Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13171 11 października 2016, 9:22

tandem Supermama
Paola to byłoby świetnie, gdyby rodzice też na tej diecie skorzystali :) mąż dziś rano pytał czy możemy przedłużyć naszą o kolejny miesiąc, bo mu się podoba. Wszystkiego dobrego dla Róży! i post rzeczywiście ładny ma numerek :)

niebieska zdrowia! lepiej idź do gina będziesz spokojniejsza.

kamila a jak się czujesz? lepiej troszkę?

mamanatana dziękuję, dobrze pamiętałaś, mam wieczorem wizytę, już się od wczoraj stresuję. Mam nadzieję, że rodzice potraktują to poważnie i będą obserwować pozytywne efekty :) życzę by głowa już nie bolała! tak kreska, musi ściemnieć.

mamamilenki zdrowia!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13172 11 października 2016, 10:59

kamila19880 Fajna mama
tandem w miare :) tylko syro mi sie konczy :( i bedzie lipa musze do lekarza isc po nastepny w nocy troche lepiej bylo nawet sie wyspałam ale o 7 na nogach mimo ze wolne mam dzis bo zacza kaszel meczyc
siedzialam w necie i wybieralam ozdoby choinkowe na aliexpres bo nie mam ani razu od kad z M mieszkam nie mielismy choiniki a w tym roku sie zdecydowlismy mimo ze na swieta do pl ae jak ubierzemy poczujemy swiateczny klimat :) i poza ozdobami zamowilam pare swiatecznych dupereli, poza tym 2 skarpety na kominek bo mamy w mieszkaniu
https://pl.aliexpress.com/item/2015-New-Printing-Merry-Christmas-Cushion-Cover-S...
https://pl.aliexpress.com/item/Christmas-Decoration-Bow-knot-Red-Wine-Bottle-Bag...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13173 11 października 2016, 11:04

kamila19880 Fajna mama
ogolnie za ozdoby choinkowe 82 szt w tym bombki kokardki itp zaplacilam 28 e :) wiec mega sie oplaca tylko trzeba czekac temu teraz zamawiam aby do świat doszły
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13174 11 października 2016, 11:15

tandem Supermama
kamila to szkoda,że kaszel Cię tak męczy, rzeczywiście lepiej idź do lekarza, żeby nie było powikłań! Pomysł na ozdoby bardzo dobry, rzeczywiście muszą mieć czas by dolecieć :) Fajnie, że macie kominek - palicie w nim? Ja własnie pilnuję, byśmy mieli zawsze żywą choinkę, w zeszłym roku taką 3m, a ozdoby częściowo pożyczyłam od mamy, bo mają dużo i podzieliłyśmy się kolorami po prostu :) W sumie powoli muszę zacząć myśleć o wystroju (też bardzo to lubię) i ustalić gdzie i z kim wigilia w tym roku. W zeszłym roku pierwszy raz razem byli u nas nasi rodzice i rodzeństwo, było super :) Wystrój miałam śnieżny, czyli głównie biel. Teraz myślę o leśnym (oby tylko mąż zdążył piękny drewniany stół zrobić, to będzie idealnie!) :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13175 11 października 2016, 11:32

niebieska88 Fajna mama
tandem muszę pójść niepokoją mnie te powtarzające się plamienia zaraz po @

Zgłoś nadużycie #13176 11 października 2016, 11:33

kamila19880 Fajna mama
moja choinka bedzie srebrno różowa głownie bombki różowe łancuch srebrny i jakies gwiazdki :)
dobrze ze na alli takie tanie wszystko to za rok zmienie kolor na inne hehehe te same ozdoby co tu kosztuja drozej za polowe ceny na ali moja kol rok temu ubierala choinke na ozdoby wydala ok 100 e +- a ja mam za bezcen
a co do kominka nie palimy w nim bo nie chcemy aby sciany zciemnialy, :) ale mozna normalnie w nim palic :) moze kiedys heheheh postawilam lampion w nim ze swieczka i odpalam dla klimatu :)

Zgłoś nadużycie #13177 11 października 2016, 11:53

tandem Supermama
pomysł z lampionem rzeczywiście klimatyczny, bo niestety taki jest problem z kominkami jak piszesz; za to możesz go wykorzystać jako miejsce zmieniających się cyklicznie "wystawek" ze zdjęciami itp. :)

niebieska trzymam kciuki, by udało się to wyjaśnić

Zgłoś nadużycie #13178 11 października 2016, 11:59

zagubiona Gotowa na wszystko
Niebieska to moze wypad na jakies klegle albo teatr? Rzeczywiscie lepiej skonsultowac te plamienia po @.
Megan trzymam kciuki za zeby @ nie przyszla.
Tandem czyli zarazasz dieta :) .Fajnie ze m zadowolony z diety.
Kamila zdrowa zycze.
Mamanatanka a jak rece ?
Mala ale wspolczuje lepiej idz do lekarza.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13179 11 października 2016, 12:02

Co do choinek i ozdob pewnie Was zaskocze ale nie mialam do slubu nigdy choinki ani zadnych ozdob w domu czy kolo niego.W tamtym roku Nadia chciala choinke i miala mala u siebie i sama ja ubierala.Mnie to jakos nie kreci a moj m przyzwyczail sie za to wszyscy co roku sie dziwia :)

Zgłoś nadużycie #13180 11 października 2016, 13:03

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry :-) ,ale jestem zła... wyobraźcie sobie ze mialam w sklepie zamówione plytki czarne bo tu nie bylo tyle ile chciałm i sprzedawca zapewnial mnie na 100% ze będą dziś pojechałam po odbiór a ich nie ma i nigdzie juz nie będzie w żadnym innym sklepie z tej Sieci!! Jestem załamana :-) wszystko bylo juz zaplanowane wymierzone, nawet znalazłam dziś świetne płytki podłogowe, a tu taki klops...

Tandem, powodzenia na wizycie :-) Zaciskam mocno kciuki :-) fajnie ze rodzinka tez chcę spróbować diety, dla Ciebie to jeszcze większa motywacja do działania :-)

Niebieska ja tez zaraz po @ mam plamienia brązowe i trwaja az do owulacji, później czysto :-)

Ja pije kawę i zaraz trzeba będzie leciec po córkę na autobus :-)

Zgłoś nadużycie #13181 11 października 2016, 13:06

kamila19880 Fajna mama
no wlasnie ja tez nie mialam a do pl na swieta i tak jade wiec teoretycznie nie potrzebuje ale ten czas tak szybko mija mi w pl ze nawet ne zauważam kiedy te swieta byly , nie przywiazywalam nigdy uwagi do tego ale taka choinka w domu to tak przytulnie jest rodzinnie :) wiec nawet moj powiedzial ze on chce miec w domu choinke hehehe chociaz raz :) bo jak 4 lata temu mieszkałam w pl nienawidzilam ubierac choinki mama mnie zmuszała do tego bo nie mial kto a pozniej sie wyprowadziłam i doceniam te rodzinne tradycje bo jestem tu bez nikogo (nie liczac mego M) rodziny nie mam :)

Zgłoś nadużycie #13182 11 października 2016, 13:12

tandem Supermama
kamila ja w domu rodzinnym też byłam zawsze odpowiedzialna za ubieranie choinki :)

mala_ala dziękuję :) współczuję akcji z płytkami, co teraz, szukasz podobnych? no i jak to tak może być, że mówią jedno a okazuje się coś innego... a jakie podłogowe już wybrałaś?

zagubiona też się cieszę, że mąż zadowolony. To ciekawe, a w domu rodzinnym miałaś choinkę? A córka skąd wzięła taki pomysł w takim razie? :)

Zgłoś nadużycie #13183 11 października 2016, 13:22

Taszka Gotowa na wszystko
Wczoraj w końcu dostalam @. Nawet sie cieszę, bo juz sie martwiłam, ze cos nie tak jest.

Zgłoś nadużycie #13184 11 października 2016, 13:33

kamila19880 Fajna mama
taszka super :) :) wkocu cykl sie skonczył :) na kiedy c wpisac kolejna?

Zgłoś nadużycie #13185 11 października 2016, 13:35

Taszka dobrze ze @ przyszla ale do gina idziesz?
Mala ala to pech musisz posxukac czegos innego.
Tandem u mnie w domu rodzinnym zawsze byla choinka a Nadia widuje wszedzie i w przedzszkolu (pewnie tez o tym mowia) i u babc czy cioc wiec wie ze ludzie maja choinki.
Ja za chwile wychodze i chyba porozmawiam z pania o zachowaniu Nadii moj m twierdzi ze musimy cos zrobic z tym ze ona taka ciagle niemila dla tej jednej kolezanki.

Zgłoś nadużycie #13186 11 października 2016, 13:37

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Kamila super, że kaszel maleje ale podlecz się do końca. Udało ci się upolować tanio ozdoby, super. Ma w tym roku też muszę kupić choinkę. Tutaj mieszkamy niecały rok a na starym małym mieszkaniu była taka tyci tyci choinka. Ja sobie nie wyobrażam świąt bez choinki, super nastrój się robi.

tandem czyli moja pamięć czasem nie zawodzi ;-) powodzenia

zagubiona hmmm ręce? To na pewno o mnie chodzi? ;-)

Mala_ala też bym się wkurzyła, współczuję. My jak remontowaliśmy były te same cyrki. Najlepiej było z kabiną, czekalismy 6 tyg po czym okazało się, że jej nie ma i w innym sklepie kolejne 2 tyg.

Taszka dobrze, że @ zawitała w końcu. Drażni to wiem po sobie. Ja co prawda czekałam 8 dni na nią ale mimo wszystko, bo jak nie ma ciąży to niech szybko przyjdzie i pójdzie. Trzymam kciuki za ten cykl.

A ja się troszkę poleniłam dziś. Nie umiałam usiedzieć bo mi się same oczy zamykały, wskoczyłam pod koc i podrzemałam troszkę. Zaraz idę domek ogarnąć i m budzić.

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #13187 11 października 2016, 13:56

niebieska88 Fajna mama
mala_ala plamienia nie są brązowe, tylko czerwone, trochę poczytałam, ze może nadżerka, mięśniaki, a nawet rak, a ja mam w najbliżej rodzinie chorych na raka, przestraszyłam się nie na żarty
cytolgoię robiłam na wiosnę, może w marcu i były dobre wyniki
zastanawiam sie czy najpierw zadzwonić do lekarza ipopytać trochę
taszka to dobrze , że w końcu jest @, ale wybierasz się do lekarza? czy często Ci się to zdarza

Zgłoś nadużycie #13188 11 października 2016, 14:35

Niebieska to rzeczywiście musisz predko pójść do lekarza, musisz wyrzucic te zle myśli bo nie wolo myśleć o najgorszym.. wszystko będzie napewo dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #13189 11 października 2016, 14:38

niebieska88 Fajna mama
tfu tfu tfu, dzisiaj są brązowe plamienia

Zgłoś nadużycie #13190 11 października 2016, 14:46

niebieska88 napisał(a)

tfu tfu tfu, dzisiaj są brązowe plamienia

Ja takie plamienia mam od porody czyli prawie 7 lat. Jakoś przestałam się tym przejmować po pewnym czasie, a mój gin. powiedział ze przy endometriozie to normalne. :-)