Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13731 20 października 2016, 22:41

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Sofi bo to ingerencja w poczęcie, a wg kościoła to albo naturalnie albo w ogóle.

Zgłoś nadużycie #13732 21 października 2016, 0:36

Paola_33 Supermama
Mamo Natana - tort był IMPONUJĄCY !! Wow, podziwiam, śliczności !! Równie pyszny wyszedł ?

Katrina - girls na razie zdrowsze, tylko coś Róża nastraszyła nas późnym wieczorem kaszląc mocno... Oby ty był tylko epizod :-/
Mam nadzieję, ze ciąża Ci bardzo nie daje do wiwatu ? (doczytałam, ciesze się, że jest lepiej !!).
Też lubię imię Laura :-)

Taszka, współczuję nieodpowiedzialnego lekarza, teraz z nową gin., Wasze szanse na dzidziusia wzrosły o 100 % !!

Niebieska, zdrowia nadal dla Hanusi (i popieram Cię w pełni co do inseminacji, tu najważniejszy cel).

Sofi, Twój Mąż mnie rozbroił.. haha, stringi płodności... Teraz już musi być bingo !! Śliczny dzidziuś z poczuciem humoru, jak nic !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13733 21 października 2016, 7:08

mama2dziewczynek Zadomowiona
MmamaNatana no sliczny..mysmy mieli 2 lata ksiezniczki z lalka w srodku, biedronke i teraz zwykly..nie mam zdjec na tel tylko ostatnie..moze nie piekny ale pyszny byl..😉

Zgłoś nadużycie #13734 21 października 2016, 7:10

niebieska88 Fajna mama
MamaNatana ja i bez tych testow do @ wierze ze sie udalo nam :-P

taszka ja tak myślę ze tu nie dzieje sie krzywda nikomu, jesli to jedyne rozwiazanie korzystalabyn, nad in vitro mocno bym sie zastanawiala

Zgłoś nadużycie #13735 21 października 2016, 10:13

nyna Gotowa na wszystko
hej dziewczyny u nas znowu sie zaczyna Marcel wczoraj przyszedł z katarem z przedszkola wiec zostawiwałam go dzisiaj w domu mam nadzieje że go nierozłoży i nie ominie go pasowanie w środe :D

Mamanatana tort rewelacja ja chyba zamówie dla Wikiego gotowego bo on i tak niezwraca na to uwagi :)

Taszka ja też jestem katoliczką ale jesli na nawet in vitro było by jedyna szansa na posiadanie własnego dziecka to bym sie zdecydowała mimo wszystko :)

Katrina super że czujecie sie z Eryczkiem coraz lepiej :)

Zgłoś nadużycie #13736 21 października 2016, 11:17

Ja też bymsię zdecydowała czy na inseminacje czy in vitro byle dziecko mieć. Ale to każdego wybór.

Paola dziękuję, jak dobrze pamiętam to marcepanowy był i był smaczny.

Mama2dz. Dziękuję. Ja to zaniedbałam i przez kolejne lata był raz kupny raz robiony ale bez takich dekoracji, zwykły tort. Ale w tym roku mam ochotę i czas nadrobić.

Niebieska ja to pesymistka z natury, więc uwierzę jak zobaczę II

Nyna zdrówka, oby nic się nie rozwinęło. Mój mały jeszcze nie chorował od wiosny i mam nadzieję, że sie długo uchowa. A tort to faktycznie jak mały nie zwraca uwagi to po co, ważne że jakiś będzie.

Zgłoś nadużycie #13737 21 października 2016, 11:39

niebieska88 Fajna mama
mamaNatana trzeba wierzyć i czekać, a będzie co ma być

Zgłoś nadużycie #13738 21 października 2016, 11:45

Niebieska ja czekam na to co ma być z nadzieją, ale nie jakoś optymistycznie, że na pewno się udało. Jeszcze z 10 dni i zatestuję ;-) a brzuch od rana boli tak jak wczoraj bolał.

Zgłoś nadużycie #13739 21 października 2016, 13:20

niebieska88 Fajna mama
mamaNatana ja się czuję dobrze i szczerze piszę jak piszę, ale myślę, ze to jednak nie ten mc
Troche mnie kuje w lewej pachwinie, trochę w prawej i na samym dole brzucha, wczoraj tylko w prawej pachwinie

Zgłoś nadużycie #13740 21 października 2016, 15:00

Co tu taka cisza ?? ?
Ja już sobie posprzątałam na weekend, zaraz idę się szykować i jak młody wróci idziemy na małe zakupy. Za bardzo mi się nie chce bo mamy kawałek do sklepu a leje strasznie. No ale same zakupy do domu nie przyjdą ;-)

Niebieska ja nadzieję mam no bo po to się staram, żebym zaszła więc i samo przez sie mówi, jak się starasz masz nadzieję, że zaciążysz ;-) tyle, że z objawów mojego samopoczucia nic nie interpretuję jestem/nie jestem bo to za wcześnie to raz, a dwa że organizm+głowa może tak namieszać (o czym się wielokrotnie przekonałam), że wydaje się, że 99% ciąża a jej nie ma albo odwrotnie. Mnie tylko męczą te bóle brzucha na które żaden gin nie umie zaradzić, a męczy mnie to strasznie. Byłabym nieziemsko szczęśliwa, gdyby to jednak były bóle na II a nie na kolejną @.

Zagubiona jak tam w pracy? Rozmawiałaś z szefem ??

O Aaniaa ktoś coś wie?

Miłego popołudnia

Zgłoś nadużycie #13741 21 października 2016, 16:47

zagubiona Gotowa na wszystko
Mamanatanka w pracy  wporzadku  rozmawialam z szefem.Mam o tyle dobrze ze pracuje obok Nadii przedzkola i jak cos podrzebuje to nie musze specjalnie jechac tylko jak ja odbieram zalatwie co potrzeba.
Jak Twoje dlonie?
Taszka ale mialas pecha do lekarza,ja bym sie zdecydowal na kazda forme leczena aby miec dziecko.Mozliwe ze ta lekarka tak Ci leki ustaw ze nie bedziesz potrzebowale inseminacji.
Co do przeczuc to u mnie sprawdzilo ale nadzieje zewsze mialam.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13742 21 października 2016, 16:50

tandem Supermama
katrina gruszka ma ładniejszy uśmiech :)

mamanatana tort super :)

sofi tak jak pisze mamanatana, o to chodzi. Ja wiecie, w teorii wiem jak chcę postąpić, mąż jest w tym ze mną zgodny. Dlatego już pisałam wcześniej, że myślimy o adopcji.

taszka tym bardziej trzymam kciuki w takim razie za efekty u nowej gin!

mama2dziewczynek tort pyszny - to najważniejsze :) ja zawsze mam/miałam tort z truskawkami :)

nyna zdrowia!

A u mnie porażka... Jak wiecie, mam luteinę i duphaston po owu, do 14dpo i potem test i odstawianie. A wczoraj, 13dpo, leki a ta @ sobie przyszła (!). Negatyw oczywiście, leki odstawione już. Nowy cykl. Napro ma mi odpisać co z tym, ale zaskoczona, że @ mimo leków. Endo-gin mówi, że hsg w 15dc odpada i przesunąć trzeba na kolejny cykl (!). Ja już nie mam cierpliwości. Jak cokolwiek zaplanuję, to układa się zupełnie inaczej, organizm mi się buntuje na leki czy jak...? :(

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13743 21 października 2016, 17:07

megan33 Zaprawiona w bojach
Tandem przykro mi że@ tak się pospieszyla
Niebieska mnie też brzuch pobolewal i piersi mam nadzieję że u ciebie ten ból też zwiastuje II kreseczki
co do inseminacji i in vitro też bym się zdecydowała gdyby to było jedyne wyjście , pomimo tego że kościół jest przeciwny
Byłam z dziewczynami na kontroli jeszcze mamy antybiotyk dokończyć i kropelki do ucha jeszcze mamy brać
u Laury był dziś konkurs na strój Kubusia Puchatka lub przyjaciół i oto moja Kubusia 
Mój mąż dziś uciął sobie w pracy kawałek kciuka i mu na pogotowiu przypalali palec  😥
A i zapisalam się na środę do gina

Zgłoś nadużycie #13744 21 października 2016, 17:10

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem przykro mi ze tak ciagle pod gorke masz :( .
Leki masz od dluzszego czasu te same i dawki tez?
Jedyne co mi przychodzibdo glowy to Twoja dieta.Mogla by Ci w ten sposob zaszkodzic?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13745 21 października 2016, 17:24

Paola_33 Supermama
Mamo Natana, to życzę super zabawy przy tworzeniu tortu !! i na pewno też będzie pyszny !
Oby ta obmierzła @ nie przyszła !!

Niebieska - trzymam kciuki nieustająco, by ten miesiąc okazał się dzidziusiowy !!

Megan - zdrowia dla girls, i Puchatkowa świetna !!

Tandem - przykro mi, że @ już przyszła, niech Cię w listopadzie omija !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13746 21 października 2016, 18:51

niebieska88 Fajna mama
Megan jaki super Kubus, jaki brzuszek :-P

Megan Paola dzięki, oby wasze kciuki przyniosły efekty

Zgłoś nadużycie #13747 21 października 2016, 19:43

Zagubiona to fajnie, że w pracy ok. Dłonie coraz lepiej, mam emolium krem specjalny.
Tandem przykro mi, że dostałaś @ :-(
Megan super, że dziewczynki coraz lepiej. Kubuś cudny :-D . Trzymam kciuki za wizytę, daj znać po.
Paola :-* R ma sie dobrze?
Niebieska ja też trzymam kciuki.
A ja znowu mam duży ból brzucha, nie wiem czy to po całym dniu w ruchu czy jak ale wczoraj też jak usiadłam przed tv zaczęło mocniej boleć. Boli macica aż ból promieniuje na plecy ale to nie ból @.

Zgłoś nadużycie #13748 21 października 2016, 20:57

tandem Supermama
Dziękuję dziewczyny.
Zagubiona tak, te same dawki od maja...
Megan jak to zrobil, ze ucial? Sliczny miś :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13749 21 października 2016, 21:19

Paola_33 Supermama
Mamo Natana - tak, Róża odpukać zdrowa ! Mówiłam, emolienty najlepsze :-) Dobra jest tez maseczka do rąk Bielendy.
Ocho, coś się szykuje, dobry znak, gdy tak macica rozrabia ;-)

Niebieska, mam nadzieję, ze dobre, serdezcne myśli (w przenośni kciuki ) pomogą !!!!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13750 21 października 2016, 21:45

Właśnie megan co mąż zrobił z tym kciukiem, miałam pisać i mi umknęło.

Paola chciałabym, ale póki co myślę "trzeźwo" i realnie ;-) uważam na siebie i tyle, zostało 12 dni do @. O tak emolienty godne polecenia, dziękuję. Dawno nie miałam tak gładkiej skóry. Nie umiałam się zdecydować na firmę, rodzaj. W końcu zamówiłam emolium i pomaga, tyle że jest bardzo tłuste i w ciągu dnia ciężko posmarować jak co chwilkę coś się robi. Maseczkę kupię i wypróbuję ;-) jakiś konkretny rodzaj? bo widzę, że jest kilka.