Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13571 18 października 2016, 9:11

sarita Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny!
Nie odzywałam się , bo nie było mnie kilka dni, a wczoraj miałam dzionek i nie było jak.
Gratki dla Megan i Mamy2dziewczynek :)
Jutro chyba Kamila testuje , zaraz potem Atomcia , ja i Tandem ;) Jakieś pozytywy może się znowu trafią ;)
Mi się znowu śniło że pozytywny test miałam więc odbieram to jako złą wróżbę :( wczoraj mnie podkusiło i oczywiście negatyw...
Niebieska , u nas na ataki kaszlu sprawdzał się Diphergan jak dzieciaki takie małe były.

Zgłoś nadużycie #13572 18 października 2016, 9:26

tandem Supermama
nyna dziękuję i miłego dnia również, przyjemnego spotkania!

sarita jeszcze za wcześnie, więc spokojnie! trzymam kciuki :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13573 18 października 2016, 9:44

mama2dziewczynek Zadomowiona
Na tel trudno mi ogarnac kto co pisal to odpisze ogolnie 😉
Ginekologa polecila mi moja znajoma w ciazy..poszlam i juz na pierwszej wizycie pytal o wszystko (dlugosc cykli, objawy, ilosc krwawienia, leki, badania jakie mialam, choroby w rodzinie) powiedzial co i w ktorym dniu cyklu zbadac i pytal czy nie boje sie przytyc po lekach (10 kg po miesiacu juz mialam) polozyl mnie do medikoru na 12 dni i obserowowal cykl..

Megan - suwaczek tez mi sie podoba 😆 wizyte nastepna mam za tydzien w poniedzialek.

Paola - julia nie julianna- moja corka by Cie zaraz poprawila😂 nie pozwala nam na udziwnienia imienia bo ona jest JULKA😂

Mika ja w obydwu ciazach przez 4-5 miesiecy wymiotowalam przy kazdym szybszym ruchu..lodowka nawet z wierzchu nie do ogladania a sklep to tylko z ubraniami..dzis juz sie zaczyna bo kawa wrocila na zewnatrz bardzo szybko😑

Zgłoś nadużycie #13574 18 października 2016, 10:07

Tak wgl wszystkie chorujemy w domu od 3 tygodni wraca i wraca..oskrzela, ropny katar i antyniotyki..
Moj kochany maz kupil nam na pocieszenie yorka miniaturke.(widzial, ze przezywam bo choroba i hral czasu, znow nie wyjdzie). ja po 4 dniach do niego, ze jak tak ladnie mnie pocieszal to ma pozytywny test w nagrode..mina bezcenna😂

Zgłoś nadużycie #13575 18 października 2016, 10:07

Tak wgl wszystkie chorujemy w domu od 3 tygodni wraca i wraca..oskrzela, ropny katar i antyniotyki..
Moj kochany maz kupil nam na pocieszenie yorka miniaturke.(widzial, ze przezywam bo choroba i hral czasu, znow nie wyjdzie). ja po 4 dniach do niego, ze jak tak ladnie mnie pocieszal to ma pozytywny test w nagrode..mina bezcenna😂

Zgłoś nadużycie #13576 18 października 2016, 10:28

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Paola jeszcze nie kupiłam ale wybrany już jest ;-) Synek to "trudny egzemplarz" w ogóle a jeśli chodzi o prezenty to masakra. Zabawkami w domu w zasadzie nie bawi się, ma kilka wybranych i od "lat" bawi się tym samym. Za to uwielbia jazdę samochodem i dostanie kierownicę z pedałami do komputera. U nas to "inne życie" jeśli chodzi o prezenty, zabawy, zainter. itd Myślałam też nad konsolą ale bardziej w stronę sportowych gier, aby wspólnie się poruszać i pobawić zarazem, jakieś tańce, tenis itd W zasadzie to mogę pokazać ;-)
Niebieska współczuję nocki, zdrówka dla Hani, dzieci zawsze szkoda.
Mika biedna jesteś z tymi wymiotami, ale niejedna by je chciała ;-)
Mama2dziew piękna historia z happy endem. Czy niebieski suwaczek ma oznaczać, że czekasz na chłopca ?? ? ;-)
Megan super, że lepiej u córek. A jak twój mąż zareagował?
tandem mocno mocno trzymam kciuki za to prędzej !!!
Nyna ooo sporo bierze ten twój gin. U mnie prywatne wizyty 100-150, ja znalazłam na NFZ i wydaje się super. Mam nadzieję, że tak będzie cały czas. Z ginki z ciąży z synem jestem mega niezadowolona ale nie umiałam wtedy nikogo konkretnego znaleźć. Przyjemnego plotkowania ;-)
Sarita trzymam kciuki za II, za wcześnie zrobiłaś.

Zgłoś nadużycie #13577 18 października 2016, 10:32

Wkleję zdjęcia synka później bo mi kurdę wychodzą bokiem nie wiem czemu, a nie mam teraz czasu kombinować.
mama2dziewcz trzymam kciuki za synka ;-)

Zgłoś nadużycie #13578 18 października 2016, 10:33

Mamanatana przysalby sie choc jeden chlopiec 😉 ale bedzie co bedzie..

Zgłoś nadużycie #13579 18 października 2016, 10:34

mamaNatana85 napisał(a)

Synus

Nie widac ?

Zgłoś nadużycie #13580 18 października 2016, 10:36

mama2dziewczynek napisał(a)

Nie widac ?

Pokasowałam bo wszystkie bokiem , na leżąco wychodzą nie wiem czemu. Później pokombinuję. Zmykam do garów.

Zgłoś nadużycie #13581 18 października 2016, 10:41

Ok to obierajac system tez na pare h sie Wam pokazujemy:
Ja ze starsza corka..

Zgłoś nadużycie #13582 18 października 2016, 10:43

Moje dwie pociechy 😊

Zgłoś nadużycie #13583 18 października 2016, 11:08

tandem Supermama
mama2dziewczynek to mąż rzeczywiście musiał być zaskoczony :) to moja napro podobnie zaczęła jak Twój lekarz, pytała o wszystko u mnie i u męża :) słodziaki blond te Twóje córeczki :) a Ty ciemniejsza, to męża masz blond? :)

mamanatana dziękuję :) pomysł tej konsoli do gier ruchowych bardzo fajny - można się przy nich zmęczyć, lepiej to niż gdy dzieci siedzą przed komputerem (choć wiadomo,że na powietrzu najlepiej) :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13584 18 października 2016, 11:24

mama2dziewcz śliczne córeczki a i mamusia niczego sobie ;-) młodziutka jesteś

tandem wiesz długo walczyłam z kompem u syna ale to walka z wiatrakami. Po rozmowie z terapeutami uznałam, że nie ma czego mu zakazywać. Nie ma się co oszukiwać, on nie będzie miał zainteresowań jak zdrowy chłopiec, a zabierając mu kompa zabieram zabawkę jak zdrowemu dziecku autko lalkę itd. Choć jak ma wybór spacer czy komp to wybiera spacer zdecydowanie, chyba, że faktycznie czuje się źle fiz lub psych to woli w domu zostać.

Zgłoś nadużycie #13585 18 października 2016, 11:28

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny.
Megan i mama2dziewczynek gratluje ! Czekamy na kolejne pozytywy !
Katrina daj znać jak po założeniu krążka.
Przepraszam że się nie odzywałem ale mam wszyrkiego dość i trochę. Fachowcy okazali się oszustami nie dokonczyli pracy łazienkę zepsuło nigdzie nie jest ładnie wykończone wszystko jest na odwal się. Mama moja odchorowala to jakaś depresja bo ona ich znalazła na Internecie iczuje się winna. Eh szkoda gadać. W między czasie zasłabł mój dziadek okazało się ze miał zapaść choruje już na raka eh
Córka od wczoraj chora ledwo oddycha taki ma katar. Cały czas na rękach rękach nocy śpi mi na kolanach bo na płasko spływa jej katar. Mam dość. Brzuch też mi się stawia strasznie o 15 mam dzwonić do giną nie wiem co jest. Także i nas nie wesoło.. :( czekamy na lepsze
Pokaże wam bo obicalam pokoik amelki który sami z mężem i szwagrem konczylismh. Resztę jak posprztam. Mina córki na pokoik bezcenna :*

Zgłoś nadużycie #13586 18 października 2016, 11:39

tandem napisał(a)

mama2dziewczynek to mąż rzeczywiście musiał być zaskoczony :) to moja napro podobnie zaczęła jak Twój lekarz, pytała o wszystko u mnie i u męża :) słodziaki blond te Twóje córeczki :) a Ty ciemniejsza, to męża masz blond? :)

mamanatana dziękuję :) pomysł tej konsoli do gier ruchowych bardzo fajny - można się przy nich zmęczyć, lepiej to niż gdy dzieci siedzą przed komputerem (choć wiadomo,że na powietrzu najlepiej) :)

I ja i maz bylismy jasniejsi w dziecinstwie 😉 ani mloda ani stara..25 lat to tak w sam raz 😅

Madzia pokoik jest piekny!

Zgłoś nadużycie #13587 18 października 2016, 12:23

Madzia pokoik piękny, cudny....współczuję przeżyć z remontem. Pewnie brzuszek z nerwów też po części boli. Zdrówka dla córuni. Daj znać po rozmowie z ginem. Oszczędzaj się

mama2dziewcz ehhh kiedy to ja miałam 25 lat, już nie pamiętam choć staro się nie czuję ;-)

Zgłoś nadużycie #13588 18 października 2016, 12:45

tandem Supermama
mamanatana no jasne, komputer to przecież także narzędzie do nauki, a skoro tak kocha liczby, może będzie z niego wielki programista? :) ale super, że spacery lubi i tak :)

madzia współczuję nagromadzenia tylu przykrych spraw, oby dziadkowi się polepszyło i by znalazła się ekipa naprawcza. Niestety najlepiej albo z polecenia, albo samodzielnie działać - co widać w pokoiku efekty dało świetne :) na tym dywanie to bym nawet spać mogła, wygląda na taaaki mięciutki :)

mama2dziewczynek no tak, my też oboje byliśmy blond jako dzieci a teraz nikt by w to nie uwierzył, no może mi ewentualnie :) w sam raz, zgadzam się - ja 26 i bez ani jednego maluszka - to już mi źle, że tak mam, ale widocznie muszę dłużej poczekać.

jutro w naszym mieście otwierają największe centrum handlowe w kraju, będzie tam np siłownia z fitness i basenem, mam zamiar załapać się na jakiś promocyjny karnet i po pracy korzystać :)

Zgłoś nadużycie #13589 18 października 2016, 12:57

niebieska88 Fajna mama
Nyna mamy ten syrop ale jakkos ostatnio nie dziala, musze kupic nawilrzacz powietrza

Dzoeki dziewczyny oby lepiejj bylo bo dziecko juz meczy sie drugi tudzien a dzis to mam wrazenie ze jest gorzej

Zgłoś nadużycie #13590 18 października 2016, 13:33

Mój 7 latek, zdjęcia wrz/paźdz. Wieczorem usunę. Ni chole.. nie da się na prosto.