Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13631 18 października 2016, 21:41

duszka Fajna mama
Niebieska ja mam 35 lat dlatego u mnie jest wskazanie żeby je zrobić .
Uciekam , dobranoc

Zgłoś nadużycie #13632 18 października 2016, 22:08

niebieska88 Fajna mama
śpijcie dobrze, ja też się kładę
dobranoc

Zgłoś nadużycie #13633 18 października 2016, 22:11

Vam Fajna mama
Mama2dziewczynek w pierwszej ciazy nie ale teraz brzuch i plecy bolaly mnie jak na okres jakies dwa tygodnie. Teraz juz nic. Nie martw sie :-)
Duszka super ze wszystko dobrze. Pojdziesz na zwolnienie i postarasz sie odpoczac. Termin masz chyba tydzien po mnie. 7 czerwca? :-)

Zgłoś nadużycie #13634 19 października 2016, 0:29

tandem Supermama
Duszka no to jasne, nie ma co się na siłę męczyć. Współczuję choroby lokomocyjnej

Zagubiona tak, będę chodziła sama, bo od razu po pracy mam wolne zanim mąż wroci i mogę to wykorzystać w ten sposób. Zorientuje się co i jak to dam znać :)

Niebieska żal mi aż twojej córeczki,że tak się męczy :( oby leki w końcu pomogły

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13635 19 października 2016, 4:40

mama2dziewczynek Zadomowiona

niebieska88 napisał(a)

Hania dopiero zasypia, nos zapchany, inhacje nie pomagają, jż wszystko dostaje, nurofen witaminę C, wapno, nasivin i na noc sinecod dałam zobaczymy czy coś da, dzisiaj jest dużo gorzej, aż mi się serce kraje, że już tyle się męczy,a tu coraz gorzej, taka dzielna, nie płacze, nie narzeka, tylko już zmęczona jest tymi wszystkimi zabiegami

Duszka mieszkam w centrum, niedaleko targu, a Ty w której części naszego wielkiego miasta?

Pneumolan zatoki jej kup i argentin czy jakos tak do noska z jonami srebra..mozna stosowac aerozol od 1rz

Zgłoś nadużycie #13636 19 października 2016, 6:40

niebieska88 Fajna mama
Nie wiem co dalej, od godz nie śpimy, Hania dalej kaszle, nos to masakra, a kataru prawie nie miala, w piatek nie. Poszla do przedszkola bo lekko kaszlala, siedzimy w domu i wszystko sie pogorszylo, skad to dziadostwo
Ja i tal juz musze wstawac i zbierac siebdo pracy, najwyzsza pora

A z Hania to chyba trzeba pojsc do innego lekarza, a nie te barany z przychodni

Zgłoś nadużycie #13637 19 października 2016, 7:01

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzien dobry :-)

Duszka, SUPER ze się odezwałaś :-) my tu się martwimy o Ciebie :-) -fajnie że z dzidzia wszystko ok i juz serduszko bylo :-) odzywaj się częściej :-)

Niebieska, zdrówka dla Hani.

Madzia, współczuję przebojów z łazienką. Zdrówka dla dziadzia i dla Amelci :-) pokój Amelci jest prze cudny, dywan rewelacja :-)

Mama2dzirwczynek, gratulacje :-) piekna Ty, śliczne córki :-)

MamaNatana, synek to duży chlopak jest :-)

Atomcia, przykro mi z powodu @

Megan, gratulacje życzę spokojnej i cudownej ciąży :-)

Tandem, gratulacje spaku wagi wynik super. :-) ,powodzenia z basenem :-) chyba musze wrócić do ćwiczeń no brakuje mi juz tych pozytywnych endorfinek :-)

Gdzie Sofi i Kamila ??

My dzis mamy pasowanie na ucznia w szkoke corka ma od rana mega strasa, ale wierzę ze wszystko jejsie uda :-) Milego dnia :-*

Zgłoś nadużycie #13638 19 października 2016, 7:29

mama2dziewczynek Zadomowiona

mala_ala napisał(a)

Dzien dobry :-)

Duszka, SUPER ze się odezwałaś :-) my tu się martwimy o Ciebie :-) -fajnie że z dzidzia wszystko ok i juz serduszko bylo :-) odzywaj się częściej :-)

Niebieska, zdrówka dla Hani.

Madzia, współczuję przebojów z łazienką. Zdrówka dla dziadzia i dla Amelci :-) pokój Amelci jest prze cudny, dywan rewelacja :-)

Mama2dzirwczynek, gratulacje :-) piekna Ty, śliczne córki :-)

MamaNatana, synek to duży chlopak jest :-)

Atomcia, przykro mi z powodu @

Megan, gratulacje życzę spokojnej i cudownej ciąży :-)

Tandem, gratulacje spaku wagi wynik super. :-) ,powodzenia z basenem :-) chyba musze wrócić do ćwiczeń no brakuje mi juz tych pozytywnych endorfinek :-)

Gdzie Sofi i Kamila ??

My dzis mamy pasowanie na ucznia w szkoke corka ma od rana mega strasa, ale wierzę ze wszystko jejsie uda :-) Milego dnia :-*

Widac nas gdzies jeszcze?😉

Zgłoś nadużycie #13639 19 października 2016, 7:40

duszka Fajna mama
Dzień dobry !
Niebieska byłaś z małą u lekarza ? W jakiej jesteś przychodni ? Ja chwalę sobie dr Majcher . Przyjmuje prywatnie ale zna się na rzeczy ;)

Zgłoś nadużycie #13640 19 października 2016, 7:44

tandem Supermama
dzień dobry!

mala_ala owocnego pasowania! :) i wracaj do ćwiczeń, trzymam kciuki!

niebieska współczuję i trzymam kciuki za nowego lekarza!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13641 19 października 2016, 7:53

mala_ala Gotowa na wszystko

mama2dziewczynek napisał(a)

Widac nas gdzies jeszcze?😉

Nie tylko ja widziałam Was juz wczoraj :-)

Zgłoś nadużycie #13642 19 października 2016, 8:00

nyna Gotowa na wszystko
Niebieska faktycznie moze powinnas isc do innego lekarza jak to tak długo już i malutka biedulka sie meczy.

Mała ala corci napewno pujdzie świetnie udanego wystepu :) my mamy za tydzień pasowanie na przedszkolaka :D
Miłego dnia dziewczyny ja dzis biore sie za pożadki :)

Zgłoś nadużycie #13643 19 października 2016, 8:24

niebieska88 Fajna mama
napisze ogólnie do wszystkich,mala_ala, duszka, tandem. nyna wybierzemy się na pewno do kogoś, oczywiście prywatmn9ie, bo inaczej się da nic załatwić, tylko jeszcze nie wiem do kogo.
duszka do konsylium chodzimy, ale była z tatą 2 razy, raz była rogowa i drugi woźnicowa, a z nich najlepiej lubię kochmanową, najbardziej konkretna, nie wiem do kogo dzwonić, myślałam o grzywnie z frampola
z innej beczki, mimo wszystko cykle mam inne, kolejny, gdzie nos mam przytkany, a mam bardzo wrażliwy węch, dziś na klatce mało pawia nie puściłam, i z lodówki z zapachu rozlanego wina, bo ciekło, wiem przynajmniej, że to nie ma nic wspólnego z fasolką, po prostu coś mi się pomieszało

Zgłoś nadużycie #13644 19 października 2016, 9:21

megan33 Zaprawiona w bojach
Paola_33 bardzo bym chciała żeby ta ciąża była spokojniejsza :)

duszka -super że się odezwałaś i że z dzidzią ok :) bo już się zaczynałyśmy martwić

niebieska ja też specjalnie nie kupowałam ostatnio podpasek i zostały mi 2 tylko :P no i się nie przydadzą na razie :) mam nadzieję że u ciebie to też jest jakiś znak :)

madzia90krk współczuję że trafiliście na takich "fachowców" - niestety jest to bardzo częste zjawisko :( mój M ma właśnie swoją firmę rem-bud, i bardzo często dzwonią do niego żeby ratował ich po spotkaniu z takimi właśnie "fachowcami", zdrówka dla córeczki

atomcia przykro mi z powodu @, ale skoro przyszła szybciej to szybciej będziecie się znów mogli starać :)

tandem ja mam urodziny na początku roku szkolnego i nie bardzo mi się to podobało, teraz będzie trochę dziwnie bo obie dziewczyny jesienne więc od razu ubierane były w kombinezony i czapki, a teraz będzie letni dzidziuś :) za ćwiczenia podziwiam , ja to się trochę rozleniwiłam, na siłownie i tego typu rzeczy to mi się nie chce chodzić , mama rowerek w domu i ławkę do brzuszków ale od roku stoją nie używane :( nie mam teraz nawet gdzie postawić , może jak w końcu skończymy dół domu to zrobimy mini siłownie w piwnicy :)

niebieska zdrówka dla córeczki :)

mała ala powodzenia na pasowaniu, nas też czeka w przedszkolu pasowanie ale nie wiem kiedy, teraz młoda w domu mam nadzieję że nie przegapimy

dziś u nas noc spokojniejsza młoda spała, starsza kaszlała w nocy więc jej na w-f nie puściłam poszła na drugą lekcję :)
ja się biorę za sprzątanie i obiad

Zgłoś nadużycie #13645 19 października 2016, 9:30

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, wczoraj miałam problem z netem, czytałam, ale napisać nic nie umiałam;/ krążek założony, przeżyłam ;p dla Eryczka zrobię wszystko, teraz musze 2 dni leżeć plackiem, by krążek się "zadomowił", dalej duphaston itp. musze brać. Najważniejsze by donosić szczęśliwie ciąże.
Madziu boski pokoik, mebelki z Ikei?, dywanik milusi :) kiedy idziesz do gin? oszczędzaj się, zdrowia dla Amelki:*
Niebieska 3mam kciuki by córcia wróciła do zdrówka. Prenatalne to teraz norma, niezależnie od wieku :) ale czym kobieta starsza tym lepiej je zrobić.
Mała ala Twoja córcia na pewno wypadnie świetnie.
Mama2dziewczynek niestety nie załapałam się na zdjęcia :(
Duszka super, że maleństwu bije serduszko:* choroba lokomocyjna na pewno nie należy do przyjemności, ale dasz radę;*

Zgłoś nadużycie #13646 19 października 2016, 9:55

nyna Gotowa na wszystko
A domnie zawitała @ :D Dawno tak sie niecieszyłam :D tak bym chciała zeby w tym cyklu sie udało bo wizja biegania po schodach za chłopakami gora dół całe lato z wielkim brzuchem mnie przeraża pozatym Wiki we wrzesniu do 1 klasy wiec było by już po wszystkim i mogłabym mu poświecić wiecej uwagi... No ale co bedzie to bedzie :)

Katrina leżcie i odopczywajcie :D

Megan ja mam jednego jesiennego jednego wiosennnego wsumie obie pory maja swoje plusy i minusy ale boskie sa takie malce w samych bodziakach i te gole słodkie goloneczki :) i wydaje mi sie że na lato to mniej tych ciuszków potrzeba

Wracam do sprzatania ;)

Zgłoś nadużycie #13647 19 października 2016, 11:42

tandem Supermama
megan mini siłownia to dobry pomysł, bo taka osobna przestrzeń gotowa i czekająca na ćwiczenia to co innego niż np rozkładanie matki do ćwiczeń między łóżkiem a suszarką do prania ;) megan rzeczywiście będziesz musiała się przestawić i ubranka na inny wzrost! a masz coś jeszcze po dziewczynach? pewnie tak :) ja w sumie mam nadzieję załapać się jeszcze na lato, tak jak sobie to pierwotnie wyobrażałam, ale nie będę wybrzydzać ani teraz, ani przy kolejnym

katrina to leż spokojnie, dobrze, że juz założony i będziesz się mniej stresować :)

nyna to nie piszę, że mi przykro z powodu @ tylko zaciskam kciuki :) obyśmy się obie załapały na wakacyjne dzidziusie i gołe nóżki :)

Zgłoś nadużycie #13648 19 października 2016, 11:57

megan33 Zaprawiona w bojach
tandem tych najmniejszych rzeczy już nie mam po dziewczynach( sprzedałam ) , tak gdzieś od roczku mam ubranka i już się powoli nie mieszczą w piwnicy :) ale wózka, łóżeczka i całej reszty też już nie mam więc zakupy mnie czekają :) ale jakie przyjemne :)

nyna no ja się właśnie cieszę na te gołe nóżki to tak cudnie wygląda :) i powodzenia w staraniach ci życzę - to już niedługo skoro @ przyszła :)

katrina leż i wypoczywaj :)

idę do sklepu i do szkoły po starszą

a młoda z babcią się bawi :)

Zgłoś nadużycie #13649 19 października 2016, 12:21

Sofi Fajna mama
Megan gratulacje :) życzę nudnej ciąży ;)

Madzia pokoik przecudny :)

Duszka to wspaniale że widziałaś serduszko, mam nadzieję że już jesteś spokojniejsza :)

to miło, że o mnie pamietacie :) u mnie @ trwała 8 dni :/ a teraz jest 10 dc i mnie pobolewa jak na @ i mam jakieś dziwne plamienie :/ ostatnio zaczęłam nową większą dawkę leków, czyli eutyroksu 88 i bromergonu 3/4 tabletki, mam nadzieję że szybko się wszystko ustabilizuje, ostatnio jestem zdołowana brakiem pracy, pieniędzy i dziecka, ale zaczęłam chodzić na odnowę w Duchu Świętym i to mi bardzo poprawia nastrój :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #13650 19 października 2016, 12:32

Katrina13 Gotowa na wszystko
Tandem dziękuję:* teraz rzeczywiście mniej się martwię:* cieszę się, że synek będzie na koniec zimy, akurat na wiosenne spacerki :)
Megan takie zakupy dają tyle radości, ja mam wózek uniwersalny(szary) i łóżeczko, pieluchy tetrowe po córci, a resztę muszę kupić :) oprócz kilku ubranek, kupiłam rożek, kocyk i 2 poduszki Minky :) a to tylko początek wprawki, gdzie tam cała reszta hihi