Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13751 21 października 2016, 21:53

niebieska88 Fajna mama
Paola kochana jestes

MamaNatana swietnie ze pomaga, mi wlasnie tez zaczyna pekac skora miedzy palcami na rekach , nie fajne jest to

Chcialam sie na jutro zapisac do fryzjera ale nie wyszlo zapisallam sie na przyszly poniedziałek zaraz po pracy

Zgłoś nadużycie #13752 21 października 2016, 21:57

Sofi Fajna mama
Megan super Kubuś balonowy brzuchatek ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #13753 21 października 2016, 22:25

niebieska88 Fajna mama
Winko i iron man a teraz hobbit jak dobrze ze juz weekend
Przestalamm cwiczyc i moge sobie na to pozwolic nie jest mi tak szkoda, alw za to plecy mnie zaczynaja bolec, siedzenie w biurze i jego efekty
Dobranoc dziewczynki

Zgłoś nadużycie #13754 22 października 2016, 6:53

mama2dziewczynek Zadomowiona
Dzien dobry 😊 ale leje

Zgłoś nadużycie #13755 22 października 2016, 7:52

niebieska88 Fajna mama
Dzien dobry u nas nie pada ale jest bardzo pochmurnie
Mam dzis niemoc, a od rana kluje mnie jajnikbz którego była owu
Kamila co z Toba?

Zgłoś nadużycie #13756 22 października 2016, 8:58

Paola_33 Supermama

mamaNatana85 napisał(a)

Właśnie megan co mąż zrobił z tym kciukiem, miałam pisać i mi umknęło.

Paola chciałabym, ale póki co myślę "trzeźwo" i realnie ;-) uważam na siebie i tyle, zostało 12 dni do @. O tak emolienty godne polecenia, dziękuję. Dawno nie miałam tak gładkiej skóry. Nie umiałam się zdecydować na firmę, rodzaj. W końcu zamówiłam emolium i pomaga, tyle że jest bardzo tłuste i w ciągu dnia ciężko posmarować jak co chwilkę coś się robi. Maseczkę kupię i wypróbuję ;-) jakiś konkretny rodzaj? bo widzę, że jest kilka.

Ja używałam maseczkę w pomarańczowym opakowaniu (o ile nie zmienili). Niczego tak nie znoszę jak ciągła zmiana opakowań. Ostatnio zmienili opak. żelu do hig. intymnej Venus, i chociaz kochałam go od lat... straciłam serce, tym bardziej, że zmienili skład, dodali niby prebiotyki, i zniknął i piękny zapach, i po 1. razem.. szczypało, a niby taki super po modyfikacjach. Porażka. Wiem, marketing, nosz, shit !!

Niebieska, poproszę fotunię po metamorfozie, ok. ??

Mammo2 girls - u nas pada nieprzerwanie od środy !! :-/ NON-STOP, świra można dostać, nawet nocami... Ciągle te kałuże i chmurzyska. Tylko dzieciaki zachwycona po kokardki, chluuupaśna imprezka z każdym wyjściem z domu ;-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13757 22 października 2016, 9:23

niebieska88 Fajna mama
Paola Jeszce nie wiem na pewno co zrbie z wlosami, mam milion myslli w glowie

U nas tez pada

Zgłoś nadużycie #13758 22 października 2016, 9:34

Paola_33 Supermama
U Was też przez pogodę i ogólny klimat zamordyzmu, jaki stwarza piss dół ??
Strasznie mi przykro, gdy sobie uświadomię, ileż hekto-godzin spędziłam zaczytana w poradach w necie i w realu, na poradach o niemowlakach płci męskiej, i nie tylko... :-( A za tydzień 'odwiedzam' Lea na cmentarzu :-( Straszne są dla mnie teraz Święta Wsz. Zmarłych, od 6 lat... Bardziej nawet niż rocznica kremacji, pogrzebu czy 'urodzin' Synka...
Przepraszam za smęcenie, to chyba ta pogoda, tak dobijająca, dodatkowo. Na Ursynowie nieprzerwanie pada od środy, nawet nocami, i brak słońca już daje...
Wiecie, żyłam jako dziecko na kontynencie Am. Pn. i zapamiętałam ten zcas jako radosne wygłupy, zabawy, nieostające korowody straszydeł, zbierania słodkości po sąsiadach, fajniutkich dekoracji i wystaw przyogródkowych. kompletnie inny świat :-( To jedyne święto polskie, którego nie trawię... Od 6 lat :-(
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13759 22 października 2016, 9:46

Paola_33 Supermama
U Was też przez pogodę i ogólny klimat zamordyzmu, jaki stwarza piss dół ??
Strasznie mi przykro, gdy sobie uświadomię, ileż hekto-godzin spędziłam zaczytana w poradach w necie i w realu, na poradach o niemowlakach płci męskiej, i nie tylko... :-( A za tydzień 'odwiedzam' Lea na cmentarzu :-( Straszne są dla mnie teraz Święta Wsz. Zmarłych, od 6 lat... Bardziej nawet niż rocznica kremacji, pogrzebu czy 'urodzin' Synka...
Przepraszam za smęcenie, to chyba ta pogoda, tak dobijająca, dodatkowo. Na Ursynowie nieprzerwanie pada od środy, nawet nocami, i brak słońca już daje...
Wiecie, żyłam jako dziecko na kontynencie Am. Pn. i zapamiętałam ten zcas jako radosne wygłupy, zabawy, nieostające korowody straszydeł, zbierania słodkości po sąsiadach, fajniutkich dekoracji i wystaw przyogródkowych. kompletnie inny świat :-( To jedyne święto polskie, którego nie trawię... Od 6 lat :-(
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13760 22 października 2016, 9:59

Paola_33 Supermama
Sorry za dubel... po 12 minutach, w dodatku !! :-o Wam też od wczoraj świruje fm ?? Ja tak mam w czasie deszczu... Odświeżanie też trwa wieki...

Niebieska, dopiszesz mnie do tabelki, nieśmiało poproszę ?? Jako organ doradczo-wspierająco-dopingujący ?? Ja już się co prawda na 5 ciążę nie zdecyduję NA PEWNO ale kto wie, skoro jeszcze (chyba.. ?? ) nad grobem nie stoję, to błąkają mi myśli o adopcji 6-8 letniego chłopca.. zwłaszcza nocami...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13761 22 października 2016, 10:18

niebieska88 Fajna mama
Paola nie chcę pytać co się stało z Leosiem, ale to straszna historia, aż mi serce pęka razem z Tobą i łza w oku się kręci, ja mimo, że straciłam swoje dziecko tak wcześnie to też w tym czasie dopada mnie nostalgia

co do tabelki to co i gdzie mam wpisać? jak staraczka czy w poczekalni? a może stworzyć nowy dział, mamydoradczo-wspierająco-dopingujące

Zgłoś nadużycie #13762 22 października 2016, 10:42

Paola_33 Supermama
Niebieska, to nie tajemnica wojskowa... Gadamy o wszystkim. Zmarł we mnie, więc teoretycznie nigdy nie stał się ani obywatelem, ani nawet... człowiekiem. Taką mamy 'mentalność' medyczną. W 37 tyg. okazało się na usg, ze serce Leo (Nie Leona ani nie Leonarda) nie bije. Po sekcji zwłok (na wyniki czekałam, bagatela, 16 tyg. i zawsze,gdy słyszę w tv, ze po zabójstwie wyniki sekcji są po kilku dniach, czy nazajutrz, trafia mnie szlag... ja się 5 mies. biłam z myślami, czy zabiłam i jak, własne dziecko...) okazało się że zawiniła głównie... głupota i beztroska teściowej... Przyprowadziła do domu chorego na zapal. płuc wnuczka... 'Przypadkiem' Leo miał te same rotawirusy i pałeczki tego samego szczepu zapal. płuc co Siostrzeniec Męża... Grecka tragedia :-( :-( :-(
Może poproszę nowy dział, by nie zapeszyć z poczekalnią.. Np. dział doraczo-maminy lub, moja propozycja SUPER MAMMA, dla każdej biednej mamie 3+ i wyżej ;-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13763 22 października 2016, 10:42

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Paola wycisłaś ze mnie łzy, co u mnie nie jest łatwe. Bardzo bardzo mi przykro, smutna historia strasznie. Nie ma chyba gorszej rzeczy dla matki niż choroba bądź śmierć własnego dziecka. Nosz się rozkleiłam strasznie. Piękne jest to, że chcesz dać dom "innemu chłopcu". A co do pogody to u mnie też doły wywołuje straszne zw. z moim synkiem.
Am. Pn. jakie miasto zdradź ;-) . Mnie jest bardzo miło, że z nami tutaj piszesz i udzielasz cennych rad :-*

Niebieska coraz bliżej testowania.

Zgłoś nadużycie #13764 22 października 2016, 10:49

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Paola straszna historia i powód śmierci. Nie pomyślałabym że aż tak można zaszkodzić dziecku. Przecież w ciąży ma się non stop kontakt z chorymi. Współczuję bardzo. Zapalę znicza za Lea.

Zgłoś nadużycie #13765 22 października 2016, 10:52

Paola_33 Supermama

mamaNatana85 napisał(a)

Paola wycisłaś ze mnie łzy, co u mnie nie jest łatwe. Bardzo bardzo mi przykro, smutna historia strasznie. Nie ma chyba gorszej rzeczy dla matki niż choroba bądź śmierć własnego dziecka. Nosz się rozkleiłam strasznie. Piękne jest to, że chcesz dać dom "innemu chłopcu". A co do pogody to u mnie też doły wywołuje straszne zw. z moim synkiem.
Am. Pn. jakie miasto zdradź ;-) . Mnie jest bardzo miło, że z nami tutaj piszesz i udzielasz cennych rad :-*

Niebieska coraz bliżej testowania.

Sudbury, wiocha zabita dechami w kategorii Kanady, miastko takie mini jak... KATOWICE, zapewne... :-D
Cudowny okres, międzynarodowe przedszkole i szkoła, dzieci dyplomatów :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13766 22 października 2016, 10:55

niebieska88 Fajna mama
niestety historia straszna, ale takie pisze życie

dziewczyny doradźcie co napisać w tabelce, ja myślę zrobić tylko listę po przecinku, zaprzyjaźnione mamy czy coś

mamaNatana co do testowania, owu miałam wcześniej i chyba pokuszę się o wcześniejsze testowanie, wiem, że to może nic nie znaczyć,a le chyba nie wytrzymam, piersi bilą, jajnik boli, nie chcę się wręcać jak co tydzień, ale chcę prezent na urodziny i koniec kropka

Zgłoś nadużycie #13767 22 października 2016, 10:58

Paola_33 Supermama

mamaNatana85 napisał(a)

Paola straszna historia i powód śmierci. Nie pomyślałabym że aż tak można zaszkodzić dziecku. Przecież w ciąży ma się non stop kontakt z chorymi. Współczuję bardzo. Zapalę znicza za Lea.

Ale wiesz, bez przesady, do apteki można posłać męża, zamiast jako ciężarna iść np. do apteki. Po co kusić los... Najgorsze, że teściowa nie wyciągnęła wniosków w późniejszych moich ciążach. Głupota niereformowalna :-( Starałam się odciąć na 2 lata od jej pustej głowy... Mogła zaopiekować się wnukiem w jego domu... a nie przyprowadzać go kaszlącego, nie myjącego rąk, nie niezasłaniającego ust, jak to 6-latek. Przecież nie do niego mam żal...
Poza tym dobrze, idealnie wręcz, dobrałam imię - Syn był waleczny jak lew... Okazało się, ze walczył z infekcją 2 tygodnie. A ja w tym czasie miałam usg :-( Porządne, prywatne... niby. Urodził się z wagą 1488 gramów, więc takie kości obciągnięte skórą widziałam wcześniej tylko w dokumentach o afrykańskich dzieciach umierających z głodu... Mój biedny długi chudzielec...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13768 22 października 2016, 11:09

Sofi Fajna mama
Paola jest w tabelce miejsce "szczęśliwe mamusie" ;) chyba najtrudniej jest pogodzić sie ze śmiercią zdrowego dziecka, szczegolnie gdy latwo byłoby zapobiec przyczynie :( kuzynka męża ostatnio adoptowała chłopczyka 3 letniego, ale chyba jeszcze nie mają go na stałe w domu, dlatego też myślę o adopcji, ale najpierw musze mieć stałą pracę, Róża dziś "kończy" 8 miesięcy, zamówiłam jej piekny lampion na grobek, ale jeszcze nie przyszedł :/
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #13769 22 października 2016, 11:53

Paola_33 Supermama
Oj, znam to, Sofi. Masz racje, najgorsze, gdy szczęście się ociera tylko o człowieka, jak u nas, u Ciebie i u mnie...

a TU COS MALEGO ALE RUCHLIWEGO I MĘCZĄCO-ADHD-BĘDĄCEGO..
Czaroooownica, że aż strach SIĘ BAĆ !!
Bal Halloweenowy w przedszkolu... ech, aż im zazdroszczę :-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13770 22 października 2016, 12:51

Sofi Fajna mama
Też zazdroszcze :) zawsze lubiłam bale przebierańców :)