Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11911 25 września 2016, 12:48

paula1940 Zaprawiona w bojach
Hej. :-) co oznacza na usg Gn?

Zgłoś nadużycie #11912 25 września 2016, 12:51

paula1940 Zaprawiona w bojach
Porównuje fasolki i sie roznia troche... nie wiem czy to dobrze, teoretycznie z malym mialam 3 dni pozniej robione no ale to gn jest dziwne teraz mam 1 a z Wojtkiem mialam 5.

Zgłoś nadużycie #11913 25 września 2016, 12:54

tandem Supermama
sarita dziękuję :) też myślałam o biskupinie, ale przez pracę nie damy rady. To mieszkasz gdzieś niedaleko mnie? nie ma Cię jeszcze w tabelce. Jaki dokładnie remont planujecie, tylko malowanie czy coś więcej? Pochwal się planami i efektami, ja zaciskam kciuki :) no i za sn!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #11914 25 września 2016, 13:06

niebieska88 Fajna mama
Moja też jest urodzona dokładnie w terminie

Zgłoś nadużycie #11915 25 września 2016, 13:10

niebieska88 Fajna mama
Ten rozmazany to Hania, teraz bym pomyślała ze jest test wadliwy

Zgłoś nadużycie #11916 25 września 2016, 13:15

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
ja miałam termin na 10marca a urodziła się 5 marca :)

Zgłoś nadużycie #11917 25 września 2016, 13:16

zagubiona Gotowa na wszystko
Vam fajnie że impreza udana,teraz odpocznij sobie :)
Tandem mam witaminy z magnezem no ale czekoladę zjadłam, dziś trochę lepije ale męczę się w butach na obcasie :( . Wybaw się na poprawinach.
Sarita a gdzie pracujesz, ze idziesz w niedzielę na 19?
Aaniaa wspołczuje pracy w  weekend, i takich długich zmian.
Paola dzieki za kciuki :) Zdrówka dla Was.
Paula nie porównuj każda ciąza jest inna :)
Kamila jak tam zdrówko? Spakowana?
Mała ale współoczuje bółow głowy , moze zmęczene, przespij się.
Mamanatanka szkoda ze negatyw :( .
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11918 25 września 2016, 13:38

sarita Zaprawiona w bojach
Tandem , ja jestem z Bydgoszczy. Niestety nie potrafię odnaleźć tej tabelki :(
Jeżeli o remont chodzi to wymieniamy wykładzinę (mieliśmy taką z grubą pianką pod spodem) na panele , malowanie będzie i zmiana szaf.
Zagubiona - pracuję w szpitalu na OIOMie.

Zgłoś nadużycie #11919 25 września 2016, 13:43

Mika29 Fajna mama
Ja miałam termin na 10.09 a cięcie miałam 13.09.

Sarita tabelka jest u Kamili pod postami

Zgłoś nadużycie #11920 25 września 2016, 13:57

tandem Supermama
sarita to stresująca praca. Czyli remont niczego sobie, tym bardziej czekam niecierpliwie na efekty. Pokoje dziecięce są zawsze takie słodkie :) tabelka tak jak pisze Mika: u kamili. U mnie jest ale dla 2016 ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #11921 25 września 2016, 14:09

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
U mnie @ jak na razie brak, ba nawet śluzu brak. Rano był teraz sucho. Mam okropne bóle brzucha z przewagą na lewą stronę, ból piersi, pleców/kości ogonowej i mdłości. Kurcze mogłabym już dostać @ i czekałabym na kolejne przytulaski a tak, nawet tego się nie chce przy takim samopoczuciu. Pomału szlag mnie trafia, w poprzednim cyklu dostałam dokładnie po 30 dniach @ z rana jak zawsze. Z synem w dniu spodziewanej @ miałam cień cienia ale nie wiem czy robiłam z porannego moczu czy po południu. No nic nie pozostaje mi nic innego jak czekać. Nie jestem jakoś załamana bo spodziewałam się, że ciąży nie będzie bo przystulaski w dni płodne były tylko raz z racji choroby męża. No ale że nawet plamienia nie mam do tej pory to już mnie wkurza.
Przepraszam, że się nie odnoszę do waszych postów.

Zgłoś nadużycie #11922 25 września 2016, 14:11

kamila19880 Fajna mama

zagubiona napisał(a)

Kamila jak tam zdrówko? Spakowana?

Mamanatanka szkoda ze negatyw :( .

pakuje sie paznokcie zrobilam zaraz ide sie kąpac i szykowac :) :) dzis kase nam przeleje :) :) a zdrowko ok dzis nawet do 7 pospałam :) :) jupi :) hehehe juz nie dusi mnie i moge normalnie oddychac nic mi nie uciska na mostku ale kaszel dalej mam :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #11923 25 września 2016, 14:22

zagubiona Gotowa na wszystko
Kamila super że i kasa będzie i już lepiej się czujesz, na Majorce dojdziesz całkowicie do siebie :)
Mój m przyszedł z kościoła to jedziemy gdzieś na obiad
Sarita jesteś lekarzem czy pielęgniarką? Moja siostra jest pielęgniarką teraz pracuje na kardiochirurgii a jak była nastolatką to mdlała na widok krwi. Tak się jej odmieniło :)
Zyczę Wam miłego popołudnia :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11924 25 września 2016, 14:31

sarita Zaprawiona w bojach
Zagubiona, ja jestem pielęgniarką na OIOMie kardiochirurgicznym :D W jakim mieście pracuje twoja siostra?

Zgłoś nadużycie #11925 25 września 2016, 14:53

Mika29 Fajna mama
Kamila czyli wszystko się u Ciebie układa. Super oby tak dalej :-)

Zgłoś nadużycie #11926 25 września 2016, 14:59

imagine Supermama

aaniaa86 napisał(a)

cześć dziewczyny
Witam się z Wami ponownie z pracy - dziś do 19 ... :/
Jutro gin o 18.40 i mam nadzieję, że potwierdzi mi ciążę ...
Też bym chciała remont mieszkania zrobić, ale zapewne na razie do tego nie dojdzie niestety :( brak funduszy ...
a chcielismy z garażu zrobić normalną łazienkę i kolejny pokoik - miała to być nasza sypialnia, ale w rezultacie byłby to pokój Nikolki, a teraźniejszy Niki byłby przeznaczony dla drugiego dziecka...ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu - na razie to tylko plany

udanego słonecznego dnia !
P.S. niebieska nasze córy mają różnice 4 miesięcy, więc w miarę podobne są wiekiem :)

Kochana u mnie w 4t5 dniu widzial pęcherzyk ciążowy !! U ciebie rownież powinien zobaczyć , powodzenia💪🏼 daj znac 😘

Zgłoś nadużycie #11927 25 września 2016, 15:22

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
imagine ale ja chodzę do lux-medu,gdzie wizyta ginekologiczna to po prostu badanie, nie mają u siebie sprzętu usg, trzeba się umówić osobno na usg jak ma się skierowanie ... dlatego się o to martwię

Zgłoś nadużycie #11928 25 września 2016, 15:41

Vam Fajna mama
Hej dziewczyny my juz po spacerze mlody spi ja pod kocem sie grzeje :-) jesli idzie o tremin porodu synka urodzilam 6dni przed terminem. Spieszyl sie :-) wyszlo tak ze skonczylo sie cc choc chcialam sn. Teraz jest mi wszystko jedno przynajmniej narazie.
Przykro mi dziewczyny ze negatyw ale trzymam kciuki jak ten ten cykl to nastepny!
U nas bedzie roznica 4 lata miedzy dziecmi. Wczesniej nie bylam gotowa na drugie i tez uwazam to to glownie charakter ma wplyw na dogadanie sie. Przy kazdej roznicy sa plusy i minusy :-)

Kamila super ze lepiwj sie czujes zycze przyjemnego wypoczynku!

Dziewczyny remontujace sie kciuki trzymam za sprawne remonty!

Zgłoś nadużycie #11929 25 września 2016, 16:48

madzia90krk Fajna mama
Dziewczyny tyle stron ze nie jestem w stanie nadrobić matko ale się rozpisalyscie. Co nie co poczytałam i widzę nowe koleżanki które serdecznie witam.
Kamila.szybkiego pakowania mniej kaszlu i mega wakacji !
WidZialam ze poruszalyscie też temat gorący w Polsce mianowicie aborcja. Ja też uważam że powinna być aboracja tylko dla kobiet zgwalconych lub gdy ciąża zagraża życiu . Badania prenatalne powinny być. A co kobieta zrobi niech że swoim sumieniem rozsadza. Ale myślę że ile by się kobiet nie zebrało to rząd w tej kwestii ma już swoje zdanie. Strach pomyśleć co się dzieje .

Macie rację również jak mała Ala jestem pochlonieta a raczej przemeczona remontem. Co chwilę coś brakuje wszyscy w pracy na placu boju jestem ja z córką.. i tak jeździmy po marketach budowlanych dokipijac co chwilę coś. Wyglądam komicznie z brzuchem i dzieckiem sama p ytajac o fugi gładzie i inne pierdoly. Pokój babci skończony od jutra łazienka.

Dziewczyny przepraszam ale nie odniosę się do każdej z was za dużo stron a mi oczy same się zamykają córcia śpi i ja skorZystam z możliwości przespania się :* pozdrawiam was wszystkie serdecznie i mam nadzieję ze będę bardIej aktywna w przyszłym tygodniu :*

Zgłoś nadużycie #11930 25 września 2016, 16:58

kamila19880 Fajna mama
Jeszcze sie odezwe później ale mam chwile to teraz napisze :) tak wiec taszka przejmuj tabelke jak bedziesz mogła jak mnie nie będzie :) bo bałagan sie zrobi heheh chyba ze nie bedziesz mogla lub cb nie bedzie to dziewczyny prośba piszcie do mnie na priv aktualizacje tabelki jak by ktoras dostała @ albo pozytyw :) nie wiem czy przekopie sie przez wszystkie posty po powrocie bo duzo piszecie :) pewnie sie odezwe co u mnie bo int jest w lobby ale nie bede miała czasu pewnie na bieżąco czytac i odpisywac wam wszystkim :) wiec napisze co u mnie nie odnosząc się do postów wszystkich a reszte nadrobie za tydzien)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...