Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14291 30 października 2016, 21:36

fiore25 Fajna mama
Witajcie :) gagatka gratulacje :) niebieska nie załamuj się. Wiem że nie jest łatwo ale wyobraź sobie jakby to było, gdybyś z pierwszą ciążą miała takie problemy. Ja widzę u siebie całkiem inne podejście, ale to dlatego, że o córę staraliśmy się prawie 2,5 roku. Teraz już prawie pół roku, i nie powiem, bo smutno mi było ostatnio jak @ się pojawiła, ale nie załamuje się tak jak przedtem. Chyba że to jeszcze przedemną.

Zgłoś nadużycie #14292 30 października 2016, 21:41

fiore25 Fajna mama
Dziewczyny kiedy się bada progesteron. Bo przed ciążą miałam czasem beżowe plamienia 1-2 dni przed @ i teraz znów od kilku cykli. I wyczytałam że to może za niski progesteron. Miała tak któraś?

Zgłoś nadużycie #14293 30 października 2016, 21:46

gagatka Gotowa na wszystko
Dziękuję za gratulacje ale jeszcze się nie cieszę. Będę spokojna jak już usłyszę serduszko ;)

Zgłoś nadużycie #14294 30 października 2016, 22:35

staraczka33 Supermama
Niebieska przykro mi ze @ sie rozkreca,wiem co czujesz ,a moze to nie @ hm moze implantacja ,tego ci zycze

Zgłoś nadużycie #14295 31 października 2016, 6:16

madzia90krk Fajna mama
Niebieska przykro mi.
Florę nie pomogę ja badalam w prawdzie w udanym cyklu ale po to by upewnić się czy miałam owulacje bo lekarz stwierdził jej brak przy badaniu dostaje się zakres wartości progesteron do fazy danej jakieś jesteś więc mi więcej trzeba nie było. Chociaż gin mówił że tego hormonu nie ma co badac samemu bo jest skokowy. Lepiej porównać go do lh i wtedy coś wyjdzie.

Dziewczyny a u nas masakry ciąg dalszy mąż obudził się o 3 i mówi ze nie słyszy pierw mysalalm ze żartuje ale prawie się poplakal słyszy jak mówię mega głośno przy samym uchu. Szukamy laryngologa prywatnie masakra :( ; (; (

Zgłoś nadużycie #14296 31 października 2016, 7:06

niebieska88 Fajna mama
Dzień dobry, jakiego mam lenis to nikt nie wie

Staraczka to żadna implantacja, juz sie @ rozkrecila na dobre, 1,5 dnia wcześniej

Madzia a co z Twoim mężem jakoś chyba nie doczytałam? Dlaczego ma problemy ze słuchem?

Zgłoś nadużycie #14297 31 października 2016, 7:54

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzien dobry

Niebieska przykro mi.

Gagatka moje gratulacje :-)

Madzia ojej jak mąż ??

Zgłoś nadużycie #14298 31 października 2016, 8:14

Sofi Fajna mama
Gagatka gratulacje, koniecznie napisz jak usłyszysz serduszko ;)

Fiore też mam takie plamienia przed @ ale nigdy się tym nie przejmowałam

Niebieska przykro mi :(

Madzia to tak nagle stracił słuch? Czy może był przeziebiony?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14299 31 października 2016, 8:22

staraczka33 Supermama
Dzień dobry :-) a dobry bo pecherz mniej juz boli :-)
Madzia jej!!!koniecznie napisz co z mezem jak to sie stalo
Niebieska przykro mi :-(

Zgłoś nadużycie #14300 31 października 2016, 8:41

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry.

Niebieska bardzo mi przykro ale proszę nie załamuj się.

Madzia co się dzieje z mężem? Mam nadzieję, że znajdziecie dobrego lekarza.

Fiore ja zawsze miałam takie plamienia przed @ ale nie przeszkadzało mi to w zajściu w ciążę. Lekarz stwierdził, że taką mam urodę.

Wczoraj byliśmy na imieninach więc się najadłam że do domu się kulałam ;-)

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #14301 31 października 2016, 9:33

imagine Supermama

gagatka napisał(a)

Hej! Wróciłam z dobrą wiadomością! Dwie kreski na teście! Po zeszłorocznym zaśniadzie jestem cała zestresowana. Jutro pójdę na badania krwi i po nich umówię wizytę u ginekologa! :D

Gratulacje 😘

Zgłoś nadużycie #14302 31 października 2016, 10:13

sarita Zaprawiona w bojach
Witam!
Gagatka gratulacje :)
Niebieska , przykro mi :( coś te @ do nas ostatnio przychodzą szybciej niż powinny... Jedyna dobra strona to że jest o 1-2 dni krócej do starań. Jakby nie było kobiety z krótszymi cyklami mają więcej szans na poczęcie ;)
Madzia , ale tak nagle stracił słuch? na jedno czy oba uszy? Mój M ma postępujący niedosłuch bo cierpi na otosklerozę i czeka go operacja w przyszłym roku :(
u mnie niby dni płodne ale znowu śluzu jak na lekarstwo , więc się pewnie znowu nie uda :(
Do tego mam problemy rodzinne :( Mama się na mnie bardzo pogniewała :( Jutro ma urodziny a my do niej nie pojedziemy bo czujemy że powinniśmy towarzyszyć jutro mamie mojego M. 2 dni przed wigilią w zeszłym roku zmarł tato mojego męża a mój mąż jest jedynakiem. To pierwsze święto zmarłych na którym będą go opłakiwać i zdecydowaliśmy że zostajemy w domu no i jest kwas :( Moja mama bardzo źle to przyjęła.

Zgłoś nadużycie #14303 31 października 2016, 10:15

madzia90krk Fajna mama
Siedzimy właśnie w przychodni pojechał sam złapała go policja nie słyszał co mówią dostał mandat bo nie może jeździć w takim stanie autem musiałam dojechać i go zmienić za kierownicą masakra plus nie miał pasów i dokumentów 300 stowy nie nasze. Dramat jakiś .
A to zrobiło się samo obudził go w nocy szum w uszach poszedł wyczyścić i od tej pory nie słyszy prawie wcale. Na szczęście udało nam się pilnie dostać właśnie ma zabieg płukania uszu ale lekarka mówiła że może nie pomoc będzie konieczne dalsze leczenie.
Sofi Ma niby katar wszyscy w trójkę mamy jakąś infekcje która nie chce nas puścić ale czy to było przyczyną nie mam pojęcia dowiem się mam nadzieję jak wyjdzie. Ale biedny jest strasznie :( :( eh to prawda że nieszczęścia chodzą parami

Zgłoś nadużycie #14304 31 października 2016, 10:23

zagubiona Gotowa na wszystko
Gagatka gratulacje.
Madzia dej znac co z m , czy plukanie pomoglo..Trzymam kciuki aby nic powaznego.Pech z ta policja.
Niebieska szkoda ze sie nie udalo :( chodziesz tyle ze sie nie spoznila bo to dopiero denerwujace jest.
Sarita przykro mi ze taka sytuacja sie zdarzyla, moze jeszcze mama rzozumie czy sie kierujecie.U mnie jest tak ze po mszy rano odwiedzamy wszystkie groby (4 miejscowiscie blisko siebie) ale na rozaniec popoludniu ja jade na grob mojego taty z moj m jedzie do siebie tez do taty.Przykro mi z powodu niedosluchu m ale wazne ze mu pomoga.Odzyska calkowicie sluch?
Fiore ja nie wiem niestety ale poszukaj na necie , mialas kiedys problemy hormonalne?
Staraczka swietnie ze z pecherzem lepiej.Obys calkiem wyleczyla.
Milego dnia
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #14305 31 października 2016, 12:04

Ulek Fajna mama
Witajcie!
Fiore gdzies czytalam ze progesteron bada sie w 7 dniu po owulacji..
Niebieska jestem z toba,tez czuje ze @ wczesniej mnie zaskoczy-jeszcze tego mi brakuje zeby sie mi cykle rozregulowaly...
Gagatka trzymam kciuki za serduszko!
Madzia zdrowka dla meza!Masz racje z tymi nieszczesciami ja to mam nawet gorsza wersje:ze chodza..stadami.Dobrze ze juz koniec miesiaca bo i dla nas byl nieciekawy:szpital z malym,moja wizyta u gin i niedobre wiesci,znow przeziebienie synka,klopoty meza w pracy,na koniec jego zapalenie oskrzeli,ech...ale po zlych chwilach kiedys przyjda dobre :-)
Staraczka szybkiego powrotu do zdrowka!
Sarita moze mama zrozumie ze nie ma sie o co gniewac-przeciez to wyjatkowa sytuacja..Czy ty odkad bierzesz ten Inofem?-dobrze pamietam?-to bylas moze u gina sprawdzic jak owulacja,czy pecherzyki ladnie rosna?A robilas jakies badania hormonow? Ja chyba poszukam nowego gina ale po nowym roku dopiero bo teraz to czekałyby mnie badania w grudniu a wiadomo wtedy są inne wydatki...
Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #14306 31 października 2016, 12:39

sarita Zaprawiona w bojach
Ulek, ja biorę drugi cykl odpowiednik inofemu. Stwierdziłam że nie powinien zaszkodzić a może pomoże ;) Badań nie robiłam a gina mam za 1,5 m-ca a rejestrowałam się 2,5 m-ca temu - takie do niego kolejki :(

Zgłoś nadużycie #14307 31 października 2016, 12:57

Ulek Fajna mama
Rozumiem :-) A długo się już starasz?

Zgłoś nadużycie #14308 31 października 2016, 13:46

niebieska88 Fajna mama
Ulek miaøam wcześniej owulację to cykl krótszy, wcale się nie zdziwiłam, wręcz się tego spodziwałam

ale nastopny prezent na Mikoøajki albo pod choinkę

Zgłoś nadużycie #14309 31 października 2016, 14:00

tandem Supermama
Gagatka gratuluję

Niebieska przykro mi i trzymam kciuki za kolejny cykl!

Fiore ja miałam niski, ale plamien nie miałam, jeśli chcesz to w domu sprawdzę w jakie dni najlepiej badać. Ale tak mi się kojarzy, ze peak 7, czyli właśnie 7 dzień po owu.

Madzia współczuję problemów męża z uchem i policją... Trzymam kciuki by badanie pomoglo!

Staraczka dobrze, że już lepiej

Sarita to są trudne decyzje, może jeszcze na spokojnie porozmawiaj z mamą. My jutro też do rodziny męża, 5. rocznica śmierci jego taty byla niedawno.

Wizyta z soboty przełożona na sobotę najbliższą.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14310 31 października 2016, 14:21

Sofi Fajna mama
W maju miałam poronienie i lekarz mi wtedy powiedział ze mam czekać z zajściem w ciążę pół roku, dałam radę wytrzymać 2 miesiące, ale teraz będzie w listopadzie już te pół roku, może mi się założyła blokada po tamtych słowach i teraz sie odblokuje ;) czuję jakieś dziwne skurcze, to troche przesada żeby @ juz przyszła
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...