Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #13091 9 października 2016, 20:32

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Hej

My wczoraj rodzinnie w domku a dziś byliśmy cały dzień w aqua parku. Padam na nos haha. Młody śpi, mąż zaraz na nocke. Jestem ciekawa co u Ani po usg. Ciekawe czemu nie pisze.

Kamila zdrówka. Lecz ten kaszel, żebyś gorzej nie zachorowała. Mój m chodził z miesiąc z małym kaszlem a potem zapalenie płuc.

Zgłoś nadużycie #13092 9 października 2016, 20:32

.

Zgłoś nadużycie #13093 9 października 2016, 21:05

atomcia Fajna mama
Dobry wieczór :-) My po imprezie roczkowej - wszystko fajnie się udało :-) Oto gwiazda wczorajszego wieczoru :-)

Zgłoś nadużycie #13094 9 października 2016, 21:29

Atomcia cudny Jędruś

Zgłoś nadużycie #13095 9 października 2016, 22:01

zagubiona Gotowa na wszystko
Atomcia śliczny chłopiec.
Mamanatanka fajnie że taki udany dzień.
Kamila kuruj się.
Ja też sama bo w hotelu pisze końcowy raport projektu, jutro wracam do domu :) Oby odlot był lepszy niż przylot.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #13096 9 października 2016, 23:07

sarita Zaprawiona w bojach
Hejka!
Ja w sobotę miałam dzionek, dzisiaj nockę i jutro też nockę.
Niebieska, mi też się śnił dodatni test, a zaraz @ przyszła.
Kamila, współczuję kaszlu.
Atomcia - cudny jest twój Jędruś😍Sto lat z okazji roczku bo się chyba zgapiłam i nie złożyłam życzeń.
Też jestem ciekawa jak tam po USG Ani. Trzyma nas w niepewności.
Zagubiona, życzę spokojnego powrotu do domku 😊
Dobrej nocy 😉

Zgłoś nadużycie #13097 10 października 2016, 8:20

Hej. Co tu taka cisza ?? ?
Zagubiona przyjemnego lotu.
Mnie od wczoraj brzuch już mocno boli na owu, jak co miesiac. Dziś śluzu co nie miara i już widzę, że pojawia się płodny. Zobaczymy czy ten miesiąc będzie nasz ;-) W końcu widzę, że mojemu mężowi zależy, pewnie zależało wcześniej ale ja to inadzej odbierałam. Teraz bynajmniej czuję, że on też chce a nie że tylko ja. Wczoraj powkurzałam się bo mnie brzuch tak bolał, że nawet tabletka nie pomogła i przez to miałam trochę zepsuty dzień i humor. Nie mogłam się wyluzować i fajnie bawić bo non stop czułam ból :-/ no ale takie moje uroki. Fajnie by było odpocząć sobie od @ ;-) . Dziś mamy rehabilitację. Właśnie gotuję obiad i o 11:30 z domu wychodzę. A strasznie mi się nie chce bo ciśnienie mam niskie i śpię na stojąco :-( ale mus to mus. Młody ma dwie nowe terapeutki bo jedna zaciążyła a druga się zwolniła, no i znowu będzie strach, stres jego i mój. Kurczę gdzie ta piękna polska jesień...

Zgłoś nadużycie #13098 10 października 2016, 9:11

mamamilenki Fajna mama
hej dziewczynki, podczytuje Was ;) czy moge i ja do was dołaczyc?

Zgłoś nadużycie #13099 10 października 2016, 9:12

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry.

Zagubiona, spokojnego lotu. Dziękuję za podpowiedz chyba jednak grafitowe ;-)

Kamila, dużo zdrówka :-*

Atomcia, śliczny Jędruś i najserdeczniejsze życzenia dla synka dużo dużo uśmiechu i mnóstwo zabawek ;-)

A mnie wczoraj zaczęło boleć w prawym boku pod żebrami. Jedno ustąpi, przychodzi drugie. :-(

Zgłoś nadużycie #13100 10 października 2016, 9:24

mamamilenki witaj ;-) długo się staracie czy to początki ??

Mala_ala ja jeśli mogę doradzić to odradzam ciemnej podłogi w jednolitym kolorze. Mam wenge i tylko się wkurzam bo każdy kurz, paproch widać. Ledwo odkurzę, umyję podłogi i ktoś przejdzie i już syf. W przedpokoju mam też ciemne ale są przeplatane innymi kolorami i nic nie widać ale łazienka to porażka. Szczerze to czekam na zmianę a nie będzie prędko bo niecały rok te są :-(

Zgłoś nadużycie #13101 10 października 2016, 9:30

manamilenki zapraszamy!! Napisz cos wiecej o sobie :-)

mamaNatana.ehh to juz sama nie wiem, biala ponoć tez nie praktyczna. Więc trzeba iść w kierunku czegoś po srodku :-)

Zgłoś nadużycie #13102 10 października 2016, 9:48

sarita Zaprawiona w bojach
Ala ,my mamy w kolorze ciemnoszarym, jakby matowe i są super w utrzymaniu czystości 😊 (Oczywiście chodzi mi o to że brudu nie widać , bo z kolei jak się rzadziej podłogi myje to są i tak brudniejsze 😄)

Zgłoś nadużycie #13103 10 października 2016, 9:54

mala_ala napisał(a)

manamilenki zapraszamy!! Napisz cos wiecej o sobie :-)
mamaNatana.ehh to juz sama nie wiem, biala ponoć tez nie praktyczna. Więc trzeba iść w kierunku czegoś po srodku :-)

No powiem ci, że to moja zmora. Najgorsza podłoga w mieszkaniu. Ładnie wygląda ale co z tego jak niepraktyczna. Ja dodatkowo pranie suszę bo nie mam gdzie i jest strasznie. Może coś ciemnego ale nie w jednolitym kolorze? Wiesz to tylko moja rada ;-) zawsze możesz zaryzykować i sama się przekonasz.
Sarita no gdybym ja wiedziała, że na szarych mniej widać to bym takie dała. Wybrałam sobie łazienkę w odcieniach brązu i teraz bardzo żałuję, ale cóż. Na moich brudu nie widać z niemycia haha ale kurz, paprochy i każde zachlapanie podłogi to jaśniejsze kropki.

Zgłoś nadużycie #13104 10 października 2016, 10:09

mamamilenki Fajna mama
hej. staramy sie juz pol roku,ale niestety wiem ze moze nie byc lekko. czas pokaze :-)

Zgłoś nadużycie #13105 10 października 2016, 10:11

mamamilenki Fajna mama
wczesniej staralismy sie 4 lata :-( niestety z jednym poronieniem. :-(

Zgłoś nadużycie #13106 10 października 2016, 10:15

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
cześć dziewczynki :) przepraszam, że sie nie dozywałam - nie miałam za bardzo kiedy ... zawsze coś się działo ... dziś w pracy jestem do 15, a na 17.30 jadę do stajni - wiem, co o tym myślicie - ale nic mi nie dolega, brsuch mnie nie boli, nie mam plamień, wiec ... trochę ruchu nie powinno zaszkodzić - w Iwszej ciąży jeździłam do 15tc ...
aha... jednak jest 1 dzidzia, bylam w czw na usg prywatnie i wyszedł 1 pęcherzyk...i biło już serduszko 124 uderzeń na minutę :)

Zgłoś nadużycie #13107 10 października 2016, 10:40

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, :)
Aniu super, że już wiesz ile dzieciątek nosisz pod serduszkiem:* Z jednym noworodkiem będzie Wam napewno łatwiej:* Ważne, że serduszko bije:* Gratuluję:* A co do konnej jazdy to powinnaś po dupie dostać :* ale to Twoja decyzja:* uważaj na siebie:*
MamaMilenki witamy i zapraszamy:* razem raźniej :)
Mała ala ja ci polecam podłoge płytki prostokątne, ala drewniane, kolor szary, są mega praktyczne, ja takich nie mam, ale mój brat ma takie ,a ściany mają biało czarne i to ślicznie wygląda, i pasuje do siebie :)

Zgłoś nadużycie #13108 10 października 2016, 10:41

mamamilenki strasznie długo się staraliście, ważne że córcia jest ;-) trzymam kciuki za drugie staranka oby było szybciej. Macie jakieś problemy zdrowotne czy "tak po prostu" nie udawało się?

Ania super, że słyszałaś serduszko. Ważne, że jedna fasolka jest ;-) Co do koni to sama musisz wiedzieć co jest dla was dobre.

Zgłoś nadużycie #13109 10 października 2016, 10:41

Ania,.najważniejszym ze wszystko jest w porządku, super ze juz serduszko słyszałaś, niesamowite przeżycie :-)

Zgłoś nadużycie #13110 10 października 2016, 10:43

Taszka Gotowa na wszystko
Witam! W koncu znalazlam trocge czasu 😉 @ nadal brak, a to juz 49dc. Umowilam sie do gina na 20.11 to byl pierwszy wolny termin. Dodam iz to nowy gin, bo moj obecny zrezygnowal ze swojej funkcji. Jakos mi nie ma szkoda, bo przez caly rok cudów nie zdzialal.

Od czwartku jestem juz na nowym stanowisku. Musze zaczynac pol godziny wcześniej. Narazie jest ok. Ucze się wszystkiego. Jeszcze sie przeziebilam, ale nie moge isc teraz na zwolnienie.

Mama Milenki witamy 😊

Ania86 gratuluje. Fajnie, ze juz serduszko widzialas 😊