Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #12111 27 września 2016, 20:56

niebieska88 Fajna mama

nyna napisał(a)

To wiki z kuzynką emilka urodziła sie dzień przed nim w 36 tyg waga 2.600 a wiki 3700 38tydz nic dodac :D a teraz ona wazy 26 a on 18 :D

Ile wazy? To ile ona ma lat? 8?

Zgłoś nadużycie #12112 27 września 2016, 21:00

mala_ala Gotowa na wszystko
Niebieska no powiem Ci ze jestem pod wrażeniem wagi Twojej Hani :-) hihi duza strasznie duża :-) moja Nikola urodziła się z waga 3960 :-)

Zagubiona, dziękuję że pytasz remont małymi kroczkami ale coś sie dzieję, trochę przy tym wszystkim się kłocimy z M. ale tylko na chwilę :-) M. dostał urlop czwartek piątek + wolna sobota to coś nadgonimy z pracami. :-) jestem pozytywnie nastawiona :-) chodź czuję po mału że mój kręgosłup zaczyna się odzywać... eh... :-)

Zgłoś nadużycie #12113 27 września 2016, 21:01

nyna Gotowa na wszystko
nie 26 pazdziernika skonczy 6... tak ma znaczna nadwage potrafi zjesc tyle co dorosły facet a nabliśi maja z tego radoche. eh szkoda gadać...

Zgłoś nadużycie #12114 27 września 2016, 21:17

nyna Gotowa na wszystko
to aktualne zdjecia

Zgłoś nadużycie #12115 27 września 2016, 21:25

niebieska88 Fajna mama
Mala_ala tez kiedys myslalaam ze 4 kg to duzo bardzo a potem mi sie trafilo takie duze dziecko, ale obok mnie kobita urodzila tez przez cc chlopaka ktory wazyl 4900

Nyna to ogromna nieodpowiedzialnosc ze strony rodzicow nadwaga juz zostanie na zawsze i tylko sie bedzie poglebiac, wspolczuje dziewczynce bo to sie bedzie za nia ciagnac to jej zniszcza zycie bo to śmieszne, dzieci sa tez wredna i beda sie smiac z niej na pewno

Zgłoś nadużycie #12116 27 września 2016, 21:26

fiore25 Fajna mama
Hej :) mała śpi to spróbuję coś nadrobić :)
Mika będzie dobrze. Ja na pierwszej wizycie w ciąży miałam mięśniaka, a na kolejnej już nie było śladu po nim.

Niebieska to rzeczywiście córa miała imponującą wagę przy porodzie. Moja była kruszynka, 50 cm i 2890 g (37 tc). A teraz wzrost ma w 90 centylu, a wagę w 50.

Jutro mam urlop i idziemy z Weroniką po kolczyki. Minęło już 5 tygodni od przebicia i chcę jej zmienić na takie, co nie wystaje zapięcie. Oby tylko nie miała uczulenia na złoto.

Zgłoś nadużycie #12117 27 września 2016, 21:32

niebieska88 Fajna mama
Ja po cc boje sie zrostow i krwiakoww

Zgłoś nadużycie #12118 27 września 2016, 21:38

zagubiona Gotowa na wszystko
Nyna słodki, a teraz taki duży chłopiec z niego. U dziewczynki widać nadwagę ale myślę ze jak pójdzie do szkoły i zacznie mieć problemy z ćwiczeniami rodzice zmądrzeją.
Mała ala dobrze że m ma wolne to więcej zrobicie, co do kręgosłupa to nie wiem może sobie masaże wieczorem róbcie ;)
Moja Nadia to miała 2900 ale ja miała cc przed terminem.
Niebieska a czemu już miałaś cc i masz zrosty albo jakieś komplikacje po cc?
F
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #12119 27 września 2016, 21:44

Vam Fajna mama
Moj synek w terminie mial 3050g slyszalam ze kazde kolejne dziecko wieksze jest zazwyczaj.

Ja juz w lozku padam i zasypiam. Wszystkim staraczkom i zaciazonym zycze slodkich snow :-*

Zgłoś nadużycie #12120 27 września 2016, 21:47

Fiore córeczka kruszynka. Powodzenia w poszukiwaniu kolczyków.
Vam dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #12121 27 września 2016, 21:49

Zagubiona ja mam wade wrodzona kręgosłupa ujawniona niedawno (przeciazylam poważnie kręgosłup) wiem ze samo minie, poki co będzie ciężko nawet siedzieć nie mówiąc o jeździe autem. Mam zakaz od neurologa prawie na wszystko, ale nic nie poradzę.

Nyna malutka rzeczywiście wygląda dobrze sobie, kiedyś będzie jej ciężko z tym wszystkim, nie rozumiem dlaczego rodzice tak tucza swoje dzieci. Moja prawie 7 latka wazy 22 kg. Synuś śliczny :-)

Fiore, juz minęło 5 tygodni ?? O ile pamiętam robiliśmy w tym samym czasie kolczyki dziewczynkom. To i u nas czas na zmianę :-)

Zgłoś nadużycie #12122 27 września 2016, 21:57

nyna Gotowa na wszystko
Przykre ale mieli zwracana uwage nieraz doslownie od mojej tesciowej żę ja tucza ale to wina jej babci (siostry tesciowej ) emilka chce to je bo co mam jej niedac a zachwile zaczna sie problemy bo dzieci zaczna sie zniej smiać.

Zgłoś nadużycie #12123 27 września 2016, 22:08

fiore25 Fajna mama

mala_ala napisał(a)

Zagubiona ja mam wade wrodzona kręgosłupa ujawniona niedawno (przeciazylam poważnie kręgosłup) wiem ze samo minie, poki co będzie ciężko nawet siedzieć nie mówiąc o jeździe autem. Mam zakaz od neurologa prawie na wszystko, ale nic nie poradzę.

Nyna malutka rzeczywiście wygląda dobrze sobie, kiedyś będzie jej ciężko z tym wszystkim, nie rozumiem dlaczego rodzice tak tucza swoje dzieci. Moja prawie 7 latka wazy 22 kg. Synuś śliczny :-)

Fiore, juz minęło 5 tygodni ?? O ile pamiętam robiliśmy w tym samym czasie kolczyki dziewczynkom. To i u nas czas na zmianę :-)

Ja chyba nie pisałam, że przebiłam uszy. Czyli kilka z nas w tym samym czasie przebijało? Fajnie :) przyznam, że po przebiciu przechodziłam trochę traumę, dlaczego jej przebiłam, jak przecież jest jeszcze taka malutka. Mimo, ze to ona chciała :) ale już mi przeszło.

Zagubiona juz mamy upatrzone, czekałam tylko aż będzie dostawa. I dostałam smsa, że są do odebrania. Takze wiemy dokładnie, jakie będą :)

Dziewczyny, które mają za sobą już zmianę pierwszych kolczyków. Ponoć ciężko ściągnąć te lecznicze, bo mają zatrzask. Prawda?

Tymczasem zmykam spać.

Życzę wszystkim stosunkowo udanej nocy :) :) :) :)

Zgłoś nadużycie #12124 27 września 2016, 22:18

Fiore ja Nadii przebiłam jak miała 3 miesiące. Trzeba wyciągnąć wkrętke nie jest to trudne i obsrewować potem uszka po zmianie kolczyków, ja chyba przemywałam rumiankie ale już nie pamiętam na 100% :(
Mała ale zdrowie ma się jedno :) ale napewno  wiesz o tym , uważaj na siebie i nie przemęczaj się .Masz jakaś rehabilitację albo zalecone ćwiczenia?
Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #12125 27 września 2016, 22:19

tandem Supermama
zagubiona ta sałatka ze szpinakiem to po prostu świeże liście szpinaku + pomidory malinowe + oliwa z oliwek + zioła (czyli w porównaniu z wcześniejszą dietą owocowo-warzywną mamy tu oliwę), wszystkie składniki (poza oliwą) od rodziców z ogrodu. 6-7 nowych pracowników to rzeczywiście sporo, u nas 3 nowych w wakacje zatrudnili i też musiałam szkolić.

niebieska ale fajnie,że masz tyle foteczek brzucha i malutka też wcale nie taka malutka była ;)

nyna rzeczywiście widać różnicę, ciekawe, że teraz wagowo są na odwrót. I fajnie, że mają kuzynostwo w swoim wieku. Ja też miałam sporo w podobnym wieku i bardzo się z tego cieszę. A co do "tuczenia" dzieci niestety też znam takie przypadki, ale nic nie można z tym tak naprawdę zrobić, rodzice wiedzą najlepiej... tylko dzieci żal

mala_ala dłuższy weekend to rzeczywiście szanse na nadgonienie prac. Choć szybko robi się ciemniej... trzymam kciuki i zdawaj relacje z postępów! współczuję problemów z kręgosłupem

fiore to Twoja rzeczywiście maleńka była, a dlaczego 37tc? o zatrzaskach nic nie wiem ;)

dobrej nocy :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #12126 28 września 2016, 9:03

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Witajcie kobietki?
pamiętacie mnie jeszcze? pisałam trochę z Wami, później wciagnęłam sie w pracę, doszły do tego jezszcze problemy z byłym mężem...ale najważniejsze, chciałam się pochwalić, w sobotę 24 września zobaczyłam na teście upragnione dwie kreseczki!! także wg ostatniej miesiączki termin na 2 czerwca.

Zgłoś nadużycie #12127 28 września 2016, 9:07

Dzień dobry :-) co tu taka cisza od rana :-) ja jesrem w drodze do Rzeszowa, pojechałam wcześniej bo pasuje powoli garderobę zaopatrzyć :-)

Zagubiona mialam zlecone ćwiczenia ale nie mialam jak dojeżdżać to po prostu nie poszłam, zabrałam sie za chodakowska chodź tez mi nie wolno, jeździć rowerem tez nie, biegać tez nie, najlepiej to leżeć i pachnieć ale tak się nie da Kiedy w domu coś sie dzieję :-)

Fiore możliwe ze coś pomieszalam :-)

Zgłoś nadużycie #12128 28 września 2016, 9:09

Kasiulek, jasne ze pamiętamy. Moje gratuluję :-) dbaj o siebie i fasolkę :-) współczuję problemow z bylym mężem, mam nadzieję ze wszystko jest juz na dobrej drodze bo stres ci teraz nie potrzebny.

Zgłoś nadużycie #12129 28 września 2016, 9:10

Chyba wszystkie nie mozecie od rana wejść na fm. Ja tez tak mialam. :-)

Zgłoś nadużycie #12130 28 września 2016, 9:18

Mala ale udanych zakupow.A myslalas o senatorium? Moja mama jezdzi ok 1 raz w roku w rozne miejsca chyba naurolog jej jakies papiery wystawia bo ma bolerioze i akurat u niej atakuje uklad nerwowy.Dej znac co kupilas i jak poszlo u lekarza.
Kasiulek gratulacje :)
Tandem chyba skusze sie ns salatke bo ja szpinak lubie choc przyznam ze swiezego nie jadlam nigdy.
Sofi powodzenia u lekarzy
Milego dnia :) .
Mala ala mialam problem strona byla niedostepna na szczescie juz jest :)