Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11951 26 września 2016, 9:11

Sofi Fajna mama
Hej na razie nie mam czasu Was nadrabiać ale żyje i w środę ide do endokrynologa i mam nadzieje że od razu na badanie krwi i że mi da kolejny termin wizyty na za tydzień i ze już wtedy poznam wyniki tsh, a potem ide od razu do gina bo mi coś dziwnie w podbrzuszu, ale muszę sie do tych lekarzy pchać do kolejki bo nie jestem zapisana więc nie wiem czy mnie przyjmą
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #11952 26 września 2016, 9:44

Beata33103 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki. Czy przyjmiecie jeszcze jedną staraczke do swej grupy?
tak was podczytuje..strasznie duzo tego wiec tylko tak pobieżnie. Miłoby bylo was poznać :) założyłam konto na FM pare lat temu przy pierwszym dziecku. mam synka Kacperka, ma 4 latka. i tak myślimy z meżem żeby postarac sie o rodzeństwo dla młodego :)
z jakich okolic jesteście? jest któraś z dolnegośląska? :)
Pozdrawiam i miłego dnia.
Beata.

Zgłoś nadużycie #11953 26 września 2016, 9:56

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Niebieska już sama nic nie wiem.
Sofi trzymam kciuki za wizyty
Beata witam serdecznie, ja ze śląska ale górnego
Aniu dziękuję :-*
Jadę do gina. W ośrodku poszło szybko i po mojej myśli. Zaraz zwymiotuje :-( a jeszcze głowa zaczęła mnie boleć okropnie. Mam nadzieję, że dowiem się czegoś na wizycie. Trzymajcie kciuki bo ja już wymiękam

Zgłoś nadużycie #11954 26 września 2016, 10:05

Vam Fajna mama
MamaNatana trzymam kciuki! Najgorsze to jak nie wiadomo co dolega. Ja dzis tez czuje sie paskudnie znow biegunki od rana i mdlosci a sama z synem jestem.
Sofi powodzenia u endo! Daj znac jak po lekarzu.
Aniaaa powodzenia z corcia :-)
Beata witamy! Dopiero zaczynacie starania? Powodzenia zycze :-) ja niestety zupelnie z innych stron. Nie ma tu zadnej z Mazur hehe

Zgłoś nadużycie #11955 26 września 2016, 10:08

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień.dobry :-)

MamaNatana, daj znać jak po wizycie u lekarza :-)

Beata, witaj w naszym gronie :-)

Kamila, przyjemnej podróży :-)

Sofi, oby udalo Ci sie wepchnąć do tych lekarzy. Trzymam kciuki. :-) ja lekarza mam za dwa dni, jak o nim myślę az mnie skreca w środku z nerwów. Nie byłam wieki.

Zgłoś nadużycie #11956 26 września 2016, 10:12

fiore25 Fajna mama
Hej
Kamila udanego i owocnego wypoczynku :)
Beata witamy.
Ania super krecha :)
Mamanatana współczuję samopoczucia :(

Ja w pracy.
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #11957 26 września 2016, 10:21

Dzięki dziewczyny, zaraz wchodzę. Ale mam stresa :-(

Zgłoś nadużycie #11958 26 września 2016, 10:33

Mika29 Fajna mama
Sofi trzymam kciuki za powodzenie wizyt. Czekamy na wieści.

Witaj Beata. Powodzenia w staraniach.

Fiore miłej pracy.

MamaNatana mam nadzieję, że wizyta wyjdzie pozytywne. Napisz odrazu.

Zgłoś nadużycie #11959 26 września 2016, 10:41

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć :)
Sofi powodzenia u lekarzy!
MamaNatana napisz jak już będziesz po wizycie:*
Kamila udanych wakacji!
Beata witamy :) ja jestem z górnego Śląska. Moja córcia jutro kończy 4 latka :)

Zgłoś nadużycie #11960 26 września 2016, 10:49

tandem Supermama
madzia miło,że się odezwałaś :) powodzenia z łazienką!

kamila pięknego wyjazdu, spokojnie nadrobisz po powrocie ;)

Monia powodzenia w kupowaniu stołu, szkoda, że mały się tak zranił, ale dobrze, że nic poważnego!

aaniaa test piękny :) powodzenia u lekarza z córką i wieczorem u gin. Daj znać!

mamanatana życzę, byś dostała się do gina i czegoś dowiedziała, trzymam kciuki, by to była jednak radosna nowina :)

sofi trzymam kciuki, by z lekarzami i badaniami ułożyło się tak, jak napisałaś. Jak powrót do codzienności?

beata33103 witaj, napisz coś więcej o was, długo się staraliście o synka? trzymam kciuki. w tabelce u kamili i taszki jest napisane, która z którego województwa

vam lżejszych objawów życzę!

mala_ala nie denerwuj się na zapas, będzie dobrze :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #11961 26 września 2016, 11:34

Tak na szybko bo m zaraz do pracy to czasu nie mam. Nic nie wiem. Lekarz miły, zbadał i tu ok. Usg nie robił. Jak @ nie przyjdzie jutro rano test mam zrobic, dal skierowanie na mocz cukier i prolaktyne i za tydz w pon znowu wizyta. Ja padam, tak mi niedobrze. Aaa mowil ze piersi miekkie i nie wie skad te wycieki. Wpadne za godz, dziekuje za kciuki :-*

Zgłoś nadużycie #11962 26 września 2016, 12:28

staraczka33 Supermama
Hej.ale nadrukowalyscie ja caly weekend pracowity nie mialam jak pisac
Kamila udanego wypoczynku
Przepraszam ale nue dam rady odniesc sie do wszystkich postow
Witamy nowa staraczke i powodzenia

Zgłoś nadużycie #11963 26 września 2016, 13:25

tandem Supermama
mamanatana dobrze,że skierowanie na prolaktynę dał. Czyli rano testujesz?

ale tu cisza dziś :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #11964 26 września 2016, 13:36

@ dalej nie ma. A głowa mnie strasznie boli i te mdłości, aż boję się cokolwiek jeść. Kurcze mogłaby to być ciąża bo martwię się, że mi hormony świrują. Lekarz przez badanie mówił, że nic nie czuje, a to chyba za wcześnie żeby palpacyjnie coś wyczuć ?? W badaniu wszystko ok, zero oznak zapalenia, plamień itd. Piersi mowił, że mam miękkie, jedynie nabrzmiałe i ten wyciek. Pocieszył mnie, że w poprzednim cyklu sama sobie nakręciłam tym sprawdzaniem, ale w tym nie robiłam nic ale pojawiło się później, więc może to i fasolka tak mi miesza. Już sama nie wiem co myśleć. Wszystkie objawy jak na @ mam, tzn tak jak w trakcie @ mam, bo przed to tak nie miałam. Od wczorajszego wieczora mdłości takie, że nic do ust nie wkładam, ledwo suchą bułkę zjadłam. Muszę zrobić te badania i w pon na kontrolę. Albo będzie potwierdzenie ciąży albo leczenie i wywoływanie @. A jeszcze sobie narobiła. Wchodziłam do tramwaju i nie popatrzyłam pod nogi i zamiast postawić stopę na stopniu to wpadła mi pomiędzy krawężnik a tramwaj i sobie piszczel obiłam. Na początku miałam kolor granatowy i "jako przepiórcze" pod skórą ale teraz jest mniejsza opuchlizna. Chodzić nie umiem. Ryczeć mi się chce bo obiecałam synkowi plac zabaw a ja chodzić nie umiem. Mąż w pracy do 23........ale mam podły humor. Idę się zdrzemnąć, syn za 2 h dopiero wróci. Dziękuję za wsparcie.

Zgłoś nadużycie #11965 26 września 2016, 13:37

tandem jeśli @ nie przyjdzie to tak

Zgłoś nadużycie #11966 26 września 2016, 13:47

Vam Fajna mama
Oj mamaNatana co za dzień! Wstaniesz w lepszym humorze! Trzymam więc kciuki za test byłoby najłatwiej i najprzyjemniej gdyby pokazał 2 kreski :)

Tandem rzeczywiście cicho dziś! :)

Ja już lepiej czuję się jak nowonarodzona właśnie obiad gotuję i sprzątam w międzyczasie i plany robię co dalej :)

Zgłoś nadużycie #11967 26 września 2016, 13:50

nyna Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny chyba jesień nastała na forum cisza :) Umnie chyba zaczeły leki działać , bo miałam burze hormońów wszystko mnie wkurzało , a płakać mogłam z byle powodu az sama siebie niepoznawałam :(

Vam współczuje mdłosci mam nadzieje ze niedługo bedzie lepiej :*

mamanatana trzymam kciuki za jutrzejszy test by była krecha i wszystko sie wyjasniło :)

Aniu zdrówka dla córci pewnie przeziebiła pecherz

Kamila udanych wakacji i owocnych ;)

Zgłoś nadużycie #11968 26 września 2016, 13:56

tandem Supermama
chyba dlatego cisza, że coraz więcej ciężarówek, to korzystają raczej z innych wątków?

vam to pochwal się planami później :)

mamanatana to trzymam kciuki za test!

nyna ale już nie płaczesz?

ja stoję w martwym punkcie, bo to już tyle czasu i nie wiem co dalej.

Zgłoś nadużycie #11969 26 września 2016, 14:08

Mika29 Fajna mama
MamaNatana bardzo mocno trzymam kciuki za test.

Nyna mam nadzieję, że już lepiej.

Tandem bardzo dobrze Ci życzę i mam nadzieję, że szybko pojawi się fasolka. Niestety aż tak bardzo się nie znam żeby coś Ci doradzić.

Zgłoś nadużycie #11970 26 września 2016, 14:12

nyna Gotowa na wszystko
Tandem nie już nie płacze :) ale miałam strasznie paskudny humor, w piatak jak czytałam forum to sie popłakałam bo tyle czerwcówek a ja też chciałam być czerwcowka a tu dopiero tydzień leczenia i niepredzj pewnie jak kolo grudnia dostaniemy zielone swiatło a jeszcze cały czas mam przeczucie ze cos jeszcze wyskoczy i dalej niebedzie można :( eh no...

Tandem a ty sie leczysz albo leczyłas ?