Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14211 28 października 2016, 6:47

mala_ala Gotowa na wszystko

Ulek napisał(a)

Sofi zycze szybkiego uporania sie z tym paskudnym zapaleniem!I cudownego prezentu na swieta w postaci upragnionej fasolki :-)
MamaNatana zdrowia dla synka i lagodniejszych objawow...tak tak na pewno ciazy :-)
Mala ala cudne dynie!Czym sa wypelnione?Papierem,bibula czy czyms ciezszym?
Katrina takich problemow z pecherzem jak ty to niejedna z nas nie moze sie doczekac..
Tandem odpocznij sil nabieraj wszystko bedzie dobrze nie moze inaczej byc!
Zagubiona wiem jak to jest w szpitalu mozna oszalec..ale jak trzeba to coz..oby czas szybciej ci plynal
My po wizycie okej maly poki co zdrowy,mamy profilaktycznie inhalacje robic codzien i nastepna wizyta w grudniu...w sumie nie wiem po co bo mam wrazenie ze ta doktorka na sile szuka pacjentow no ale zobaczymy...najwazniejsze zdrowie.
Dobranoc:-*

Ulek gazetą sa wypełnione :-)

Zgłoś nadużycie #14212 28 października 2016, 7:23

niebieska88 Fajna mama
DIen dobry
Ja juz zbieram wodę jak zawsze przed @ takze pewnie po zawodach, idę robić ciastko

Zgłoś nadużycie #14213 28 października 2016, 7:52

niebieska88 napisał(a)

DIen dobry
Ja juz zbieram wodę jak zawsze przed @ takze pewnie po zawodach, idę robić ciastko

Niebieskaa a jaka dzis temperatura ??

Zgłoś nadużycie #14214 28 października 2016, 7:59

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Niebieska jaka temperatura dziś ?

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #14215 28 października 2016, 8:25

niebieska88 Fajna mama
Nie mierzylam z rana spieszylam sie bo jutro impreza i jeszcze musze ciastka upiec juz beza w piekarniku a kruche w lodowce jak sie jedno upiecze wkladam drugie
Zmierzylam troszke pozniej to nie miarodajne ale niby taka sama jak wczoraj z rana 36,9
Kluje mnie dziwnie brzuch ale nic dziwnego, niby inaczej sie czuje niz w zeszlym mc, jutro zrobie pewnie znowu test ale jakos bez ogromnego entuzjazmu

Zgłoś nadużycie #14216 28 października 2016, 9:48

megan33 Zaprawiona w bojach
sofi współczuję zapalenia pęcherza , znam ten ból , mi na szczęście zawsze po furaginie przechodzi

niebieska trzymam kciuki za jutrzejszy test :)

mamanatana wczorajsza solenizantka to Amanda, Laura ma za 2 tygodnie :) u nas też kaszel (najwięcej w nocy kaszlą), na razie nie jest gorzej więc lekarza odpuszczam

tandem super że drożność jest ok :) a co do macicy to na pewno nie będzie to wada wykluczająca zajście w ciążę, trzymam kciuki :) ja mam tyłozgięcie , które utrudnia ale nie uniemożliwia , mam nadzieje że u ciebie tez będzie to coś "drobnego", a może w ogóle nic - lekarze też czasem się mylą :)

Zgłoś nadużycie #14217 28 października 2016, 10:43

tandem Supermama
katrina, zagubiona, niebieska, mala_ala, ulek, megan dziękuję Wam, muszę się oswoić z tym wszystkim. Na szczęście fizycznie czuję się ok, lekkie plamienie mam tylko. Zabieram się za nadrabianie zaległości i odpisywanie

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14218 28 października 2016, 11:13

tandem Supermama
mamanatana wyjazd do męża był bardzo udany, takie szalone pomysły to coś, czego nam brakuje w codzienności :) wię ostatnie dwie środy w kinie i ta wycieczka to była miła odskocznia od smutków z powodu zawodu przy staraniach
życzę by objawy podczas zakupów oznaczały ciążę! idziesz dziś z synkiem do lekarza czy jest lepiej?

alu000 trzymam kciuki za pozytyw a do gina się umów, czas szybciej minie jak już się umówisz.

zagubiona współczuję pobytu w szpitalu, wróciłaś już do domu? co poza kontrolą robi się przy konflikcie serologicznym? To znaczy, że dziecko ma krew jak tata i plusy i minusy się Wam nie zgadzają,prawda?
trzymam kciuki za dietę, dasz radę, szczególnie, że nie robisz tego tylko dla siebie :)

kamila 10km ale w tym samym mieście to spokojnie do ogarnięcia, odliczasz czas do wizyty?

duszka dopisuję Matkę Teresę do grona pośredników o pomoc w takim razie. I chyba czas zaczac pompejańską. Dziękuję. A zakupy ubraniowe: lepiej kupić za mało niż za dużo :)

madzia jak wyniki glukozy?

megan odpoczywaj pewnie, nie ma co się nadwyrężać

mala_ala tak to już jest z forum,ze ma wzloty i upadki jeśli chodzi o intensywność rozmów :) trzymam kciuki za pozytyw!

werkaa a jak często masz zajęcia? przykro mi (odnosnie Świąt)

sofi życzę by te Święta stały się dla Was piękne. I dziękuję, mam nadzieję, że nowe wiadomości po badaniu pomogą.
Piękna i taka prawdziwa historia o tej sąsiadce, pojawiłaś się w odpowiednim miejscu i czasie by ją wesprzeć niczym anioł :) życzę by marzenia o wspólnych spacerach się spełniło!
życzę zdrowia!

atomcia dziękuję i życzę pozytywu jak najszybciej!

niebieska dziękuję i trzymam kciuki za Twój jutrzejszy test poranny! obyś nie mogła wieczorem pić, hihi :)

sarita każdy mąż ma inne zalety więc brak budowlanych u Twojego to pewnie coś innego czego reszta by zazdrościła :) oj, to pracowałaś w święta też? smutno, ale tak jest w niektórych zawodach... Zaciskam kciuki za pozytyw przedświąteczny!

I naprawdę dziękuję każdej z osobna za wsparcie i miłe słowa, w szpitalu, jak lekarz wyszedł to tylko się popłakałam...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14219 28 października 2016, 11:49

madzia90krk Fajna mama
Tandem mam nadzieję ze będzie wszystko po twojej myśli . I ze to ulozenr macicy mimo wszystko pozwoli ci zostać mama ! Eh

Wynik glukozy idealny dziękuję że pytasz . Smuca mnie strasznie takie wiadomości jak twoja jakoś wenetrznie ja przeżywam. Nie rozumiem czemu jedni mają szybko dzieci drugim tyle to zajmuje i nie zawsze kończy się powodzeniem. To jest takie niesprawiedliwe. Przez chwilę czytając jak się zmagacie z tym wszystkim czuję ogromny ból naprawdę ale ja za chwilę mam córkę które podbiega tuli mnie druga w brzuszku . A wy ? Eh nie wiem przepraszam absolutnie nie chce dolowac was :( przecież jetesmy tu od wsparcia . Tylko jakaś taka bezsilność mnie naszła smutek i brak zrozumienia dla tego wszystkiego. Przepraszam. :( :( ; (; (

Zgłoś nadużycie #14220 28 października 2016, 11:50

madzia90krk Fajna mama
Amelka cala noc wymuotowalo albo rota wirus albo spageti jej zaszkodziło wracamu od lekarza eh :(

Zgłoś nadużycie #14221 28 października 2016, 12:14

zagubiona Gotowa na wszystko
U mnie zmiana sytuacji, okazuje sie ze mam stare przeciwciala, malo aktywne i nie wzrastaja :) .Oznacza to ze one powstaly po ciazy pozamacicznej (tamto dziecko*musialo miec grupe m.) A to co obecnie nosze prawdopodobnie ma moja grupe.Dzis wychodze do domu ale musze jeszcze powtorzyc badania za tydzien.
Madzia panuje cos podobnego do roty wirusa.Duzo osob sie ostatnio z tym zmaga.
Tandem a o ktorej masz ta wizyte jutro?
Ulek dobrze ze z syn jest zdrowy , kontrolowac trzeba jak sie okaze ze jest dobrze to pewnie juz nie bedziesz mosiala chodzic.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #14222 28 października 2016, 12:22

madzia90krk Fajna mama
Zagubiona to dobre wieści :*:*

Zgłoś nadużycie #14223 28 października 2016, 12:29

duszka Fajna mama
Tandem ja już dwie te nowenny odmowilam a teraz zacznę 3 ;)

Zgłoś nadużycie #14224 28 października 2016, 13:22

Mika29 Fajna mama
Madzia super ze glukoza wyszła dobrze. Zdrowia dla córki :-)

Zagubiona nawet nie wiesz jak się cieszę. Teraz musi być tylko lepiej :-)

Tandem trzymam kciuki za dalszą diagnozę.

Wczoraj byłam u lekarza. Narazie wszystko super a dzidzia ma 4,6 cm. W środę idę na usg genetyczne. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Zgłoś nadużycie #14225 28 października 2016, 13:30

tandem Supermama
madzia nie przepraszaj, dziękuję Ci bardzo za tą empatię. Bezsilność - dokładnie to jest główne moje uczucie. W szpitalu jak lekarz wyszedł, tylko leżałam i płakałam. Bo co innego mi pozostało? Robię co mogę, biegam po różnych lekarzach, łykam co trzeba, dietę ciągnę kolejne tygodnie, poddaję się badaniom o których kilka lat temu nie pomyślałam, że mogą mnie czekać... Dziś jestem w domu sama, mam sprzątać, ale tak sobie myślę - po co, dla kogo... Mieliśmy się budować w przyszłym roku ale po co, skoro dla naszej dwójki to i 41m2 to za dużo, skoro całymi dniami tylko praca. Chciałabym bardzo, żeby jutro pani doktor wlała w nas nadzieję. Jeśli nie, to w przyszłym tygodniu idziemy na pierwszą rozmowę do ośrodka adopcyjnego. Choć gdybym musiała się pogodzić z tym,że nigdy nie będę w ciąży... to chce mi się tylko płakać.
Cieszę się,że glukoza ok. Życzę zdrówka córeczce!

zagubiona to wspaniale :) badanie powtarzasz w piątek? Jutro wizyta o 11:30, po niej jedziemy z mężem i siostrą w góry, do cioci.

duszka czyli kolejny znak,że muszę podjąć wyzwanie! Bo z każdej strony o niej słyszę, czytam, ale wciąż się boję,że nie podołam. Ale skoro i Tobie pomogła, to nie mogę tego odwlekać.

Zgłoś nadużycie #14226 28 października 2016, 13:31

tandem Supermama
Mika gratuluję 4,6cm szczęścia! już usg genetyczne, ale ten czas leci, niesamowite :)

Zgłoś nadużycie #14227 28 października 2016, 14:10

niebieska88 Fajna mama
Mika gratuluję

Masakrycznie sie czuje, chyba @ wcześniej przyjdzie, do tego jeszcze glowa mnie boli ,slabo mi i niedobrze

Zgłoś nadużycie #14228 28 października 2016, 14:20

Madzia super ze glukoza ok :-) dużo zdrówka dla Amelci. My w tamtym roku wylądowaliśmy w szpitalu z rotawirusem... :-

Mika, wspaniale ze wszystko dobrze u Was, gratuluję 4,6 cm szczęścia :-)

Tandem, nie wiem co powiedzieć tak smutno się czyta o tym wszystkim. Mam nadzieję ze po wizycie wszystko okaże się dobrze. Życie jest takie nie sprawiedliwe. Życzę Ci z całego serca żeby wszystko sie ułożyło tak jakbyscie chcieli :*

Zagubiona, bardzo sie cieszę ze jednak wszystko ok u Was. Dbajcie o siebe :*

Zgłoś nadużycie #14229 28 października 2016, 15:19

duszka Fajna mama
Tandem ja zaczęłam od dziś . Za moją mamę , bo ma problemy i wierzę że tylko tak uda mi się jej pomóc. Będę odmawiać 4 części ...

Zgłoś nadużycie #14230 28 października 2016, 15:28

mama2dziewczynek Zadomowiona
Wpadam walanc spam, ze bylam dzis i jest serduszko..!!! 5tyg i 6 dni wg OM