Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13351 13 października 2016, 16:51

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Ja tak na moment

Mika super, że wszystko w porządku i tak będzie do końca. Dbaj o was i się oszczędzaj tak zapobiegawczo ;-)

Ja też zawsze robię pizzę sama, mój mały da się pokroić ;-) Mój mały też jeździ sam, tzn busik po niego przyjeżdża i zawozi do przedszkola i potem przywozi do domu.
Do wieczora

Zgłoś nadużycie #13352 13 października 2016, 17:34

niebieska88 Fajna mama
idę do lekarza, właśnie dzwoniłam, ze mnie przyjmie,

Zgłoś nadużycie #13353 13 października 2016, 17:37

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem a czemu masz wotpliwosci?
Niebieska ja nie znam tego zaspolu ale poszukam ich piosenek :) Dej znac po wizycie.
Mika swietnie ze wszystko dobrze.
Mamanatanka tez syn dzielny.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13354 13 października 2016, 17:42

niebieska88 Fajna mama
zagubiona szukaj starych płyt, nowa mi się nie podoba, ale może kojarzysz wokalistę: rogucki

Zgłoś nadużycie #13355 13 października 2016, 17:43

niebieska88 Fajna mama
oczywiście dam znać po wizycie, trzymajcie kciuki, denerwuję się jak bym pierwszy raz szła

Zgłoś nadużycie #13356 13 października 2016, 17:45

tandem Supermama
Zagubiona boje się,że to boli, że nic nie pomoże, albo że okaże się,że jest źle... takie rozterki. A w pracy tyle pracy,że nie mam czasu poczytać o tym badaniu więcej.
Pozdrawiam z drogi do ikei,umowilam się dwie godziny temu z mamą, że jedziemy :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13357 13 października 2016, 17:54

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem 2.11. idziesz na badania czy juz na ten zabieg?
Musisz poczytac ja tam nie wiem na ile ufasz tej doktorce ale skoro chodzisz do niej to pewnie zaufanie jest.Zawsze zabieg to pewna ingerencja w organizm.Co bys nie wybrala na pewno przemslisz na chlodno i wybierzesz to co najlepsze.Co  kupujesz w ikei.
Niebieska kojarze ale jako aktora nie wiedzialam ze spiwewa.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13358 13 października 2016, 17:58

niebieska88 Fajna mama
zagubiona dłużej śpiewa niż jest aktorem, ale coś mu się ostatnio poprzestawiało i to już nie jest to, lubię starego roguca i starą comę, nie wiem czy słuchasz takiej muzyki, pewnie nie, skoro nie znasz
taka delikatna za którą dostali parę nagród to np 100 tysięcy jednakowych miast, teksty miał kiedyś mądre, a teraz takie pitu pitu, jak jestem fanką to wydaję mi się, że myśli, ze jestem wielkim poetą, jak go nie było w tv to wszystko było fajne, może woda sodowa uderzyła mu do głowy

znikam odezwę się jak już będę w domu, chyba że będzie kolejka

Zgłoś nadużycie #13359 13 października 2016, 18:03

Paola_33 Supermama
Niebieska - mam nadzieję, że dostaniesz db. leki na zatoki, koniecznie napisz nazwy, też chyba potrzebuję :-/

Megan - trzymam kciuki, by te nietypowe u Cb. objawy świadczyły o ciąży !!! Wrzucaj za kilka dni 2 krechy !!

Wraz z Mamą Natana oraz Niebieską :-)

Katrina kciuki pracują !! Eryk - fajne imię !!

Atomcia, raz na kilka tyg., gdy totalnie nie mam sił, dolewam Róży do mleka herbatę z melisą (i gruszką lub jabłkiem), słabo działa ale czasem drzemkę przedłuża, polecam !!

Mała Ala - samodzielność (i asertywność) to podstawa u dzieci, ważne, że Twoja Córeczka taka jest, zaprocentuje też w przyszłości !!

Mika - no widzisz, wszystko jest tak wspaniale, jak pisałam :-) :-) A teraz odpoczynek !! Dla Ciebie i fasolki/a.

Zagubiona - dokładnie przemyślany plan :-)

Tandem - życzę, byś podjęła dobrą decyzję i taką się okazała !! Poczytaj o badaniu, kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13360 13 października 2016, 19:09

kamila19880 Fajna mama
tandem tak normalnie sa 2 polki na zajeciach a nie było żadnej:/
wróciłam od lekarza rzezi mi w oskrzelach dostałam antybiotyk na 10 dni
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13361 13 października 2016, 19:17

kamila19880 Fajna mama
https://parenting.pl/portal/serce-plodu-zaczyna-bic-w-16-dniu-po-zaplodnieniu
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13362 13 października 2016, 19:23

niebieska88 Fajna mama
jestem i jestem w super humorze
otóż wszystko w jak najlepszym porządku, na samolocie wszystko ok, potem zrobił mi usg, moje hormony przyśpieszyły i owulacja się przesunęła, już jajeczko piękne, lekarz powiedział, że w sobotę powinnam mieć owulację, plamienia, no cóż właśnie przez te hormony i przyśpieszoną owu, teraz tak pewnie będę mieć, śmiałam się, że mój organizm bardzo chce być znowu w ciąży,
nie wiem dlaczego w takim razie na teście praktycznie nie było widać drugiej kreski, już coś powinno być widoczne, ale mało istotne, teraz wiem, kiedy będzie owu, stwierdził także, ze lewy jajnik jest bardzo aktywny, a prawy to się "wyluzował" także musi to być ten mc, bo za mc z prawym może nic nie być.

Także mocno trzymajcie za nas kciuki w tym mc, bo ja sobie powiedziałam, ze to musi być ten

Zgłoś nadużycie #13363 13 października 2016, 19:25

niebieska88 Fajna mama
a z zatokami to nie wiem, inhalacje i sobie włączam, i nagrzewanie żelkiem jak mąż będzie rano to poleci mnie zarejestrować, jeśli nie będzie musiało to poczekać do następnego tygodnia

Zgłoś nadużycie #13364 13 października 2016, 21:39

nyna Gotowa na wszystko
Mika , niebieska super że u lekarzy same dobre wieści :)

Tandem nie wiem na czym ten zabieg polega ale jesli lekarz mowi że pomoże to może warto spróbować ale decyzje musisz podjać sama my jesteśmy z Toba:* a spacer był szybki bo niespodziewani goscie wpadli i robiło sie już chłodno ale zawsze coś :)

Mała Ala niestety pierogow jeszcze niebyło ale napewno w przyszłym tyg dam znać czy wyszły ;)

Kamila to wolne od pracy czy bedziesz pracować?

Zagubiona tak staram sie jesc lzej i mniej jak narazie niejest to drastyczn zmiana ale może chociaż nieprzytyje :)

Katrina imie piekne obym niemusiała dublować :D

No a picca jest Marcel wymyslił sobie ze chce kołkową wiec zrobiłam na blaszce od tarty po czym moj synuś kochany stwierdził ze jest inna niż tata przynosi i on nie je................

Zgłoś nadużycie #13365 13 października 2016, 21:48

Niebieska widzisz, mówiłyśmy, że wszystko będzie ok. Także nic nie pozostaje jak działać ;-) A z tym jajnikiem prawym to nie do końca tak jest. Mi lekarz mówił, że organizm to nie książka i nie idzie wszystko zgodnie z nią - raz owu w lewym raz w prawym. Może być np 3 razy w lewym albo 6 mies w prawym. albo i na zmianę. Są kobiety z jednym jajnikiem i mają co m-c owu tylko z jednego.

A ja sobie z męża żarty robiłam, że jak nam się uda w tym m-c to będą bliźniaki dwujajowe :-D No bo od wczoraj kuł mnie prawy jajnik a po południu doszedł lewy i tak teraz na zmianę raz jeden raz drugi. I nie wiem o co chodzi. Ważne by owu była o czasie ;-)

Katrina fajne imię, ale dla mnie takie zbyt poważne ;-) czekam na info

Nyna super, że zmniejszona dawka pomogła.

paola ja to 2 listopada mam mieć @, więc sporo czasu ale dziękuję ;-)

Mala_ala no jakoś te szkolnictwo dziwne teraz. A co do nauczycieli to kiedyś wystarczył kwiatek i bombonierka, żeby zobaczyć uśmiech nauczyciela a teraz wymagania niezłe :-/ To jest ich praca i praca jak każda inna. Kasa powinna być wydana na dzieci i/lub szkołę a nie na pracowników.

Zagubiona dzięki. Początki były trudne ale dał radę. Ja sporo czasu traciłam na dojazdy bo autobusami jeździliśmy a trzeba dwoma.

Zgłoś nadużycie #13366 13 października 2016, 21:52

kamila19880 Fajna mama
nyna do pracy

Zgłoś nadużycie #13367 13 października 2016, 21:55

kamila co u ciebie? ciut lepiej z samopoczuciem? chodzi mi o psychike :-*

Tandem powiem ci, że synuś ucieszony z tego przetworu ogromnie, aż serce się raduje. Pani pisała, że pięknie zaprezentował, częstował i sam jadł. A przecież on nie je owoców haha. Bardzo był szczęśliwy, że on robił ze mną ;-) kiedyś bardzo dużo mi pomagał w kuchni a potem mu przeszło. Co do badania to oczywiście twoja decyzja ale ja bym się decydowała na wszystko byle efekt był.

Zgłoś nadużycie #13368 13 października 2016, 22:01

nyna Gotowa na wszystko
kamila to niedobrze przydały by Ci sie kilka dni w wyrku. Kuruj sie i dbaj o siebie

Niebieska moja szwagierka ma tylko jeden jajnik drożny ( jest bo operacji guzka) i z moją chrześnica zaszła w ciąże w 1 cyklu tak wiec to nie problem :D miłego wieczorku i przytulanek ;)

Zgłoś nadużycie #13369 13 października 2016, 22:04

kamila19880 Fajna mama
Z samopoczuciem tak samo ;:/

Zgłoś nadużycie #13370 13 października 2016, 22:05

kamila19880 napisał(a)

Z samopoczuciem tak samo ;:/

przykro mi i tulę na odległość :-*