Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13511 16 października 2016, 20:31

Paola_33 Supermama
Niebieska, mi to nie wygląda na owu, bo ta kreska powinna być tak samo ciemna jak testowa, moze za późno zrobiłaś a moze będzie dopiero jutro, pojutrze ? Tak czy inaczej - pójście na żywioł nie zaszkodzi, DZIAŁAAJ !!!

MamaNatana85 - dla ginekologów to my chyba właśnie już seniorki jesteśmy, dlatego na Córkę masz dużo > szanse !!! Też ruszaj do boju, bo te testy jakieś nie za pomocne...

Atka_1987 witaj, i życzę powodzenia w zachodzeniu w ciążę !!

Mika, mam nadzieję, ze się nie łamiesz, i dalej odpoczywasz, jedynie dysponując, kto, co robi ;-)

Miłego tygodnia, Dziewczyny...!!

I oby zamiast @@, pozytywy wyszły, tym, które testują...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13512 16 października 2016, 20:39

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Niebieska dokładnie nie stresuj się, sensu nie ma. Ja z m staram się odkąd @ sobie poszła co 2 dni tylko teraz od czwartku było bez bo m wykończony po 6 nockach to mu spokój dałam. Dziś dalej działamy. Chciałam skończyć na 2-3 dni przed owu starania ale sama nie wiem jak je odróżnić więc działamy. Zawsze po takim dniu śluzu co dziś mam robił się mętny więc myślałam, że to dzień owu. A tu nic nie wiadomo. Mam to w nosie , te kombinowanie ;-) bo nic z tego w końcu nie będzie.

Zgłoś nadużycie #13513 16 października 2016, 20:43

Paola powiadasz seniorka ;-) hihi. I taki mam zamiar, młody śpi winko czeka ;-)
Dobranoc
Atka witaj, trzymam kciuki za szybkie II ;-)

Zgłoś nadużycie #13514 16 października 2016, 20:59

niebieska88 Fajna mama
Paols to lekarz by siee tak pomylił? Owu miala byc wczesniej a bedzie jak zwykle

Zgłoś nadużycie #13515 17 października 2016, 5:33

Mika29 Fajna mama
Witam :-)

Co do starań to my korzystaliśmy jak była ochota i się udało. Naprawdę nie ma co liczyć za dużo. Życzę powodzenia i trzymam kciuki :-)

Paola tak cały weekend przeleżałam u mamy aż żal było jechać do domu. Teraz jedynie muszę córkę zaprowadzić i odebrać z przedszkola ale to mam 5 min drogi. Chociaż tutaj też mam chętnych do pomocy :-)

Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #13516 17 października 2016, 5:47

mama2dziewczynek Zadomowiona
Ja tak przy pierwszym testowalam..i to wszystko bylo takie mechaniczne bleh..kochac sie czesto - Wy kwas foliowy i wit c oraz ja polecam tez olej z wiesiolka do potencjalnej..mezowie kwas+ cynk+wit c..polecec po stosunku.. jak slysze pytania "kiedy mam sie kochac" to mi wszystkie wlosy staja - czesto, z miloscia..plemniki nie zyja 1 dzien..trzeba troche wyluzowac by nie zwariowac..ja jak pisalam - tez byly testy i seks na zegarek i o malo zesmy sie po roku takiego zycia nie rozstali..a zaszlam w kazda ciaze wtedy kiedy sie nie spodziewalam. 1 - mialam miec laparo za 2 tyg. 2- mialal angine i 40 stopni a potem corka zapalenie ucha, teraz od 3 tygodni tez chorzy. Mi sie ta zasada zawsze sprawdza. JAK ODPUSZCZAM bo mam inne zmartwienia to sie otwiera cialo..&&&za Was trzymam i jade na bete..martwie sie ze bedzie dalej niska..ehh..buziaki

Zgłoś nadużycie #13517 17 października 2016, 5:49

Wybaczcie bledy ale na szybko post bo zmykam ..
.#...do potemcjalnej owu"

Zgłoś nadużycie #13518 17 października 2016, 9:09

niebieska88 Fajna mama
a ja dziś już nie czuję żadnego kłucia, tylko taką ciężkość na dole brzucha, także owu już byłą, pewnie w sobotę jak mówił lekarz, a że test robiłam z samego rana to na pewno wyszedł źle, nie pomyślałam o tym, zapomniałam, ze wtedy też błędnie wychodzą, to nie test ciążowy, także czekamy, wczoraj nie było nic mąż oglądał fil a ja poszłam spać

mama2dziewczynek trzymam kciuki, na pewno już beta będzie wysoka po tylu dniach

gdzie te dziewczyny co miały testować?

Zgłoś nadużycie #13519 17 października 2016, 10:08

Witam

Mika u mnie to nie takie proste bo mąż albo ma nocki albo wraca o 23:30 jak jak spię, więc szanse to bym miała marne ;-) ochota największa + my oboje w domu to weekend, więc szanse byłyby marne jak to udowodnił sierpień i wrzesień, było tylko z ochoty bez zabez. i nie ma nic

Mam2dziewcz. ale ja nie biegam non stop z testami, żeby wiedzieć kiedy się kochać. Pisałam ileś postów wyżej, że chcę poznać swoje ciało bo jak już pisałam myślałam, że wiem kiedy mam owu a okazuje się, że jednak nie wiem bo objawy jedno a test drugie. Miały pomóc w "walce" o córeczkę ale i to mam gdzieś. Nie w każdym domu jest tak jak piszesz, kochać się kiedy się chce i z miłością. U mnie z miłością jest to fakt ale jak pisałam wyżej do Miki to nie wiem kiedy bym zaszła kochając się co sobotę np

Niebieska a u mnie po staremu jak było tak jest. Ja dalej testuję bo chcę wiedzieć kiedy tą owu mam, w końcu po to kupiłam te testy ;-)

ja z młodym na rehab. dziś więc mam mało czasu, zmykam, miłego dnia

Zgłoś nadużycie #13520 17 października 2016, 13:34

niebieska88 Fajna mama
co tu taka cisza dzisiaj?
ps. brzucha juz praktycznie nie czuję, czekamy teraz na efekty do 1 listopada

Zgłoś nadużycie #13521 17 października 2016, 14:01

Paola_33 Supermama
Mika, brawo, tak trzymać ! I masz czasem rację, zamiast liczyć trzeba co 2 dni próbować a uda się !!

Niebieska, może masz kapryśne owulację i lekarz nie przewidzi na 100 %. Także dzialajcie, dzialajcie jw.

Mamo Nat, dzialacie b.dzielnie, nagroda będzie ;-) Powodzeniana rehab. !

Mamo2dziewczynek - trzymam i za Ciebie kciuki !
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13522 17 października 2016, 14:01

Od srody z wyniku 16.1 na 298.4 beta ..chyba jest ok 😊

Zgłoś nadużycie #13523 17 października 2016, 14:19

Niebieska ale nam wypada testowanie, na św zmarłych. Ważne by 2 kreski były. Ja mam dalek kłucie ból itd Żebyś się nie myliła z tą owu bo potem możesz żałować jak przegapisz o kilka dni ;-)

Paola dzięki ;-) Powiem ci, że oboje z m mamy dość jego pracy ale nie każdy może tylko na rano pracować. Och co ja bym dała za staranka co 2 dni ;-) u m czasem wypada tak, że tylko jeden tydz w miesiącu ma na rano. Tak to się da przyzwyczaić, bo przecież dziećmi nie jesteśmy ale w starankach to już kiepsko. Za 2 tyg się okaże ;-)

Mama2dziewcz gratulacje jeszcze raz!!!

Młody u logopedy, mam czas do 14:45 a później razem na rehabilitację idziemy. Ale mam niskie ciśnienie, oczy mi lecą same.

Zgłoś nadużycie #13524 17 października 2016, 14:53

niebieska88 Fajna mama
nie przegapię, wczoraj nic nie było, ale dzisiaj dorwę męża znów,

Zgłoś nadużycie #13525 17 października 2016, 14:59

Paola_33 Supermama
Mama2dziewcz gratulacje jeszcze raz!!! Beta rośnie i niech rośnie dalej mega !!

Mamo Natana - życzę dużo sił !!

I uciekam do R., Zabaawa musi być ! ;-)

Niebieska - owocnego 'dorywania' męża ;-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13526 17 października 2016, 15:41

niebieska88 Fajna mama
mama2dziewczynek gratulacje, mówiłam że tak będzie, za wcześnie było i dlatego pierwszy wynik był niski

Paola wracam do domu za pół godz, mąż już czeka, nawet nigdzie mi nie kazał jechać, on sam później pojedzie

Zgłoś nadużycie #13527 17 października 2016, 16:07

Byla taka mini mini kropeczka na uag😊

Zgłoś nadużycie #13528 17 października 2016, 16:07

Dziekuje dziewczyny😚

Zgłoś nadużycie #13529 17 października 2016, 16:09

tandem Supermama
Hej, zaczęłam nadrabiać :) dalsza część póżniej! :)

Mika odnośnie dawców szpiku - dyskwalifikuje mnie niedoczynność, problemy z rzs itp.

mamanatana współczuję synkowi i Tobie nie dziwię się, że tak myślisz. Opiekowałam się trzylatkiem autystycznym w Niemczech, o wiele mniej społecznym. Ale aż mi się smutno zrobiło,
jak napisałaś, że nie chcą się z nim bawić... najlepiej gdyby miał stałe grono znajomych dzieci, które nie będą się dziwić, bo to jaki jest będzie dla nich naturalne.
Życze, by jak najszybciej został starszym bratem :)

zagubiona tak, tego potrzebowałam, strachu troszkę zostało, ale na nowo wiem po co to wszystko. Dieta też po to ;)
oj, smutne o tej rehabilitacji synka koleżanki, coś nowego wiesz na ten temat?

katrina bardzo dziękuję, wysyłaj intensywnie wiruski ciążowe, może Twoje na mnie zadziałają :)

sofi zaciskam kciuki za pracę :) masz rację, że często ludzie dostają pracę bez odpowiedniej wiedzy, bez pasji... ale projektowania nie zawieszaj, zdobycie klienteli zajmuje czas.

werkaa piękna rocznica, co kupiłaś dziadkom? zdrowia życzę!

nyna Nina podobne do Twojego loginu :)

staraczka tylko na @ czekasz? nie testujesz?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13530 17 października 2016, 16:32

megan33 Zaprawiona w bojach
Zrobiłam test 😀