Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13811 22 października 2016, 22:07

niebieska88 Fajna mama
Paola kompletnie sobie nie wyobrażam, niestety takie życie, trzeba walczyć

Zgłoś nadużycie #13812 22 października 2016, 22:21

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Paola u mnie to skąplikowane "troszkę". Postaram się napisać więcej jutro, m kompa okupuje a na tel nie lubię pisać książek ;-) Córcie cudne i w sumie dobrze zinterpretowałam charakterki po zdjęciach - M bardziej z tych grzecznych poukładanych, I to diabełek cudaczek i R słodziak ;-)

Niebieska dziś porażka. Ból brzucha, piersi, gardła, stan podg. i @ ale śluzu, płaczliwość. Pewnie hormony świrują.

Postaram się jutro rano wpaść i więcej napisać.

Zgłoś nadużycie #13813 22 października 2016, 22:53

Paola_33 Supermama
MN, pamiętaj, walka do końca, póki nie ma wstretnej @, póty Nadzieja !!
Wyobrażam sobie (bo tylko mogę użyć imaginacji), że każda kolejna znienawidzona @ to jak mały pogrzeb, pogrzeb nadziei i możliwości na dzidxie, smutek b.bolacy. ale jak napisała Nieb, trzeba dalej walczyć i tylko tak się osiąga cele... Trzeba być silną. Nawet, gdy wydaje się, że już NAPRAWDĘ BRAK SIŁ...

A co do moich Diablic - Róża już teraz pokazuje RÓŻKI, więc Slodziak ale z czartem za uszami... A Mel to taka opiekuńcza, wrażliwa ale roztrzepana Artystka. Kochana, ona produkuje już hurtowe ilości..laurek, albumów, dla wszystkich !! Zwykle malowanie czy rysunki - już nudne. Wycina, nakleja, robi kolaże od kilku miesięcy, i szokująco db., estetycznie, szybko je tworzy... Jak Wisława Szymborska... Ma też zacięcie aktorsko- wokalno-taneczne, nie zachwyca mnie artystyczna strona M.ale muszę to zaakceptować. To Jej żywioł, personalizacja, sposób manifestacji osobowości... Usypia R., Ma więcej uczuć i orientacji na macierzyństwo... niz ja :-o Szok, taka mała osóbka, już odrębna i samodzielna...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13814 22 października 2016, 22:54

Paola_33 Supermama
MN, pamiętaj, walka do końca, póki nie ma wstretnej @, póty Nadzieja !!
Wyobrażam sobie (bo tylko mogę użyć imaginacji), że każda kolejna znienawidzona @ to jak mały pogrzeb, pogrzeb nadziei i możliwości na dzidxie, smutek b.bolacy. ale jak napisała Nieb, trzeba dalej walczyć i tylko tak się osiąga cele... Trzeba być silną. Nawet, gdy wydaje się, że już NAPRAWDĘ BRAK SIŁ...

A co do moich Diablic - Róża już teraz pokazuje RÓŻKI, więc Slodziak ale z czartem za uszami... A Mel to taka opiekuńcza, wrażliwa ale roztrzepana Artystka. Kochana, ona produkuje już hurtowe ilości..laurek, albumów, dla wszystkich !! Zwykle malowanie czy rysunki - już nudne. Wycina, nakleja, robi kolaże od kilku miesięcy, i szokująco db., estetycznie, szybko je tworzy... Jak Wisława Szymborska... Ma też zacięcie aktorsko- wokalno-taneczne, nie zachwyca mnie artystyczna strona M.ale muszę to zaakceptować. To Jej żywioł, personalizacja, sposób manifestacji osobowości... Usypia R., Ma więcej uczuć i orientacji na macierzyństwo... niz ja :-o Szok, taka mała osóbka, już odrębna i samodzielna...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13815 22 października 2016, 23:00

niebieska88 Fajna mama
MamaNatana dsj znac, u mnie tylko jajnik i piersi, ale sliz norma, mam mieszane uczucia, nadzieja umiera ostatnia

Zgłoś nadużycie #13816 22 października 2016, 23:27

Dziewczyny pisząc porażka miałam na myśli moje złe samop. To jakbym miała @ i grype, choć ani jednego nie mam. Śluzu mam jak zaraz po @ albo i więcej. Nadziei nie straciłam w żadnym wypadku ;-)
Do jutra :-*

Zgłoś nadużycie #13817 22 października 2016, 23:27

Dziewczyny pisząc porażka miałam na myśli moje złe samop. To jakbym miała @ i grype, choć ani jednego nie mam. Śluzu mam jak zaraz po @ albo i więcej. Nadziei nie straciłam w żadnym wypadku ;-)
Do jutra :-*

Zgłoś nadużycie #13818 22 października 2016, 23:53

Sofi Fajna mama
Paola nie jestes ateistka skoro wierzysz w reinkarnację

w drodze powrotnej z policji pojechaliśmymy do sklepu po wino ubzdryngoliłam się na maksa, już dawno nie byłam taka ubzdryngolona, moje etapy żałoby chyba ida od tyłu
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #13819 22 października 2016, 23:54

Sofi Fajna mama
ostatnio miałam takie przeczucie że Jezus mi mówi, że ma sie nie martwić bo będe miec zdrowego sdzidziusia :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #13820 22 października 2016, 23:57

Sofi Fajna mama
Jeśli chodzi o przykre teksty po śmierci Róży to jedna kuzynka mąża powiedziała, że gdybyśmy mieli ślub kościelny to by się zdrowe urodziło i to nasza wina, bo tylko cywilnhy

Zgłoś nadużycie #13821 22 października 2016, 23:58

Sofi Fajna mama
jaby sie miały rodzić zdrowe dzieci tylko po kościelnym ślubuiet to ciekawe skąd tyle chińczyków na świecie

Zgłoś nadużycie #13822 23 października 2016, 0:20

Paola_33 Supermama

Sofi napisał(a)

Jeśli chodzi o przykre teksty po śmierci Róży to jedna kuzynka mąża powiedziała, że gdybyśmy mieli ślub kościelny to by się zdrowe urodziło i to nasza wina, bo tylko cywilnhy

Sofi, jeden z najgłupszych textów, jaki słyszałam. Olej bzdury. Czuę zresztą, że twoja wiara jest mocna, niezachwiana, nie mylę sie ?
Co do ateizmu i reinkarnacji, mylisz się, nie wykluczają się. ATEIZM to odrzucenie wiary w istnienie boga. W najszerszym znaczeniu jest to brak wiary w istnienie boga, bóstw i sił nadprzyrodzonych, jako sprzecznych z rozumem i nienaukowych, oraz negujący potrzebę religii. Reinkarnację, w moim rozumieniu można udowodnić, istnienia boga - nie.
Buddyzm to tak jakby styl życia i światopogląd. Można równie dobrze być ateistą buddystą i chrześcijaninem buddystą. 
Ale takie autorytarne stwierdzenia katolickich księży, iż : "Dobry chrześcijanin powinien wystrzegać się matematyków, i tych którzy czynią puste przepowiednie. Istnieje niebezpieczeństwo, że matematycy zawarli pakt z diabłem aby zasępiać duszę i zacieśnić więzy człowieka z piekłem" naprawdę mnei przerażają, śmiertelnie. Nie wierzę w boga i bardzo mierzi mnie chrześcijaństwo ale myślę ze tolerancja pozwala nam na poszanowanienaszych wzajemnych wierzeń. Nikogo nie chcę przecież indoktrynowąc :-D Niech każda pozostaje przy swojej duchowośći, to nas wzbogaca jako ludzi. 
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13823 23 października 2016, 8:01

niebieska88 Fajna mama
MamaNatana duzo sluzu to chyba dobrze, wstalam i dzis czuje sie dobrze, pewnie wczorajszy bol jajnika przez caly dzien to fałszywy alarm, eeee, niech juz minie ten tydzien

Zgłoś nadużycie #13824 23 października 2016, 8:01

niebieska88 Fajna mama
Tak w ogole to dzien dobry

Zgłoś nadużycie #13825 23 października 2016, 9:12

Sofi Fajna mama
Dzień Dobry Niebieska :)

Paola myślałam, że ateizm to nie tylko negowanie istnienia Boga ale też odrzucanie wiary we wszelki świat duchowy, że to jest wiara w to że istnieje tylko świat materialny, a wędrówki dusz są jak najbardziej duchowe :) to prawda że Chrześcijaństwo i Buddyzm się w większości aspektów zgadzają, więc można wyznawać jedną i druga jednocześnie, ja tak w sumie mam, bo mój tato jest dość mocno uduchowionym buddystą i wiele razy rozmawialiśmy o sprawach wiary jak byłam małą dziewczynką, obie religie mówią o tym samym tylko innymi słowami, są tylko dwie kwestie którymi się różnią i to jest własnie reinkarnacja kontra czyściec, ale to w sumie też jest podobne ;) (jestem bardziej skłonna uwierzyć w reinkarnację, jest dla mnie bardziej logiczna) i wcielanie Boga w chleb, który wierni mają jeść, w Buddyzmie nie ma nic podobnego, ale jak jestem blisko monstrancji z hostią to czuję bijącą z niej energię, więc coś w tym jest ;) i to nieprawda że Buddyzm neguje istnienie Boga, tylko nazywa Boga Nicość, ponieważ Bóg stworzył świat więc jest zupełnie innej materii niż świat, aby odkryć istnienie Boga to trzeba wyjść poza świat, w Nicość, tam gdzie nie ma już nic nam znanego, co by było z tego świata, czyli nawet nie myśleć, tylko czuć, dlatego Buddyści mówiąc Nicosć mają na myśli Boga, a to wcale nie oznacza że on nie istnieje, tylko nicość to taki stan duszy w którym nie zwracamy uwagi na świat, tak jakby go nie było, gdy nie ma nic, wtedy jest miejsce dla Boga i On zalewa duszę, to jest medytacja, spotkanie z Bogiem

Zgłoś nadużycie #13826 23 października 2016, 12:44

niebieska88 Fajna mama
Znowu dzisiaj cisza, wszystkie obiad gotują, ja dziś u teściów na obiedzie to luz mam, po południu moja mama nas odwiedzi

Zgłoś nadużycie #13827 23 października 2016, 12:50

niebieska88 Fajna mama
A plecy mnie kosmicznie bolą

Zgłoś nadużycie #13828 23 października 2016, 13:31

staraczka33 Supermama
Dzień dobry :-)
Tak wiem nie odzywałm sie :-( przepraszam ale czasu brak
Niebieska wpisz mi @ na 15 listopada dzisiaj juz sie skończyla trwala tylko 3 dni :-)

Zgłoś nadużycie #13829 23 października 2016, 13:49

Sofi Fajna mama
u nas dziś piękne słońce, chciałoby się gdzieś wyjść, chyba po obiedzie pójdę na spacer :) mój ukochany pojechał odwiedzić swojego ojca, to nie mam samochodu

Niebieska dlaczego bolą Cie plecy?

ostatnio miałam doła i już byłam zmęczona tym smutkiem, a dziś mam bardzo dobry humor :) nareszcie :) kiedyś pisałam Duszce, że nasze szczęście zależy od nas, od naszej decyzji czy chcemy być szczęśliwi, ale ostatnio nie umiałam się cieszyć, więc jednak myliłam się, to nie takie proste

widziałam wczoraj świetny film Gran Torino :) polecam, główny bohater jest weteranem wojny w Wietnamie, zabijał ludzi, dobrze widać w tym filmie jak gryza go wyrzuty sumienia choć pozornie nienawidzi wszystkich, napisałabym więcej ale nie chce zdradzać zakończenia ;) co ciekawe Clint Eastwood gra Polaka :)

Zgłoś nadużycie #13830 23 października 2016, 14:17

duszka Fajna mama
Dzień dobry !