Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #12751 5 października 2016, 10:01

Sekundka Zaprawiona w bojach
Kamila, a może za dużo tego wszystkiego na raz i organizm zwariował... Na pewno jest dla Ciebie tylko może to nie ten czas,wiem głupio może gadam, ale już dużo razy się przekonałam, że czasem warto tylko poczekać...

Zgłoś nadużycie #12752 5 października 2016, 10:04

tandem Supermama
niebieska to może tsh po prostu zrób sobie prywatnie, kontrolnie? teraz jestem na teście bez glutenu i dużo o nim czytałam, nietolerancja na gluten objawia się m.in. permanentnym zmęczeniem. Więc możesz i tego spróbować :)

mika nie chyba, tylko na pewno, bo nawet gdyby maleństwo zaplanowało urodzić się po Twoich urodzinach, to jednak już jest - czyli przed 30. :)

co do płci. Mam znajomych, którzy mają po kolei pięć córek, a potem dwóch synków, najstarsze dziecko ma 14 lat a najmłodsze 1. Ale to już wersja hard core. Za to rzeczywiście nalezy im się 500+, za taki wysiłek :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #12753 5 października 2016, 10:05

kamila19880 Fajna mama
Wontpie, jak mam buc to i tak zajdę nie uprawiając sexi w owulacje wiec temu koncze. Najwyżej bede takim bucem jak mówi wujek z ciotka noe maja dzieci i strasznie ich nie lubie bo gburowaci sa wiec najwyżej bede taka sama
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #12754 5 października 2016, 10:08

tandem Supermama
sekundka obserwacje można prowadzić i bez aplikacji, ale fakt, to dużo daje - i fajnie,jeśli chodzi się do lekarza, który zwraca na to uwagę. :) ja obserwacje prowadzę już dłuugo

mala_ala współczuję bólu zęba. Idziesz do dentysty?

kamila gburowata nie będziesz! skoro tak, to odpuść. I zobaczymy ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #12755 5 października 2016, 10:09

Kamila nie mów tak, cierpliwości :) jeśli się tak podłamujesz to tymbardziej sobie szkodzisz, żyj normalnie, nie myśl o tym, rozwijaj się, a reszta się sama ułoży, a po drugie nie każdy bezdzietny jest zły :)

Zgłoś nadużycie #12756 5 października 2016, 10:26

kamila19880 Fajna mama
Ja nie znam bezdzietnej dobrej. W rodzinie tylko jedni nie maja i wcale noe sa fajni i nikt za jimi nie przepada
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #12757 5 października 2016, 10:28

niebieska88 Fajna mama
tandem bardzo prawdopodobne z tym glutenem, bo jeszcze mam takie suche plamy jakby pod kolanem od zawsze, ciemne i nie nie daje kremowanie, ale ja lubię makarony przede wszystkim

Zgłoś nadużycie #12758 5 października 2016, 10:45

tandem Supermama
niebieska ja też bardzo i kasze itp. ale postanowiłam spróbować ten test 30 dni bez glutenu, bo stwierdziłam, że może warto, jeśli by to miało pomóc, to przeżyję ten czas bez tego co lubię :) z każdym dniem łatwiej sobie z tym radzę.

kamila nie martw się na zapas, jaka będziesz za x lat ;*

Zgłoś nadużycie #12759 5 października 2016, 10:45

Paola_33 Supermama
"to trzymajcie kciuki żeby moje myślenie nie zepsuło starań i jakoś to poszło lekko i przyjemnie" - Niebieska, pewnie, że trzymam !!!!

Milkusia - życzę parki chłopców :-)

Sofi zaciskam kciuki za II.

Atomcia super, że synuś zdrowy.

Niestety nie mogę tego napisać o R. Tata poszedł z kaszlakiem do lekarza, czekam na ich powrót :-(
Starszaki też coś słabo dziś, zostały w domu. Przy takiej wietrzno-lodowatej pogodzie chyba lepiej.

Katrina super łóżko !! Praktyczne !!
My mamy 3 osobowe, piętrowe z wysuwaną szufladą na 3 osobnika :-)

Duszka, jeszcze raz gratulacje odmiennego stanu !!

Madzia kciuki zaciśnięte ! Mam nadzieję, ze córeczka ma się dobrze i serce bije już jak dzwon !

Kamila, powodzenia z minusowaniem kg. !

Tandem, lepiej jak facet za pracowity chyba niż na odwrót, i fajnie, że Twój mąż ma hobby meblarskie. Może się to b. b. przydać przy licznej gromadce dzieci !

Mala Ala - pędź do stomatologa, trzeba się pozbyć bólu !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #12760 5 października 2016, 10:49

tandem Supermama
Paola już się przydaje tylko przez to urządzanie idzie wolniej niż gdybyśmy więcej rzeczy kupili :) ale cieszę się tym bardzo, bo spełniam przez to także swoje pasje - moim wymarzonym prezentem na święta jest teraz szlifierka oscylacyjna :)

Zgłoś nadużycie #12761 5 października 2016, 10:57

niebieska88 Fajna mama
tandem to co ja miałabym jeść, mam mało czasu na wymyślne gotowanie

Paola dziękuję bardzo, te starania to jakaś masakra, trochę się spięłam, bo chce maksymalnie 4 lata różnicy między dziećmi, to zostało mi tak na prawdę tylko 4 mc starań

kamila to odpuść, nie licz, nie staraj się, przyjdzie czas to samo przyjdzie

Zgłoś nadużycie #12762 5 października 2016, 11:10

kamila19880 Fajna mama
Niebieska jedyne co przyjdzie jak bedzie czas to nerwica

Zgłoś nadużycie #12763 5 października 2016, 11:14

nyna Gotowa na wszystko
Kamila zrobisz jak uważasz ale lepiej z nami zostań ;) jakby nie było to ja też zaśmiecam tabelke ;)

Mamanatana daj znać jak po wizycie. A synek napewno da rade moj Wiki w życiu by sam wiersza nie powiedział dopiero w tamtym roku zaczął spiwać z dziećmi a tak to każda impreza przesiedział umnie na kolanach wiec powinnaś być z niego dumna :)

Madziu trzymam kciuki za Zuzie daj zanać po wizycie :)

Unas też znowu zimno dotego strasznie zimno tylko 7 stopni bryyy. MY dziś troche za porzadki sie wzieliśmy , ogarnełam mieszkanie zaraz powiesimy pranie a na obiadek gotuje sie rosułek :) na życzenie chorubki tylko chorubka wszystko chce a nic nie je ....

Zgłoś nadużycie #12764 5 października 2016, 11:18

mala_ala Gotowa na wszystko
Ale ja pisze to nie ząb tylko dziąsło po chirurgicznym usuwaniu :-) teraz trochę lepiej zbieram się za pierogi :-)

Paola, zdrówka dla dzieci. Pogoda masakra sama swojej dziś nie poslalam do szkoly, musimy sie zaopatrzyć w jakies kalosze na tą pogodę bo nie da sie przejść!!

Zgłoś nadużycie #12765 5 października 2016, 11:21

Paola, dużo zdrowia dla Was :) && oby szybko odpuściło :)

Zgłoś nadużycie #12766 5 października 2016, 11:30

nyna Gotowa na wszystko
Niebieskooka , Kamila z tymi staraniami tak to już jest że im bardziej chcemy tym bardziej pod górke. My już na poczatku roku podjeliśmy decyzje ze bedziemy sie starać przesuneliśmy starania ze wgledu na moje prawko i tak przez stres sie nieudawało prawko jest a tu trzeba sie leczyć i konca niewidać niewiadomo co jeszcze wyjdzie. A musze do kwietnia zajsc w ciaze bo bedzie mi sie konczyć wychowawcze i jak niezajde to bede musiała zwolnić sie z pracy bo nie mam nikogo kto by mi sie chłopakami zajał ....

Zgłoś nadużycie #12767 5 października 2016, 11:33

nyna Gotowa na wszystko
Mała ala pierogi mniam ja nieumiem ciasta robić... Moge przepiś taka mnie ochota naszla ze chyba sprubuje zrobić ;)

Zgłoś nadużycie #12768 5 października 2016, 11:39

mala_ala Gotowa na wszystko
Nyna ja kiedyś tez nie robilam bo nie umiałam lepić :-) ale nauczyłam sie i już nie muszę prosić many o miseczkę pierogów bo ja uwielbiam pierogi :-) ja ciasto jak robię to tylko mąka, jajko, i letnia woda., olej i sól do gotowania do wody :-) moja sasiadka zaś daje mąka, olej, zimna woda i jajko i sól i do gotowania tez olej i sól. Te i te dobre :-)

Zgłoś nadużycie #12769 5 października 2016, 11:57

madzia90krk Fajna mama
Ja już po badaniu Dziękuję kochane za kciuki.
Więc na seeduszku jest dalej ta niteczka Ale Pani mówi ze taka jej urodą jedno mają piepszyka ona ma to. Na życie i zdrowie wpływu mieć to nie będzie. Nie będzie musiała być też objęte żadna dodatkową opieka po za matczyna hihi
Piękna ta moja dziewczynka oczywiście się poplakalam na usg bo Pani włączyła na 3d i wyglądała tak ślicznie ma taką buzke kochana :) kocham ja już nad życie. Warzy pół kilograma i jedyne co to jest położona cala na prawej stronie z lewej mam łożysko tylko i nie byłoby to problemem gdyby nie torbiel która jest tak i zaczęła się robić bardziej ukrwiona także dziś mam wizytę jeszcze u gin i zobaczymy Co powie. Ale faktycznie brzuch mam większy z prawej strony hehehe

Co do zębów ja tydzień temu też miałam mega awarie poszły mi trzy żeby na raz jedynka dwójka i trójka szok dziury mega zrobiły się w ciągu tygodnia ledwo mnie przyjęli do dentysty bo boja się w ciazy ruszac ale zrobiłam i nie boli. Bez znieczulenia ale dało się wytrzymać. Ciąża po ciąży i karmienie robi swoje z zębami. Nigdy nie miałem większych kłopotów dbam o żeby a tu nagle bach i trzy na raz

Zgłoś nadużycie #12770 5 października 2016, 11:58

nyna Gotowa na wszystko
A ile tej maki i wody?