Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13671 19 października 2016, 16:02

tandem Supermama
zagubiona to uważaj na siebie!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13672 19 października 2016, 16:05

nyna Gotowa na wszystko
Tamdem niewiem jaki kolor zależy co bedzie :) A wybrany był już 2 lata temu jak zaczał nam sie psuć nasz ale wedy M niezgodził sie n nowy :/ naprawił stary a puzniej przesiedliśmy sie do lzejszej spacerowki.

Mamanatana boskie zdjecie cudne te oczeta :) U nas też impreza za 2 tyg ale prezent już jest cała rodzina złożylismy sie na lego city zestaw za 600 zł. http://allegro.pl/lego-city-60052-pociag-towarowy-sterowany-szczecin-i6566965163... marzy o nim od roku :)

Zgłoś nadużycie #13673 19 października 2016, 16:16

nyna Gotowa na wszystko
Zagubiona nie bedziemy cie osadzać jesli możesz pracuj w domu i jak najwiecej odpoczywaj. Ja bym na twoim miejscu jednak uprzedziła szefa o sytuacji i nawet gdyby przyszło Ci wziaść l4 powinien zrozumieć. Uważaj na siebie :* Trzymam kciuki zebyś sobie to poukładała jakoś żeby oni pracy aoni maleństwu niezaszkodzić :*

Zgłoś nadużycie #13674 19 października 2016, 16:41

mama2dziewczynek Zadomowiona
Nie patrzcie na pochorobowe wory pod oczami.. wiem jak wygladam 😑
Grzywka wlasnego autorstwa 😂 chyba zamiast kosmetyczka -bhpowcem mialam byc fryzjerka

PS.to ze wygladam na 17 lat bez make up tez wiem, do dzis dowod pokazuje jak chce kupic wino do kolacji 😂

Zgłoś nadużycie #13675 19 października 2016, 17:40

niebieska88 Fajna mama
Nie moge nadazyc na telefonie zle sie czyta
Zagubiona dbaj o Was, w pracy nic nie powiedzialas o ciazy?
MamaNatana wiem durny człowiek ze mnie, mnie co jakis czas kluje w tym jajniku nie wiem czemu, poza tym poki co wszystko normalnie, sluz ,piersi itp
Niech juz bedzie 1 listopada
Mama2dziewczynek sama jesteś jeszcze ddziewczynką, za mna tez chodzi grzywka, ale juz musze isc do fryzjera tak czy siak, musze sie zapisac
zjadlam przez 2 dni pasztecik z papryka starsznie mialam ochote dawno takich cudow nie jadlaam, dobre bylo 
A Hania bez zmian, zamowilam dzis torta na jej urodziny, mam nadzieję ze wyyzdrowieje, w niedziele tez mamy miec gosci, bo brak za tydzień nie moze przyjechac

Zgłoś nadużycie #13676 19 października 2016, 18:07

Katrina13 Gotowa na wszystko
Niebieska udanej imprezki z pysznym tortem dla Hani:*
Mama 2dziewczynek ladnie z grzywka, choc myslalam ze bedzie to odwazniejsza grzywka:*
Zagubiona dbaj o siebie, a skoro mozesz w domku popracowac to czemu by nie ;) tylko staraj sie duzo lezec:* zebys nie musiala tak
jak ja miec krazka:/

Zgłoś nadużycie #13677 19 października 2016, 18:17

zagubiona Gotowa na wszystko
Niebieska w pracy wiedza o ciazy wszyscy, oczywiscie musze powiedziec szefowi dlaczego w domy bede pracowac bo zgadza sie tylko w wyjatkowych sytuacjach.
Mama2dziewczynek ladnie sobie sama zrobilas.
Niebieska zdrowi dla corki.
Ja w sobote mam wesele, siostrzenica mojego m bierze slub.Ja ide tylko na slub i obiad a potem wracam do domu.Moj m zNadia xostaja bo duzo osob im w ostatniej chwili odmowilo i nie chce im jeszcze ja sprawiac prxykrosci.
Dziewczyny dzieki bede uwazac.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13678 19 października 2016, 18:18

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Dziewczyny dziękuję, ja to zawsze w tych oczętach byłam zakochana ;-)

Zagubiona dbaj o siebie, żeby maleństwu nic się nie stało. Rozumiem, że praca ważna bo o dobrą nie jest łatwo. Porozmawiaj z szefem i może pracuj dużo w domu, abyś mogła się oszczędzać.

tandem no ty mnie chyba chcesz wykończyć :-D z tymi liczbami. Ja to piszę na miesiące do 2 lat a potem to już tylko latka. I tak mam z tym roboty bo zanim wybiorę, wszystkie w programie opiszę to chyba mi tydzień zejdzie ;-) planuję 100-200 zdjęć, zobaczymy ile wybiorę.

Nyna super zestaw, ja często żałuję, że mój mały tak mało bawi się zabawkami. On ma dużo zabawek, dostawał w większości które sam wybierał ale po kilku zabawach leżą i się kurzą, więc od jakiegoś czasu nie kombinuję i nie kupuję na siłę bo szkoda kasy.

mama2dz. no naprawdę wyglądasz młodziutko, ale to chyba na plus ;-) będziesz "wiecznie" młoda ;-) grzywka fajna.

niebieska dlaczego zaraz durny człowiek ?? U mnie samopoczucie nie jest normalne od 3 cykli, więc nie wiem co norma a co nie. Przed sierpniem nawet na owu mnie nie kłuły jajniki tylko brzuch zaczynał boleć jak na @ od owu do @ i piersi nie bolały. Teraz to mam cyrki jakieś, ale dobrze że w tym cyklu nie wycieka nic samo, jakieś bóle kłucia pieczenie. Nawet śluz mam inny niż wcześniej. Gin nie umiał się doszukać przyczyn a ja to już tym bardziej. Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie. Zastanawiam się czy wcześniej nie testować ;-) bo 14 dni będzie 30-tego, czyli 3 dni przed @. Pewnie nie wytrzymam do @ ;-)

Zgłoś nadużycie #13679 19 października 2016, 18:39

niebieska88 Fajna mama

mamaNatana85 napisał(a)

niebieska dlaczego zaraz durny człowiek ?? U mnie samopoczucie nie jest normalne od 3 cykli, więc nie wiem co norma a co nie. Przed sierpniem nawet na owu mnie nie kłuły jajniki tylko brzuch zaczynał boleć jak na @ od owu do @ i piersi nie bolały. Teraz to mam cyrki jakieś, ale dobrze że w tym cyklu nie wycieka nic samo, jakieś bóle kłucia pieczenie. Nawet śluz mam inny niż wcześniej. Gin nie umiał się doszukać przyczyn a ja to już tym bardziej. Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie. Zastanawiam się czy wcześniej nie testować ;-) bo 14 dni będzie 30-tego, czyli 3 dni przed @. Pewnie nie wytrzymam do @ ;-)

a durny, bo myśli w kółko o jednym, a jeśli chodzi o śluz to mam wrażenie, że w zeszłym mc było bardziej sucho

nadzieja umiera ostatnia, a i pewnie ja nie doczekam 1 listopada, mi 14 dni wychodzi w sobotę w Hani urodziny, kiedy robimy imprezę urodzinową

Zgłoś nadużycie #13680 19 października 2016, 18:53

Niebieska kobiety już tak mają ;-) ja to bym w niektórych sprawach chciała mieć cierpliwość mojego m ;-) To może zatestuj w Hani urodziny ;-) mam 5 testów ciążowych z allegro, ciekawe czy w razie II to je pokażą czy nie. Obiecałam sobie, że będę cierpliwie czekać a tu d... ;-)

Zgłoś nadużycie #13681 19 października 2016, 19:21

niebieska88 Fajna mama

mamaNatana85 napisał(a)

Niebieska kobiety już tak mają ;-) ja to bym w niektórych sprawach chciała mieć cierpliwość mojego m ;-) To może zatestuj w Hani urodziny ;-) mam 5 testów ciążowych z allegro, ciekawe czy w razie II to je pokażą czy nie. Obiecałam sobie, że będę cierpliwie czekać a tu d... ;-)

pewnie będę wcześniej testować, ja mam 10 testów z allegro i jeden z apteki i zostawię znów na pamiątkę

Zgłoś nadużycie #13682 19 października 2016, 19:46

Paola_33 Supermama
Mamo Natana, no oryginalnego masz Skarbka. Myślę, ze kalkulator Mu się przyda na pewno !!
I kciuki są, byś za 2 tyg. gapiła się na swój pozytywny test ciążowy !!
Supeer foteczka Natanka !!

Atomcia bardzo mi przykro, że jednak @ przyszła... Niech za miesiąc zaginie na rok, skubana !!

Katrina - leż dużo i odpoczywaj, oby już najtrudniejsze było za Tobą i Erykiem !!

mamo2dziewczynek - gratuluję nowego wizerunku :-) Ciąża Ci sluzy :-)

Zagubiona, dlaczego mam Cię krytykowac - dobry masz plan z pracą, życzę lekkiej ciąży, by go zrealizować !

Sofi - powodzenia ze znalezieniem fajnej pracy !!

Niebieska - zdrowia dla Hani i super udanych urodzin !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13683 19 października 2016, 21:31

Sofi Fajna mama
mamaNatana super fotka :) ile ma lat na tym zdjęciu?

mój ukochany kupił mi dziś białe koronkowe stringi płodności ;) od razu przetestowaliśmy :D dobrze, że mam tego wariata :) :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #13684 19 października 2016, 22:05

niebieska88 Fajna mama
Sofi faktycznie wariat ale bardzo pozytywny

Zgłoś nadużycie #13685 19 października 2016, 22:07

Paola jak tak mi życzysz tego pozytywnego to nie może być inaczej ;-)

Sofi uuu się działo pewnie ;-) synek miał równe 18 m-c na tym zdj,

Zgłoś nadużycie #13686 20 października 2016, 8:16

megan33 Zaprawiona w bojach
witam się z rana

u nas szaro buro i mokro :(

sofi fajnego masz męża :)

Zgłoś nadużycie #13687 20 października 2016, 8:50

nyna Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) u nas też szaro buro do tego mgła a musze jechać do miasta...

Sofi brawo dla meża :D Oby okazały sie owocne ;)

Zgłoś nadużycie #13688 20 października 2016, 9:46

tandem Supermama
nyna to tym razem na pewno zgodzi się już na nowy :) kolor możesz powoli wybierać

mama2dziewczynek nie załapałam się :(

niebieska ja też nie lubię na telefonie czytać. A jaki tort zamówiłaś? Na pewno wyzdrowieje, trzymam kciuki :)

zagubiona bardzo dobra decyzja z weselem, niech się wybawią, a Ty najedzona odpoczywaj :)

mamanatana ja do niczego nie zmuszam ;) to tylko taka luźna propozycja :) ale jeśli w albumie zostaną Ci wolne miejsca, to do kolejnych zdjęć mozesz potem dorobić zagadki :)

sofi no to pięknie, musi być owocnie teraz :)

megan u mnie też szaro, już od wieczora była mgła

A my wczoraj spontanicznie wybraliśmy się do kina :) było bardzo miło, takie wspólne wyjście :) I z siostrą zapisałyśmy się na 2 miesiące kursu latino solo, start w przyszły czwartek. Dziś w pracy do 21.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13689 20 października 2016, 10:47

niebieska88 Fajna mama
dzień dobry
Hania dziś lepiej, nie męczyły ej przynajmniej kaszle w nocy, ale chyba pójdę z nią jeszcze do laryngologa dzisiaj
tort zamówiłam czekoladowo orzechowy z nadrukiem kucyków pony, bo one ostatnio są na topie

Zgłoś nadużycie #13690 20 października 2016, 11:02

Witam i ja
U nas szaro buro i leje strasznie.

Tandem dziękuję za pomysły ;-)

Niebieska super, że z Hanią lepiej. Musisz koniecznie wkleić zdjęcie tortu. Ja nie wiem czy zamówię czy sama zrobię.