Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1411 28 kwietnia 2016, 18:29

kamila19880 Fajna mama

kate85 napisał(a)

Kamila a co to Bxl? :-) uuu to masz aktywnie dzisiaj, no no widoki niezłe masz w pracy :-)

Bruxela Belgia ;)
Staracza sprzątam dom i tam maja kilku synów juz po 20 i każdy tak wyglada z nich sportowcy ;) a ze jakiś czas tam chodzę to nie wnikają we mnie i czuja sie jak u siebie ;) to w bokserkach po domu to w ręczniku z pod prysznica ;) a mi ślinka cieknie ;) bo moj to Se brzuszek za hodował od kad z nim jestem przytył 20 kg i nie ma na co patrzeć schudnąć nie chce ćwiczyć tez nie ;) a tak przynajmniej popatrzę
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1412 28 kwietnia 2016, 18:31

kamila19880 Fajna mama

werkaa napisał(a)

Oficjalnie to 8 cykli.
Raz już byłam w ciąży ale w 16 tyg się dowiedziałam że serduszko nie bije.

Oo werka przykro ;( nie wiedziałam :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1413 28 kwietnia 2016, 18:39

madzia90krk Fajna mama
Kate.. to Cię zastrzele.. u siebie ze się przyznaję do takich rzeczy. My z mężem w abstynencji od początku ciąży do końca całe 9 miesięcy i jakby było mało .. później jeszcze 6 po porodzie.. i potem to raz w miesiącu tylko. . Dopóki nie dostałam miesiączki nie miałam ochoty
Biedny.. bi dwa miesiące po ślubie u fundowalam mu celibat jej
Werka ojej :( współczuję bardzo :*
Kamila to nic tylko pozazdrościć takiej pracy hihi
Mąż wrócił zjadł obiadek i fru do dziecka a ja w wannie piana Internet mm czas może się zatrzymać :)

Zgłoś nadużycie #1414 28 kwietnia 2016, 18:40

kamila19880 Fajna mama
http://busydoholandii.org/belgia-zabezpiecza-sie-katastrofa-nuklearna-wszyscy-mi... Co ja tu wlasnie sie dowiedziałam ;)

Zgłoś nadużycie #1415 28 kwietnia 2016, 18:43

werkaa Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

http://busydoholandii.org/belgia-zabezpiecza-sie-katastrofa-nuklearna-wszyscy-mieszkancy-dostana-tabletki-jodu/ Co ja tu wlasnie sie dowiedziałam ;)

Coś słyszałam :) Od rana o tym w radiu gadają.

Zgłoś nadużycie #1416 28 kwietnia 2016, 18:55

staraczka33 Supermama

kamila19880 napisał(a)

Bruxela Belgia ;)
Staracza sprzątam dom i tam maja kilku synów juz po 20 i każdy tak wyglada z nich sportowcy ;) a ze jakiś czas tam chodzę to nie wnikają we mnie i czuja sie jak u siebie ;) to w bokserkach po domu to w ręczniku z pod prysznica ;) a mi ślinka cieknie ;) bo moj to Se brzuszek za hodował od kad z nim jestem przytył 20 kg i nie ma na co patrzeć schudnąć nie chce ćwiczyć tez nie ;) a tak przynajmniej popatrzę

Jejku jak masz fajnie chociaz.popatrzysz :-) a ten dom pewnie wielki jakis

Zgłoś nadużycie #1417 28 kwietnia 2016, 19:12

Sofi Fajna mama
Kamila jakby Twój mąż poczytał to forum co tu napisałaś, to by od razu by padł na podłogę i robił pompki :)
Werkaa to fajnie, że jesteś z Rzeszowa, to widzę, że jest tu reprezentacja wschodniej Polski :D
Kate to straszne, że tak bardzo popękałaś :( obyś się szybko zagoiła i cieszyła się staraniem i przytulankami, a co lekarz mówi o kolejnej ciąży? nie trzeba czekać z zajściem przy takim popękaniu?
Ja własnie wróciłam z pasieki, własnie zaczął kwitnąc rzepak i może trochę miodu w tym roku z tego będzie :P bo w zeszłym była bida
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #1418 28 kwietnia 2016, 20:09

Mika29 Fajna mama
Witam. Niedługo zaczniemy z mężem starać się o drugą dzidzię i może też się do Was przyłącze. Właśnie mija mi trzeci cykl po odstawieniu plastrów. Jeszcze wizyta u endo i zaczynamy działać.

Zgłoś nadużycie #1419 28 kwietnia 2016, 20:10

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
kamila to super widoki :D nic tylko cieszyc oczy :) u mnie tam niestety nic ciekawego nie chodzi :P same brzydkie niemcy :P
Werka współczuje, milego wieczorku babki :)

Zgłoś nadużycie #1420 28 kwietnia 2016, 20:37

Katrina13 Gotowa na wszystko
Kate ja też wiem co to ciężkie szycie po porodzie ;/ , powiem Ci że ten ból minie, ja szybko go przezwyciężyłam, ale to też kwestia psychiki :* nie możesz myśleć, że będzie boleć, tylko myśleć o miłości do męża.

Zgłoś nadużycie #1421 28 kwietnia 2016, 20:53

kate85 Supermama
Katrina staram się tak myśleć,ale nie jest łatwo, dobrze,że chociaż mam naprawdę wysoki próg bólu, to mogę dużo znieść. Długo Ciebie bolało współżycie?

Werkaa przykro mi..trzymam kciuki,żeby się szybko udało! widzę,że w tym roku miną Wam 2 lata po ślubie, u nas będą 3 latka.

Sofi byłam 2 razy na wizycie po porodzie i jeszcze nic ginowi nie mówiłam o kolejnej ciąży, hmm, myślałam,że nie będzie żadnych przeciwskazań, jak chcemy sie starać po roku. Nie będę już raczej rodzić naturalnie, bo gin mówił,że zbyt duża rana była a 2 dziecko jest i tak większe a Nela i tak była spora jak na pierwsze bo 3540. Noo poród miałam koszmarny, jeden z najgorszych w szpitalu..byłam słynna na cały szpital, mąż był ze mną cały czas, walczyliśmy kilkanaście godzin w potwornych bólach a w szpitalu nie było znieczulenia..na koniec główka się zaklinowała, parłam prawie 3 godz.. i musieli mi wypychać,dlatego mimo nacięcia tak pękłam..na drugi dzień dawali mi az krew 2 jednostki, no nie powiem, lekko nie było,ale na szczęście nie mam na psychice urazu. Tak krocze mnie już nie boli, tylko po dobrym treningu i biegu czuję mięśnie a ćwiczę ok 5-6 razy w tyg.

Madzia wow to ja już nie mam wyrzutów sumienia heh, w ciąży też nie miałaś ochoty czy z ciążą było coś nie tak? czyli nie jestem sama z tym brakiem ochoty, ja po tak ciężkim porodzie odważyłam się po 3 msc,ale był hardcore, później jakby troszkę mniej bolało.

Kamila u mnie odwrotnie, mąż to zapalony sportowiec, chodziłby z kumplami non stop na treningi,ale uzgodniliśmy kompromis,że 2-3 razy w tyg,nie raz razem ćwiczymy. On od dziecka trenował, sport nas łączy, bo ja też ćwiczę i biegam, no i fajnie,że ma kaloryfer ;p sam układa mi ćwiczenia i doradza co jeść, fajnie mieć w mężu takie wsparcie. Może i Twój się zmotywuje :-)

Zgłoś nadużycie #1422 28 kwietnia 2016, 21:00

Katrina13 Gotowa na wszystko
Kate nie powiem ile bolało, długo, na zmianę pogody też czasami jeszcze boli. Ja rodziłam 12 h i też mi uciskali, bo mała nie chciała wyjść i mimo nacięcia, i tak popękałam. Ale też nie mam urazu, dałam radę to i drugi raz dam jeśli się uda :)

Zgłoś nadużycie #1423 28 kwietnia 2016, 21:08

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
i kolejna dziewczyna z nami :) super i witamy Mike :)
kate jak czytałam t az mnie w kroczu boli..szok takie bole to ja bym chyba nie wytrzymała, twarda babka z Ciebie.
moj na rowerze jezdzi do pracy jak tylko jest cieplo,ostatanio jak bylam w niemczech to zrobil sobie taka diete ze jak przyjechalam i go przytulilam to nie poznalam hehe 15kg w 2 miesiace zrzucil..on zawsze byl przy kosci ale za to go lubie :) a ja znowu odwrotnie kiedys chuda a teraz przydało by sie troche zrzucic ale jakos nie mam samo zaparcia :P troche biegam ale z dieta ciezej.

Zgłoś nadużycie #1424 28 kwietnia 2016, 21:24

madzia90krk Fajna mama
Witam kolejna staraczke. :)
Kate z ciążą było wszystko w porządku mąż nie chciał mówił że dziwnie by się czuł.. a że ja albo wymiotowalam albo spałam to nie nalegalam :)

Zgłoś nadużycie #1425 28 kwietnia 2016, 21:24

kate85 Supermama
Katrina na zmianę pogody tez czuję i podobno długo czuć. Ja juz takie bóle, że ściany gryzlam to tez równo 12 godz.

Pełna nadziei oj dalabys rade, same tak naprawdę nie wiemy ile możemy znieść, jakby mi ktoś powiedział, że tak będzie boleć, to też bym pomyślała, że nie dam rady, ale ta adrenalina tak motywuje, że mimo tych boli nie myślałam o cc, chciałam udowodnić sobie, że dam radę, no i udało się, z takimi przejsciami, ale udało się. Mąż teraz traktuje mnie jak bohaterkę i fajnie, że widział to wszystko, powiedział, że żaden facet by tego nie wytrzymał. My kobiety jesteśmy mega silne!

Witaj Mika :-)

Zgłoś nadużycie #1426 28 kwietnia 2016, 21:34

Mika29 Fajna mama
Dzięki dziewczyny. Ja niestety miałam ciężka ciążę tarczyca, plamienia i cukrzyca ciążowa. Poród też do przyjemnych nie należał. 12 h spędzonych na porodówce a i tak zakończony cc bo córka tętno traciła.Bardzo długo psychicznie zbierałam się na drugie dziecko i teraz jak już jestem gotowa wierzę, że będzie łatwiej.

Zgłoś nadużycie #1427 28 kwietnia 2016, 21:52

kamila19880 Fajna mama
kate :) użycz mi meza na kilka mies zeby mi dietke i cwiczenia układŁ HEHHE nowe dziewczyny wyslijcie mi dane do tabelki na priv to jutro po robocie wpisze :)

Zgłoś nadużycie #1428 28 kwietnia 2016, 22:35

tandem Supermama
Hej dziewczyny, to i ja się ponownie przywitam :) Odzywałam się już tutaj bodajże na 5 stronie, ale wróciłam jeszcze do staraczek 2016, niestety bezskutecznie, dlatego witam się tu ponownie: ze starymi i nowymi staraczkami, trzymam kciuki za wszystkie i wierzę, że wszystkim nam się w końcu uda!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #1429 29 kwietnia 2016, 5:52

Taszka Gotowa na wszystko
Tandem witamy ponownie ;)

Zgłoś nadużycie #1430 29 kwietnia 2016, 5:57

Mika29 Fajna mama
Cześć dziewczyny w piątek. Ostatni dzień pracy i cztery dni wolnego :-) Uwielbiam święta choć ten 1.05 kiepsko wypada w niedzielę :-(  
Witam tandem też zawitałam na 2017 :-)