Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1271 27 kwietnia 2016, 8:53

kamila19880 Fajna mama
Wiesz ja cykle miałam normalnie 28-31 dni po poronieniu zrobiły mi sie 35 dni a ten taki długi dlatego ze miałam histeriscopie diagnostyczna ok 14 dc i po tym plamilam i krwawiłam 6 dni i temu pewnie sie przesunęła owu. ;) mam nadzieje ze wróci do normy bo sie zapłacze z takimi cyklami ;)

A co do nie wstawania z poduszka to ja zawsze poprostu leżę 20 min bez poduszki chociaż ostatnio 1 raz użyłam jej hehe niby nie zaleca sie wstawać do 20 min bo większość wypływa wiec sie tego trzymam. Żadnych nóg do góry ani nic z tych rzeczy tylko leżę sobie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1272 27 kwietnia 2016, 8:56

kamila19880 Fajna mama
A i słyszałam ze najlepszy sex jest z rana w sensie plemniki lepsze niz wieczorem ;) ale nie wiem czy to prawda my w sumie pierwszy raz tak rano zregy jak wolne mamy to wtedy tak a jak do roboty to nikt nie da rady lepiej dłużej pospać.
A i jeszcze co do wyjazdów to niby tak w czasie owu jak wyjedziesz odstresujesz sie chociaż my wyjeżdżaliśmy i nic z tego nie było;( a tu chodzi o takie wyjazdy ze gdzies planujesz dluzszanpodroz zamawiasz bilety wszystko masz a tu wychodzi ze nie możesz bo ciąża
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1273 27 kwietnia 2016, 9:04

dana32 Zaprawiona w bojach
A rozumiem no wakacje sezon urlopowy sie zbliza to dobra pora zeby bilet kupic a moze jakis gratisik dostanie sie w prezencie. ;) Pomyle w sumie wyjazd to pasuje juz planowac,bilecik zakupic :) Madzia to Ty strasznie jestes do dziecka przywiazana ja jak moja miala 3 miesiace wychodzilam z kolezankami i albo byla z tata albo z ciociami i nigdy nie dzwonilam co robia bo zawsze wiedxialam ze jakby cos to oni zadzwonia.Jak wiesz ze jest w dobrych rekach to spokojnie zalstwiaj sobie swoje sprawy.

Zgłoś nadużycie #1274 27 kwietnia 2016, 9:11

MamiMami Zaprawiona w bojach
Kamila teraz czekamy na dobre wiadomości o dwóch kreskach😉

Zgłoś nadużycie #1275 27 kwietnia 2016, 9:19

madzia90krk Fajna mama
No mnie i córkę wiąże specyficzną relacja. Ale to wynika też też tego że jesteśmy razem 24 na dobę ona zwłaszcza teraz po ukończeniu roku zrobiła się taka nic tylko mama
Zostawiam ja czasem ale tylko z moja mama one się uwielbiają a z siostrą Tomka nie była nigdy nie było okazji ani też potrzeby. A dziś moja mama.w pracy mąż też a do przychodni nie będę amelki ciagac bo same zarazki.
Takie 3 miesięczne dziecko łatwiej zostawić bo nie rozumie. Chociaż moja co trzy h w tym czasie musiała mieć cyca i nie było zmiłuj więc długie wyjścia też nie wchodziły w grę.
Ale nie czuję się się tym źle ze dziecko mnie tak potrzebuje . Nie flustruje mnie fakt że od roku nie byłam na imprezie jakoś zmieniły mi się priorytety. Ale też jak mi się włączy chęć wyjścia to to zrobię. Ważne żeby żyć w zgodzie ze sobą.
A wracając do tego że się stresuje to znam możliwości mojego dziecka jak jej nie pasuje to marudzi baaardzo a ona młodziutka niedoswiadczona i obu mi ich szkoda. Ale może jakoś będzie :)
Ja zawsze po biorę prysznic nawet nie wiedziałam o takich sposobach leżenia pupa do góry hihi

Zgłoś nadużycie #1276 27 kwietnia 2016, 9:21

madzia90krk Fajna mama
Kamila- aha to nie doczytałam że miałaś takie problemy
To z pewnością wrócę do siebie cykle :) a najlepiej żeby zanikly całkiem na 9 miesięcy!!!!

Zgłoś nadużycie #1277 27 kwietnia 2016, 9:31

kamila19880 Fajna mama
Mamimami No teraz jeszcze poczytałam o tej owu jeszcze i powiem wam ze sie tak nakręciłam ze nie wiem czekam na te testy. Ale wiem ze nie dobrze bo jak sie rozczaruje to lipa ale kurczę miusi być dobrze.
Madzia No mam nadzieje ze ze juz wrednej@ nie dostanę

Zgłoś nadużycie #1278 27 kwietnia 2016, 9:31

Taszka Gotowa na wszystko
Ja wlasnie pierwszy raz w tym cyklu trzymalam pupe na poduszce i nogi oparte o sciane, a do tego maz pil szklanke coli przed, bo niby plemniczki dostaja powera po tam. Na efekty narazie niecierpliwie czekam.

Zgłoś nadużycie #1279 27 kwietnia 2016, 9:33

madzia90krk Fajna mama
Taszka naprawdę z tą colą? Ja znowu mojemu ograniczam bo my maniacy na punkcie pepsi ja to już już ogóle. Mogę nie jeść ale pepsi muszę się napić haha zawsze myślałam.ze tk szkodzi na wszystko a jednak ma swoje plusy hahaha

Zgłoś nadużycie #1280 27 kwietnia 2016, 9:34

kamila19880 Fajna mama
Bo Madzia ja 3 razy poroniłam 8 lat temu, we wrześniu i ostenio 21 stycznia

Zgłoś nadużycie #1281 27 kwietnia 2016, 9:39

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
cześć !!
kamila super ! 3mam kciuki za 2 kreseczki :) fajnie ze dałas rade z mezem :D
tez slyszalam o tym lezeniu przez 10-20 min :) a kiedys w jakims polskim filmie babki lezały z nogami u gory ale nie wiem czy to cos pomaga :P
u nas od wczoraj pada deszcz..zimno jak nie wiem ;/ ehh gdzie ta wiosna :P
wczoraj odezwała się do mnie była przyjaciółka z która byłam kiedys baaardzo zżyta i miałysmy dluga prawdziwą przyjazn a teraz nie gadałysmy chyba z 5-6 lat.. pokłuciłysmy sie kiedys i sie wszystko popsuło a wczoraj napisała... nie wiem czy cos wyczuła bo nikt nie wie a ona mieszka odemnie okolo 100km..eh fajnie mi sie na serduchu zrobiło :) oby wiecej takich niespodzianek :)

Zgłoś nadużycie #1282 27 kwietnia 2016, 9:42

o jejku kamila wspolczuje.. tym razem sie uda!! :D i bedzie wszystko dobrze :)
tez 1wsze słysze o coli :P

Zgłoś nadużycie #1283 27 kwietnia 2016, 9:58

Wyczytalam to na necie z ta cola. Nie mam pojecia czy pomaga, ale ja juz wszystkiego probuje. A noz cos pomoze i sie uda ;)

Pelna nadziei to super, ze byla przyjaciolka sie odezwala. Czasami mozna sie poklocic o glupoty i latami nie odzywac.
Ja mam dwie przyjaciolki na ktore moge liczyc, ale juz wielokrotnie zawiodlam sie na bliskich mi osobach i teraz nie jestem taka latwowierna i otwarta do innych. Tak mi sie wydaje, ze w kazdej chwili ktos moze to przeciwko mnie wykorzystac.

Zgłoś nadużycie #1284 27 kwietnia 2016, 10:05

madzia90krk Fajna mama
Kamila :( biedactwo! :( całym serduszkiem jestem z tobą :*::*
Taszka pewnie jak są jakieś sposoby to trzeba z nich korzystać !!
Pełnią nadziei fajnie jest odnowić takie znajomości zwłaszcza jak mówisz ze byliście sobie takie bliskie :) może ta rozlaka paradoksalnie była potrzebna a teraz was zbliży :) nie raz po jakiś klotniacj warto nabrać dystansu. Ja mam jedna przyjaciółkę od przedszkola której ufam na tysiąc procent jest dla mnie jak siostra jest chrzestna mojej córki swiadkowa na moim weselu. Najbliższą mi osoba po moim mężu mamie i córce. A reszta to tylko znajomi. Takich prawdziwych mogę na pałacach i jednej ręki policzyć. Nie ilość a jakość :)

Zgłoś nadużycie #1285 27 kwietnia 2016, 10:16

Taszka mam tak samo..raz sie zawiodłam i juz ciezko komu kolwiek tak zaufac jak jej kiedys... nawet jezeli utrzymamy kontakt to pewnie nie bedzie tak samo jak kiedys.. i jak bym chciała komus zaufać to zawsze jest ta nie pewnosć tak jak mowisz ze obrócą wszystko przeciwko mnie.. dlatego czasem zwierzyc sie obcemu, chociaz wiem ze kazdy potrzebuje w zyciu takiej osoby z która może o wszystkim pogadac, bo głowa za mała zeby wszystko trzymać dla siebie.. z nia tez bylam od przedszkola.. tak samo jak Ty madzia..ale sie rozsypało, nie ma co wspominac :D zobaczymy co bedzie dalej.
jakie plany na dzisiejszy dzien macie?
co dobrego na obiad szykujecie ?
:)

Zgłoś nadużycie #1286 27 kwietnia 2016, 10:51

kamila19880 Fajna mama
Dzis jestem do 17 w robocie pózniej moze na silke pójdę ;) a na obiad planuje makaron ze szpinakiem który uwielbiam i nie ma lepszego jedzenia heheh szybko i przysznie

Zgłoś nadużycie #1287 27 kwietnia 2016, 10:53

Pelna nadziei widze, ze mamy podobne poglady i do tego ja tez pochodze ze slaska ;)

Bierze moze ktoras z was olej z wiesiolka na sluz?

Zgłoś nadużycie #1288 27 kwietnia 2016, 10:57

kamila19880 Fajna mama
Ja brałam ale szybko skonczylam bo non stop zapominałambo to często trzeba ale teraz pije inofolic o mnie zalewa ;) tylko troche drogie No ale cóż ;)

Zgłoś nadużycie #1289 27 kwietnia 2016, 11:03

o Taszka to super i wiek ten sam :P i ja tez jezdze do niemiec :p tylko na prace sezonowe :)
ja nie biore jeszcze nic..wroce i zaczniemy pełna para probować wszystkiego :)
ja dzis robie pałeczki z kurczaka w piekarniku, do tego ryz i warzywa :)

Zgłoś nadużycie #1290 27 kwietnia 2016, 11:13

dana32 Zaprawiona w bojach
Kamila trzymam kciuki.
Madzia ja Cie apsolutnie nie krytykuje jak sie czujesz sie spelniona skupiajac sie na roli mamy i zony to super,ja zawsze potrzebowalm poimprezowac ;) .Jak Cie urazilam to przepraszam.Jest cos takiego jak bunt dwulatka u mojej to byli wczedniej ok 1,5 roku miala na ile sobie moze pozwolic testowala nas okropnie.
Pelna.nadziei moze gryzo ja to ze Cie zawiodla i odezwala sie no wiadomo straconego zaufania to latwo sie nie odbuduje.Najgorszej zawiesc sie na kims bliskim bo to najbardziej boli ktos zna nas i z uderza tam gdzie najbardziej zaboli no smutne.Chyba kazdy sie tak sparzyl.
Odebralam wynki i marfologia ogolna ok,ale zelalo kiepsko.Musze diete piprawic i jakies witaminki kupic.
A pepsi w umiarze nie zaszkodzi.Bedzie pretekst zeby kupic bez wyrzutow :) .Ja gotuje krrm z brokul a jak lubicie szpinak to polecam placki ziemniaczane ze szpinakiem ale liscie nie mielony.