Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13111 10 października 2016, 11:32

imagine Supermama

atomcia napisał(a)

Dobry wieczór :-) My po imprezie roczkowej - wszystko fajnie się udało :-) Oto gwiazda wczorajszego wieczoru :-)

Super synuś !!

Zgłoś nadużycie #13112 10 października 2016, 11:38

zagubiona Gotowa na wszystko
Mamamilenki witaj :) .Macie jakies problemy zdrowotne ze tyle czasu to trwa?
Taszka mam nadziej ze nowe stanowisko da Ci satysfakcje szkoda ze cykl tak sie wydluza i dobrze ze idziesz do gina, moze nowy bedzie bardziej pomocny.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13113 10 października 2016, 11:48

tandem Supermama
witam :)

niebieska i jak film, podobał się? my oglądaliśmy razem stowarzyszenie umarłych poetów

kamila męża masz, to już i rodzinka choć w skali mikro, jak i u mnie :)

atomcia fotka super, widać, że jubilat :)

mamanatana powodzenia we wszystkich dzisiejszych wyzwaniach!

zagubiona o której start podrózy?

mamamilenki witaj ;)

mala_ala dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o widoczność kurzu, są też płytki imitujące deski - na słojach nie widać za wiele. O, katrina też już takie poradziła :)

Taszka trzymam kciuki za pracę i za wizytę u gin!

aaniaa gratuluję serduszka :)

Co u mnie: tylko niedziela była wolna, więc czasu na regenerację sił mało, ale się starałam. Wczoraj były premierowe paleo-szarlotki według mojego pomysłu :) bo w sobotę udało nam się kupić kokosową makę i mleko. Bilans dwóch tygodni: ja -3 kg, mąż -4kg. Jutro 20:00 endo-gin.
Dobrego poniedziałku!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13114 10 października 2016, 12:11

madzia90krk Fajna mama
Witajcie dziewczyny my dalej w proszku niby i góry ale z robotnikami i w bałaganie wierzcie mi mam tak dość ze nawet nie mam sil nadrabiać jak nie piore to wybieram kurze robię im kawę bawię dziecko układam w półkach padam jednym słowem. :( a efektu którym mogłabym się na już pochwalić brak. Załamana jestem !
Wszystkim wizytujacym u ginekologa zaciskam kciuki za krok do przodu !

Zgłoś nadużycie #13115 10 października 2016, 13:49

kamila19880 Fajna mama

tandem napisał(a)

witam :)

niebieska i jak film, podobał się? my oglądaliśmy razem stowarzyszenie umarłych poetów

kamila męża masz, to już i rodzinka choć w skali mikro, jak i u mnie :)

atomcia fotka super, widać, że jubilat :)

mamanatana powodzenia we wszystkich dzisiejszych wyzwaniach!

zagubiona o której start podrózy?

mamamilenki witaj ;)

mala_ala dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o widoczność kurzu, są też płytki imitujące deski - na słojach nie widać za wiele. O, katrina też już takie poradziła :)

Taszka trzymam kciuki za pracę i za wizytę u gin!

aaniaa gratuluję serduszka :)

Co u mnie: tylko niedziela była wolna, więc czasu na regenerację sił mało, ale się starałam. Wczoraj były premierowe paleo-szarlotki według mojego pomysłu :) bo w sobotę udało nam się kupić kokosową makę i mleko. Bilans dwóch tygodni: ja -3 kg, mąż -4kg. Jutro 20:00 endo-gin.
Dobrego poniedziałku!

Ksiądz powiedział poki dziecka noe mamy nie jesteśmy rodzina, ja jakoś szczególnie wierząca nie jestem ale to akurat zapadło mi w pamięci. To było na naukach przedmałżeńskich
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13116 10 października 2016, 14:01

mamamilenki Fajna mama
wszystkie badania byly ok. nikt dokladnie nie wiedzial o co tak dokladnie chodzi, po dlugich rozmowach z gin stwierdzilysmy ze wezmie mnie do swojej kliniki leczenia nieplodnosci i tam zrobimy konkretne kolejnd wyniki. ale tam na gorze chcieli inaczej i okazalo sie ze jestem w ciazy ;-) ;-)

Zgłoś nadużycie #13117 10 października 2016, 14:07

kamila19880 Fajna mama
Często sie tak zdarza ;) ze do kliniki i nagle sie zachód. Moja koleżanka tak miałam kupiła juz leki za 500-600 zł i miała zacząć brać okazało sie ze w ciąży jest a sie starali 2 latka
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #13118 10 października 2016, 14:07

Sofi Fajna mama
Dziś przyszła @ nastepna bedzie 9 listopada, strasznie mnie dziś boli głowa, może wieczorem was nadrobie
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #13119 10 października 2016, 14:08

nyna Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny przeprszam za nieobecność ale jakoś niebyło kiedy coś naskrobać. Wiki mi sie też rozchorował w czoraj w nocy dostał takich duszności ze myslałam że sie udusi ale wkoncu zwymiotował i jakoś przeszło. dzisiaj 3 godz spedziłam w osrodku naszczescie narazie bez atybiotyku syropy i inchalaacje.Tak wiec mam sajgon w domu....

Aniu gratuluje serduszka :D a za konie to faktycznie powinnaś dostać po tyłku aż mi ciarki przeszły jak pomyślałam ze niedajbóg byś spadła....

Madziu doskonale rozumiem że jesteś zmeczona my też wykończalismy dom jak byłam na pocztku ciaży z Marcelem nić mnie nieobchodziło jak co bedzie wygladać chciałm zeby to wszystko wkoncu sie skonczyło :) Ale jeszcze troche i bedzie po wszystkim, dasz rade :*

Tandem trzymam kciuki za lekarza.

Dietkujace dziewczyny powiedzcie mi co jecie zamiast kanapek na sniadanie? tak stwierdziłam ze skoro nie moge sie jeszcze strarać to może sprubuje z jakaś dieta. od razu dopowiem że niestety owsianki nieprzełkne ( prubowałam ) chyba ze macie jakieś przepisy bez mleka

Zgłoś nadużycie #13120 10 października 2016, 14:16

mala_ala Gotowa na wszystko
Nyna jem kanapki na śniadanie :-) tylki ciemne pieczywo :-)

Zgłoś nadużycie #13121 10 października 2016, 14:18

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
nyna spokojnie,uprzedziłam instruktora, mam dostać spokojnego konia, a z resztą nie mam zamiaru w ogóle szarżować, nie wiem czy ost raz nie wsiądę, tylko po to, aby się tak naprawdę pożegnać.
zobaczymy ;)

Zgłoś nadużycie #13122 10 października 2016, 14:18

Katrina13 Gotowa na wszystko
Madziu oszczędzaj się przy tym remoncie:* dbaj o siebie i Zuzię:*
Tandem i Kamilka są różne modele rodziny przecież :* a na tych naukach przedmałżeńskich też się mądrości nasłuchaliśmy :D
Nyna zdrówka dla Waszej rodzinki:* Mam nadzieję, że Wiktorkowi szybko przejdzie:*
My zaczniemy malowanie jak mąż będzie po egzaminie w pracy, jak mu zmiana nie pasuje, to teraz wymyślili weryfikacje dla nadzoru, no i się biedny uczyć musi ;/ więc malowanie przekładamy z tygodnia na tydzień itp. ;p a ja już marzę o nowym wnętrzu :D Ale pewnie jak już zaczniemy to będę chciała by był już koniec :D Kolorki chcę mniej więcej jak na foto:

Zgłoś nadużycie #13123 10 października 2016, 14:19

kamila19880 Fajna mama
Poza owsiankami to jajka, albo jogurt nat z owocami i mozna dodać płatków owsianych, smothie możesz Se zrobic ( ja uwielbiam) omlet npz warzywami ja ostatni robiłam jajecznice i malinami ;) dziwne połączenie ale miałam to w diecie i powiem ze dobre było ;) jest bardzo dużo zamienników zamiast chleba

Zgłoś nadużycie #13124 10 października 2016, 14:21

tandem Supermama
kamila to smutne,że tak powiedział, ja wiem, że pełna rodzina będzie, jak będziemy miały dzieci ale nie chcę myśleć w takiej kategorii, że nie jestem rodziną. Własnie jest, że "opuści ojca swego i matkę swoją" jak zakłada nową rodzinę. I już. Może ksiądz tak niefortunnie chciał zmotywować do posiadania dzieci?

mamamilenki to pięknie, że wtedy tak się ułożyło i trzymam kciuki, by tym razem nie była potrzebna pogłębiona diagnostyka, tylko pozytyw jak najszybciej :)

sofi przykro mi. zaciskam kciuki za kolejną szansę!

madzia dziękuję i trzymam kciuki, by efekty były widoczne jak najszybciej i byś miała chwilę oddechu też!

nyna zdrowia dla dzieci! dziękuję a co do diety, to właśnie ja jadłam zawsze owsiankę, ale teraz nie mogę ani płatków owsianych (gluten) ani mleka/jogurtu (laktoza). Piję własnej roboty kompot z winogron itp (niesłodzony) albo jem surówkę (marchewka/jabłko) albo jem jabłko/banana albo jem kawałek pieczonego fileta z kurczaka. Jestem na protokole immunologicznym, a to jest bardziej zaostrzona wersja paleo.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #13125 10 października 2016, 14:23

tandem Supermama
katrina czyli kolorki ciepłe. Mój mąż też się uczy, ma ostatni tydzień szkolenia.

nyna zależy jaką chcesz dietę. Jeśli taką jak ja, podobną do duszki itp, to chętnie doradzę. Ale wtedy nie wchodzi w grę żadna z tych rzeczy właściwie, o których piszą dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #13126 10 października 2016, 14:26

Katrina13 Gotowa na wszystko
Tandem tak ciepłe, lecz spokojne :) ale z tego co widzę w sklepie (chcę farby dulux) to na wzornikach kolor inaczej wygląda niż na opakowaniu więc mam dylemat nad wybraniem tego ciemniejszego kolorku ;/

Zgłoś nadużycie #13127 10 października 2016, 14:33

nyna Gotowa na wszystko
Dzieki dziewczyny bede kabinować tylko niewiem ile wytrzymam a zkad bierzecie przepisy na fit dania z netu? czy od dietettyka ?

Sofi przykro mi :*

Aniu tylko uważaj na WAS :D

Katrina ładne kolorki ja teraz planuje takie w sypialni bo teraz mam róż taki troche wsciekły miał być lawenda ale nie wyszło ;) My planujemy malowanie na wiosne

Zgłoś nadużycie #13128 10 października 2016, 14:35

tandem Supermama
nyna ja czytam w internecie ale dania wymyślam ostatecznie sama, bardziej skupiam się na tym, co mam dozwolone.

Zgłoś nadużycie #13129 10 października 2016, 14:45

nyna Gotowa na wszystko
Na taka jak wy to pewnie nie bede miała czasu i determinacji :) Myslałam by na poczatek zrezygnować z pieczywa , ziemniaków i smarzonego miesa :)

Zgłoś nadużycie #13130 10 października 2016, 14:58

Mika29 Fajna mama
Witam nową koleżankę :-)

Tandem gratuluję wyników diety.

Nyna zdrowia dla dzieci.

Niestety u mnie z dnia na dzień coraz więcej wymiotów. Ostatnio trochę wegetuję ale muszę to przetrwać.