Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #12311 29 września 2016, 21:42

Katrina13 Gotowa na wszystko
Nyna ja bym się chciał w końcu pochwalić kogo noszę pod serduszkiem :D chciałabym coś kupić maleństwu ale nawet nie wiem w jakim kolorze ;p

Zgłoś nadużycie #12312 29 września 2016, 21:46

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Katrina super ze polowa juz ciazy!ja jakos sie dowiedzialam ok.20tc wlasnie kolo nosze pod sercem w pierwszej ciazy
Stresuje sie ta sytuacja w pracy
Mam nadzieję ze jednak jutro mi gin potwierdzi ta moja ciaze bo inaczej zwariuje!
Nawet moj M nie wie o tej wizycie jutrzejszej bo by stwierdzil ze walnieta jedtem haha

Zgłoś nadużycie #12313 29 września 2016, 21:46

duszka Fajna mama
Staraczka objawów nie mam i myślę ze to zasluga diety .

Dobranoc

Zgłoś nadużycie #12314 29 września 2016, 21:48

Katrina13 Gotowa na wszystko
Aniu nie stresuj się tak, gin. potwierdzi ciążę na pewno:* W ciąży z córcią też już wiedziałam o jej płci, a ten dzidziuś się nie ułożył ;p śpioszek.

Zgłoś nadużycie #12315 29 września 2016, 22:07

nyna Gotowa na wszystko
Katrina napewno sie dowiesz o ile pamietam masz jakoś na dniach wizyte : :) Ja z Wiktorem też sie puzno dowiedziałam moj M trzy dni był w szoku bo przez pół roku mówił do brzucha córcia :D

Zgłoś nadużycie #12316 29 września 2016, 22:09

Sekundka Zaprawiona w bojach
Duszka gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #12317 29 września 2016, 22:21

tandem Supermama
sarita dziękuję. To domek letniskowy, niedaleko morza, wokół las. Też chętnie zamieszkałabym w nim na stałe :)
Fajnie,że możesz oddawać krew, ja bardzo chciałam, ale niestety źle reaguję. Gratuluję nowej pracy męża! To czekają Was wielkie zmiany :)
mój też ma nową, ale na szczęscie bliżej niż wcześniej i tylko te delegacje tak daleko miał. W jakiej dzielnicy będziecie szukać mieszkania?

aaniaa dziękuję, to moje marzenie, by narty w tym roku miały taki powód do odpoczynku ;) domek pokażę chętnie jeszcze z zewnątrz, ale muszę fotki wygrzebać :)
on już jest ocieplony, na górze i od dachu, a cały jest z bali, ale takich drobniejszych :) Szkoda, że tak ją przyzwyczaili do jedzenia z tv, ale dasz radę jeszcze to zmienić, trzymam kciuki!
Super, że z autem się udało :)

staraczka i bardzo dobrze, że Ci się podoba, w wakacje to już w ogóle będzie pięknie. Odnawiam stary kredens, który stanie tam w kuchni :)
będzie tak baaardzo przytulnie i sielankowo :)

vam taki normalny domek też mi się marzy, ale nie możemy znaleźć sensownej działki...

mamanatana przykro mi, czekamy na wyniki! ja raz mialam 50dc, bez żadnego znanego powodu (!); czas starań to czas pomieszanych cykli :/

nyna super, że wyniki lepsze :) jak spacer?

fiore to w sumie fajnie,że udało się sn w takim razie i córeczka zdrowa :) tamta działka jest w takiej okolicy, że nikt się tam obok nie wybuduje, więc jest super,
zachody słońca piękne, a jak jest noc to jest po prostu ciemno - świetnie się śpi :)

megan super, że poczytałaś, co ciekawego?

Mika wspaniale, gratuluję ktośka z serduszkiem :) i co za wieści o duszce, niesamowite! :)

Paola dziękuję - zdecydowanie, zapachy natury to jest to :)

duszka gratulacje! czekamy na kolejne wieści!

Katrina to może idź jeszcze do jakiegoś innego gina i może uda się poznać płeć?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #12318 29 września 2016, 23:15

Taszka Gotowa na wszystko
Duszka bardzo sie ciesze, ze Ci sie udalo. Wlasnie takie pozytywne emocje daja mi sile do dalszych starań. Ale ten wrzesień owocny 😊

Mam ostatnie dni urlopu, a pozniej do was wracam 😉

Zgłoś nadużycie #12319 30 września 2016, 7:15

niebieska88 Fajna mama
Dziś wstaje z leniem, niech ktoś mnie kopnie na popęd

Zgłoś nadużycie #12320 30 września 2016, 7:34

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Niiebieska kop w tylek! Hehe 😌
Ja zaraz wstaje i bede sie szykowac na wizyte u gin...mamnadzieje ze M mi auta nie wzial do pracy...

Zgłoś nadużycie #12321 30 września 2016, 7:36

Mika29 Fajna mama
Niebieska też daje kopa.
Ja też mam dziś od rana lenia :-)

Zgłoś nadużycie #12322 30 września 2016, 7:48

nyna Gotowa na wszystko
Hihi chyba taki dzien dzisiaj M pojechal zawiesc chłopakow do przedszkola a ja wskoczylam spowrotem do łuzka :)
Ania trzymam kciuki za wizyte
Miłego dnia dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #12323 30 września 2016, 7:52

mala_ala Gotowa na wszystko
U mnie to samo wstaje zmęczona z bólem głowy któryś dzień z kolei. Wrrr...

Milego pozytywnego dnia kobitki kochab :-) ja zabieram sie za prace z M. :-)

Zgłoś nadużycie #12324 30 września 2016, 8:31

tandem Supermama
co to za dzień :)
ja za późno wyszłam z domu i musiałam mocno pedałować, aby zdążyć :)

ale mąż wczoraj wychodząc do pracy powiedział mi: chciałbym, żebyś mogła już zostawać i połozyć się jeszcze spać, jak wychodzę (czyli jak Ty nyna ;) )

wczoraj biegaliśmy razem po pracy :) ja ponad 4km Chcieliśmy kupić karnety na najbliższy basen ale niestety już nie ma, a jednorazowo wejść nie można :/

dobrego dnia (za kilka godzin weekend!)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #12325 30 września 2016, 8:35

Vam Fajna mama
Duszka! Brawo gratuluje to niesamowite! Zdrowia zycze spokoju i daj znac koniecznie jak beta :-) na ktorego czerwca masz termin?

Tandem ja to nawet o takim letniskowym domku z dzialka marze. W tym roku sie rozgladalismy ale w koncu wstrzymalismy sie do przyszlego roku. Trzeba bedzie szybko znalezc hehe bo chcialabym tam sie relaksowac z dzieciakami :-)

Syn dzis sie budzil 4x to pic to przykryc a ja w sumie 6x na siku. Spalam dobrze ale te przerwy i teraz jestem jakas padnieta.

Zgłoś nadużycie #12326 30 września 2016, 8:45

niebieska88 Fajna mama
Mika oddaje kopa, niech i Ciebie pobudzi

nyna zazdroszczę, ja co ranek wstaję najpóźniej 7, i co rano prowadzę małą do przedszkola, albo przed 8 jak mam sama na 8 do pracy, albo zaraz po 8 już jest w przedszkolu jeśli mam na 10

mala_ala powodzenia z M

tandem fajnie, że razem biegacie

Vam znam to, Hania też tak czasem ma, chociaż teraz już rzadko, jak się przyzwyczajała do spania sama w swoim pokoju to częściej wołała przykryj, nawet kilka razy w nocy, teraz raz, a zazwyczaj wcale

Zgłoś nadużycie #12327 30 września 2016, 10:32

sarita Zaprawiona w bojach
Witam!
Duszka - my się jeszcze nie znamy, ale taż składam gratulacje :)
Dziękuję wam dziewczyny za miłe słowa :*
Ania - super że udało się autko kupić. My też mamy kombiaka i nie zamieniłabym już na mniejsze ;)
Tandem , ja już nie mogę oddawać krwi ze względu na te podwyższone płytki... a szkoda...
Sama po porodzie córki (sn) potrzebowałam transfuzji 2 jednostek krwi.
U mnie póki co M zawozi młodego do przedszkola jak jedzie do pracy. Ja go odbieram, albo teściowa jak ja jestem w pracy.
Wczoraj kupiłam Miovarian - odpowiednik Inofolicu. I polocard zakupiłam profilaktycznie ;) zobaczymy czy pomogą ;)

Zgłoś nadużycie #12328 30 września 2016, 10:38

fiore25 Fajna mama
Duszka gratuluję z całego serducha :) ))))) doskonale wiem, co przeszłaś, bo tyle samo staraliśmy się o Weronikę.

Zgłoś nadużycie #12329 30 września 2016, 10:43

megan33 Zaprawiona w bojach
duszka gratulacje :) super że się udało :)

tandem czytam mastertona " białe kości"

ania daj znać po wizycie :)

ja dziś młodszą zostawiłam w domu bo trochę kaszle, mam nadzieje że się nie rozkręci

zaraz idę zaprowadzić starszą do szkoły -upiekłam jej babeczki dyniowe dla klasy (na Dzień Chłopaka) :)

my też mamy duże auto mazde mpv- wiec się pomieścimy , a mąż ma dodatkowo roboczego nissana

Zgłoś nadużycie #12330 30 września 2016, 10:50

Paola_33 Supermama
Aniu nie stresuj się tak, gin. potwierdzi ciążę na pewno :-*

Duszka i u Ciebie też !!
Trzymam za Was obie kciuki !!!!!!!!

Niebieska, obudziłas się ?? :-D

Vam, to zdrzemnij się chwilkę, jeśli mozesz (?). W Twoim stanie jak najbardziej sie przyda taka regeneracja ! A poza niewyspaniem jak się czujesz ?
Melissa    
Idalia