Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #14031 26 października 2016, 10:09

Paola_33 Supermama
Znalazłam idealne buty na bal Halloweenowy. Tyle, że kończy się za.. aaaa.. już się skończył. Jakoś Starszaki przeżyją bez... Są przebra za czarownice, nie mogę się doczekać fot...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #14032 26 października 2016, 10:49

mama2dziewczynek Zadomowiona
Nie nadrobie Was ...masakra ale piszecie szybko 😆 ja wczoraj bylam ze starsza u pulmonologa..stwierdzila astme oskrzelowa..lekow i wziewow od masakry 😑 oby jej pomoglo bo z choroby w chorobe ostatnio szla..

Zgłoś nadużycie #14033 26 października 2016, 11:03

kamila19880 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Sofi, nie uciekaj, omijaj moje wpisy, proszę !!!!!!!!!! Przecież wiesz, że nie chcę Cię ranić, ale spróbuj się też wczuć w moją sytuację... Jestem w domu, odstawiłam na razie pr. zawodową, żyję życiem dzieci... Trudno, bym unikala cały czas tego tematu :-( I nie piszę o nich aż tak wiele... :--(
Nie spodziewałam się przeprosin. Milo mi.
Dobrych snów, i już się nie gniewaj...
Ja wiem, co czujesz... Przez pierwszy rok po śmierci Synka cierpła mi skóra na wspomnienie o in. niemowlętach a co dopiero to samo imię... Ale nie zmienię Córce imienia. I nie jest to tak rzadkie imię na świecie...
Z czasem nabierzesz dystansu, wiem, ze tak będzie. JESTEM TU, BY WAS WSPIERAĆ, NIE WYPĘDZAĆ :-( :-(

ja tu tylko na chwile bo przeczytalam ze jest problem i juz musiałam sie odezwac, Pola ok żyjesz życiem dzieci ok nie mam nic do tego ale to jest forum staraczek, chcesz pisac non stop o dzieciach przenies sie na forum szczesliwych mam, ty nie zamiezasz sie straac o dziecko, sofi tak wiec ona ma prawo tu zostac a ty nie pisac o dzieciach jeżeli to przeszkadza dla dziewczyn, tak naprawde wogóle nie wiem dlaczego przyszłaś na te forum jezeli sie nie starasz byłas na 2016 (ok sie starałas) ale teraz juz sie nie starasz i to sa fora tematyczne, i szczerze jak byłam na forum jakos nie czułam wsparcia od twojej strony a tak jak pisała sofi omijałam je bo praktycznie tylko o jednym było. Wiec jezeli ktos ma odejsc to napewno nie bedzie to sofi, i nie tylko ja tak mysle tylko żadna nie napisze ci. Bez obrazy pisze co uważam po to jest forum nie obrarzam cb ani nic tylko ci tłumacze zdanie moje bez żadnej urazy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #14034 26 października 2016, 11:17

Paola_33 Supermama
Kamila, jak Milo, też Ci życzę miłego dnia..

Mamo2dz., Zdrowia, bidulka, inhalacje nic miłego, ale na pewno pomogą.. przykro mi :-(
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #14035 26 października 2016, 11:18

sarita Zaprawiona w bojach
Witam!
U nas pięknie, słonecznie, a na forum widzę jakieś ciemne chmury nastały :(
Nie chciałabym nikogo urazić , ale w tej kwestii popieram Kamilę.
Megan , moja koleżanka niedawno wyprawiała córciom wspólne urodzinki i dziewczynki miały piętrowy torcik - boski :

Zgłoś nadużycie #14036 26 października 2016, 11:26

Paola_33 Supermama
Rozumiem że Kamila i reszta tez już nie będzie już pisać o dzieciach ??
Jestem tu z kilku powodów, poza wsparciem i dopingiem sama myślę o adopcji za kilka lat...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #14037 26 października 2016, 11:28

sarita Zaprawiona w bojach
MamoNatana , Niebieska - trzymam kciuki za pozytywne testy :) Wy będziecie testować , a ja dopiero się starać ;) Rozum podpowiada mi żeby jednak zrobić sobie tą półroczną przerwę , a serce mówi , że czas ucieka jak szalony , a ja najmłodsza też już nie jestem... Myślę sobie że mogłabym wrócić do punktu wyjścia i za rok po kolejnej półrocznej turze starań nadal mogę być bez brzuszka....a może właśnie w tym czasie gdy planowałam przerwę zajdę ? sama już nie wiem... będzie co ma być.

Zgłoś nadużycie #14038 26 października 2016, 11:29

niebieska88 Fajna mama
Sofi Ty jesteś nasza staraczka zostań z nami

Kamila jak Twoje zdrowie? Pomógł ten drugi antybiotyk?

Mama2dziewczynek bidulka, wiem jak to jest dawać pół reklamówki leków, kurujcie się, pilnujcie i na pewno pomoże

Paola niestety Kamila troszke ma racji, oczywiscie mozesz tu zostać ale gdybys mogla jednak ograniczyc posty o swoich dziewczynkach, mi to specjalnie nie przeszkadza, ale sa dziewczyny ktore staraja sie dlugo o pierwsze i musi im byc bardzo przykro kiedy to czytają, mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumiesz, bo nie mam nic złego na myśli

Sarita piękny tort, ale szczerze nie znoszę masy cukrowej

Moje odliczanie: jeszcze 6 dni, nawet mój M w tym mc wyjątkowo się nieciepliwi, i pyta czy już coś wiem

Zgłoś nadużycie #14039 26 października 2016, 11:34

niebieska88 Fajna mama
Sarita to nie planuj , jak bedzie to bedzie, a przerwy to chyba nie zbyt dobry pomysł, ja odradzam, później będziesz żałować, i myśleć a może do tej ppory już by się udało, pół roku to duzo czasu

Paola nie chodzi o to zeby wcale nie pisać, ale ograniczyć, sama policz nasze posty o dzieciach i Twoje

Zgłoś nadużycie #14040 26 października 2016, 11:38

niebieska88 Fajna mama
Nic sie już nie odzywam, jestem jedną z najmłodszych stażem tutaj

Zgłoś nadużycie #14041 26 października 2016, 11:56

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Sofi wątek jak najbardziej dla ciebie, starasz się więc masz prawo tutaj pisać ;-)

Mama2dziew. zdrówka dla córci. Daj znać w piątek po usg :-*

kamila witaj, co u ciebie jak zdrowie ?? ?? Nie wiem czy ja też za dużo nie pisałam o swoim synku i kogoś tym nie uraziłam ?? ??

Sarita piękny tort. Dziękuję przydadzą się ;-) Ja też uważam, że przerwa nie wskazana. Możesz bardziej na luzie podchodzić ale właśnie po przerwie może być jak piszesz. Teraz starasz się już pół roku bez efektu i nie wiesz co będzie po przerwie. A tak to możesz już mieć pokaźny brzuszek ;-) ale to twoja decyzja i zrobisz jak uważasz

Niebieska ja mam równy tydzień do @ o ile przyjdzie w terminie. Zwariować można, dlatego mnie osobiście bardzo jest przykro, że dziewczyny tak długo się starają i nie zachodzą. Aż wstyd tak się niecierpliwić i panikować przy takim krótkim staraniu.

Może i mnie się oberwie ale cóż, napiszę. ....mnie strasznie drażni jak ktoś wchodzi i pisze tylko o sobie olewając posty innych....co innego jak ktoś pisze, że czasu nie ma, zrozumiałe ale nie jak wchodzi wita się, pisze o sobie i znika.....myślę, że każda chce być tutaj zauważona a nie tylko wspierającą ;-)

Zgłoś nadużycie #14042 26 października 2016, 11:56

mala_ala Gotowa na wszystko
Ja też nie piszę bo sie wylaczylam ze starań ale czytam Was kochane ciagle :-) Mocno kibicuję Wam dziewczyny szczególnie Kamili, Sofi i Tandem i Werka Taszka. Jestem z Wami od początku i życzę Wam upragnionych II kreseczek. :-) będę czytać i czekać na Wasze kreseczki :-) i wrócę aby Wam pogratulować, wiec Sofi zostań to jest Twoje miejsce. FM nie będzie bez Ciebie bez Was takie same, a ostatnio zauważyłam ze większość dziewczyn sie nie odzywa.

Zgłoś nadużycie #14043 26 października 2016, 12:00

kamila19880 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Rozumiem że Kamila i reszta tez już nie będzie już pisać o dzieciach ??
Jestem tu z kilku powodów, poza wsparciem i dopingiem sama myślę o adopcji za kilka lat...

ja akurat o dzieciach nigdy nie pisałam bo nie posiadam, to nie oto chodzi żeby nie pisać, ale mam wrażenie ze jestes na tym forum aby sie chwalić jakie masz wspaniałe i cudowne dzieci a to troche nie na miejscu bo niektóre z nas nie maja w ogólne dzieci, a co do te adopcji to akurat nie ma nic do rzeczy chyba ze zamierzasz w 2017 r składać papiery o adopcje, jest temat staraczki i ciezarówki wspolnie itam jak bedziesz tak pisac o córkach i R nikt nie bedzie miał ci zazłe. Juz kiedys było ci pisane że przesadzasz bo i zdjecia non stop dawałas chyba (duszka ale nie jestem pewna), ja rozumiem ze nie masz o czym innym pisac bo tu dziewczny pisza o swoich staraniach o kolejne albo o pierwsze i czasami cos o swoim dziecku napisza ok ale ty sie nie starasz i temu nie masz o czym pisac i temu non stop piszesz o swoich, wiec moze jak zamierzasz następnym razem cos napisac to przemilcz kwestie swoich dzieci np do 2 postów dziennie i pisz o staraniach, badaniach itp

Niebieska antybiotyk pomógł dalej sie z astma zmagam, jestem na zwolnieniu do jutra, ja wsumie nie wracam narazie na forum bede sie moze odzywac raz na jakis czas, odezwałam sie dzis ze wg na sofi bo rano przeczytałam bo czasami zagladaam do was.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #14044 26 października 2016, 12:06

kamila19880 Fajna mama
mamanatana ty mnie nie uraziłas, ty wcale za duzo nie pisałas normalnie jak zwykłe dziewczyny to nie oto chodzi ze nie mozna pisac ale trzeba znac jakis umiar w tych pistach aby kazdy był zadowolony z forum, bo to nie jest tylko moje zdanie a tez niektórych dziewczyn na priv i nie róbcie ze mnie jakiejs wrednej baby, ja chciałam ta kwestie tylko wyjasnic ze wg na sofi :)

mala_ala napisał(a)

Ja też nie piszę bo sie wylaczylam ze starań ale czytam Was kochane ciagle :-) Mocno kibicuję Wam dziewczyny szczególnie Kamili, Sofi i Tandem i Werka Taszka. Jestem z Wami od początku i życzę Wam upragnionych II kreseczek. :-) będę czytać i czekać na Wasze kreseczki :-) i wrócę aby Wam pogratulować, wiec Sofi zostań to jest Twoje miejsce. FM nie będzie bez Ciebie bez Was takie same, a ostatnio zauważyłam ze większość dziewczyn sie nie odzywa.

mała ala ale pisz ty jestes dlaej staraczka mimo ze masz przerwę tak samo dziewczyny ktore zaciazyły na forum tez sie odzywaja i nikt nie ma do nikogo pretesji bo wiadomo kazda chce wiedziec co słychac o badaniach itp i nikomu to nie przeszkadza :)

Zgłoś nadużycie #14045 26 października 2016, 12:08

duszka Fajna mama
Tak bardzo bym chciała żeby na tym wątku było tak jak dawniej...

Zgłoś nadużycie #14046 26 października 2016, 12:13

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Kamila ja w żadnym wypadku nie zrobiłam z ciebie wrednej baby, serio. Zrozumiałam twoj przekaz. Napisałam to z dobrej woli, chciałam wiedzieć czy faktycznie kogoś nie uraziłam. Miałam duże opory przed pisaniem o synku, jego chorobie właśnie z tego powodu. Chciałam tutaj pisać o staraniu się , czasem coś chlapnę w przypływie złych emocji ale bardzo bardzo wam wszystkim kibicuję maleństwa!

Duszka a jak było ?? ?

Zgłoś nadużycie #14047 26 października 2016, 12:16

niebieska88 Fajna mama

duszka napisał(a)

Tak bardzo bym chciała żeby na tym wątku było tak jak dawniej...

a jak było?

Zgłoś nadużycie #14048 26 października 2016, 12:20

mala_ala Gotowa na wszystko
Kamila popieram w 100% :-)

Zgłoś nadużycie #14049 26 października 2016, 12:22

duszka Fajna mama
Jak było ? Normalnie , fajnie, super :)

Zgłoś nadużycie #14050 26 października 2016, 12:30

mama2dziewczynek Zadomowiona
Ej ej a ja nikomu nie przezzkadzam? Wole sie za wczasu dowiedziec..😉 troche mi bedzie szkoda odejsc bo mocno Wam kibicuje no i w sumie moje dzidzi jeszcze nie wiadomo czy zyje 😑 mam takie mysli, ze masakra.. nie kloccie sie prosze, sprobujcie dogadac bo takie przepychanki nigdy nic dobrego nie wnosza..