszedł do toalety i po powrocie Ty byś tańczyła z jakimś mięśniakiem to by mu mina zrzedła, Ty byś zaraz zostawiła mięśniaka i powiedziała do męża "no co? miałam się nudzić?" :) :) Jakbyś przy mężu flirtowała z jakimiś mięśniakami? może by się zastanowił, ale sądzę, że juz sama Twoja determinacja w ćwiczeniach by mu dała do myślenia i sam Twój nowy wygląd by sprawił, że bał by się, że ktoś nowy zacznie się kręcić :) nawet jeśli nikogo nie będzie.

Zgłoś nadużycie #1447 29 kwietnia 2016, 8:34

mala_ala Gotowa na wszystko
dzień dobry dziewczyny :)

Mój M. za to chudy jest jak patyk najwięcej to pewnie ważył z 67 kg. a chłop wysoki jest, a jeść to mu się w ogóle nie chce, bierze mały obiadek do pracy z domu później obiadek w domu ok 18 jak wraca z pracy a na koniec przed spaniem piwko i tak wygląda jego jadłospis :) czasem jak mu się przypomni zje rano śniadanie ale to już musi mieć natchnienie duże. Z reszta on ile by nie zjadł to i tak wszystko przez niego przeleci. u nas głównym składnikiem obiadów jest mięso, bo bez mięsa to nie obiad (według mojego M.)
'
Dziś siadam i zabieram się za pierogi :) córka lubi bardzo a mój M. nie koniecznie wiadomo dlaczego, bo brak mięsa :)

Coś mnie chyba bierze jakieś choroba, słabo się czuje a do tego córa złapała jakiegoś kleszcza :/

Jutro pewnie już nie wytrzymam i zrobię test rano, ale wiadomo może być za szybko więc się jeszcze nie nastawiam na dwie kreseczki :D

MIŁEGO DNIA DLA WAS WSZYSTKICH :)

Zgłoś nadużycie #1448 29 kwietnia 2016, 8:41

kamila19880 Fajna mama
Sofi wlasnie moj ani grama nie jest o mnie zazdrosny ;( ale moze twoj sposób podziała heheh

Zgłoś nadużycie #1449 29 kwietnia 2016, 8:45

kate85 Supermama
Kamila dobry sposób Sofi hihi :-)

Mała Ala no mojego M to lepiej ubrać niż wyżywić, bo moze zjeść za 3! je ok 5-6 razy dziennie, potrafi 2 obiady zjeść i z racji że trenuje, to musi jeść wartosciowe rzeczy, więc u nas jagody goji, masło orzechowe, nasiona chia na porządku dziennym, M tylko patrzy na etykiety i sprawdza ile co ma białka hehe.

Zgłoś nadużycie #1450 29 kwietnia 2016, 8:49

kamila19880 Fajna mama
kate normalnie wam wszystko zazdroszczę takich mężów ;) moze po rozwodzie Se napewno tez takiego znajdę z siłowni hrhehe