Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14231 28 października 2016, 15:31

mama2dziewczynek Zadomowiona
Z innych wiadomosci starsza corka dostala na badania i wydalam tyle co na zdjeciu i to po znizce z karta plus do tego 150 za wizyte u lekarza... mam 100 zl do 10tego..masakra jakas😑😕

Zgłoś nadużycie #14232 28 października 2016, 15:36

niebieska88 Fajna mama
duszka to ja też się pomodlę za mamę, wiem jak to jest

mama2dziewczynek gratulację, piękny ktosiek

Zgłoś nadużycie #14233 28 października 2016, 15:53

Mika29 Fajna mama
Mama2dziewczynek gratuluję serduszka :-)
Masakra z tymi badaniami, taka kwota 😱

Zgłoś nadużycie #14234 28 października 2016, 16:07

niebieska88 Fajna mama
tak jest z lekarzami i lekami, my też ostatnia wizyta 80 zł i leki też prawie 80

Zgłoś nadużycie #14235 28 października 2016, 16:08

tandem Supermama
mala_ala dziękuję!

duszka ja zacznę od 3, muszę najpierw wyrobić sobie nawyk. Też start dziś. Pierwsza intencja wiadomo jaka.

mama2dziewczynek gratuluję, serduszko piękne :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14236 28 października 2016, 16:10

tandem Supermama
no niestety opłaty za wizyty i badania to masakra, dlatego mamy wykupiony pakiet z pracy, ale i tak np. napro nie obejmuje

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14237 28 października 2016, 16:17

duszka Fajna mama
Niebieska bardzo Ci dziękuję za modlitwę
Tandem u mnie już działa ;) mama właśnie pojechała na mszę z uzdrowieniem i uwolnieniem. Wiem że będzie dobrze ! U Ciebie też wiem że się uda .
Mama gratuluję serduszka

Zgłoś nadużycie #14238 28 października 2016, 17:27

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny,
Tandem i mnie smuci twój smutek. 3mam mocno kciuki by lekarka przekazała Ci lepsze nowiny i nadzieję! Wierzę, że będziesz miała dla kogo sprzątać, gotować i budować piękny duży dom!!!
Madziu przykro mi z powodu Amelci, teraz panuje wirus (silna jelitówka), super, że wyniki glukozy świetne!
Duszka jak samopoczucie?
Mama2 dziewczynek super, że serduszko bije, przykro mi z powodu tego ogromnego rachunku za badania :( masakra
Mika ale to zleciało już zaraz badanie genetyczne, cieszę się że z dzidziusiem wszystko oki, 4,6cm to już mały Ktosiek :D
Dziennie modlę się za Was wszystkie, mam nadzieję, że Bóg mnie wysłucha:*
Dzisiaj porządkowałam ubrania córci, żeby zrobić miejsce na drugie, eh nie mam gdzie tego trzymać, nikt w rodzinie nie ma córci, prawie same chłopaki się rodzą, małe oddałam potrzebującej dziewczynce(takie do roczku), a te większe chyba sprzedam;/ to kupię Laurze coś za to.

Zgłoś nadużycie #14239 28 października 2016, 17:33

Sofi Fajna mama
Tandem zobacz ile dziewczyn na forum ma źle ułożona macice a mają dzieci, więc to nie ma większego znaczenia, czekam na info od jutrzejszego lekarza, przypomnij sobie Sarę z księgi rodzaju, nie trać nadziei, nawet jeśli zdecydujecie sie adoptować to nadal miej nadzieję na ciążę, bo wszystko jest możliwe

MamaNatana może gdyby Natanek zobaczył takie smutne psy to przestałby sie ich bać? Ale nie wiem bo nigdy nie byłam w schronisku

Zagubiona wcześniej jakiś czas nie miałam czasu dokładnie czytać forum i umknęło dlaczego jesteś w szpitalu i co sie stało? Mam nadzieję że nic bardziej groźnego

Niebieska to prawda ze kilka dni nic nie zmieni, musze sobie to powtarzać bo już odliczam dni od owu do testu i wypatruje objawów, a dopiero 2 dni minęły od owu

Mika to fajnie ze już 4,6cm :) pilnuj czy wiek ciąży liczony z rozmiaru zarodka jest taki sam jak ten liczony od ostatniej@

Mama2dziewczynek gratki ze widać serduszko, masakra jakie drogie badania :

Dyszka kiedy kolejna wizyta i usg?

A ja sie rozkoszuje towarzystwem moich rodziców i rodzeństwa :) dziś idziemy na impreze do mojej ulubionej cioci :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14240 28 października 2016, 17:52

Marci Świeżo upieczona
Ja też leczyłam endometriozę.Po wycięciu mi jej wraz z torbielą z jajnika parę miesięcy brałam Visanne, by nie mieć okresu, potem pół roku musiałam uważać, by nie zajść, a potem się udało. Niestety straciłam dziecko w 12tyg.ciąży z nieznanych przyczyn(choć przez mies.nosilam je martwe bezobjawowo i musieli mi je usunąć) i do teraz(3lata) nie mogę zajść w ciążę, choć wszystkie wyniki moje i męża są ok.Bardzo to przeżywam i nie dziwię się duszce, że ma ochotę się poddać.Niedługo kończę 35lat i nie mam już sił :(

Zgłoś nadużycie #14241 28 października 2016, 18:00

Katrina13 Gotowa na wszystko
Marci przecież Duszka jest w ciąży! chyba nie doczytałaś dobrze:*

Zgłoś nadużycie #14242 28 października 2016, 18:04

duszka Fajna mama
Katrina samopoczucie ok , dziś lekkie mdłości
Sofi wizytę mam 8 listopada ale nie sądzę że będzie usg.
Marci ;) dzięki Bogu udało się , Tobie też się uda

Zgłoś nadużycie #14243 28 października 2016, 21:41

tandem Supermama
Duszka dziękuję. To wspaniale,że już widzisz owoce. Wytrwałość popłaca :) motywacja, intencja przecież zawsze jest jakaś. Trzeba tylko zacząć, bo początki są najtrudniejsze. trzymam kciuki za 8.11!

Katrina dziękuję bardzo i dziękuję za zwizualizowanie mi mojej przyszłości. Muszę tak na to patrzeć, mieć powody by dalej się uśmiechać i dalej badać, łykać tabletki i czekać. Dziś byliśmy u rodziców, pytali nas właśnie o takie decyzje odnośnie budowy domu, bo jest działka, na której moglibyśmy zbudować dom. Sprawa świeża, mąż zaczyna myśleć. A ja marzę o małych stupkach, które by mogły po takim domu biegać. Może zacznę to sobie wizualizować, planować i spokojnie czekać, może to pomoże? :) Chyba dobry pomysl masz z tymi ubrankami. Generalnie ubrania to największy problem. Ja muszę przebrać swoje. Tylko tak mi się rozmiary zmienialy, że ciężko jest zdecydować, że coś się nie przyda...

Sofi dziękuję, to prawda, trzeba ufać do końca. Tyłozgięcie to jednak co innego niż to co mi tamten lekarz sugerował. Ale jakiekolwiek inne opcje wad budowy, które znalazłam w internecie też nie pasują. A niektóre z nich ma zaledwie np 2% kobiet. To ja bym miała coś co ma ułamek %, bo nawet nie jest tak zwyczajnie klasyfikowane i opisywane? :( w każdym razie sama widzę na zdjęciu z badania moim i takich przykładowych z internetu, że coś jest nie tak. Ale tak jak mówisz, czekam na jutro, coraz bardziej niecierpliwie. Trzymam kciuki za pozytyw u Ciebie!

Zgłoś nadużycie #14244 28 października 2016, 21:47

niebieska88 Fajna mama
MamaNatana co z Toba? Jak sie dzis czujesz?

Zgłoś nadużycie #14245 28 października 2016, 22:07

Sofi Fajna mama
Merci ciesze się że chciałaś do nas napisać i skrótowo opisać Twoje dlugie i teudne starania 😳 mam nadzieje że u nas znajdziesz siłę do dalszej walki :* jeśli nadal nie umiesz pogodzić sie ze stratą dzieciątka to polecam forum poronienie.pl tam sa dziewczyny które przeżyły to samo, mi bardzo pomogły jak byłam w podobnej sytuacji, wcale się nie dziwie że nie masz już sił 😞
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14246 28 października 2016, 22:44

Ulek Fajna mama
Witam wieczorowa pora..U nas dzis piekna pogoda byla wiec wiekszosc dnia spedzilismy poza domem.Jutro juz ma padac,szkoda...
Mama2dziewczynek gratuluje serduszka niech zdrowo rosnie!
Mika super ze z twoja fasolka wszystko dobrze!
Madzia jak coreczka lepiej juz?
Zagubiona nie ma to jak w domu :-)
Tandem trzymam kciuki za jutro:-*
Niebieska daj znac jak test i nie waz sie dolowac.Nie teraz to nastepnym razem i prosze myslec pozytywnie ;-) A na kiedy masz termin ewentualnej @?Ja tak 3-4 listopad i nadziei nie mam zadnej ze sie nie zjawi...

Zgłoś nadużycie #14247 28 października 2016, 23:13

sarita Zaprawiona w bojach
Mamo 2 dziewczynek , ja bym poprosiła o sprawdzenie cen bo jeśli to badania tylko te które widać na skierowaniu to powinnaś zapłacić ok 100 zl. Sprawdz to koniecznie.
Zdrowia dla córci.

Tandem, to co lekarz miał na myśli jeśli chodzi o twoją macicę?
Jeśli chodzi o adopcję, to ludzie od których kupiliśmy mieszkanie adoptowali synka bo nie mogli począć synka i jak malutki znalazł się w domu to okazało się że ona jest s ciąży... z bliźniakami :)

Przepraszam że nie odniosę się do wszystkich postów ale jakoś słabo mi idzie pisanie z tel , a jestem w pracy😉

Zgłoś nadużycie #14248 28 października 2016, 23:28

niebieska88 Fajna mama
Ulek dzięki ani myślę się dolowac, ewentualna i spodziewana @ na 1 listopada, każdy mc jest ciężki ale każda @ daje nową nadzieję,

Ale szczerze powiem, ze już wiem co bedzie jutro, ja po objawach spodziewam sie @, takze na pewno będzie negatyw

Zgłoś nadużycie #14249 29 października 2016, 6:47

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Niebieska czekam na wiadomości od Ciebie !

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #14250 29 października 2016, 8:01

niebieska88 Fajna mama
Dzien dobry
Pijrmy winko wieczorem
Juz wczoraj tak czulam jal mnie ten skurcz zlapal

Takze mamuska bierze sie do roboty