Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14191 27 października 2016, 16:19

Sofi Fajna mama
Mam ostatnio masakre z zapaleniem pęcherza, miesiąc temu gin mi dała antybiotyk, 2 tygodnie po nim juz mnie znów wzielo to futagine bralam przez tydzień i teraz znów minął tydzień po odstawieniu furaginy i znów czuje ze jest źle, więc jak wrócę od rodziców to w środę ide do lekarza:
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14192 27 października 2016, 16:22

niebieska88 Fajna mama
sofi to masz kłopot, ale takie zapalenia lubią się powtarzać zazwyczaj jak ktoś nie ma to się nie przyklei, ale jak ma, to lubi wracać zapalenie,

Zgłoś nadużycie #14193 27 października 2016, 18:50

niebieska88 Fajna mama
Co tu taka cisza sie zrobiła? Wieczor dziewczyny i nie mają czasu
A ja dzis znów temp 37,2boję się rozczarować

Zgłoś nadużycie #14194 27 października 2016, 19:59

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Megan dzięki, że pytasz. Tak rozkaszlał się na dobre. Podaję mu syrop wyksz. i jak będzie gorzej jutro do lekarza. Mówi, że gardło nie boli więc może kaszel szybko minie. Zdrówka dla córeczek i 100 lat dla córci, zapomniałam imię ;-) Laura ?? ? Super, że ciąża się rozwija :-*

Zagubiona z ciebie to pracoholiczka ;-) nawet w szpitalu pracujesz ;-) Ja o tym schronisku też myślałam w takich kategoriach co piszesz ale na drugim miejscu, w sumie bo pierwszy i najw. powód to paniczny strach przed psami. Dopiero co zaczął dogoterapię i oswajanie się. Ja też źle takie widoki znoszę, długo potem mam w pamięci.

Sofi no tak młoda ta sąsiadka. Tobie życzę abyś sama szybko się doczekała upragnionego dzidziusia, będziesz wspaniałą matką, pełną miłości. Dziękuję, wydaje mi się że na objawy ciążowe to za wcześnie więc pewnie znowu pms mnie dobija.

niebieska ja to się boję, że na objawy ciążowe to za wcześnie i to zwyczajne pms u mnie. Wiadomo, że z braku ciąży będzie mi smutno. Ale choler**** męczę się z tym pms i żaden lekarz od ur syna mi nie pomógł. Ten gin co teraz chodzę mówił, że skoro się staram to nie będziemy nic robić w tym kierunku, ale to naprawdę wykańcza psychicznie i fizycznie, a te 3 cykle to już w ogóle . Nie chcę narzekać non stop ale mam takie nerwy, że szok.

Sarita dziękuję.

Ehh znowu zaczęłam narzekać :-( strasznie nie lubię się tak rozklejać, ale dziś tak mnie rozłożyło, że mam dość. Dziewczyny czy jest sens jutro robić betę ?? Jeśli owu miałam 16.10 to jutro jest 12dpo. Robić jutro czy czekać do poniedziałku ?? Nie wiem czy mnie choroba nie bierze bo gardło mnie boli dość mocno a boję się cokolwiek brać.

Zgłoś nadużycie #14195 27 października 2016, 20:01

mala_ala Gotowa na wszystko
Sofi oj z tego ci wiem to takie zapalenia lubia często wracać, współczuję jest to okropny ból :- mnie jak złapie to zawsze sikam z krwią :- więc po powrocie szybciutko do lekarza :-)

Niebieska, temp to dobry znak, więc czekamy do soboty na tesciora oczywiście pozytywnego :-)

Zgłoś nadużycie #14196 27 października 2016, 20:08

niebieska88 Fajna mama
Mala ala dzięki, temp sobie noe wmawiam ale moze to nic nie znaczy, cos mnie kuje w boku ze masakra ale wysoko, glowa mnie boli i zaczyna mnie przerazac ta impreza

MamaNatana nie ma takich jasnych objawow przed @, niestety ale najpewniejszym pierwszym objawem jest brak @, takze czekamy, ostatni mc tak glupieje bo mi chyba zalezy na prezencie

Niech juz bedzie wtorek albo najlepiej czwartek

Zgłoś nadużycie #14197 27 października 2016, 20:09

niebieska88 Fajna mama
Aha i zapomniałam zdrowka dla synka, niech kaszel minie i choroba sie nie rozwija

Zgłoś nadużycie #14198 27 października 2016, 20:15

Niebieska no ja sobie zdaję sprawę, że to za wcześnie na objawy ciążowe dlatego właśnie się wkurzam bo jak nic pasuje mi to do moich "cudnych" objawów @. Nie wiem co mi się robi bo przecież nic sobie nie wmawiam, wszystko normalnie czuję. Zawsze to miałam humorki + bóle brzucha a te 3 cykle to już mnie wykańczają. No bo jak można czuć się super jeśli przed @ występują mocne bóle brzucha, mdłości, zawroty głowy i inne cyrki. Serio mam dość, bo mam tak od ur syna a teraz to już w ogóle i żaden lekarz nie wie dlaczego. Może do psychiatry pójdę ?? ? Dziękuję, mam nadzieje że posiedzi w domu i przejdzie.

Zgłoś nadużycie #14199 27 października 2016, 20:21

niebieska88 Fajna mama
MamaNatana nic zlego nie mialam na mysli sama mam to samo, ale jakos jeszcze humorkow nie mam, bardzo zwykle wredna jestem bo placzliwa to jestem a wredoty brak

Zgłoś nadużycie #14200 27 października 2016, 20:29

Niebieska ja wiem, że nie miałaś nic złego na myśli. Poprostu załapuję doła bo pewnie okaże się że @ będzie a ja już mam dość takiego samopoczucia.

Zgłoś nadużycie #14201 27 października 2016, 20:48

mamaNatana zdrówka dla synka :*

Zgłoś nadużycie #14202 27 października 2016, 20:50

niebieska88 Fajna mama
Biedna Ty, ale ja trzymam kciuki a Ciebie i Ii kreski mamaNatana

Zgłoś nadużycie #14203 27 października 2016, 20:55

tandem Supermama
dziewczyny jutro nadrobię. Drożność piękna. Ale... no wlasnie, jest ale: coś im się nie podoba w ułożeniu macicy i nici ze stymulacji w tym cyklu, czeka mnie kolejne badanie w kolejnym cyklu, histeroskopia. Nie mam już sił. Czekam jeszcze co powie napro w sobotę. Jutro mam też l4, będę odsypiać i sprzątać. Dobranoc

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14204 27 października 2016, 21:00

tandem napisał(a)

dziewczyny jutro nadrobię. Drożność piękna. Ale... no wlasnie, jest ale: coś im się nie podoba w ułożeniu macicy i nici ze stymulacji w tym cyklu, czeka mnie kolejne badanie w kolejnym cyklu, histeroskopia. Nie mam już sił. Czekam jeszcze co powie napro w sobotę. Jutro mam też l4, będę odsypiać i sprzątać. Dobranoc

Tandem najważniejsze ze działasz i jednak jest jakieś ale, więc może w końcu znajdą przyczynę tego wszystkiego. Odpoczywaj wszystko będzie dobrze. Czasem warto przez to wszystko przejść i pragnienie się spełni :-)

Zgłoś nadużycie #14205 27 października 2016, 21:09

tandem Supermama
mala_ala ale jeśli lekarz mówi,że ułożenie macicy może powodować, że ciąża się nie utrzyma, to co mi da nawet jeśli zajdę...? to byłaby wada anatomiczna i chyba nic się z tym nie zrobi? nie wiem... tak tylko rzucił hasło a ja w szoku nie dopytałam więcej... oby w sobotę pani mi więcej opowiedziała...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14206 27 października 2016, 21:12

Katrina13 Gotowa na wszystko
Tandem dobrze, że drożność jest ok, a co do ułożenia macicy - to przynajmniej będziesz wiedzieć co i jak , ja mam tyłozgięcie macicy i niby ciężko zajść w ciążę, a jednak się udało:* ściskam Cię mocno, wyśpij się , a i siły wrócą.
MamaNatana zdrówka dla synka, czekam na Twój pozytywny test:*
Niebieska za wcześnie zrobiłaś test, jednym wychodzi przed miesiączką, a innym dopiero w dniu spodziewanej:*
Mała ala świetne dynie :D
Zagubiona czyli już do końca ciąży będziesz mieć L4? :*
Sofi mam nadzieję, że będziesz mieć świątecznego pozytywa! Bardzo miło się czyta jak piszesz o sąsiadce/koleżance, jesteś szczerą i wspaniałą osobą. Dobro zawsze powraca- życzę Ci żeby wróciło w postaci dzidziusia:* Co do pęcherza, to nigdy nie miałam, ale teraz za to bardzo mi Malutki na pęcherz naciska i boli cały brzuch i pęcherz jak siusiam;/

Zgłoś nadużycie #14207 27 października 2016, 21:42

zagubiona Gotowa na wszystko
Katarina tak juz niestety już do końca bede na l4 , szkoda bo w domu mogłabym też pracować ale moj gin powiedział że konieczne l4.
Tandem kurcze szkoda że tak ciągle masz pod górkę, ale myślę że jesteś dużo do przodu a do soboty już niedaleko lekarka napewno naswietli Ci sytuację , szkoda że ten lekarz tak Ci powiedział skoro nie ma pełnej diagnozy.Mocno trzymam kciuki.
Mamanatanka już niedługo zatestujesz i wszystko się wyjaśni.
Sofi szkoda że nawraca infekcja, bez lekarza pewnie się nie obędzie.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #14208 27 października 2016, 21:42

niebieska88 Fajna mama
Tandem dobrze ze drożność jest w porządku, o resztę musisz porzadnie wypytac swojej lekarki, dobrze mówi katrina to że może być coś inaczej jeszcze nie przekreśla Twoich szans, ja wierzę, ze ta droga zaprowadzi Cie do upragnionego dziecka

Katrina mały w brzuchu już wcale nie jest taki mały, rośnie i będzie mu coraz bardziej ciasno
I masz rację za wcześnie zrobiłam test, jeszcze nie straciłam nadziei, ale ochlonelam, nic nie da się przyspieszyć, jeśli się udało to sie udało i kilka dni w tą czy tamtą nie zmieni tego i tak samo w drugą stronę, co nie zmienia faktu, że w tym mc od wizyty u lekarza byłam pozytywnie nastawiona i moj M tez, w tym mc pyta czy coś już wiem, też bardziej się niecierpliwi

Zgłoś nadużycie #14209 27 października 2016, 21:57

Tandem ja mam tylozgiecie macicy i jest jakos jak to mój gin powiedzial luźno ułożona, będzie dobrze, póki co nikt nie przekreśla twoich szans na zero a po zabiegu wszystko sie okaże, wszystko będzie dobrze musi byc :-)

Zgłoś nadużycie #14210 27 października 2016, 22:56

Ulek Fajna mama
Sofi zycze szybkiego uporania sie z tym paskudnym zapaleniem!I cudownego prezentu na swieta w postaci upragnionej fasolki :-)
MamaNatana zdrowia dla synka i lagodniejszych objawow...tak tak na pewno ciazy :-)
Mala ala cudne dynie!Czym sa wypelnione?Papierem,bibula czy czyms ciezszym?
Katrina takich problemow z pecherzem jak ty to niejedna z nas nie moze sie doczekac..
Tandem odpocznij sil nabieraj wszystko bedzie dobrze nie moze inaczej byc!
Zagubiona wiem jak to jest w szpitalu mozna oszalec..ale jak trzeba to coz..oby czas szybciej ci plynal
My po wizycie okej maly poki co zdrowy,mamy profilaktycznie inhalacje robic codzien i nastepna wizyta w grudniu...w sumie nie wiem po co bo mam wrazenie ze ta doktorka na sile szuka pacjentow no ale zobaczymy...najwazniejsze zdrowie.
Dobranoc:-*