Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13471 15 października 2016, 22:48

niebieska88 Fajna mama
Cos sie zdaje ze wszystkie zafasolkuja, cierpliwe nie testuja

Zgłoś nadużycie #13472 15 października 2016, 23:18

atomcia Fajna mama
Niebieska haha chciałabym, żeby to były prorocze słowa :-) Ja @ mam dostać w piątek i postaram się nie wariowac i nie latać jak w zeszłym miesiącu co chwila z testem☺☺☺

Zgłoś nadużycie #13473 16 października 2016, 1:20

Paola_33 Supermama
Sofi, trzymam kciuki, byś znalazła super pracę !! Brawo dla Brata, który zgłosił się na dawcę szpiku. Na pewno jestes dumna z Brata :-)

Tandem, cieszę się, że idziesz na zabieg; i czuję, że teraz już II kreski są blisko Ciebie !!

Mika, Niebieska, Megan, MamaNatana85, Atomcia - podziwiam za Waszą gotowość do oddania szpiku.
Ja tylko oddaję krew. Może i na szpik się zdecyduję ?

Mamo Natana, ale mi się smutno zrobiło czytając o przygodach Synka na placach zabaw. Wspólczuję, ze musisz mierzyć się z tyloma przykrymi sytuacjami, i strasznie biedny Nataniel :-( Tak jak piszesz, dorosli też nie zawsze rozumieją, i nie zawsze są taktowni ;-( Musisz być często heroiczna, ech...
Mam nadzieję, że juz b.b. niedługo Nataniel zyska przyjaciela w bracie lub siostrze. Mocno tego Wam życzę !! Organizm już chyba baaardzo gotowy !
Nataniel ma fajną Mamę :-)

Mika, Katrina - dobrze, że odpoczywacie, oby tak dalej, jeszcze się zdążycie zmęczyć !

Zagubiona, dziękuję za troskę. Niestety teraz padło na Melissę. Długo się trzymała i opierała chorobom a teraz kaszel, katar... Nie wiem, kiedy to się skończy, Armaggedon chorobowy :-(

Werkaa - zdrowia ! no i trzymam kciuki za pozytyw !!

mamoMilenki - czekam na II kreski z rana !!

Atomcia - a Twój pozytyw już wkrótce, za 6 dni :-)

Zagubiona - powodzenia na środowej wizycie, by była udana !
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13474 16 października 2016, 6:32

mama2dziewczynek Zadomowiona

Sofi napisał(a)

Kamila życzę siły do wszystkiego, do francuskiego i do starań, i do założenia firmy sprzątającej ;)

Mama2dziewczynek gratuluje ciąży :)

Tandem życze odwagi :)

ktoś pisał o bromergonie, w ciąży najlepiej odstawiać go stopniowo

u mnie po staremu, mój brat będzie dawcą szpiku :) zmotywowało mnie to żeby też sie zapisać jako dawca, ale muszę czekać na odpowiedź czy moje choroby mnie nie dyskwalifikują,
po za tym zawieszam działalność i szukam pracy

Bromek wlasnie zmniejszylam przed zajsciem na pol tabl. Teraz biore 1/4 i tak wezme to co mi zostalo czyli kilka tabletek bo boje sie z dnia na dzien odstawic

Tak mnie dusi dziewczyny, ze chyba pluca wypluje 😢

Zgłoś nadużycie #13475 16 października 2016, 8:20

niebieska88 Fajna mama
Halo jest tam kto z dobrymi wiesciami?

Zgłoś nadużycie #13476 16 października 2016, 9:02

mala_ala Gotowa na wszystko
Eh chyba brak dobrych wieści do mnie wlasnie spóźniona @ przyszła, a był już cien nadziei :-) cóz co ma być to będzie :-)

Milej niedzieli życzę :-)

Zgłoś nadużycie #13477 16 października 2016, 9:15

staraczka33 Supermama

niebieska88 napisał(a)

Halo jest tam kto z dobrymi wiesciami?

Ja czekam na @ juz powinna byc dzis 30 dc

Zgłoś nadużycie #13478 16 października 2016, 9:31

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Witam się i ja

Niebieska robiłaś test? Ja wczoraj robiłam 2, ten pierwszy koło 12 cień cienia a drugi koło 19 wyraźniejsza kreska ale w dalszym ciągu blada. Nie wiem czy testy do d... czy ja źle odczytuję objawy na owu. Ale w ogóle mam coś pomieszane bo czw/pt kuł mnie prawy jajnik, wczoraj cały dzień lewy a dziś znowu prawy odkąd oczy otworzyłam. Za jakiś czas znowu zrobię test i zobaczę co wyjdzie.

staraczka atomcia mamamilenki trzymam mocno kciuki za II !!!! nie może być inaczej :-*

Paola bycie dawcą to nie oddanie szpiku w pełnym słowa znaczeniu, to jak pobranie krwi tyle, że dłuższe. Więc jak oddajesz krew to i z dawcą nie byłoby problemu ;-) A jeśli chodzi o synka to na placu zabaw jego inność objawia się tym, że nie mówi (on nie rozpoczyna rozmowy) ale odpowiada na pytania, w zabawie często sam do siebie mówi i czasem podskakuje w euforii. Nic poza tym, więc dlatego jest mi ciężko zrozumieć dlaczego tak odpycha innych, bo to chyba nie aż takie bardzo dziwne zachowanie. Dzieci się różnie zachowują. W przedszkolu ma przyjaciela, zdrowego chłopca. Aż się boję jak za rok będzie musiał iść do szkoły :-( A jeśli chodzi o mnie to nie wiem czy aż taka fajna jestem, ale staram się. Nigdy nie pomyślałabym, że macierzyństwo aż tak będzie mnie kosztować psychicznie. Synka nie oddałabym i nie zamieniła za żadne skarby, chodzi mi o całą resztę związaną z jego chorobą. Mam nadzieję, że przed synka urodzinami będę mogła zobaczyć II na teście. Zdrówka dla Melissy !!! Aaaaa i miałam pytać - daj sposób "na córkę" ;-)

Mala_ala przykro mi, ze jednak wredna @ przyszła. Ja chyba też będę mieć spóźnioną, bo jeśli wierzyć testom to owu jeszcze nie ma.

Zgłoś nadużycie #13479 16 października 2016, 9:32

megan33 Zaprawiona w bojach
Ja też czekam jeszcze na @ ,testu nawet nie  mam

Zgłoś nadużycie #13480 16 października 2016, 9:35

A megan jeszcze ty zostałaś, to bardzoooo mocnooo trzymam kciuki za II
staraczka nie robisz testu ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #13481 16 października 2016, 9:51

staraczka33 Supermama

mamaNatana85 napisał(a)

A megan jeszcze ty zostałaś, to bardzoooo mocnooo trzymam kciuki za II
staraczka nie robisz testu ?? ?? ?

Nie zaopatrzylam sie he he bo zawsze @ punktualnie albo dwa dni wczesniej,wiec moze teraz to sie jakos wyrowna i sie spozni

Zgłoś nadużycie #13482 16 października 2016, 9:58

Staraczka to trzymam kciuki, żeby sie nie spóźniła a w ogóle nie pojawiła. Podziwiam za spokój ;-)

Zgłoś nadużycie #13483 16 października 2016, 11:10

nyna Gotowa na wszystko
Mamamilenki jak test?

U nas szaro buro mrzawka leci a miała być sloneczna niedziela :(
Miłego rodzinnego dnia :D

Zgłoś nadużycie #13484 16 października 2016, 11:39

Gosia30 Świeżo upieczona
Witam ...mam taką zagadkę i już sama nie wiem co myśleć.... Może tu choć trochę rozwiane wątpliwości zanim pójdę do lekarza ... otóż zrobiłam test 1 października i była druga bladziudka kreska więc już się ucieszyłam miesiaczka się spoznila to był następny plus ...doczekałem kilka dni i 4 października powtozylam test i nie ma kreski .... ?? ? A zaraz po dostałam miesiaczke (chyba )) pomyślałam że nic z tego i pogodzilam się ...Ale ta miesiaczka była dziwna tzn. 3 dni taka normalna tylko krew jakaś taka ciemna i trzy dni jakieś dziwne brunatne delikatne plamienie....gdy to wszystko się skończyło zaczął się bol taki piekaco klujacy lewego jajnika ,bóle delikatne krzyza taka ociezalosc i uczucie siedzenia czegoś na żołądku....no i nie wiem co mam myśleć ....A wy co myślicie ?? ?
Pragnaca

Zgłoś nadużycie #13485 16 października 2016, 12:00

Gosia a po okresie robiłaś test? Najpewniejsza jest beta z krwi. Ciężko cokolwiek powiedzieć bo i kreska była iokres. Kiedy masz wizytę?
Niebieska robiłam test i mam dużo ciemniejszą kreskę ale jeszcze to negatyw, więc owu przede mną a po objawach dałabym sobie palec obciąć że to dziś ;-) . Ale skoro test ciemnieje to działa i my musimy z m działać ;-)

Zgłoś nadużycie #13486 16 października 2016, 12:50

Gosia30 Świeżo upieczona
MamaNatana85 wizytę mam na 22 dopiero (prywatnie) ą test dopiero mogę jutro bo na wsi mieszkam dziś brak dostępu do apteki :( S myśli milion....
Pragnaca

Zgłoś nadużycie #13487 16 października 2016, 12:58

niebieska88 Fajna mama
Staraczka megan ja bym tak nie mogła, teraz mam zapasowy test w domu, leży w domu ,moze sie w końcu przyda

Mala_ala przykro mi z powodu@ może kolejny mc bedzie owocny

MamaNatana dzis nie robilam testu, niech sie dzieje co chce, chociaz czuje ze przez nerwy to nici z tych moich marzen, ale poki nie ma @ jest nadzieja

Gosia chyba najlepiej zrobic bete, a moze jak ze mna, tez miałam cien kreski ale @ przyszla o czasie, a w ciazy nie bylam, oby u Ciebie bylo inaczej

Dziś chodze zestresowanaa, mala okropna od rana, teraz sie uspokoila i bawi, obiad zaraz bedzie, tesciowie przychodza a ja najchętniej polozylabyn sie spac

Zgłoś nadużycie #13488 16 października 2016, 13:14

megan33 Zaprawiona w bojach
Niebieska jutro chyba kupię test jeśli@nadal nie będzie
Moja mała też dziś okropna od rana,znow chora,do tego w nocy nie spała dobrze bo ja ucho bolało teraz zasnęła że zmęczenia ,a jutro do lekarza jak jej się nie polepszy

mamaNatana owocnych działań😀

Staraczka a ty kiedy będziesz testować?

na Polsacie leci Kevin sam w Nowym Jorku co oznacza że święta tuż tuż😁

Zgłoś nadużycie #13489 16 października 2016, 13:14

Gosia ciężko coś powiedzieć. Ja ostatni cykl przez starania i stres miałam wydłużony o 8 dni. Najpewniejsza beta.

Niebieska ja robię test bo w razie @ chciałabym bardziej poznać swoje ciało. Temp nie mam jak mierzyć bo budzę się na ostatnią chwilę o 6:10. A ja się nie stresuję staraniami, bedziemy dalej działać i oby owocnie. Ty też się staraj to będziesz miała piękny prezent na urodziny czego z całego serducha życzę

Zgłoś nadużycie #13490 16 października 2016, 13:16

Megan dziękuję :-D ja za ciebie trzymam kciuki i aby @ nie przyszła! Wczoraj już leciał kevin ;-)