Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11851 24 września 2016, 11:54

Katrina13 Gotowa na wszystko
Tandem dla mnie nasz weekend troszkę nudny będzie, ale za to za tydzień będę mieć ręce pełne roboty, to trzeba wypocząć na zapas :D
dziewczyny macie jakiś fajny przepis na sałatkę lub danie urodzinowe? czekam na propozycje ;p

Zgłoś nadużycie #11852 24 września 2016, 11:57

Mika29 Fajna mama
Dzięki dziewczyny. Odpoczywam sobie. Mojego M i taty nie ma na noc więc przyjechałam do mamy.

Tandem mam luteine i biorę 3 dziennie. Narazie mam spokój. W pierwszej ciąży też plamiłam i wszystko było dobrze więc teraz również jestem dobrej myśli.

Zgłoś nadużycie #11853 24 września 2016, 12:10

atomcia Fajna mama
Hej kochane :-) Ja czekam na @... Miała być wczoraj albo dziś, ale robi mi na razie na złość i nie przychodzi :-( Test zrobilam wczoraj popołudniu (bo nie wytrzymałam oczywiście) i negatywny. Więc raczej w tym cyklu się nie udało. Więcej na razie nie testuje, bo oczy wypatrze w poszukiwaniu 2 kreski :-P

Zgłoś nadużycie #11854 24 września 2016, 12:10

atomcia Fajna mama
Miło, że pamiętacie o mnie. Dzięki :-* :-* :-*

Zgłoś nadużycie #11855 24 września 2016, 12:17

tandem Supermama
aaniaa to fakt, bardzo mnie to ucieszyło :) kombi powinno być ok na 4. Obejrzyj sobie bagażnik :) my będziemy mieć od listopada skodę octavię kombi i bagażnik ma super ogromny, więc będziemy gotowi nawet na bliźniaki :)

katrina no tak, ale wypocznij chociaż na zapas ile się da :) o przepisach pomyślę ;)

mika na pewno będzie wszystko dobrze, skoro masz wsparcie rodzinki, leków i szansę na odpoczynek - to tym bardziej. :)

atomcia jak @ nie przyjdzie to zrób test jutro rano! trzymam kciuki! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #11856 24 września 2016, 12:25

niebieska88 Fajna mama
Atomcia Wczorajszy wieczorny test jeszcze nie swiadczy o braku ciazy jesli @nie przyjdzie powtorz jutro test, woreczek sie otworzyl moze i dla Ciebie jest niespodzianka :-)

Zgłoś nadużycie #11857 24 września 2016, 12:36

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Atomcia, zrób test jutro :)
no mam nadzieję, że będzie to audi a4 ok ... mamy ok.15tyś w porywach do 17 tyś zł ...
a znacie może dziewczyny jakieś tanie noclegi w górach? już mi obojętnie jaki rejon gór - czy to Zakopane, czy Karpacz ...

Zgłoś nadużycie #11858 24 września 2016, 12:37

aaa dodam że chodzi mi na okres Sylwestrowy :D dla 4 os :D

Zgłoś nadużycie #11859 24 września 2016, 12:38

atomcia Fajna mama
Chyba właśnie dostaje okres :-( :-( No, ale nic. To dopiero pierwszy cykl starań. Zostaje tu z Wami :-)

Zgłoś nadużycie #11860 24 września 2016, 12:46

Mika29 Fajna mama
Atomcia pewnie, że zostajesz :-)

Aaniaa niestety nie pomogę.

Tandem dziękuję.

Zgłoś nadużycie #11861 24 września 2016, 14:13

ale tu cisza się zrobiła :P
znalazłam jeden nocleg w Murzasichlu ... za 90zł/os. ale już z 2 posiłkami...sądzę, że to nie taka zła cena... i trochę wygody na pewno byłoby ;)
Atomcia może masz złe przeczucia i @ nie przyjdzie ...

Zgłoś nadużycie #11862 24 września 2016, 14:34

mala_ala Gotowa na wszystko
:-) :-) hej tak dokładnie remont pochłania mi caly dzień :-) teraz pike kawje i gotuje obiad dla męża, miał mieć tylu pomocników, a na koniec zostal sam. umiesz liczyć licz naa siebie :-) hihi :-)

Miłego popołudnia :-)

Zgłoś nadużycie #11863 24 września 2016, 14:52

Vam Fajna mama
Hej wpadlam tylko na chwile czytalam ale nie odniose sie nie zdarze.

Katrina robie dzis dwie salatki ktore chcial m. Jedna warstowa sledzie cebulka ziemniaki buraczki tarkowane jablka i jajka przekladana majonezem. Druga to ryz brazowy tunczyk kukurydza ananas i tez majonez lub jogurt co kto woli.
Polecam tez ta u nas sie kazdy zajada kladziesz warstwowo: salata potem pomidor cebulka sol pieprz rzodkiewka jajka tarkowane jablko i ser majonez i znow warstwa od salaty zaczynajac tylko na koncu ser sypiesz na majonez. Kroisz kawalki jak chcesz ja na cwiartki i dopiero na plasterki. Wszyscy ja kochaja.
Robie tez czesto z sosem musztardowym taka salatke. Sos robie tak proporcje na oko sok z cytryny oliwa miod i musztarda polewam nim salate jaka chcesz cebulle pestki dyni lub slonecznika podsmazonego kurczaka mozzarelle itp.
Pyszna tez jest taka: podgotowany brokul cebula kukurydza mozna dodac pomidora i rzodkiewke i sos czosnkowy do tego.
Albo taka: liscie szpinaku mlodego pomidor cebulka pestki dyni i sos: ocet balsamiczny miod i oliwa sol pieprz.

To tak na szybko bo wlasnie zrobilam kilka min przerwy hehe buzka

Zgłoś nadużycie #11864 24 września 2016, 15:14

Katrina13 Gotowa na wszystko
Vam bardzo dziękuję za przepisy :* na pewno skorzystam z tej warstwowej z sałatą, serem itp. :) lubię takie

Zgłoś nadużycie #11865 24 września 2016, 16:05

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem skoro lekarze nie uważają że jest dobrze to pewnie tak jest i uda się :) .Ja miała przy staraniach o pierwsze tak że badanie ok ( mimo nieregularnych cykli), co jakiś czas monitoring który zawsze pokazywał że owu będzie i potem przytulanie było a fasolki brak. Nie wiem na jakim etapie coś zawodziło czy nie dochodziło do zagnieżdżenia czy do zapłodnienia ale nie mogłam( i dalej nie pojmuje) jak to jest że wszystko jest i owulacja i plemniki ( dobrej jakości bo też zbadane) a dziecka nie było. Czekała na to dziecko długo i wiem ż Ty i inne też długo czekają i wierze że jesteście już na finiszu :)
Niezły maraton masz w pracy. Wytrwałości Ci zyczę , a kiedy będziesz miała więcej luzu?
Katarina ja to zazwyczaj robię rybę na zimno , a na ciepło może schab ze śliwką albo zrazy albo polędwiczki ja lubię w sosie grzybowym. Sałatki taką co pisze Vam ze śledziami też robię albo jarzynową albo grecką.
Mała ala szkoda ze m został sam z remontem.
Mamanatanka to trzymam kciuki abyś mała zle przeczucie i @ długo nie zawita :)
Mnie bolą łytki chyba bunt nog przeciw butom na obcacach :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11866 24 września 2016, 17:18

Monia8910 Zadomowiona
Dziewczyny widze w tu dajecie ostro :D jak czlowiek z samego rana nie wejdzie to potem troche musi nadrobić...

Mamanatana u mnie jakos dzis leci zmeczona jestem bole pleców ale chyba lepiej niz wczoraj za to strasznie mi sie pić chce :) Miałam testowac dzisiaj ale się zapomniałam juto powinnam dostać @ ale u mnie to nigdy nie widomo bo mam cykle różne... Testujemy jutro ?? Trzymam kciuki oby ci się udało...

Bylismy dziś z małym na rowerach potem na placu zabaw i pozniej dolaczył do nas M pojechalismy poogladac stoły i zdecydowalismy się na wymianę 2 stołów :D nasze sprzedamy i kupimy nowe no i krzesła tez wymienimy :) stoły wymienimy na drewniane dotychczas mielismy i duzy i mały szklany i białe krzesła :) teraz wymienimy na drewniane :) i zrobiłam zdj krzesel ktore mi się podobaja zaraz wam wrzuce niestety nie zrobilam zdj stołów.

Zgłoś nadużycie #11867 24 września 2016, 17:26

tandem Supermama
aaniaa ja mogę polecić tanio w Zakopanem tel. 018 201 21 93 :)

mika :)

mala_ala dobrych owoców remontu życzę!

atomcia dokładnie, jeśli @ przyjdzie, to kolejna szansa przed wami

zagubiona skoro łydki się buntują, to zjedz sobie czekoladę. Dziękuję Ci za słowa otuchy. Jest dokładnie tak jak piszesz: nie pojmuję co i dlaczego nie działa, nie jest tak jak być powinno.

monia trzymam kciuki za jutrzejszy test! czekam na zdjęcia, stołom dorób jak kupicie :) kocham drewno :) nam stół zrobi mąż, tylko wciąż nie mogę się zdecydować na ostateczny projekt

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #11868 24 września 2016, 18:16

tandem doznałam szoku jak tam zadzwoniłam ! to jakieś siostry zakonne? mam zadzwonić po 20, bo nie wie czy ten termin mają wolny...

Zgłoś nadużycie #11869 24 września 2016, 18:23

atomcia Fajna mama
@ się rozkrecila na dobre. Ale na pewno + jest taki, że moje cykle odpukać tfu tfu są prawie idealne. Owulacja w sobotę dwa tygodnie temu, a dziś okres. Będziemy działać dalej :-) A mój synek chyba łapie przeziębienie :-( Właśnie sobie kima na mnie... Jak mu jest zle to zawsze tak sie tuli do mnie i zasypia na moim brzuchu... Kurcze... Z tej perspektywy wydaje mi się taki malutki, bezbronny :-(

Zgłoś nadużycie #11870 24 września 2016, 18:30

atomcia przykro miz powodu @, ale pocieszające jest to, że za 2 tyg będziecie znów się starać podczas owu :) synek słodko śpi - naprawdę :)

ja w pracy, a moj M nie dał rady położyć córki na drzemkę, to teraz ją budzi z drzemki - eh ... a normalnie o 19 Ją kapiemy już do spania, to Mu powiedziałam, aby Ją później wykąpał i położył spać, bo teraz to na bank nie uśnie ....
eh, dobrze, że ja kończę o 21 i jak wrócę to powinna już spać ...