Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #12171 28 września 2016, 14:40

Sofi Fajna mama
skoro wczoraj miałam owu (17 dc) to @ powinna przyjść w 31dc czyli 11.10, nie pamietam jak mam w tabelce wpisane, no chyba że nie przyjdzie ;) dziś robiłam tez badanie hormonów tarczycy, wyniki poznam dopiero 12.10
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #12172 28 września 2016, 14:57

kamila19880 Fajna mama
Dziewczyny jest fantastycznie ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #12173 28 września 2016, 15:01

Sofi Fajna mama
Kamila Superowo! :D fajna czysta woda :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #12174 28 września 2016, 15:03

zagubiona Gotowa na wszystko
Kamila jej jak pieknie :) .Odpoczywaj i ciesz sie taka pogoda :)
Sofi dlugo musisz czekac na wyniki.Zycze aby @ nie przyszla ,tez tak bym policzyla ze 31dc testujesz :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #12175 28 września 2016, 15:08

Sofi Fajna mama
od razu mam w głowie tą piosenkę :)
https://www.youtube.com/watch?v=V-VYrbuTmEE

Zgłoś nadużycie #12176 28 września 2016, 15:09

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Kamila super zdjęcia
Zagubiona ja przekłułam Niki uszy jak miała 7 miesięcy :D i do tej pory też tego nie żałuję

Zgłoś nadużycie #12177 28 września 2016, 15:24

Vam Fajna mama
Kamila cuuudne widoki :-) relaksuj sie!

Sofi kciuki trzymam :-)

Zgłoś nadużycie #12178 28 września 2016, 16:18

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Sarita zdrówka dla synka

Ania trzymam kciuki za nowego gina. Ja też zmieniłam bo ten mi się wydaje bardziej doświadczony, przykro mi z powodu córki, bidulka. A tą babę to bym chyba potrzęsła. Powiem ci, że wiele razy się z takim chamstwem spotkałam jak z synem po lekarzach chodziłam.

starającasie ja nie miałam plamienia, trzymam kciuki za II

vam fajna historia, ale mnie to zawsze dziwi jak można ruchów nie czuć, kopnięć itd przecież to nie to samo co ruchy jelit ;-) mój syn tak mi kopniaki sadził koło 30 tc że myślałam, że dziurę zrobi i stopę zobaczymy albo w żebra aż się z bólu zwijałam, dziwne ;-)

Mała-ala przykro mi, że lekarz bardziej nie pomógł :-( byłaś na zakupach ?? ?

sekundka witaj ;-)

niebieska nie możesz tak źle myśleć, że będą zrosty i inne powikłania. Po sn też mogą być i bardzo często są tragiczniejsze, sama wiesz jakie. Musiałaś mieć to trudno, ważne że córcia zdrowa, a to chyba najważniejsze. Ja mam zostawione nici, bo położna idiotka zamiast wyciągnąć stwierdziła, że to są rozpuszczalne i mi obcieła, ehh no i najprawdopodobniej czeka mnie kolejne cc bo trzeba te szwy wyciągnąć bo mnie kłują. Co do synka mojego to wiadomo, że lepiej szczupły. Mi chodziło o to, że on bardzo dużo zawsze ważył jak na swój wiek a nic nie było po nim widać i w sumie do tej pory nie widać.

Zagubiona rozmawiałam, mówi że chce, no to chyba wie co mówi. Ja tam się kłócić nie będę, bo wiem że jakbym nie miała drugiego dziecka to bym odczuwała pustkę.

Sofi trzymam bardzo mocno kciuki za II

kamila widoki piękne, wypoczywaj

Zgłoś nadużycie #12179 28 września 2016, 16:23

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Ja dalej czekam na @ i nerwy mam, mdłości mniejsze a brzuch bardziej boli, może się zbliża ?? ?? Od rana na nogach i już padam a do tego te zakwasy haha. Upiekłam szarlotkę i czekam na rodziców bo mają wpaść na kawkę. A już bym spać poszła.

Zgłoś nadużycie #12180 28 września 2016, 16:31

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, nie pisałam nic wczoraj, zaczęło dopadać mnie przeziębienie, ale jakoś sobie z tym poradziłam, nie nadrobię wszystkiego. Moja córcia miała wczoraj urodzinki, a mąż ma dzisiaj :)
Aniu przykro mi, że aż musiałaś dzwonić po koleżankę, żeby weszła z Twoją córcią na badanie :( jak mała się czuje?
Mika jak samopoczucie w ciąży?
Vam jak się czujesz?
Mała ala 3mam kciuki by infolic Ci pomógł:* moja gin poleca inofem. Napisz później jak zakupy się udały:*
Sofi super, że trafiłaś na tak fajną gin:*
Kamila jakie boskie fotki:*
My przebiliśmy córce uszka u kosmetyczki jak miała prawie roczek, zapłakała dosłownie na chwilkę. Bardzo się cieszy, że ma kolczyki ( a wiadomo bólu z tym wiązanego taki bobasek nie pamięta), pokazuje wszystkim zawsze. Na początku miała te lecznicze kolczyki wkrętki, a po 2 mies. złote jej założyliśmy :)

Zgłoś nadużycie #12181 28 września 2016, 16:34

niebieska88 Fajna mama
kamila piękne widoki, odpoczywaj, forum nadrobisz po powrocie, wprowadzimy Cie w skrócie co i jak

mamaNatana tak specjalnie to się jeszcze tym nie martwię, ale jak mi opowiadała to się przestraszyłam, moja blizna na wierzchu jest ładna, ale jak dotykam to czuć taki wielki zrost w tym miejscu i takie wybrzuszenie

a mnie piersi swędzą, może to dobry znak....

od 1 października będę dodatkowa ubezpieczona, także sama nie wiem co bym chciała

Zgłoś nadużycie #12182 28 września 2016, 17:00

niebieska dobrze, że teraz się za to wzięłaś, bo u mnie to już po ptokach ... tzn. będąc w ciąży nie dostanę nic od ubezp, za urodzenie dziecka, ale sama nie wiem czy i tak się nie ubezpieczyć...zobaczymy ;)
Katrina wczoraj z Niki było już na wieczór w porządku, dziś podobno też... drażni mnie jednak co innego - nie chce jeść obiadu bez bajek cwaniara jedna...jak pójdę na L4 muszę się za Nią wziąć...wcześniej mieliśmy taki problem z kaszka na noc i było tak, że kilka nocy szła spać głodna, aż zobaczyła, że nie włączymy bajki, teraz trzeba będzie też tak zrobić
w ogóle zrobiła się wybredna - kiedyś kanapki wcinała, a teraz nie - wszystko nie - nawet kanapka z dżemem truskawkowym (Łowicz 100%) też jest na nie !
oj muszę się za smarkulę wziąć :P (ta smarkula to w żartach,aby nie było :D )

Zgłoś nadużycie #12183 28 września 2016, 17:07

sarita Zaprawiona w bojach
Katrinka - mój mąż też ma dzisiaj urodziny :) a synek miał 6 dni temu ;)
Szczerze to ja też sobie nie wyobrażam nie wiedzieć o ciąży :o

Zgłoś nadużycie #12184 28 września 2016, 17:07

niebieska88 Fajna mama
aaniaa ale jak już jestem w ciąży, na co mam cichą nadzieję to też będzie po ptokach, kto wie, ale znając moje szczęście, to za dużo chorowałam i @ jeszcze pewnie wcześniej przyjdzie, ale jak coś teraz nie będzie ok z cyklem to lecę od razu do gina
z jedzeniem to u nas czasem jest podobnie, ale to dziadek ją nauczył na te bajki, ja jej je wyłączam, a potem od razu czymś zajmę to jest ok, a inaczej krzyk w niebo głosy, tak to jest mama pracująca, ale dobrze, ze jest komu zając się dzieckiem jak nas nie ma

poza tym muszę sie pochwalić, że Hanię panie w p-kolu wychwalają, że taka mądra, rezolutna i samodzielna, wiecie jaka jestem ogromnie dumna, jak ktoś z doświadczeniem mi mówi, że dobrze wychowuję córkę

Zgłoś nadużycie #12185 28 września 2016, 17:09

Aniu może Twoja córcia ma taki etap, że nie chce jeść. Może zrób jej kanapki a na nich np. ser , szyneczkę w kształcie oczu, uśmiechu itp. aby wyglądały bardzo apetycznie i zabawnie.
Niebieska wiadomo dodatkowe pieniążki z ubezpieczenia po ur. dziecka zawsze się przydadzą, choćby żeby odprawić chrzciny itp.

Zgłoś nadużycie #12186 28 września 2016, 17:12

Sarita to wszystkiego naj dla męża! Córcia była prezentem dla męża na urodziny, a ten dzidziuś będzie prezentem dla mnie, bo mam ur. w lutym :)

Zgłoś nadużycie #12187 28 września 2016, 17:22

zagubiona Gotowa na wszystko
Mamanatanka jak tak mowi to pewnie tak jest.
Ja sie ubezpieczam dodatkowo bo dla wydaje mi sie ze wiecej strace niz zyskam.U nas jest tak ze ja nas utrzymuje a pieniadze m z wyplaty sa nieruszane od kilku lat. (oczywiscie konta oba konta sa wspolne)
Niebieska zazdroszcze ze chwala Ci dziecko u mnie niestety skargi od pan i jedna mama kilka dni temu mi mowila ze moja jej corce dokucza a jak ja zapytala czemu tak ja traktuje to mi tak powiedziala ze jest glupia i ma brzydki ubrania.Wiem ze to moj wina bo za duzo jej pozwalam i prawie wszystko ma co chce.Moj m jeszcze nie wie bo on zly na mnie zawsze byl za takie wychowanie i jej i nie bardzo mam ochote powiedziec o tym..
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #12188 28 września 2016, 17:23

No zrobię z Nią porządek jak pójdę na L4, mam nadzieję, że to już będzie za 3 tygodnie ... z szefa no cóż, będę musiała zostawić z tą myślą, chyba, że ten gin z piątku mi wypisze zaświadczenie o ciąży ...
z resztą zastanawiam się jak to rozegrać? powiem, że spóźnia mi się okres i chyba nie przyznam się, że już byłam u jednej pani dr....

Zgłoś nadużycie #12189 28 września 2016, 17:32

Ania powiedz lekarzowi, że jesteś w ciąży(bo zrobiłaś test i nie masz miesiączki), ale nie mów, że już byłaś u innego lekarza.
Zagubiona dobrze, że masz możliwość oszczędzania wypłat M. A córci musisz wytłumaczyć, że takim zachowaniem robi krzywdę koleżance, bo nie każdy ma pieniądze na takie ładne ubrania jakie ona ma.

Zgłoś nadużycie #12190 28 września 2016, 17:33

niebieska88 Fajna mama
zagubiona ale moja dopiero od miesiaca chodzi do przedszkola