Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14251 29 października 2016, 8:17

niebieska88 Fajna mama
Wyslalam wam dowód

Zgłoś nadużycie #14252 29 października 2016, 9:02

Sofi Fajna mama
Niebieska dopóki nie ma @ jest nadzieja ;) chyba że nie chcesz nadziei, ale przykro mi że test negatywny :(
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14253 29 października 2016, 9:09

tandem Supermama
Ulek dziękuję!

sarita powiedział,że jest prawdopodobnie jakoś skręcona, bo na zdjęciu po hsg nie widać jednego rogu, jakby był schowany. Nie wygięta tylko jakby skręcona. Ale że to trzeba sprawdzić kamerką od środa. Bo to może powodować problemy z utrzymaniem ciąży.

niebieska przykro mi

u mnie piękne słońce, dobrego dnia Dziewczyny!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14254 29 października 2016, 9:17

atomcia Fajna mama
Tandem - wierzę w to i Ty też MUSISZ wierzyć, że owszem - trudności są i może będą i może będzie ciężko i z poświęceniem, ale zostaniesz mamą ☺ Kochaną, dobrą mamą przez duże m :-*
Niebieska ehh przykro... Bardzo nie lubię takiego widoku :-(
Miłego dnia!!!
Ja jeszcze w łóżku się wyleguje ☺

Zgłoś nadużycie #14255 29 października 2016, 9:50

tandem Supermama
atomcia dziękuję za miłe słowa...
dostałam sms, wizyta dziś odwołana...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14256 29 października 2016, 9:50

duszka Fajna mama
Niebieska przykro mi kochana. Trzymaj się !
Tandem musi być dobrze , cuda się zdarzają a marzenia się spełniają ;)

Uciekam do sprzątania

Zgłoś nadużycie #14257 29 października 2016, 10:18

megan33 Zaprawiona w bojach
duszka miłego sprzątania :) ja się nie umiem zebrać ,obiad się gotuje ale ciężko mi wchodzić do kuchni bo mi wszystko śmierdzi

tandem szkoda że wizyta odwołana, najgorsze jest takie czekanie :( a na kiedy masz nowy termin ?

niebieska przykro mi że test negatywny :( naprawdę myślałam że będzie u ciebie pozytyw

Zgłoś nadużycie #14258 29 października 2016, 10:28

niebieska88 Fajna mama
Nie ma tego zlego, a z kazdym mc mysle ze nie chce mi sie wracac do pieluch, mam takie duze samodzielne dziecko
Trudno widac nie jest mi dane

A tak poza tematem, krokiety sa, ciasta, wedliwy, jajka sie gotuja, teraz trzeba ogarnac mieszkanie potem salatki i przystawki, w miedzy czasie wlosy musze umyc i ogarnac siebie
Na koncu stół, aaa i udka do piekarnika

Zgłoś nadużycie #14259 29 października 2016, 10:33

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry :-)

Niebieska przykro mi z powodu testu.

Tandem szkoda, że wizyta odwołana. Mam nadzieję, że na następny termin nie musisz długo czekać.

Duszka miłego sprzątania. Tylko się nie przemęczaj.

My dzisiaj mamy dzień lenia. M ma wolne trochę posprzątać, obiad i zabawa z córką.
Jutro jedziemy na imieniny do córek brata.
Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #14260 29 października 2016, 10:35

mala_ala Gotowa na wszystko
Niebieska przykro mi, ale zawsze jest jeszcze nadzieja... ściskam mocno... :*

Tandem, aj jak nie lubie takich odwoływania wizyt, oby szybko byla kolejna wizyta i wszystko się wyjaśniło. Ja wierzę ze będzie dobrze, lekarze czasem sie mylą.

Milego dnia, słonecznie ale mega wiatr jest...

Zgłoś nadużycie #14261 29 października 2016, 11:04

Sofi Fajna mama
Niebieska też tak mam że czym dłużej czekam na dziecko to tym bardziej mi sie odechciewa
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14262 29 października 2016, 11:16

tandem Supermama
duszka, megan, mika, mala_ala dziękuję. Nie wiem kiedy następna... Najgorsze, że cały długi weekend układaliśmy pod tą wizytę. Ech... I kolejny cykl stracony, co ja poradzę...? :(

sofi, niebieska mam tak samo
niebieska owocnych przygotowań!

Zgłoś nadużycie #14263 29 października 2016, 11:20

Ulek Fajna mama
Dzien dobry!
Niebieska na pewno jest rozczarowanie negatywem ale plusem jest ze winka sie napijesz ;-) .Ja po dwoch negatywach w trzecim miesiacu juz nie robilam testu choc kusilo mnie i @ zrobila mi niespodzianke i ...przyszla dwa dni wczesniej haha :-D
U nas tez dzis wieje masakrycznie...troszke ogarniemy balagan na obiad zaraz sie robia nalesniki z pieczarkami i serem a wieczorkiem tez moze jakies winko z mezem :-)
Atomcia zazdroszcze ze maly pozwoli ci tak dlugo w lozku lezec :-)
Sofi jak tam zapalenie jest choc troszku lepiej?
Tandem milego pobytu u cioci i odstresowania..
MamaNatana co u ciebie ??
Milego weekendu!Dzis przestawiamy w nocy zegar pamietacie?Ech nie lubie czasu zimowego i tych wczesnych ciemnosci brrrr....

Zgłoś nadużycie #14264 29 października 2016, 11:45

Sofi Fajna mama
Dzieki Ulek, staram się pić dużo wody i da się wytrzymać, to zapalenie jest łagodne, nie biore zadnej furaginy bo mam nadzieję że mnie lekarka wyśle na posiew w środę
Też nie lubie tego że wcześnie robi się ciemno

Zgłoś nadużycie #14265 29 października 2016, 12:23

alu0000 Fajna mama
W czwartek dostałam @ tak wiec zaczynam nowy cykl ;-)
,,Wszystko co mnie przygniata, sprawia, że chcę latać"

Zgłoś nadużycie #14266 29 października 2016, 13:57

Vam Fajna mama
Dzien dobry dziewczyny. Troche sie tu dzialo i sporo napisalyscie ale jakims cudem was nadrobilam!

Madzia dzirkuje bardzo za odpowiedz jestes przykaldem tego ze wszystko moze sie udac. Mam nadzieje ze i u mnie bedzie dobrze choc stres jednak jest. Co do remontu wspolczuje bardzo to jest okropne zeby tyle czasu sie z tym meczyc. Zdrowka dla corci!

Tandem czytala Twoje posty i trzymalam w trakcie kciuki. Nadal je trzymam mam nadzieje ze wizyta bedzie szybko i ze pomoze!

Kamila astma zdiagnozowana? Najwazniejszr jak wiadomi co dolega mozna wtedy sie leczyc. Zdrowia!

Niebieska kciuki trzymam zeby jednak @ sie nie pojawiala. Objawy ciazy z poczatku moga byc jak na okres wlasnie.

Duszka moze nastepne zakupy beda udane. Ja juz kupilam spodnie ciazowe okazyjnie i leza czekaja bo narazie we wszystko sie mieszcze. Poza tym jakos ostatnio nie wiem co mam w szafie. I dobrze ze na l4 jestes w aptece tylko kichaja i prychaja jeszcze bys sie pochorowala choc w sumie ja malo co wychodze a od 3 dni ledwo zyje nos zatkany i zachrypnieta.

Nie pamietam co komu jeszcze mialam dodac haha a staralam sie kazdej.

Aaaa Sofi chyba Tobie mialam zyczyc Gwazdkowego prezentu w sumie jak kazdej z Was :-*

Zgłoś nadużycie #14267 29 października 2016, 20:08

madzia90krk Fajna mama
Hej :)

Ulek dziękuję córcia lepiej te wymioty to był jednorazowy incydent jednak dziś S nocy tez obudziła się z strasznym kaszlem byliśmy znowu i lekarza bo to któraś nos gdzie budzi się i meczy ja ten kaszel na szczęście osluchowo ok widocznie katarek spływa jak leży eh a śpi prawie na siedząco już ja kładę. No nic musimy przetrzymac ten czas jesienny.

Vam pewnie ze będzie dobrze :*:*

Tandem szkoda że wizyta odwolana ale może nie koniecznie stracony cykl starać się zawsze możecie a nóż dzidzia zrobi niespodzianke:*:*

My dziś standardowo jak w sobotę sprzątanie zakupu no i lekarz z młodą . Cieszę się bo kupiłam jej kurtkę na zimę buciki czapkę szalik rękawiczki już wszystko ma moje strojnisia. Ale maraton z takim brzuchem po sklepie nie należał do przyjemnych heh teraz leżę w wannie mąż zabawia królowa później usypianie i mąż obiecał kolcyjke niby coś dobrego ma zrobić hehe a pewnie będzie jajko na miękko haha ale zjem mam ochotę :) do tego ciepłe kakao mmm

Miłego wieczoru kochane :*

Zgłoś nadużycie #14268 29 października 2016, 21:57

staraczka33 Supermama
Hej dziewczyny
Tandem przykro mi z powodu odwolanej wizyty :-(
Ja bylam dzisiaj na grobach 3godziny w jedna strone ledwo zyje w jedna strone kierowal maz spowrotem ja,przepraszam nie dam rady odpisać na kazdy post musze jutro was nadrobic :-)

Zgłoś nadużycie #14269 29 października 2016, 22:08

niebieska88 Fajna mama
Sory dziewczyny ze nie odniose sie do postow

Jestem padnieta juz po imprezie, nawet posprzatalan, nie wiem co sie stalo ale wszyscy wyszlo do 8, dzieci super sie wybawily i to najważniejsze, zdjecie grupowe dzieci jak co roku jest, tort sliczny , a ja odpoczywam wlasnie pije winko, chyba peknie mi butelka, zaraz ide sie kapac i koncze winko i spac

Tylko jedno na temat brat przyjechal z 7 mc cora a mnie siostra od razu pyta kiedy my drugie, juz powinno byc, bo moje znajome juz maja albo w ciazy a ja ostatnia zostalam, gdyby wiedziala.... tak cholernie smutno i zle mi sie zrobilo....

Humor właśnie sobie poprawiam

Zgłoś nadużycie #14270 29 października 2016, 22:12

staraczka33 Supermama

niebieska88 napisał(a)

Sory dziewczyny ze nie odniose sie do postow

Jestem padnieta juz po imprezie, nawet posprzatalan, nie wiem co sie stalo ale wszyscy wyszlo do 8, dzieci super sie wybawily i to najważniejsze, zdjecie grupowe dzieci jak co roku jest, tort sliczny , a ja odpoczywam wlasnie pije winko, chyba peknie mi butelka, zaraz ide sie kapac i koncze winko i spac

Tylko jedno na temat brat przyjechal z 7 mc cora a mnie siostra od razu pyta kiedy my drugie, juz powinno byc, bo moje znajome juz maja albo w ciazy a ja ostatnia zostalam, gdyby wiedziala.... tak cholernie smutno i zle mi sie zrobilo....

Humor właśnie sobie poprawiam

Wszystkiego Najlepszego dla córci no strasznie dolujace sa pytania typu kiedy drugie dziecko czy np.macie dzieci a dlaczego nie macie jezu jak to denerwuje nic tylko napic sie winka,zdrówko