Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14171 27 października 2016, 12:10

mala_ala Gotowa na wszystko
Tandem super ze juz po :-) najważniejsze ze nie boli :-) mam nadzieję ze to szybko zaowocuje Was cudowna fasolka :-) czekamy ma więcej informacji :-)

Katrina, super ze córka daje Ci wypocząć :-) teraz to nnajważniejsze :-)

Duszka, i jak upolowalas cos dla siebie ??

Madzia, dokładnie sami a dobrze, to nic ze wolnej :-) mamy czas :-) jedyne co to mamy fachowca do ogrzewania centralnego bo przerabiamy i dokladamy grzejniki :-) ale wszystko pod moim okiem więc zgłaszam odrazu jak cos jest nie tak.

Sofi, fajnie klienci sie znaleźli moze teraz znów będzie lepiej. Myślę że takie przestoje to normalne w tej branży. Najlepiej pewnie idzie wiosną :-)

Ulek witaj, ja również sie z Toba nie przywitałam.

Mam wrażenie ze forum na nowo zaczyna tętnić życiem :-) hihi ja dziś mam luzniejszy dzień, nie wiem co z soba zrobić :-)

Zgłoś nadużycie #14172 27 października 2016, 12:15

staraczka33 Supermama

mala_ala napisał(a)

Tandem super ze juz po :-) najważniejsze ze nie boli :-) mam nadzieję ze to szybko zaowocuje Was cudowna fasolka :-) czekamy ma więcej informacji :-)

Katrina, super ze córka daje Ci wypocząć :-) teraz to nnajważniejsze :-)

Duszka, i jak upolowalas cos dla siebie ??

Madzia, dokładnie sami a dobrze, to nic ze wolnej :-) mamy czas :-) jedyne co to mamy fachowca do ogrzewania centralnego bo przerabiamy i dokladamy grzejniki :-) ale wszystko pod moim okiem więc zgłaszam odrazu jak cos jest nie tak.

Sofi, fajnie klienci sie znaleźli moze teraz znów będzie lepiej. Myślę że takie przestoje to normalne w tej branży. Najlepiej pewnie idzie wiosną :-)

Ulek witaj, ja również sie z Toba nie przywitałam.

Mam wrażenie ze forum na nowo zaczyna tętnić życiem :-) hihi ja dziś mam luzniejszy dzień, nie wiem co z soba zrobić :-)

Zazdroszczę luznego dnia ja dzisiaj do pracy :-( ale w niedzielę odpoczne bo mam wolne :-)

Zgłoś nadużycie #14173 27 października 2016, 12:43

tandem Supermama
Staraczka na spokojnie, wdrozysz się. Dobrze,że niedziela wolna. Ja mam dostać l4 dziś i jutro, potem 4 dni wolne jeszcze i do pracy w środę 2.11. W sobotę po wizycie u napro jadę z mężem i siostrą do cioci mojej mamy w beskid żywiecki. Bardzo ją lubię i staram się odwiedzać.

Mala_ala dziękuję. Też czekam co doktor powie, jaki plan przed nami :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14174 27 października 2016, 12:43

Mika29 Fajna mama
Tandem super ze jesteś po. Napisz później co powiedzieli lekarze.

Zgłoś nadużycie #14175 27 października 2016, 13:01

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem swietnie  ze juz po zabiegu, to czekam na dalsze wieści fajnie że masz wolne odpoczniesz.U mnie dieta cukrzycowa choć to stan przedcukrzycowy( nietolerancja glukozy na czczo , bo po zrobieniu krzywej cukrzycowej po godz. miałam 8,13mmol a norma jest od 10 mmol a po 2 godz 5,34 mmol a norma do 8.5 mmol0 w poradni jeszcze nie byłam ale rozmawiałam z dietetykiem w szpitaku.
Duszka jak tam zakupy, upolowałaś coś?
Katarina  swietnie  ze dobrze się czujesz, oby tak dalej.
Megan przegapiła Twoj pozytyw, także gratulacje :)
Niebieska szansa jest jak cien cienia masz, tym bardziej ze przed terminem @ testowałaś. Wytrzymasz do niedzieli?
Mamanatanka chyba do środy będę w szpitalu trochę sie nudzę ale jeszcze jeden projekt koncze bo mało mi zostało a mam oddac do 31.10, mogłabym go nie konczyc ze względu na okoliczności ale chce, potem biore urlop i do konca l4.
Madzia pech z tymi  "fachowcami", ale coż na pewno znajdziecie jakieś środki do czyszczenia w jakimś budowlanym sklepie.Co do glukozy to ja jak robiłam to ksiązkę brałam.
Ulek dej znać jak po wizycie.
Sofi swietnie że zlecenia są ,zyczę Ci abyś stale miała klientów i biznes się kręcił.
Staraczka nadrobisz :) Fajnie że niedziela wolna, pewnie się ucieszysz jak wprowadzą zakaz handlu w niedziele :) , ja osobiscie uwazam ze to dobry pomysl.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #14176 27 października 2016, 13:16

zagubiona Gotowa na wszystko
Mamanatanka w sumnie to ja bym Nadii też nie posłała do schroniska na wycieczkę bo ja byłam dwa razy po psa dla mnie a potem dla mamy i straszny to widok te psy mniejsze poupychane w klatkach nawet kotów co nie lubie strasznie mi szkoda było i  długo miałam dobraz ze schroniska w głowie.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #14177 27 października 2016, 13:17

werkaa Fajna mama
Niebieska jestem na farmacji :)
Tandem super że już jesteś po :)
Ja właśnie wróciłam do domu i zabieram się za obiad :)

Zgłoś nadużycie #14178 27 października 2016, 13:40

Sofi Fajna mama
Rok temu miałam najgorsze święta życia, bo wszędzie sie rodzilo male Dzieciątko a moje miało umrzeć, wiec boje się ze w tym roku może mi sie przypominać tamten czas, chyba ze bede już w ciąży to bede sie cieszyć

Megan to super że widziałaś fasoleczke, już za tydzień zobaczysz serduszko ;)

Mala ala ty to masz dużo energii, ja bym wolny dzien wykorzystała na od poczynek, a ty to pewnie zrobisz trening ;)

Tandem życzę ci zeby w tym badaniu wyszło coś nie tak, coś co wytłumaczy brak ciąży i coś łatwego do wyleczenia, ale któraś pisala że samo badanie sprawiło ze zaszła, ale lepiej żeby to badanie wyjaśniło przyczynę
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14179 27 października 2016, 13:50

werkaa Fajna mama

Sofi napisał(a)

Rok temu miałam najgorsze święta życia, bo wszędzie sie rodzilo male Dzieciątko a moje miało umrzeć, wiec boje się ze w tym roku może mi sie przypominać tamten czas, chyba ze bede już w ciąży to bede sie cieszyć

Mala ala ty to masz dużo energii, ja bym wolny dzien wykorzystała na od poczynek, a ty to pewnie zrobisz trening ;)

Tandem życzę ci zeby w tym badaniu wyszło coś nie tak, coś co wytłumaczy brak ciąży i coś łatwego do wyleczenia, ale któraś pisala że samo badanie sprawiło ze zaszła, ale lepiej żeby to badanie wyjaśniło przyczynę

Sofi rozumiem Cię. Ja miałam termin porodu na święta ale wyszło jak wyszło.

Zgłoś nadużycie #14180 27 października 2016, 13:50

werkaa Fajna mama

Sofi napisał(a)

Sofi rozumiem Cię. Ja miałam termin porodu na święta ale wyszło jak wyszło.

Zgłoś nadużycie #14181 27 października 2016, 13:57

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Doczytałam że tandem juz po. Super

Przepraszam potem sie odniose do postow bo nic nie czytalam. Nie wiem co sie ze mna dzieje. W zasadzie 2 wyjscia albo ciaza albo mi hormony swiruja znowu. Bylam na zakupach i ledwo wrocilam. Od wczoraj mam mdlosci i malo co jem i nie wiem czy to nie tego efekt, jest mi mega niedobrze glowa boli, trzese sie jak galareta i puls mam 112. Do tego brzuch mnie boli jak na @ i mam dosc :-( az mi sie plakac chce. Bo jak to nie ciaza tylko pms to sie wnerwie, bo ostatnio jak mi sie cykle chrzania i pms sie nasila ze ledwo zyje. Ide jakos obiad zrobic bo mlody czeka. Przepraszam ze tak tylko o sobie ale musialam sie wyzalic.

Zgłoś nadużycie #14182 27 października 2016, 14:07

Sofi Fajna mama
Ostatnio miałam taką sytuację: sasiadka ktora jest moją kolezanką zastanawiała sie czy jest w ciąży bo jej sie okres spoznial jeden dzień, więc przynioslam jej 2 testy ciążowe zeby jeden zrobiła od razu a drugi rano i na obu wyszla ledwie widoczna kreska, ine twierdziła ze to nie ciąża bo nie chce być w ciąży, a ja nie wiem czemu ale chciałam zeby była, wiec pojechała ma bete, a po wyniki sie bała jechać więc prosila mnie zebym pojechala z nią, i pojechałam, a potem sie bala spojrzeć na wyniki więc ja zobaczyłam, a tam 317 już, jak sie dowiedziała to długo płakała, ogolnie to ona ma 21 lat meza i półtorej roczne dziecko, mówiła (a ja ją pocieszalam) że jest jeszcze za mloda na dwojke dzieci, ze chciała iść na studia i di pracy, że chciała odzyskać życie jak jej pierwsze dziecko juz bedzie mieć 3 lata, a teraz to kolejne lata musi poświęcać dla kogoś, pewnie gdybym byla w jej wieku to bym czuła podobnie, ale teraz moje zycie mi sie już znudziło i moge je komuś oddać, np małemu dzidziusiowi, tlumaczylam jej ze jak będzie w moim wieku to bedzie mieć wolność a jeszcze bedzie calkiem młoda, wieczorem mnie jeszcze zaprosila do siebie i pytała czy teraz będą ją lydzie wyśmiewać że taka mloda a juz ma dwójkę dzieci, ochrzanilam ją ze sie przejmuje co inni powiedzą i jak nie chce tego dziecka to ja moge je adoptować, potem jej mąż otworzył wino i sie znów upiłam (za dużo piję ostatnio, musze ograniczyć) teraz bym chciała zeby w tym cyklu sie pojawiło dzieciątko zebym razem z nią miała dziecko w tym samym wieku to by sie mogły razem bawić i moglibyśmy sobie zostawiać dzieci, wczoraj miałam owu (wd kalendarzyka) i skusiłam mężusia więc mam dużą nadzieję, a po za tym chyba przez to ze wcześniej dowiedziałam sie o ciąży sąsiadki niz ona sama to tak sie trochę czuję hakby to było bardziej moje dziecko niż jej ;) wiem ze to głupie, ale czuję się w ciąży razem z nią, chyba potrzebuję psychiatry ;) jak była burza medialna na temat aborcji to natknęłam sie na komentarz jednej mamy chorego dziecka, opisywała to jak jeździ na rehabilitacje i zbiera pieniądze na leki, ale napisała "jestem przeciwniczką robienia krzywdy innym dla wlasnej wygody, bo prawdziwe życie jest wtedy kiedy robisz coś dla kogoś z miłości" i napisała że jej trudne życie to jest prawdziwe życie :)

a działalność i tak zawieszam, tylko miesiąc później niż planowalamn
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #14183 27 października 2016, 14:32

Sofi Fajna mama
MamaNatana trzymam kciuki zeby to były objawy ciąży, jeszcze kilka dni i sie dowiesz ;*

Zgłoś nadużycie #14184 27 października 2016, 15:15

Sofi odpoczywam, nie ćwiczę już od polowy wrzesnia, brak mi tego ale ciezko na nowo sie zmotywować, waga na szczęście stoi w miejscu :-) córka wróciła i 1001 pomyslow :-) przyniosła ze szkoly pomysł na dynie Halloweenowe (osobiście nie obchodze) ale szkola to szkola i zrobiliśmy 3 w domu bo mamo no namo no mamo :-) super ze udalo sie skusić męża na serduszkowanie   :-) teraz pozostało nam czekać pozytywa :-) tez mialam plan na ciąże ze sąsiadka ale mi nie wychodzi ona urodzilaw styczniu teraz planuja od tego cyklu zacząć starania, a Twoja sąsiadka oswoi zie z tym wszystkim i jeszcze będzie się cieszyć z tego wszystkiego   :-) rozumiem ja bo kiedyś tez tak myślałam ale to bylo właśnie jak mialam te 20 lat   :-)

Zgłoś nadużycie #14185 27 października 2016, 15:17

duszka Fajna mama
Witam popoludniowo!
Tandem cieszę się że już jesteś po .
Kupiłam tylko bluzkę taką po domu i getry. Ale zawsze coś

Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #14186 27 października 2016, 15:21

duszka napisał(a)

Witam popoludniowo!
Tandem cieszę się że już jesteś po .
Kupiłam tylko bluzkę taką po domu i getry. Ale zawsze coś

Pozdrawiam

Duszka getry na rosnący brzuszek bardzo sie przydadzą :-) poza tym bardzo wygodne :-)

Zgłoś nadużycie #14187 27 października 2016, 15:31

atomcia Fajna mama
Kurcze dziewczyny, no nie nadazam!
Bardzo bym chciała systematycznie do kazdej z Was pisać, ale nie mam jak...

Tandem bardzo fajnie, że już jesteś po zabiegu. Niedługo będą 2 kreseczki :-*
Sofi bardzo, bardzo życzę Ci ciąży na święta :-) (sobie też hihi).
Gdyby udało mi się zajść w ciążę do świąt to śmiejemy się, że co roku rodzina się nam powiększa :-D Bo w grudniu 2014 przygarnelismy psa, w 2015 byl juz Jędrek, a teraz moglaby być fasolcia :-D

Pozdrowienia!

Zgłoś nadużycie #14188 27 października 2016, 15:33

duszka Fajna mama
Też tak myślę Ala ;)

Zgłoś nadużycie #14189 27 października 2016, 16:04

niebieska88 Fajna mama
tandem dobrze, ze już po, czekamy na dobre wieści
zagubiona jak długo jeszcze tam będziesz siedzieć, chyba gdzieś pisałaś, ale za dużo napisane i się zgubiłam
mamaNatana oby to było to, ja też jakaś nieswoja jestem, zmęczona, senna, pogoda taka czy co? głowa mnie boli, już brzuch czuję i piesi i kłucie ze wszystkich stron i w pachwinie i w kroczu nawet, głupia psychika, nawet mój zapach jakoś inaczej mi pachnie
duszka getry zawsze się przydadzą
co do mojego testowania to chyba jednak w sobotę się pokuszę, bo robimy tą imprezę i zastanawiam się, czy będę mogła pić wino, czy raczej lepiej się wstrzymać

Zgłoś nadużycie #14190 27 października 2016, 16:17

sarita Zaprawiona w bojach
Dzień dobry :)
U nas kolejny słoneczny dzień który niestety przespałam (po nocce). Widzę że temat świąt na topie ;)
Ja to bym chciała spędzić święta po prostu w domu....żeby dzieci nie płakały jak idę do pracy :(
W takich momentach ta ciąża przydałaby się wszystkim w mojej rodzince ;)

Tandem , bardzo się cieszę że masz już za sobą zabieg. Koniecznie daj znać co lekarze powiedzieli.

Niebieska , ja też nie wytrzymuję z testami do dnia @ :) rozumiem cię doskonale. No ale u mnie nawet cienia nie było na testach więc może jednak? :)

MamoNatanka , mam nadzieję że twoje objawy zwiastują rodzeństwo dla Natanka :) jeszcze kilka dni i będzie wszystko jasne.

Dziewczyny , zazdroszczę wam mężów co znają się na remontach. Mój nie ma zacięcia budowlanego , to nie jego bajka, a szkoda bo dużo faktycznie można zrobić samemu dbając o najmniejsze detale.