Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #12811 5 października 2016, 16:33

tandem Supermama
Sofi czyli możliwe,że ma problem własnie z tym jednym białkiem - orzeniną; dobrze, że to odkryła, w takim razie :)
Po tym teście 30 dniowym wprowadza się własnie po kolei te różne rodzaje glutenu, zaczynając od dołu ;)
Załączam fotkę z internetu: dla przedszkolaka podoba mi się takie łóżeczko :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #12812 5 października 2016, 16:37

Sofi Fajna mama
fajne łóżeczko, wydaje mi się, że każde dziecko pierwsze co zrobi to przykryje to kocami żeby był namiot :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #12813 5 października 2016, 16:47

tandem Supermama
Sofi i chyba o to chodzi, by pobudzać kreatywność właśnie ;) różne rzeczy można tam powiesić ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #12814 5 października 2016, 17:18

sarita Zaprawiona w bojach
Hejka!
Mi się przedwczoraj opieka skończyła i wczoraj byłam na nocce (ogólnie niefajny dyżur), dzisiaj z pracy prosto na rehabilitację ( M mi podrzucił młodego ) potem młodego do przedszkola a ja w kimono. Fajnie że mi teściowa dzieciaki odebrała ;) prosto od niej zabrałam je na karate ( młoda jeszcze trenuje a młody już w domu ;) )
Tym sposobem cięęęężko Was było nadrobił ;)
My też mamy piętrówkę z trzecim łóżkiem wysuwanym na dole a pod nim jeszcze szuflady :) Polecam - bardzo praktyczne gdy jakieś dziecko chce u nas nocować , albo jak już któraś wspomniała jak dzieciaki chore i trzeba im potowarzyszyć ;)
Po remoncie dzieciaki się zamieniły miejscami i teraz młoda na dole a mały na górze. Szczerze mi się to za bardzo nie podoba bo boję się że jak młody będzie chciał w nocy do toalety to się zapomni i się wygrzmoci :( Ale to tylko moje czarne myśli póki co.
Łózko domek też mi się podoba ale ciężko byłoby mi dwa zmieścić u dzieciaków w pokoju.

Zgłoś nadużycie #12815 5 października 2016, 17:22

sarita Zaprawiona w bojach
Madzia - dobrze że echo wyszło OK

Zgłoś nadużycie #12816 5 października 2016, 17:23

Katrina13 Gotowa na wszystko
Tandem co do łóżka, to dla mnie czegoś mu brakuje, mam wrażenie że to jakbym położyła materac(dobrze,że na foto jest taki gruby) i stelaż od domku na podłodze ;p przydałby się jakiś baldachim czy coś :) łóżko sporych rozmiarów, więc trzeba mieć duży pokój by fajnie wyglądało :)
Vam ja jem właśnie pierogi z kapustą ;p no tak mi ochotę dziewczyny zrobiłyście że szok, a moja dzidzia aż w brzuszku z radości szleje :D
No i moja córcia ma świerzaka truskawkę :D

Zgłoś nadużycie #12817 5 października 2016, 17:35

Katrina13 Gotowa na wszystko
Sarita a z jakiej firmy macie te łóżko?

Zgłoś nadużycie #12818 5 października 2016, 17:37

Vam Fajna mama
Tandem lozko piekne ale nie na nasz metraz :-)

Zgłoś nadużycie #12819 5 października 2016, 18:19

zagubiona Gotowa na wszystko
Kamila tak mysle ze u Ciebie to moglo byc tak ze najpierw choroba pewnie jakies leki bralas potem zmiana klimatu i tak wyszlo ze byc moze cykl bezowulacyjny.Szkoda ze nie masz mozliwosci chodzic do gina.Trzymam ze Ciebie kciuki.
U mnie bez zmian ale chyba uda mi sie wrocic w poniedzialek bo jeszcze w hotelu pracuje i duzo nadrabiam.
Troche boje sie lotu bo zle sie czula w samolocie szczegulnie druga godzina byla fatalna.Caly poniedzialek i wtorek do popoludnia strasznie glowa mnie bolala.
Tandem powodzenie w diecie, tak czytam i chyba duze wyzwanie.Ciekawe co Ci lekarze powiedza.
Madzia super ze remont sie konczy i ze badanie echa wyszlo dobrze.
Nyna do kwietnia jeszcze troche czasu , masz wizyte albo powtarzasz badania?
Sarita dobrze ze tesciowa pomaga.U mnie obie babcie sa bezcenne.
Niebieska szkoda ze @ przyszla , z tym testem to rzeczywiscie dziwnie
Mamanatanka fajny gin trzymaj sie go :) .
Katarina o co chodzi z ta truskawka?
Sofi niedlugo test :)
Mala ale jak u Ciebie remont idzie? Masz racje trzeba cieszyc sietym co sie ma tylko czasem jak taka zlosc ze jednym wszystko przychodzi latwo a innym ciagle jest po gorke.Mam na mysli nie tylko starana ale ogolnie zycie.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #12820 5 października 2016, 18:20

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Donoszę, że synusiowi poszło pięknie. Przeczytał bez problemu i nawet w quizie brał udział i odpowiadał na pytania jakie są numery alarmowe. Mamusia dumna ;-) Wpadnę później albo jutro.
Zagubiona to gdzie ty na tej delegacji, że aż samolotem leciałaś i to 2h ?? ??

Zgłoś nadużycie #12821 5 października 2016, 18:43

niebieska88 Fajna mama
Zagubiona nie wien co jest, tak siedze i mysle ze maze biochemiczna i sie nie utrzymala, juz sama nie wien, i nie chce juz o tym myslec

Chciałam post napisac na blogu i juz miallam gotoey wyslac i urwalo mi neta
Masakra nie. Chce mi sie. Posac jeszcze raz

Zgłoś nadużycie #12822 5 października 2016, 18:45

niebieska88 Fajna mama
MamaNatana super ze synusiowi poszlo tak fajnie

Zgłoś nadużycie #12823 5 października 2016, 18:45

niebieska88 Fajna mama
MamaNatana super ze synusiowi poszlo tak fajnie

Zgłoś nadużycie #12824 5 października 2016, 18:46

duszka Fajna mama
Hejka !
Tandem tak , dalej uważam na to co jem. 11 mam wizytę u endo to się zapytam co dalej . Powodzenia, czytałam że Ty zaczęłaś ta dieta ;)

Miłego wieczorku

Zgłoś nadużycie #12825 5 października 2016, 18:51

zagubiona Gotowa na wszystko
O Duszka fajnie ze wrocilas?
Co u Ciebie ten gin u ktorego bylas dal Ci nadzieje, pomogl cos?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #12826 5 października 2016, 18:59

nyna Gotowa na wszystko
Zagubiona Duszka jest w ciązy :D

Zgłoś nadużycie #12827 5 października 2016, 19:02

nyna Gotowa na wszystko
A ja robilam konrolna morfologie w piatek 214 tys plytek i mam dawke zniejszoną o polowe telefonicznie konsultuje sie z moim ginem

u was tez tak zimno ja musialam grzejniki poodkecac

Zgłoś nadużycie #12828 5 października 2016, 19:18

Milkusia2012 Fajna mama
Nie mam za bardzo czasu w ciagu dnia tutaj pisać, ale jak tylko mam chwile to chociaż Was podczytuję :)

Kamila - to chyba prawda z tą blokada, co dziewczyny mówią, ze jak chcemy za bardzo to się zacinamy. A moze starajcie sie przez jakis czas w ogóle nie starać? Nie patrzec na dni płodne itd tylko zająć się sobą tak dla Was samych, bez żadnych podtekstów? Ja wiem, ze to łatwo mowić i razem z @ krwawi nam tez serce, ale... ja mimo bardzo młodego wieku na pierwsza ciąże tez troche czekałam, a nie dolegało mi nic. Ale wrzuciłam na luz i mam teraz 4,5 letnia córę :)

Mała Ala - zdrówka dla Was! Ja ostatnio tez obudziłam sie z bólem zęba, ale niestety nie mam na razie czasu na dentystę :/

Tandem - boje sie, ze skończę jak Twoi znajomi, kilka córek i dopiero trafi sie syn haha :P bardzo chce synka, ale z 6 czy 7 brzdąców chyba bym nie dała rady :P
Super łóżeczko-domek, marzy mi sie, zeby moj mąż zrobił takie naszym dziewczynom, ale na razie czasu brak... Myśle jeszcze ewentualnie o łóżku-wigwamie :D dodam zdjęcie o co mi chodzi mniej więcej :)

Paola - dla Was rowniez duzo zdrowia

Madzia - super, ze z córą wszystko ok! Jak tak piszesz o tym usg to sie rozmarzyłam... Jestem bardzo sentymentalna i wiele rzeczy, zapachów, miejsc itd kojarzy mi sie z przyjemnymi momentami. I przypomniałaś mi, jak ja dwa lata temu latałam na echo - nawet pogoda jest dziś identyczna :D moze wtedy nie byłam do całej sytuacji pozytywnie nastawiona, ale wszystko skończyło sie dobrze, wiec pozostały tylko miłe wspomnienia :)
I oczywiscie trzymam kciuki za wizytę u ginekologa :)

MamaNatana - super, ze masz takiego fajnego ginekologa :) ja tez mam po prostu rewelacyjnego, prowadził koniec mojej pierwszej ciazy i zamiatał "brudy" po pierwszym ginie, który zignorował po całości moją anemię (musiałam miec przez to transfuzje) i całą drugą ciąże. I mimo ze przyjmuje prywatnie, a w szpitalu pracuje niemieckim, to starał sie zawsze jak najwiecej rzeczy załatwić mi na NFZ, jak np echo serca małej. Złoty człowiek :)
I rewelacyjnie, ze synek się nie zestresował i pięknie wszystko wyszło :) wychodzi na to, ze to my matki wariatki jestesmy bardziej zestrachane niz nasze dzieci hihi :D

Katrina - moja starsza uparła sie na marchewkę i całe szczęście udało sie ją nam zdobyć :D życzę powodzenia w polowaniu na truskawkę :D

W Świnoujściu pogoda dziś straszna :o wieje okropnie, cos czuje, ze będę chora, rozkładam sie juz tak od tygodnia, a deszcz i wiatr raczej sprawy nie polepszają. Ale i tak kocham jesień chyba najbardziej ze wszystkich por roku :)

Jutro moi rodzice wybierają się ze starszą córką do lekarki. W skrócie napisze - corka od zawsze narzekała na bole kończyn, wyszło nam wysokie ASO, wiec pewni byliśmy, ze to po prostu reumatyzm, jednak po ostatnich badaniach okazalo sie, ze ASO jest w normie, takze zglupielismy. Zobaczymy co powie lekarka.

Ale sie rozpisałam :D

Miłego wieczoru Wam życzę dziewczyny :) my niestety jeszcze z mężem w pracy :/

Zgłoś nadużycie #12829 5 października 2016, 19:28

duszka Fajna mama
Zagubiona ten u którego byłam odeslal mnie dalej , rozłożył ręce a tu niespodzianka

Zgłoś nadużycie #12830 5 października 2016, 19:35

kamila19880 Fajna mama
dziewczyny która z was zajełaby sie tabelką w razie czego, bo musze upowaznic, taszka opisała ze nie ma czasu bo non stop pracuje i na forum malo zaglada. Narazie jeszcze nie uciekam ale wole sie zabezpieczyc
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...