Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1251 26 kwietnia 2016, 15:34

Taszka Gotowa na wszystko
W sumie to najpierw musimy badania powtórzyć, ale to dopiero za 2 miesiące, s potem dalsze leczenie. Ogólnie rzecz biorąc jestem pozytywnie nastawiona, s nie tak jak ostatnio ze od razu mi się płakać chciało.

Ale się rozpisalyscie ;)

Dana stres w pracy to nic dobrego. Też tak kiedyś miałam, że już dzień przed przeżywałam, że muszę tam pójść.

Zgłoś nadużycie #1252 26 kwietnia 2016, 15:43

dana32 Zaprawiona w bojach
Madzia wiadomo to Twoja decyzja,coreczke masz mala jeszcze.Ja wrocilam do pracy jak Wika miala 8 miesiecy.Musialam ne wyrabialismy finansowo,pierwotny plan byl inny.Jezeli nie musisz koniecznie isc do pracy to rada starszej kolezanki i wiekszym doswiadczeniem ;) (moj corka jest starsza) poczekaj z ta praca do wakacji to przeciesz 2 miesiace,czyli 2 cykle malo dajesz sobie czasu. Oczywiscie kazda ma swoje powody i poglady na dany temat,wiec to jest taka moja mala sugestia.

Zgłoś nadużycie #1253 26 kwietnia 2016, 15:48

madzia90krk Fajna mama
Dana źle napisaam po wakacjach zaczelabym się rozglądać za praca . Ale masz rację w stu procentach i ja to wiem. Jeśli tylko uda nam się finansowo to jak najbardziej zostanę w domu tu jest mi najlepiej na świecie z moja kochana córeczka. Pewnie że idealnie byłoby ja puścić dopiero do przedszkola Maz cały czas mówi żebym się nie martwila ze damy radę. Wie jak dziecko jest ze mną związanie I jak źle zniesiemy obie rozłąki. Ja nie raz płacze jak do lekarZa idę a ona z teściową musi zostać ;( mam nadzieję ze wszystko ułoży się tak by wilk był syty i owca cała jak to mówią :)

Zgłoś nadużycie #1254 26 kwietnia 2016, 17:14

kate85 Supermama
Dana życzę Ci tego! ja też się bardzo męczyłam i jak zaszłam w ciążę, tak bardzo się cieszyliśmy i poroniłam w 6 tyg.. znów musiałam wracać do pracy..eh musiałam być wtedy bardzo twarda,ale cały czas wierzyłam,że uda się szybko zajść, odczekalismy 3 cykle tak jak kazał gin i za 2 razem się udało :-) ciąża była książkowa a poród w dniu terminu, co prawda poród masakra i z komplikacjami,ale córeczka mi wszystko wynagradza i teraz jestem tak spokojna i wyciszyłam się, nie ma porównania. Życzę Ci tego samego!

Zgłoś nadużycie #1255 26 kwietnia 2016, 17:21

kate85 Supermama
Madzia a Ty już skończyłaś roczny macierzyński i masz już wracać do pracy tak? pewnie każda ma ten sam dylemat, co innego jak kobieta ma super pracę,która jest jej pasją, to wtedy ciężko jej zrezygnować z pracy,ale co innego jak praca jest stresująca, to wiadomo,ze kobieta woli zostać z dzieciaczkiem w domu i też myśleć o 2 ciąży, to też jest dobry czas i mała róznica wieku :-)

Zgłoś nadużycie #1256 26 kwietnia 2016, 17:52

kamila19880 Fajna mama
kobitki co sie kupuje młodej mamie jak sie idzie w odwietki?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1257 26 kwietnia 2016, 18:13

Ja dostalam nosidelko bylsm strasznie zadowolona zakupy czy spacer byly bezproblemowe obie rece wolne i dziecko bliziutko.Dla mnie to byl najpozyteczniejszy prezent i bardzo dlugo kozystalam z niego.

Zgłoś nadużycie #1258 26 kwietnia 2016, 18:14

kamila19880 Fajna mama
tylko kurcze nie wiem moze maja, wiec sie boje takie rzeczy kupowac
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1259 26 kwietnia 2016, 18:26

kamila19880 Fajna mama
jak z nia gadałam przed porodem mówila ze wszystko ma tylko jeszcze sterylizatoor zedzie kupowala

Zgłoś nadużycie #1260 26 kwietnia 2016, 18:37

Ja Ci moge powiedziec ze ja dostalam jeszcze kosmetyki tz sole ,zele,kremy na rozstepy(od takich bliskich kolezanek bo wiedzisly ze stresowalam sie jak bedzie moje cialo wygladsc),pizame do karmienia,ale tak to duzo pod dxiecko przewijak,spiworek.To chyba zalezy jak dobrze sie znscie jak dobrze to moze kosmetyki cialo po ciazy i porodzie wymaga duzej pielegnacji.Jak cos wymysle to jeszcze napisze.

Zgłoś nadużycie #1261 26 kwietnia 2016, 18:38

kamila19880 Fajna mama
ok dzieki pomyśle

Zgłoś nadużycie #1262 26 kwietnia 2016, 18:41

madzia90krk Fajna mama
Kate ja skończyłam roczny macierzyński w marcu.. jak zaszlam w ciążę założyłam działalność gospodarczą bo w obecnym czasie z ajmowalam się opieka nad dziewczynka ( bez umowy) i teraz jestem jeszcze na l4.. myślę że z miesiąc dwa a później albo zamkne albo zawieszenie. Może któraś wie czy można zamieszać jak to wygląda ? A ogólnie to zawsze pracowałam w żłobku klubach malucha jestem pedagogiem
Więc pewnie jak bym szukała pracy to w tym kierunku :)
Co do prezentów to myślę ze tak najbardziej przyrządza się pampersy tego nigdy mało hihi
Bo z wyprakowych rzeczy mamy na ogół mają wszystko :) nic tak nie cieszy w końcu jak zakupy z lokatorem w brzuszku :) ajj rozmarzylam się :)

Zgłoś nadużycie #1263 26 kwietnia 2016, 18:48

madzia90krk Fajna mama
Sa takie fajne torty z pampersow. Mi dziewczyny wlozyly tam jeszcze kosmetyki tolpy dla mamy misia dla młodej jakiś bodziak smoczek :) fajne to było i wszystko wykorzystalam

Zgłoś nadużycie #1264 26 kwietnia 2016, 20:03

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
ja tez jak szłam w odwiedzinki to najczesciej wlasnie takie torty z pampersow i roznych pierdołek dla dziecka..kolezanka moja robi takie cuda :) ostatanio nawet dla dziewczynki zrobila taki mały wózeczek rozowy..pampersy itp tam były..a chłopakowi motor, ma talent dziewczyna :) i nie jest to duzy koszt a naprawde fajnie wyglada i mozesz tam dać co tylko chcesz..body..grzechotki..skarpetki..smoczek..jakies kremy do malucha..i przedewszystkim pampersy :) wszystko zalezy za jaka cene :)

Zgłoś nadużycie #1265 26 kwietnia 2016, 20:41

A ja myslę że może coś bardziej dla mamy a nie wszystko pod dziecko.
Wiadomo dla dziecka też jakieś ubranko,drobiazg,ale koleżance też by było miło jakby coś dla siebie dostała.
Kamila to zależy jak blisko jesteście ja dostałam jeszcze szminkę i tusz do rzęś :) .Koleżanki po to mi kupiły abym pamiętała że jestem kobietą i odrobinę luksusu też się nalezy :) .
Znasz ją najlepiej to zapewne coś wymyślisz.Tylko się pochwal coś tam nakupiła :)

Zgłoś nadużycie #1266 26 kwietnia 2016, 21:06

madzia90krk Fajna mama
Pewnie zawsze to miło jak mama też coś dostanie :) :) właśnie jakiś kosmetyk jest ok :)
Melusia śpi .. Maz też chrapie.. jak zwykle ale nie narzekam biedny jest dorwal druga pracę i wstaje o 3 i pracuje do 17 nie raz dłużej a wracając z pierwszej dorywcEj pracy i 6 na kawę między drugą praca zawsze kupuję świeże bułeczki kochany, więc niech odsypia :) nie dam mu spać między 17 a 23 Maja hahahaha
Ja jakaś książka i też spać.. :) a dziś agent jak nie lubię tych wszystkich programów to ten wpadł mi oko i oglądam :)
Dobranoc Dziewuszki:*:*

Zgłoś nadużycie #1267 26 kwietnia 2016, 22:08

kamila19880 Fajna mama
tylko ona własnie nie maluje sie nawet przed ciazą :) a kosmetyki na rozstepy maa jakies specjalnie z apteki, poszukam tutaj tych z pampersów wózków ale nie wiem czy znajde cos pokombinuje

Zgłoś nadużycie #1268 27 kwietnia 2016, 7:49

kamila19880 Fajna mama
Witam staraczki ;) wkoncu odnotowałem owulacje dzis mam pierwszy dzien podnoszenia trampki ;) 27 dc masakra jakaś mam nadzieje ze wiecej okresu noe dostanę bo to niemożliwe żeby moj cykl trwał 41-45 dni ;( porażka jakaś tyle ze wczoraj noc nie było niedziela i pon, a wczoraj maz sie presja niestety zestresował i nie wyszło ale dzis rano było na szybkiego przed praca ;) bo czytałam ze jak tempka podrośnie pierwszego dnia to znaczy ze juz kom została uwolniona bo progesteron podnosi i Se tam czeka na zapłodnienie mam nadzieje ze to noe późno było ;) ale wg dziewczyn ze staraczkek 2016 najlepsze dwa sposoby wykorzystane na szybkiego i kupic bilet na samolot(za miesiac mam wesele w pl i lecę bilety juz sa) wiec na 2 te sposoby załapałam sie i powinny być bliźniaki albo trojaczki hahaha

Zgłoś nadużycie #1269 27 kwietnia 2016, 8:30

madzia90krk Fajna mama
Kamila to super że umiesz sobie określić owu i ze udało wam się seruszkowac w tym czasie. Teraz nic tylko czekać na dwie kreski :) Ale faktycznie baardzo długie masz cykle ja nad moimi 33 dniowymi ubolewam a tu 40 ..eh nie przeskoczy się natury :) najważniejsze że moment zalapalas :) kciuczki zaciskam :)
Ja dziś zostawiam dziecko z siostrą męża.. młodsza pogoda do bani.. będzie jej płakać bo to cycek a ja muszę do lekarza po l4 :( aż mnie brzuch z nerwów boli

Zgłoś nadużycie #1270 27 kwietnia 2016, 8:49

No to dzislaliscie intendywnie,a co do sposobow no to o wykorzystaniu na szybkiego to nie slyszalam ,o drugim to rzeczywiscie podobno wyjazdy daja efekty w postaci fasolki.Oj jak ten cykl bedzie nieudany to bede musiala meza szybko wykorzystsc,a najlepiej z rana to bedzie zaskoczony :)
A co myslicie o tym ze juz po przez co najmniej 10 min. lezec a najlepiej z tylkiem w gorze ;) ?