Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13191 11 października 2016, 14:48

zagubiona Gotowa na wszystko
Mamanatanka zle sie wyrazilam o dlonie pytalm, czy znalazlas sposob na te problemy z nimi?
Niebieska jak robilas niedawno cytologie i wynik byl dobry to moze rak nie ale cos napewno na rzeczy jest.Dej znac po ginie.
Tandem a Ty masz dzis jakiegos lekarza?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13192 11 października 2016, 15:00

kamila19880 Fajna mama

mala_ala napisał(a)

Ja takie plamienia mam od porody czyli prawie 7 lat. Jakoś przestałam się tym przejmować po pewnym czasie, a mój gin. powiedział ze przy endometriozie to normalne. :-)

ja nie mialam nigdy plamien a mam endometrioze jedyne plamienia to jak zaszłam w ciaże
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13193 11 października 2016, 15:27

mala_ala Gotowa na wszystko

kamila19880 napisał(a)

ja nie mialam nigdy plamien a mam endometrioze jedyne plamienia to jak zaszłam w ciaże

To chyba czas poszukać innego lekarza. Wczesniejszy ginekolog ale to zaraz po porodzie mówił ze macica mi się oczyszcza ale przez 7 lat to chyba nie możliwe hihi :-)

Zgłoś nadużycie #13194 11 października 2016, 15:28

tandem Supermama
zagubiona, tak idę dziś do endo-gina, który kierował mnie na badania do szpitala. Właśnie upewniałam się co do godziny wizyty i jest jednak na 19, nie na 20.

Kończę o 17 i skoro na 19, to mąż mnie nie podwiezie i będę musiała jakoś komunikacją miejską. Plus jeszcze ogarnąć w domu wszystkie dokumenty.

ja plamień też nie miewam, tylko @.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13195 11 października 2016, 15:53

niebieska88 Fajna mama
kamila w ciąży nie miałam plamień

już jestem 3 lata po porodzie i nigdy nie miałam plamień dopiero teraz

Zgłoś nadużycie #13196 11 października 2016, 16:43

kamila19880 Fajna mama
u mnie te plamienia zwiastowało poronienie wiec to tez nie była wina endometriozy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13197 11 października 2016, 17:01

niebieska88 Fajna mama
masakra, muszę teraz czekać 2 dni, oby to nic takiego, ja chcę dzidziusia, a nie dodatkowe problemy.

kurcze jak na złość, jak stwierdziliśmy, że staramy sie cały mc to ooo, miałam nadzieję, że to tylko poprzedni cykl, ale nie...

trzymajcie mocno kciuki, żeby to nic nie było

Zgłoś nadużycie #13198 11 października 2016, 18:57

sarita Zaprawiona w bojach
Hejka!
Ja dzisiaj po drugiej z rzędu nocce jestem pozbawiona mocy...
Niebieska, mam nadzieję że wszystko okaże się w porządku.
Tandem, daj koniecznie znać jak tam po lekarzu.

Zgłoś nadużycie #13199 11 października 2016, 19:09

Paola_33 Supermama
Niebieska, trzymam kciuki, żeby to był jednorazowy wybryk ;-) Nigdy więcej, tylko dzidziusiowo...

Sarita - siły !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13200 11 października 2016, 19:26

niebieska88 Fajna mama
Kupilam prezent, od Hani zapach, a ode mnie Metaxa

Zgłoś nadużycie #13201 11 października 2016, 21:29

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Zagubiona aaa przepraszam, może to ja nie zrozumiałam ;-) czekam na zamówione emolienty. Z bardziej domowych co dziewczyny radziły nic nie pomaga. Dziękuję za pamięć ;-) Z przedszkolanką załatwiłaś co chciałaś?

tandem jak po lekarzu ?? pisz tu szybko ;-*

Niebieska bo to zawsze dzieje się na przekór ;-) ja chciałam zacząć starania w sierpniu to byłam chora, potem we wrześniu to mąż chory i jeszcze się owu przesunęła więc nic nie wyszło. Teraz oboje zdrowi, więc zobaczymy. Prezenty fajne. Podobały się ??

Sarita życzę więcej mocy ;-)

Paola teraz też masz super nr postu ;-) się napisałaś ;-)

A ja leżę sobie, wcinam ciasteczka które upiekłam wieczorem, popijam białym winkiem i oglądam mecz :-D , szkoda tylko, że m nie ma. Ale jak to m mówi - ktoś musi robić, żeby ktoś mógł leżeć ;-)

Zgłoś nadużycie #13202 11 października 2016, 21:29

nyna Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny ja dziś też padam mam wrażenie żę cały czas nic tylko biegałam z syropami i inchalatorem :) młodzi prawie zasneli a mnie znowu dopadły bóle głowy pewnie znowu dawka robi sie zaduża ech musze do piatku wytrzymać...

Tandem jak po wizycie?

Zgłoś nadużycie #13203 11 października 2016, 21:45

niebieska88 Fajna mama
MamaNatana podobaly sie prezenty Hania spiewala glosno 100 lat, tata zadowolony, mi sie uszy pozatylaly, glowa mnie boli,

Zgłoś nadużycie #13204 11 października 2016, 21:47

zagubiona Gotowa na wszystko
Nyna współczuje złego samopoczucia i jeszcze dzieci chore.
Niebieska może to nic poważnego dobrze ze masz gina za dwa dni.Może. masz chore zatoki jak uszy zatkane i głowa boli
Mamanatanka ciężka sprawa z Nadią będzie ,jeszcze z mamą tej dziewczynki rozmawiałam i ona chce żeby Nadia przyszła do niej na urodziny za dwa tyg, jak powiedziałam Nadii to ona że nie pójdzie. Nie wiem co ona się tak na nią uparła. Najchętniej bym to zostawiła tak jak jest bo za rok pójdą do szkoły i już nie będą mieć styczności, tylko mój m nie chce. Oby emolienty Ci pomogły.
Tandem jak tam po wizycie?
Sarita dużo siły.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13205 11 października 2016, 22:10

Nyna współczuję sytuacji w domu i twojego złego samopoczucia. Ja ostatnio też nie najlepiej, może pogoda też swoje robi.
Niebieska super, że m zadowolony. Tak jak zagubiona pisze przy zatokach głowa boli i uszy się zatykają, a pisałaś, że masz katar więc może to zatoki.
Zagubiona ciężka sprawa. Z jednej strony nie każdego się lubi a z drugiej szkoda, że Nadia nie lubi tej dziewczynki, a jak jest w drugą stronę? Ta dziewcz. lub Nadię? Może jej coś zrobiła, czymś podpadła? Ja tam chyba bym na siłę nie "pchała" dziecka na urodziny osoby, której nie lubi bo jeszcze dym tam będzie i ta mała będzie miała zepsute urodziny. U mnie podobna sytuacja, z tym że ja wiem dlaczego. Z poprzedniego przedszkola znam jedną mamę i syna w wieku mojego, też autystyk ale totalne przeciwieństwo mojego. Ten chłopczyk i jego mama chcą się z nami spotykać na spacerach itd ale mój syn nie chce. Mówi nie i już. Ja nie naciskam. Tak sobie myślę, że może wytłumaczysz córce, że nie każdego się lubi ale żeby nie była dla niej złośliwa tylko obojętna. Może to najlepsze wyjście? Pokładam całą nadzieję w emolienty bo już mam dość, mam donie jak stara babcia - czerwone szorstkie pozmarszczane i bolące.
tandem trzymasz nas w niepewności ;-)

Zgłoś nadużycie #13206 11 października 2016, 22:13

tandem Supermama
niebieska będzie dobrze! prezent się spodobał?

sarita współczuję i życzę sił! ja bym nie miała zdrowia na nocki

mamanatana i te ciasteczka - na zdrowie! trzymam kciuki byś znalazła jakiś sposób na dłonie!

nyna dużo zdrowia dla wszystkich i sił dla Ciebie!

zagubiona życzę by sytuacja z tą koleżanką się rozwiązała, może podpytaj jeszcze Nadii dlaczego nie chce?

sarita, mamanatana, nyna, zagubiona dziękuję za troskę! nie wróciliśmy od razu do domu, dlatego piszę dopiero teraz. Lekarz zrobił najpierw wywiad, rozmawiałam, zrobił usg i potwierdził, że owulacja była. Powiedział, że mam jakąś taką łagodną i nietypową wersję pco. Bo ten zespół to ma różne formy, różne objawy i nie koniecznie muszę nie mieć owulacji i mieć ten wianeczek wokół jajnika na usg. A mogę mieć problemy z płodnością. Kolejny krok to hsg lub laparoskopia - badanie drożności jajowodów. Ustaliliśmy, że w naszym przypadku hsg - jeśli na nim wszystko wyjdzie ok, to potem cykle stymulowane 3-4 i jeśli nadal nic, to wtedy ewentualnie laparo. Dał mi skierowanie do szpitala na konkretny termin, już dzwoniłam i idę 3.11., muszę się stawić przed 7. Na jeden dzień.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13207 11 października 2016, 22:16

Taszka Gotowa na wszystko
Kamila nie mam pojecia na kiedy masz mi wpisac kolejna @. Ostatnio moj cykl wariuje.

Zagubiona, Niebieska do gina i tak sie wybieram. Mam termin na 20.11.

Sorki, ze tak tylko z doskoku jestem, ale akurat jestem w pracy i tylko w wolnych chwilach zagladam.

Zgłoś nadużycie #13208 11 października 2016, 22:17

tandem to trzymam kciuki aby wszystko poszło na badaniu ok i stymulacja pomogła :-* ciasteczka pyszne dziękuję ;-)
Taszka nocki masz?

Zgłoś nadużycie #13209 11 października 2016, 22:21

niebieska88 Fajna mama
Zagubiona mamaNatana ja wiem ze to zatoki ale ci zrobić, juz tak siee mecze, ogrzewam i moja a potem wraca

Tandem spodobal sie, lepiej niz cus wymyslanego z czeho nie skorzysta, a wypic na pewnno wypije

Taszka to dobrze ze idziesz do lekarza

Do lekarza wybieram sie w czwartek jeslli tylko bedzie jeszcze przyjmowal bo koncze o 6 czyli u niego moge byc 15 min pozniej

Zgłoś nadużycie #13210 11 października 2016, 22:27

tandem Supermama
Taszka nie przejmuj się, zaglądaj kiedy tylko Ci pasuje :)

mamanatana dziękuję! liczę na happy end i staram się myśleć pozytywnie

niebieska no to dobrze, że mąż zadowolony, bo niezadowolony mąż to najgorsze co może być ;) trzymam kciuki, byś załapała się na lekarza!