Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13131 10 października 2016, 15:08

Mika29 Fajna mama
Wiecie co u Duszki?

Zgłoś nadużycie #13132 10 października 2016, 15:36

Paola_33 Supermama
Kamila, nie daj sobie zmówić - JESTEŚCIE RODZINĄ, i nadal nią będziecie, z dziećmi..!!

Sofi - trzymam kciuki za owocny listopad !!

Mamo Milenki - witaj, i powodzenia w zajściu w ciążę !!

Nyna zdrówka dla Waszej rodzinki, niech Wiktor szybko zdrowieje !!

Katrina - zyczę równie błyskawicznego rozpoczęcia remontu, jak i ukończenia, by poszło zg. z zamierzeniami !! Kolory ciepłe i piękne, radzę jaśniejszy odcień, jeśli masz do wyboru 2.

Mika - wymioty są, czyli ciąża bezpieczna i db. podtrzymana ale już Ci życzę ich zmniejszenia i nadal zdrowej ciąży, pamiętam, że nie jest latwo dotrwać do 2 semestru... Jeszcze trochę i będzie lżej.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #13133 10 października 2016, 15:37

nyna Gotowa na wszystko
Mika trzymam kciuki za szybką poprawe samopoczucia :*

Duszka sie chyba nie odzywała po wizycie też o niej myslałam dzisiaj

Zgłoś nadużycie #13134 10 października 2016, 15:41

tandem Supermama
nyna próbuj, próbuj. Ja się wzięłam za ten temat, bo mam nadzieję, że to pomoże w osiągnięciu najważniejszego celu

mika dziękuję i trzymam kciuki, by szybko minęły wymioty!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13135 10 października 2016, 16:07

Mika29 Fajna mama
Dzięki dziewczyny :-) z Julią męczyłam się do 16 tyg. Zobaczymy jak teraz będzie.

Tandem apetycznie wygląda :-)

Zgłoś nadużycie #13136 10 października 2016, 16:08

nyna Gotowa na wszystko
Tamden co to za pyszność? przegladam własnie neta jest troche tych przepisów coś sie wybierze jutro na sniadanie omlet z papryka na obiad ciemny makaron z brokułem i kurczakiem :D

Zgłoś nadużycie #13137 10 października 2016, 16:25

Sofi Fajna mama
Nyna na śniadanie możesz różne płatki np jęczmienne, ryżowe, jaglane zmieszać ze słonecznikiem, rodzynkami, orzechami, i to zalać wrzątkiem, płatki napęcznieją i potem to jeść z miodem, albo dżemem, albo słodkim sokiem, teraz takie jem na każde śniadanie bo na ciepło i na słodko :) teraz papryki i pomidory są dość tanie, można dusić te warzywa na patelni z wodą a potem do tego wrzucić mielone mięso, coś jak sos do spaghetti i to jeść z ryżem, ja jutro robię pizze i wcale nie uważam że jest bardziej kaloryczna niż schabowy z ziemniakami ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #13138 10 października 2016, 16:30

Sofi Fajna mama
Mika to dobrze że są nudności ;) to znak że wszystko dobrze :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #13139 10 października 2016, 16:43

tandem Supermama
Mika dziękuję :) i życzę, by z każdym dzieckiem mdłości były coraz krócej :)

nyna to szarlotka paleo wg mojego własnego pomysłu, nie ma w niej nic, czego nie mogłabym zjeść będąc na protokole :) z tych rzeczy co piszesz, na protokole nie można jeść jajek, mąki, papryki, makaronu... Ale jeśli chodzi Ci o zrzucenie paru kg, a wcześniej nie jadłaś w ten sposób, to powinno pomóc. Na początek np. eliminacja słodyczy, chipsów, słodkich napojów. I już będzie lżej.

sofi to co piszes o płatkach, same pyszności, tak mogłabym zawsze jeść, ale teraz nie mogę :( papryki, pomidorów, ryżu, mąki i drożdży w pizzy też nie :( nie uważam, że są bardziej kaloryczne, też tak zawsze jadłam :) smacznego!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13140 10 października 2016, 17:43

zagubiona Gotowa na wszystko
Sofi szkoda za @ przyszla.Fajne pomysly z platkami
Nyna powodzenia w dietkowaniu :)
Tandem jak skonczysz ta diete to jak sie odzywiaz? Masz jakos inna mniej drastyczna diete?
Gratulacje spadku wagi.Powodzenia u lekarza.
Madzia takie uroki remontow, pewnie jest blizej niz dalej takze glowa do gory.
Mika wspolczuje wymiotow.
Kamila jak samopoczucie?
Katarina ladne kolorki.
Ja juz w domu :) Zmeczona jestem ale czuje sie dobrze.Ja mam wizyte 19.10.
Ostatnio robilam glukoze i wyszla mi 5,9 a norna jest do 5,5 przed wyjazdem powtorzylam i tez podwyzszona 5.8 a na 100% bylam na czczo , musze jutro do gina zadzwonic bo nie wiem czt to wynik ktory musze leczc nie znam sie a na necie nie mam sily dzis szukac.
Milego wieczorku :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13141 10 października 2016, 17:59

niebieska88 Fajna mama
sofi przykro mi z powodu @, oby listopad był owocny,

tandem świetny film, polecam z całego serca, śmiech był nie wymuszony, super

mamamilenki witamy i życzymy owocnych starań

aaniaa fajnie, że słyszałaś serduszko, ważne, żeby dzidzia była zdrowa

taszka a nie robiłaś bety ??

strasznie dużo dziewczyny napisałyście, jak kogoś pominęłam to przepraszam
my za chwilę zaczynamy starania i chyba zgodziliśmy się na normalnie starania, nie że owulka, tylko spontan, aby dzidzia zdrowa była, płeć jest mniej istotna, także za chwilkę zaczynamy, jedyne co mnie martwi to blizna po cc, czasem szczypie

Zgłoś nadużycie #13142 10 października 2016, 18:06

Mika29 Fajna mama
Zagubiona ja bym zrobiła obciążenie glukozą. Wiesz nie chce straszyć ale może to świadczyć o cukrzycy ciążowej. W pierwszej ciąży przechodziłam przez to i miałam specjalną dietę. Zapytaj gina i napisz co powiedział.

Zgłoś nadużycie #13143 10 października 2016, 18:08

megan33 Zaprawiona w bojach
niebieska88 trzymam kciuki żeby starania były owocne :)
sofi przykro mi z powodu @
ania fajnie że serduszko już słyszałaś :)
mika współczuje mdłości :(

ja mam @ dostać w piątek/ sobotę - mam cichą nadzieje że jednak nie przyjdzie

Zgłoś nadużycie #13144 10 października 2016, 18:18

Sofi Fajna mama
Niebieska widzę że jesteś z tego samego miasta co Duszka :) a to niewielkie miasto, na pewno się znacie z widzenia :) to ciekawe że raz sobie pomyślałam, że jesteście do siebie trochę podobne z charakteru ;)

Zgłoś nadużycie #13145 10 października 2016, 18:37

niebieska88 Fajna mama
Sofi nie znam duszki i nie wiedziallam ze jest tez z mojego miasta, nie sadze zebysmy sie znaly, mimo ze nie za duze miasto, to jednak nie zna sie wszystkich
A co w nas podobnego?
Megan trzymam mocno kciuki dawno nie bylo zadnyvj pozytywów, byla fala i sie zatrzymalo

Zgłoś nadużycie #13146 10 października 2016, 18:39

mala_ala Gotowa na wszystko
Mika,życzę lepszego samopoczucia :-*

Sofi bardzo mi przykro :-* fajne pomysły śniadaniowe :-) skorzystam :-)

Katrina kolorki cudne :-) dziękuję za podpowiedz odnośnie płytek :-)

Madziu, eh wiem co przechodzisz ale pomalutku nie długo koniec. Też czekam ciagle na koniec a tu końca nie widać. :-) narzędzia leza w każdym kącie po prostu sajgon!!

Tandem szarlotka wyglada pysznie, gratuluje spadku wagi :-) również dziękuję za podpowiedź. :-)

Ja chyba wieczorem pojade na pogotowie, ból się nasila coraz bardziej, nie mogę ucisnąć tego miejsca, każdy ruch to kuje, dopiero tydzień meczylam się z tym zębem a od wczoraj to. Wrrr...

Zgłoś nadużycie #13147 10 października 2016, 18:50

tandem Supermama
zagubiona dobrze, że już wróciłaś bezpiecznie :) z tą glukozą uważaj, jeśli możesz konsultować dopiero w środę, to próbuj ograniczać cukier. Nie wiem czy skończę tą dietę, bo coraz bardziej się przekonuję,że powinnam ją mieć dłużej... Ale generalnie założenie jest takie, że po 30 dniach powoli wprowadza się niektóre produkty np. ryż i sprawdza się jak się czuje.

niebieska trzymam kciuki, by starania były owocne :)

megan trzymam kciuki by nadzieje się spełniły :)

sofi czasami miewa się takie przeczucia.

A wiecie co, opowiem Wam taką ciekawostkę. Wczoraj upiekłam dwie takie szarlotki, bo przyjechali do nas moi rodzice, brat i siostra (studenci jeszcze :) ). Rozmawialiśmy także o diecie, zdaliśmy relację z utraty kg itp. Byliśmy chyba przekonywujący, bo cała rodzinka chce przejść na paleo na ten test, już od dziś nie kupują chleba i wyjadają resztki produktów z glutenem :) podpytują o zalecenia i przepisy. Będą mieć paleo, a w przyszłym tygodniu może dziewczyny zaczną protokół :)

Zgłoś nadużycie #13148 10 października 2016, 18:52

tandem Supermama
mala_ala to lepiej podjedź, nie ma co się męczyć! dziękuję :) oby efekty były też inne, nie tylko kg na minusie ;)

Zgłoś nadużycie #13149 10 października 2016, 19:03

Sofi Fajna mama
Tandem to super, że rodzince się spodobało, oby mieli wytrwałość ;)
Niebieska priv ;)

Zgłoś nadużycie #13150 10 października 2016, 19:11

nyna Gotowa na wszystko
Tamdem życze Ci z całego serca żeby ta dieta była dla Ciebie owocna. Jesli chodzi omnie to lubie kasze ryz itp rzeczy ale moj M to tylko ziemniaki i mieso i poprostu z braku czasu przy dzieciakach niechciało mi sie gotować 2 obidów ( czasami jeden to był wyczyn :D )teraz gdy chłopaki sa w przedszkolu mam troche wiecej czasu i moge sie pobawić a fajnie było by stracić choć z 3 kg albo nic nieprzytyć po tych moich sterydach bo albo mi sie wydaje albo zaczynam puchnąć ;(