Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14111 26 października 2016, 20:01

niebieska88 Fajna mama
Mam pytanie mierze temp kilka dni przed @ zawsze mam normalną, a dziś 37,2 i tak myślę czy mogę się tym sugerować, czy ro raczej coś mnie bierze, dodam, ze czyje się dobrze, tylko faktycznie gorąco mi dzisiaj

Zgłoś nadużycie #14112 26 października 2016, 20:08

werkaa Fajna mama

niebieska88 napisał(a)

Mam pytanie mierze temp kilka dni przed @ zawsze mam normalną, a dziś 37,2 i tak myślę czy mogę się tym sugerować, czy ro raczej coś mnie bierze, dodam, ze czyje się dobrze, tylko faktycznie gorąco mi dzisiaj

Przed @ ja mam zawsze podwyższoną temp :) Ale jak Ty przed @ masz zawsze normalną to może coś jest na rzeczy :D

Zgłoś nadużycie #14113 26 października 2016, 20:13

Mika29 Fajna mama
Niebieska u mnie przed samą @ tem wzrosła do 37 - 37,1. Trzymam kciuki. :-)

Zgłoś nadużycie #14114 26 października 2016, 20:29

niebieska88 Fajna mama
Weerka i mika dziękuję
Trzymajcie kciuki, oby to był dobry znak

Zgłoś nadużycie #14115 26 października 2016, 20:53

duszka Fajna mama
Niebieska w pochwie ? Mierzylas w tym cyklu systematycznie? Jeśli tak to jest to jakiś znak . Ja właśnie w tym cyklu co zaszlam też mierzylam temp

Zgłoś nadużycie #14116 26 października 2016, 20:55

niebieska88 Fajna mama
Duszka nigdy nie mierze systemtycznie, mam lenia
Ach czyli to pewnie nic nie znaczy, cóż poczekamy, zobaczymy

Zgłoś nadużycie #14117 26 października 2016, 21:02

duszka Fajna mama
Niebieska może akurat. Zobacz jaka bedzue jutro . Życzę Ci żeby była wysoka i oby to było to ;)

Zgłoś nadużycie #14118 26 października 2016, 21:04

Katrina13 Gotowa na wszystko
Sofi wracaj! bez Ciebie nie będzie na forum taj jak dawniej, kiedyś nikt tutaj się nie kłócił, każda znalazła wsparcie i fajnie jakby tak pozostało...
Niebieska ja miałam właśnie podwyższoną temp. w ciąży przed @ , a tak to normalnie 36,6. 3mam więc kciuki za 2 krechy!
Kamila super, że będziesz mieć wizytę w klinice, tam udzielą Ci profesjonalnej pomocy:*
Mała ala też mam pieprzyki, ale mam to w genach ;/
Mika jak się czujesz?

Zgłoś nadużycie #14119 26 października 2016, 21:25

mala_ala Gotowa na wszystko
Niebieska ja tez mocno trzymam kciuki :-) oby to bylo to o czego tak mocno pragniesz :-)

Katrina, pieprzyki sa przecież piękne :-) hihi

Zagubiona, najważniejsze ze jestes pod opieką lekarzy, wszystko będzie dobrze. :-) :*

Ja bylam na zakupach, niedlugo nazbieramy na 2 swiezaki :-)

Sofi, wracaj czekamy!! :-)

Zgłoś nadużycie #14120 26 października 2016, 21:58

niebieska88 Fajna mama
Katrina a jak u Was?

mala_ala my też mamy swiezaka, ale na drugiego chyba nie damy rady nazbierac dopiero mamy chyba 6 albo 8 naklejek, Hania wybrała truskawke, a teraz zbiera na brokula a wy co macie?

Zgłoś nadużycie #14121 26 października 2016, 22:00

Mika29 Fajna mama
Katrina dziękuję, że pytasz :-) powoli wracam do życia. Z wymiotów kilkanaście razy dziennie zostało tylko kilka. Jutro wizyta u lekarza zobaczymy co powie.
A jak Ty się czujesz Katrina?

Zgłoś nadużycie #14122 26 października 2016, 22:08

niebieska88 napisał(a)

Katrina a jak u Was?

mala_ala my też mamy swiezaka, ale na drugiego chyba nie damy rady nazbierac dopiero mamy chyba 6 albo 8 naklejek, Hania wybrała truskawke, a teraz zbiera na brokula a wy co macie?

Poki co nie mamy nic, bo siosta nazbierala mi najlejki i musze odebrać od niej, a na drugiej mam 37 zbieram razem z drugą siostrą i mamą. :-)

Zgłoś nadużycie #14123 27 października 2016, 0:54

tandem Supermama
zagubiona dziękuję, nie wiem dokładnie, idę na 7 rano. Trzymam kciuki mocno, mocno, by wszystko było u Ciebie pod kontrolą, jak wygląda dieta? Gratuluję 12tc!

kamila no to dobrze,że zdrowie już wróciło. Powolutku się wszystko poukłada, trzymam kciuki za francuski :)

mala_ala ważne,że remont do przodu, a nie w miejscu :) tak, byłam z nim jeden dzień, pojechaliśmy razem, ugotowałam jedzonko, bylismy na plaży,nocowaliśmy razem w hotelu i przed piątą rano miałam pociąg prosto do pracy ;)
które świeżaki wybieracie?

mamanatana dziękuję,że pytasz :) dokładnie nie wiem. My wigilię jeszcze wszyscy razem, bo mało nas ;)

Mika bardzo dziękuję! gratuluję 11tc :) jak się czujesz? ojej, to nadal wymiotujesz biedaku... trzymam kciuki by to minęło szybko

Ulek to trzymam kciuki tym bardziej! :)

niebieska trzymam kciuki by to był dobry znak!

katrina gratuluję 24tc! :) jak się czujesz?

trzymajcie kciuki za mnie jutro, odezwę się gdy będę mogła. Dobranoc!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14124 27 października 2016, 6:01

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Niebieska trzymam kciuki za wysoką temp i pozytywny test ;)

Zgłoś nadużycie #14125 27 października 2016, 6:50

Dzień dobry Duszka i dziewczyny :-)

Tandem mocno zaciskam kciuki. :-) wszystko będzie dobrze :-) daj znać odrazu jak tylko będziesz mogła :*

Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #14126 27 października 2016, 7:02

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny ! Próbowałam się tyle razy zalogować i nie dałam rady a hasło przypomnienie było w spamie gdzie nawet nie spojrzałam. Czytałam was na bieżąco Więc wiem co u której słychać . Przede wszystkim byłam zła bo chciałam napisać do vam po jej ostatnim poście i nie mogłam !

Vam kochana ja też miałam krwiaka dużego ulokowanego przy samej Zuzi też słyszałam że mogę poronic do tego to serduszko było takie slabiutkie a kończę już drugi trymestr mala daje w brzuchu do wiwatu ! I Ciebie też tak będzie zobaczysz ! Ważne by dużo odpoczywać polegiwac nie nosić ja i tak że względu na amelke miałam to utrudnione zwłaszcza noszenie ale wchlonal się w 16 tygodniu nie było po nim śladu ! Trzymam kochana za was mocno kciuki i myślę o was mimo że nie zawsze odpisuje !! :*

Mika współczuję wymiotow ale pociesze Cię ze już konczysz drugi trymestr a wtedy jest co raz łatwiej w sensie mniej się wymiituje i co raz więcej sil jest :)

Duszka nasz cudzie a co u Ciebie ? Czytam ze już na l4 jesteś dobrze w aptece to jednak same zarazki szkoda ryzykować :) a że się troszkę ponudzisz dobrze ! Już niedługo zatesknisz za nudą więc korzystaj !!!

Tandem jak dobrze ze dziś mi odblokowali konto bo mogę symbolicznie jeszcze za Ciebie tu napisać ze trzymam kciuki chociaż i bez postu bym to robiła ! Trzymam mocno mocno za badanie i za jego porzadany efekt w nablizszym czasie !!

Kamilka współczuję choroby taki sezon . I nas tez Pani jesień dala się we znaki. Córka tydzień c horowala później mąż dołączył do trzy dniowego wirusa. A ja oczywiście najgorzej bo angina ropna. Także łącze się w bólu. I wracaj szybko do zdrówka !

Katrina co u was ? Jak eryczek? U nas też jak i w pierwszej ciąży abstynencja totalna w sumie bez żadnego zakazu typowo od lekarza.. nie wiem czemu tak postanowiliśmy z mężem. Przesyłam wam buziaki :*:*

Mała Ala oby remont się udał. Robicie samo pewnie jest to bardziej obciążające i czasowo i fizycznie ale macie pewność że nikt wam nie zepsuje no i ta duma jak będzie już efekt końcowy. U nas wstyd i rozczarowanie ale cóż zrobić.

Niebieska trzymam kciuki by tempka to był dobry znak i mnie tak właśnie było.

Zagubiona konczysz pierwszy trymestr !! Co tam u was ?

Wszystkim nowym s tarajacym się przyszłym mamusia życzę powodzenia !!!

Co do postu Kamili ja też podzielam jej zdanie chociaż mam nadzieję ze ja mogę zostać mimo mojej słabej abstynencji i też często braku odpowiedzi na wszystkie posty :( :( :(

Ja zaraz na badanie obciążenia glukoza.
Eh blee. ..

Miłego dnia kochane :*

Zgłoś nadużycie #14127 27 października 2016, 7:04

werkaa Fajna mama
Dziewczyny nie ma sensu zbierać naklejek na świeżaki. No chyba że robicie duże zakupy w biedronce to wtedy się opłaca :) Ja widziałam takie maskotki za około 5-20 zł w internecie.

Zgłoś nadużycie #14128 27 października 2016, 7:09

mama2dziewczynek Zadomowiona

niebieska88 napisał(a)

Ja od owu do dzis mam 36.7

Zgłoś nadużycie #14129 27 października 2016, 7:11

tandem Supermama
Dzień dobry

mala_ala dziękuję :)
madzia dobrze,że się zalogowałaś w końcu! Już wyzdrowieliście? Współczuję chorób. A tak poza tym jak się czujesz? I jak rozwiązaliście kwestię remontu?

czekam w kolejce na izbie przyjęć

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #14130 27 października 2016, 7:13

duszka Fajna mama
Tandem powodzenia !!! Westchnij do św Matki Teresy z Kalkuty :)
Madzia u mnie ok, czuję się dobrze :)

Lecę dziś na szmaty , pozdrawiam