Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1231 26 kwietnia 2016, 9:31

mala_ala Gotowa na wszystko
dzień dobry dziewczyny :)

dane do tabelki :) Imię Alicja. wiek 25 lat, data@ 7.05.2016. przypuszczalna data 16.01.2017, województwo podkarpackie, cykli 4, choroby endometrioza małopłytkowość.

taszka powodzenia z M. u urologa :) czekamy na informacje jak po wizycie :)

u nas też słoneczko dziś świeci wiec czas na zaległe pranie :)

Zgłoś nadużycie #1232 26 kwietnia 2016, 9:35

mala_ala Gotowa na wszystko
mam nadzieje, ze miesiączka nie przyjdzie, moja pierwsza córka według terminu miała się urodzić 17 stycznia a teraz jak by się udało to termin był by na ok 16 stycznia :)

Zgłoś nadużycie #1233 26 kwietnia 2016, 9:48

werkaa Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

werkaa i staraczka imie i choroby :)

Weronika :)
Choroby brak :)

Zgłoś nadużycie #1234 26 kwietnia 2016, 9:49

werkaa Fajna mama

mala_ala napisał(a)

dzień dobry dziewczyny :)

dane do tabelki :) Imię Alicja. wiek 25 lat, data@ 7.05.2016. przypuszczalna data 16.01.2017, województwo podkarpackie, cykli 4, choroby endometrioza małopłytkowość.

taszka powodzenia z M. u urologa :) czekamy na informacje jak po wizycie :)

u nas też słoneczko dziś świeci wiec czas na zaległe pranie :)

O widzę że w końcu ktoś z moich stron :)

Zgłoś nadużycie #1235 26 kwietnia 2016, 11:31

MamiMami Zaprawiona w bojach
Dzień dobry. Czytam was regularnie ale nie mam czasu aby coś napisać. Wróciłam do pracy i teraz zupełny brak czasu.
Taszka powodzenia na wizycie trzymam kciuki konieczne daj znać po.
Ja po wizycie u giną i niestety do owulacji daleko😩 Wszystko przez mojego małego cycoholika, na razie nie udalo mi się odstawić go od nocnego karmienia
Trzymam kciuki za wszystkie testujące.
Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #1236 26 kwietnia 2016, 11:47

dana32 Zaprawiona w bojach
Hej ja po okropnej nocy w pracy ,jestem rozdrazniona strasznie.Pracuje tam ponad 7lat i nie myslslam o zmianie pracy a to kilka dni wystarczyla z nowym menadzerem.Moze uda mi sie szybko zajsc w ciaze a jak nie i nic sie w pracy nie zmieni to od lipca szukam innej.
Tabela super moje dane:imie danka,lat 32, cykle staran-jestem w trakcie pierwszego,@ spodziewana 07.05,woj.malopolska,choroby brak.
Milego dnia,zapowiada sie piekny dzien :)

Zgłoś nadużycie #1237 26 kwietnia 2016, 12:05

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
dana czasem tak jest ze praca denerwuje bardziej niz problemy w domu..u mnie w bylej pracy tez było ciezko bo kierowniczka miala problemy o wszystko, dostalam propozycje pojechania do niemiec na prace sezonowa do wujka i skorzystałam z okazji,mialam nadzieje ze przyjade i znajde prace ale do tej pory ciezko i jezdze do niemiec 2 razy w roku na 2-3 miesiece i ciagle szukam pracy w pl. czasem warto zmienic prace i wierze w Ciebie :) dasz rade :)
ja dzis w jakims dołku.. nie wiem co jest..płakać mi sie chce od rana, ehh musze sie czyms zająć zeby tyle nie myslec.

Zgłoś nadużycie #1238 26 kwietnia 2016, 12:11

kamila19880 Fajna mama
no no powoli tabelka sie zapełnia :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1239 26 kwietnia 2016, 12:25

Dzieki wiem ze jakos to bedzie,musi. Tylko w takim stresie nie da sie pracowac,a ja o dziecku mysle tu mam umowe na stale wiec fajnie ale stres to mi w nic nie pomoze.Zobaczymy,no troszke pokomplikowala mi sie wszystko bo tyle stresu i problemow w zyciu codxiennym a tu jeszcze dodatkowe w pracy .Prace mialam zawsze spokojna nie raz tak odpoczelam psichicznie a tu masz teraz wkolo stres goni stres.
Ja tez mam takie dnie nie raz ze wszystko mnie przytlacza i beczec sie chce.Takie my kobiery jestesmy skompliwowane pelne emocji.To juz nasz urok taki. ;)

Zgłoś nadużycie #1240 26 kwietnia 2016, 13:21

madzia90krk Fajna mama
Mamimami a mam pytanko jeśli oczywiście mogę bo ja też karmię jeszcze córkę w nocy dość często.. brak owulacji masz przy miesiaczkach czyli cykle bezoeulacyjne czy nie miesiaczkujesz? Tak pytam bo mi na gdy też nie widział na dwa dni przed owu nic a jednak test wyszedł później pozytywnie i ciekawe jestem czy karmiac i miesiaxzkujac mam zawsze jest owulacja?

Zgłoś nadużycie #1241 26 kwietnia 2016, 14:19

Taszka Gotowa na wszystko
My już po wizycie. Wydaje mi się, że tym razem trafiliśmy na konkretnego lekarza. Stwierdził, że wyniki nie są aż takie złe i zaproponował kolejne badanie nasienia. Powiedziałam, że mąż bierze witaminy i chcielibyśmy je powtórzyć dopiero za 2 miesiące. Stwierdził, że witaminy nie zaszkodza, ale żeby nie spodziewać się po nich jakiś ogromnych zmian. Jego zdaniem główna przyczyną jest stres.
Opowiedzialam mu co zaproponował nam poprzedni urolog (masaże). Jak on to ujął, że masaze w niczym nie pomogą. Pacjent zadowolony, bo coś się robi (coś czyli masaże), a lekarz jeszcze bardziej, bo 200€ zarobi. Czyli tak jak od początku przypuszczałamazon ten poprzedni urolog chciał z nas tylko kasę wyciągnąć.

Zgłoś nadużycie #1242 26 kwietnia 2016, 14:21

kamila19880 Fajna mama
o taszka i super ze trafiliście na takiego lekarza :) zaproponował coś?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1243 26 kwietnia 2016, 14:36

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
super taszka !! to teraz nic tylko serduszkowac i nie stresowac sie :P powiedział cos jeszcze oprócz potorzenia badnian? dal jakies tabletki lub cos?
ciekawe na jakiego my trafimy ;/ ah co lekarz to inny..az szkoda słow czasami. moj tez dostanie witaminki jak wyjade i w wakacje powtorzymy badnia..oby cos sie polepszyło.
dana masz racje my babki to juz tak mamy..czasem to bym chciała chodz na chwile byc facetem i nie myslec tyle o wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #1244 26 kwietnia 2016, 14:41

madzia90krk napisał(a)

Mamimami a mam pytanko jeśli oczywiście mogę bo ja też karmię jeszcze córkę w nocy dość często.. brak owulacji masz przy miesiaczkach czyli cykle bezoeulacyjne czy nie miesiaczkujesz? Tak pytam bo mi na gdy też nie widział na dwa dni przed owu nic a jednak test wyszedł później pozytywnie i ciekawe jestem czy karmiac i miesiaxzkujac mam zawsze jest owulacja?

Ja na razie nie miesiączkuję. Są noce gdy karmię tylko raz. Z tego co gin mi powiedział to miesiaczka powinna byc max 4tygodnie po zakończeniu karmienia,a pierwsze cykle mogą być bezowulacyjne. Cieszyłabym sie jak bylo tak jak pisalas ze gin nic nie widział a jednak owu była, ale ja nawet nie mam co robic testów bo i tak wiem ze będą negatywne.

Zgłoś nadużycie #1245 26 kwietnia 2016, 14:42

Przepraszam za błędy piszę z telefonu

Zgłoś nadużycie #1246 26 kwietnia 2016, 14:46

Taszka to świetnie. To dzis wieczorem romantyczna kolacja na odstresowanie a potem serduszkowanie 😉

Zgłoś nadużycie #1247 26 kwietnia 2016, 14:57

kate85 Supermama
Hejka dziewczyny!

Miałam co nadrabiać,u mnie nic się nie dzieje póki co, więc nie pisałam.

Rusałka gratulacje! :-) to już druga dziewczyna ma na grudzień :-)

Madzia, MamiMami macie tez małe dzieciaczki, ja też na kp i jeszcze nie miałam miesiączki, ciekawa jestem kiedy się pojawi.

Dana32 współczuję stresu w pracy,ale na pocieszenie napiszę,że 4 lata pracowałam w mega stresującej pracy.. też miałam na stałe umowę a chodziłam z płaczem do pracy..myśleliśmy o dziecku, więc już nie chciałam zmieniać,ale bardzo się męczyłam psychicznie, spać po nocach aż nie mogłam..

Zgłoś nadużycie #1248 26 kwietnia 2016, 15:14

Taszka fajnie ze cos ruszylo a co najwazniejsze konkretniejsze ,dobre wieci.Zawsze to nowa nadzieja a pozywywne wiesci uskrzydlaja i daja mocnego kopa do dzialania.
Pelna.nadziei to prawda ze znalesc lekarza ktory rzeczywiscie zna sie na rzeczy jest trudne.Bo jeszcze czasem tak z pacjentem rozmawia ze ma sie wrazenie ze zna sie na sprawie.Sa jakies strony gdzie ocenia sie lekarzy czasem warto tam zagladnac.Ja tak znalazlam ginekologa- endokrynologa.Uratwal mozna tak powiedziec mi glowe bo po urodzeniu corki mialam takie migremy ze lezalam i wymiotowalam kikla dni z rzedu.

Zgłoś nadużycie #1249 26 kwietnia 2016, 15:14

madzia90krk Fajna mama
Mami nami dziękuję za odpowiedź ja właśnie już mam miesiączki dostałam rowno miesiąc po tym jak zaczęłam córkę karmić tylko w nocy , Ty karmisz raz mój cycus je tzn je jak je potrzebuje się utulic do cyca w nocy nie raz co godzinę jak zabkuje. Pierwsza miesiaczka na rowno przed przyjściem dwa tygodnie wiedziałam że będzie czyli była owu bo bolało mnie tak właśnie specyficznie. Może musi to zatrybiv i nie każdy cykl jest z owulacja.
Taszka to dobrze że w końcu urolog który patrzy na dobro pacjenta a nie tylko na objętość portfela. Niestety ale takie czasy nastały ze lekarz lekarzowi nie równy jeden będzie leczył z sercem a drugi powymysla co by kasy naciągnąć a nie zaszkodzić. zaszkodzić .
Dana współczuję również stresu w pracy wiem jak ciężko się pracuje jak atmosfera kiepska. Mnie jeśli nie uda się z drugim bobo do wakacji czeka poszukiwanie pracy .. na sama myśl aż dostaje gęstej skóry . I to mi kwestia lenistwa tylko właśnie boję się jak to będzie..
Ja też przepraszam za błędy również pisze z telefonu a on nie raz chcąc poprawić błąd przeinaczy całe słowo :)
My cały czas byłyśmy na dworze plac zabaw zaliczony dziecko dotlenione śpi.. oby pospala dłużej niż standardowo 40 min bo obiad sam się nie zrobi :)

Zgłoś nadużycie #1250 26 kwietnia 2016, 15:20

kate85 napisał(a)

Hejka dziewczyny!

Miałam co nadrabiać,u mnie nic się nie dzieje póki co, więc nie pisałam.

Rusałka gratulacje! :-) to już druga dziewczyna ma na grudzień :-)

Madzia, MamiMami macie tez małe dzieciaczki, ja też na kp i jeszcze nie miałam miesiączki, ciekawa jestem kiedy się pojawi.

Dana32 współczuję stresu w pracy,ale na pocieszenie napiszę,że 4 lata pracowałam w mega stresującej pracy.. też miałam na stałe umowę a chodziłam z płaczem do pracy..myśleliśmy o dziecku, więc już nie chciałam zmieniać,ale bardzo się męczyłam psychicznie, spać po nocach aż nie mogłam..

No wlasnie chodzi o ten stres tak fajnie bylo bardzo a tu taki jeden osobnik potrafi tak wszystko zepsuc.Zobacze co bedzie moze sie uspokoi ,az sie ciesze jak sobie pomysle ze przyniose mu zaswiadczenie o ciazy i popsuje mu te jego plany.Oby jak najszybciej.