Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13371 13 października 2016, 22:12

Katrina13 Gotowa na wszystko
Szyjka sie skraca, musze miec zalozony pessar :( od poczatku same problemy :( dzidzia duza prawie 500gram juz wazy. Nie mam juz na dzis energii.

Zgłoś nadużycie #13372 13 października 2016, 22:17

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Katrina przykro mi ale musi być dobrze!! Założą pessar i będzie dobrze. Super, że synuś taki duży ;-)

Zgłoś nadużycie #13373 13 października 2016, 22:26

niebieska88 Fajna mama
Katrina nie doluj sie dla dziecka czasem trzeba sie poświęcić, ja ponad mc czasu lezalam w szpitalu, zobaczysz założą pessar i bedzie dobrze, super ze maly juz duzy, odpoczynek, odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek, wskazane nic nie robienie

Zgłoś nadużycie #13374 13 października 2016, 22:26

niebieska88 Fajna mama
MamaNatana dzialacie dzis?

Zgłoś nadużycie #13375 13 października 2016, 22:29

niebieska88 Fajna mama

nyna napisał(a)

kamila to niedobrze przydały by Ci sie kilka dni w wyrku. Kuruj sie i dbaj o siebie

Niebieska moja szwagierka ma tylko jeden jajnik drożny ( jest bo operacji guzka) i z moją chrześnica zaszła w ciąże w 1 cyklu tak wiec to nie problem :D miłego wieczorku i przytulanek ;)

Chyba zle sie wyrazilam, nie mialam na mysli ze jest jakis nieczynny czy cos, w tym mc leniuchuje, jest mniej aktywny ale raczej produkuje sie trzebaby bylo monitorować, ten lewy jest bardzo aktywny i bardziej go czuje, dlatego mówił zeby działać a moze sie udac

Zgłoś nadużycie #13376 13 października 2016, 22:46

nyna Gotowa na wszystko
Katrina napewno bedzie dobrze musisz teraz duzo odpoczywac a wszystko sie ułozy. Sciskam was mocno :*
A ja chyba dzis niezasne Wiki obudził sie z dusznoscia nieumiał zlapac oddechu i zmymiotowal flegma z krwia... Narazie zasnal ale.jak sie powturzy jedziemy na odział

Zgłoś nadużycie #13377 13 października 2016, 22:47

nyna Gotowa na wszystko
To dzialaj niebieska trzeba korzystac ile wlezie ;) trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #13378 13 października 2016, 22:53

Niebieska mój m na nocce, ale działaliśmy wcześniej ;-) ty nie siedź na forum tylko działaj ;-)

Nyna zdrówka dla synusia i oby obyło się bez izby

Zgłoś nadużycie #13379 14 października 2016, 6:48

Mika29 Fajna mama
Katrina mam nadzieję, że masz możliwość żeby dużo leżeć. Odpoczywaj.

Nyna zdrówka dla syna.

Niebieska trzymam kciuki za pozytywny miesiąc.

Kamila mam nadzieję, że antybiotyk pomoże.

Zgłoś nadużycie #13380 14 października 2016, 7:41

nyna Gotowa na wszystko
Dzieńdobry noc przetrwalismy ale prawie nie spałam zbieramy sie zaraz do lekarza. Miłego dnia unas wreszcie swieci slonko chociaz 1 stopien na plusie

Zgłoś nadużycie #13381 14 października 2016, 8:23

Vam Fajna mama
Witam sie dziewczyny! Podczytuje Was troche ale nie odpisuje.
Katrina nie martw sie bedzie dobrze! Moja ciocia i moja kumpela obie mialy pessar i naprawde pomogl pod warunkiem ze sie oszczedzaly i odpoczywaly.bedzie dobrze tylko zycze spokoju i cierpliwosci!

Niebieska ja tez uwielbiam Come. Slucham ja od lat od pierwszej wydanej plyty a w liceum zdaje sie wtedy bylam. Troche sie smialam jak na koncercie trzynastolatki krzyczaly pod scena :-) najnowszej plyty jeszcze nie slyszalam ale spodziewam sie ze moze byc sredniam sam wizerunek Roguckiwgo ostatnio mnie drazni. Odkat trafil do tv wlasnie.

Kamila zdrowia! Cos za dlugo meczy Cie ten kaszel. Jakies badania robisz?

Nyna trzymam kciuki za lekarza.

Tandem nie lam sie taka optymistyczna dziewczyna z Ciebie. Rob badania bedzie dobrze :-)

U mnie dobrze. Mdli wzdyma goni zaparcia mecza troche mi slabo i bez sil i bola piersi czyli norma. Wizyta 24 i jie moge siw doczekac. Buzka i kciuki trzymam za kazda z was :-*

Zgłoś nadużycie #13382 14 października 2016, 8:37

kamila19880 Fajna mama
Van badań żadnych nie robie kaszel juz meczy mnie 5 tyg, zobaczymy moze antybiotyk pomoże.
Wymęczysz sie przez ta ciaze ;) super ze niedługo wizyta
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13383 14 października 2016, 8:46

kamila19880 Fajna mama
Werka dzis testowanie?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13384 14 października 2016, 8:53

kamila19880 Fajna mama
A jeszcze sie dzis dowiedziałam ta moja "lekarka" z Bxl od grudnia wyjezdza z belgi na stale do innego
Kraju ;/ nie to ze za nią przepadałam ale jak bym zaszła w ciaze to miałam odrazu do niej po leki przyksc. A tak żaden lekarz od ręki nie da mi progesteronu i innych leków. Wiec noe ma sensu zebym zachodziła bo i tak poronie bez leków

Zgłoś nadużycie #13385 14 października 2016, 9:54

tandem Supermama
zagubiona dziękuję. Skierowanie mam od doktora, byłam u niego drugi raz, wcześniej dał mi skierowania na trzy dni badań, teraz na hsg. 3.11 idę tylko na to. Zaczęłam już czytać o hsg w internecie i wiadomości są sprzeczne, generalnie każda czuje inaczej i jeśli są niedrożne to może bardzo boleć. Taka ruletka. Jest też sugestia, że ten kontrast nieco zwiększa światło jajowodów na jakiś czas więc sam w sobie zwiększa szanse na pozytyw w 2-3 kolejnych cyklach.
Jechałam po szafkę ale jej nie kupiłam. Za to zasłony do sypialni, poduszki na krzesła w jadalni, pudełko do szuflady pod łóżko i końcówki do karnisza w sypialni, bo był bez :)

Paola już zaczęłam czytać ale wieści są bardzo sprzeczne.

kamila to rzeczywiście pech,że ich nie było, może wymieńcie się numerami tel? 10 dni antybiotyk, to uważaj na siebie, bo już długo chorujesz, żebyś teraz się już porządnie wyleczyła! nie pisz, że nie ma sensu, jest sens, musisz tylko znaleźć nowego lekarza i to koniecznie! może jakoś obok, w de lub holandii, może jest jakiś inny polski gin?

niebieska no to pięknie, trzymam kciuki za gorączke sobotniej nocy!

nyna najważniejsze, że spacer w ogóle był, bo to jednak od razu trochę tlenu itp :) trzymam kciuki, by dieta przyniosła efekty! i jak Wiktor, rano lepiej?

mamanatana życzę bliźniaków :) to pięknie, że się tak zaangażował, może powróci do chęci wspólnego kucharzenia :) a co do badania, wiem, wiem - zapewne i tak pójdę. Ale strach jest, bo nigdy nie wiadomo czy i jak mocno będzie boleć + wcale nie daje to gwarancji, że się uda, że coś pomoże... Niby tylko sprawdza. A jak będzie źle to nic nie można zrobić za bardzo, bo jajowody są wąziutkie.

katrina nie martw się, to właśnie na plus, że mogą założyć i będzie ok, tylko się oszczędzaj :)

vam dziękuję, miło,że tak piszesz. No nic, muszę się zebrać w sobie i dam radę. Odliczamy Twoje 10 dni, przeleci raz-dwa :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13386 14 października 2016, 9:59

kamila19880 Fajna mama
Wiesz Tamdem do holandi albo Niemiec nie bede jeździła do gin nie ma sensu kosztu drogie dzien pracy odpada bo daleka droga. A jak bede często jeździła to często nie bede pracowała a co A rym idzie nie bede miała kasy żeby jeździć do tego lekarza. Bez sensu. Z kim sie mam wymienić numerami?
Super ze zakupy sie udały. Ja do ikei tez musze zajechać

Zgłoś nadużycie #13387 14 października 2016, 10:19

mama2dziewczynek Zadomowiona
Dziewczynki jestem tak chora ze nwm jak jutro na bete pp 72 h pojade 😢 moge w poniedzialek? Jak myslicie?

Zgłoś nadużycie #13388 14 października 2016, 10:33

tandem Supermama
kamila o numery chodziło mi o te Polki, które chodzą na francuski, żeby dawały znać, jeśli ich nie będzie :)
Nie wiem co Ci doradzić z ginem, bo bez to bardzo ciężko, skoro wiesz już, że nie wychodzi ot tak...

mama2dziewczynek wtedy będziesz musiała sobie jakoś inaczej ten wynik przeliczyć

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13389 14 października 2016, 10:33

Witam

Mika u ciebie jak? Wszystko ok?

Niebieska jak zdrówko, byłaś u rodzinnego ??

Nyna daj znać co u lekarza, zdrówka i super, że noc w domu a nie na izbie.

Vam bidulko nacierpisz się, ale ważne że fasolka jest i pięknie rośnie. Już trzymam kciuki za wizytę, 10 dni zleci, ja mam 19 dni do @ i testowania i chyba zgłupieję przez ten czas hihi

Kamila widzę, że samop. dalej kiepskie. Przykro mi. Wiesz czasem dla osiągnięcia celu trzeba się poświęcić. Nie odbierz tego źle, ale wszystkie tutaj radzimy tobie na wszystkie sposoby a ty wszystko odrzucasz. Jeśli wiesz, że masz problem czy to z zajściem czy z utrzymaniem to musisz się leczyć, samo się nie zrobi chyba, że to psychika blokuje. Siedzeniem w domu i narzekaniem nie sprawisz, że bedzie wszystko ok. Ja bym za wszelką cenę walczyła i nie poddawała się. Z twoich postów da się wyczytać, że bardzo pragniesz dzidziusia, więc musisz działać!! Jeśli chce się mieć dziecko to niestety czasem trzeba powalczyć. A nie możesz iść np z mężem do belgijskiego gina? Mąż chyba więcej mówi po fr? W każdym bądź razie mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz. Przykro się czyta jak cierpisz, zapewnie nie tylko mi. Ale im bardziej twoja psychika cierpi tym mniejsze szanse, niestety. Ja jak miałam depresję/nerwicę (pisałam o tym) to nie miałam w ogóle owulki przez długi czas.

tandem a w żadnym wypadku ja nie chcę bliźniaków!!! :-D starczy mi jedno, serio ;-) . Syn mój ma w swoim życiu takie etapy, co jakiś czas jedno główne zainteresowanie i godzinami może to robić. Teraz jest coś innego na topie ale może i gotowanie powróci ;-) Badanie wiadomo gwarancji nie daje ale cień nadziei jest a to dużo ;-) sama bym się bała, ale co się nie robi dla osiągnięcia celu ;-) czego z całego serducha życzę ;-) , gratuluję zakupów. ja też muszę jeszcze sporo rzeczy kupić do mieszkania ale jakoś tak głowy nie mam do tego

Nooo my dziś pospaliśmy.......młody wstał o 6:45 i myślałam, że go uduszę haha. Ale bawił się ładnie a ja drzemałam do 9 obok niego. Za niedługo pójdziemy na zakupy małe i spacer. Słoneczko świeci ale za to wieje, że głowę chce urwać.
Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #13390 14 października 2016, 10:47

tandem Supermama
Kamila: http://www.wizytowka.be/polski-ginekolog-w-brukseli/ tu jest lista polskich gin w Brukseli, są numery tel, podzwoń, popróbuj, musisz mieć kogoś zaufanego, żeby się nie stresować!

mamanatana dziękuję, nam nie minął jeszcze rok odkąd mieszkamy w naszym gniazdku, a że większość mebli robimy sami, to urządzanie trwa u nas dłużej :) jeszcze dwie lampy to same żarówki ;) ale sprawia nam to dużo radości, choć miałam nadzieję, ze teraz to już będzie u nas też małe łóżeczko... Fajnie,że Nataniel potrafi się tak pasjonować, takie dzieci bardzo się angażują w temat, którym się interesują, prawda? Czym się teraz interesuje? Aha - no i właśnie dla tego cienia pójdę, choć na forach piszą też straszne rzeczy o badaniu