Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11751 23 września 2016, 11:14

mamaNatana85 Gotowa na wszystko

Monia8910 napisał(a)

mamaNatana miałam takie coś wcześniej syn chodził dłubał ciągnał i co tylko się dało aż odpadło...

No to pozostaje zmiana ławy, niestety. Mój nie ściągał więc zdało egzamin, za to blokady na szafki nie zdały bo szybko wykombinował jak otwierać ;-)

Zgłoś nadużycie #11752 23 września 2016, 11:16

sarita Zaprawiona w bojach
Monia , mój młody jak miał 1,5 roku to warkę rozciął o brzeg ławy (takiej zwykłej drewnianej). Miał 2 szwy zakładane bez znieczulenia ( ale długo by opowiadać ).
2 dni temu z kolei słyszałam o 2,5 latku który przejechał się na bramie wjazdowej do posesji i doznał licznych obrażeń. My przeżyliśmy podobną historię oczywiście z młodym. Też urządził sobie taką przejażdżkę i o mało nie doszło do tragedii bo ledwo go z pod tej bramy wydostaliśmy. Tylko nasza brama nie przesuwa się , tylko 2 skrzydła się otwierają w takim jakby tunelu i prawie dotykają ścian. Nigdy nie wchodził na bramę a podleciał do w połowie otwartej i na nią wlazł. Gdy kazałam mu zejść to się śmiał i nie złaził (jak to mały dzieciak - potraktował to jak zabawę). W ostatniej chwili podleciała drąc się do M żeby mi pomógł i gdyby nie on nie wiem co by się stało :( nie wiem jakim cudem go wydostaliśmy ,ale jak usłyszałam o tym chłopcu to wszystko mi się znowu przypomniało.

Zgłoś nadużycie #11753 23 września 2016, 11:21

sarita Zaprawiona w bojach

mamaNatana85 napisał(a)

Zdolną masz córcię, ile ma lat? Sto lat dla synka. I tobie uda się w końcu. Podziwiam za chęć 3 dziecka ;-) ja to raczej przy dwójce pozostanę.

Córka ma 9,5 lat. Dzięki w i imieniu synka :)
Ja zawsze chciałam mieś co najmniej trójeczkę w odstępach ok 5 lat ( śmiałam się jak byłam jeszcze panienką że będę po kolei za studia wysyłać ;) )

Zgłoś nadużycie #11754 23 września 2016, 11:22

Ania u mnie to 9 miesięcy. Ok doczytałam czyli od początku ochrony, pełne 9 miesięcy musi być.

Zgłoś nadużycie #11755 23 września 2016, 11:22

Monia8910 Zadomowiona
Sarita dzieci wymyślają niestworzone rzeczy a naszym zadaniem jest ich bronić rozumiem Cię calkowicie moj mały ma 16 msc a co chwila cos nabroi... czasem az sie plakac chce ! Corka siostry weszła cała do automatu ! nie potrafili jej wyciągnąć :) w koncu po dlugich staraniach sie udalo a juz mysleli ze bd musieli straz wzywac !

Zgłoś nadużycie #11756 23 września 2016, 11:30

Sarita Monia co za historie, aż ciarki przechodzą. Ja jakoś nie przypominam sobie aż takich historii co nie znaczy, że młody nie broił ;-) Za to w tym roku wystraszył mnie tak, że zawału mało nie dostałam. Ma okropny lęk przed psami, szliśmy z ośrodka reh. i ja nie zauważyłam, że idzie facet z psem. To były sekundy, młody wyrwał mi się z ręki i odbił w prawo w stronę ulicy, zatrzymał się przy linii, auto przejechało obok niego. Mnie tak sparaliżowało, że nie umiałam się ruszyć. Jedyne co to krzyczałam jak opętana żeby do mnie wrócił. Powiem wam, że chyba nigdy aż takiego strachu się nie nabawiłam jak wtedy. Teraz ma dogoterapię w przedszkolu i mam nadzieję, że to mu pomoże choć troszkę oswoić się z psami.

Zgłoś nadużycie #11757 23 września 2016, 11:32

Mika29 Fajna mama
Aaniaa ja też mam 9 miesięcy. Chyba krótszego okresu opłat nie ma. Ja nie słyszałam.

Z dziećmi tak jest. Moja mała to mała kombinatorka. Raz już miała szyte czoło i chyba 2 lub 3 razy wargę przeciętną.

Zgłoś nadużycie #11758 23 września 2016, 11:40

Mika to niezłą kombinatorkę masz hihi. Mój mały szalony ale do pewnego stopnia, jeśli czuje że będzie bezpiecznie do hulaj dusza a jeśli czuje się nie pewnie to omija dużym łukiem. Dzięki temu cały i bez uszkodzeń hihi Ale ostatnio zaczyna na drzewa włazić, ja go nie chcę ograniczać ale serce mam pod gardłem.

Zgłoś nadużycie #11759 23 września 2016, 11:42

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześc dziewczyny!
Sarita najlepsze życzenia dla synka!
Taszka super, że wesele udane!
Vam często jelitówka to objaw ciąży, trzymaj się kochana.
MamaNatana 3mam kciuki za pozytywny test !
Od rana mam tyle energii, obiad gotowy, mieszkanie wysprzątane, pranie zrobione, dziś mam świetny humor, Wam dziewczyny też takiego życzę ;p wstawiam foto mojej śpiącej dzidzi Ktosia :D
Podobne do dziewczynki czy chłopczyka? :P

Zgłoś nadużycie #11760 23 września 2016, 11:51

paula1940 Zaprawiona w bojach
Katrina- sliczne malenstwo :-)

Zgłoś nadużycie #11761 23 września 2016, 11:54

Katrina piękne Ktosiątko ;-) dałabyś mi troszkę energii hihi. Ja się staram cicho siedzieć bo mąż śpi po nocce a sypialnia w środku mieszkania i gdzie bym coś nie robiła to słychać i boję się, że nie pośpi. Ale nie zmienia to faktu, że lenia mam okropnego. Ale zabieram się za robotę w końcu.

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #11762 23 września 2016, 11:59

T pojechal z l4 do niej. Zrobilam ksero i kazalam zeby podpisala zeby miec potwierdzenie ze jej dalam l4 jak by cos chciala kombinowac. Ogolnie jak zadzwonilam zeby ja poinformowac wydarla sie na mnie,kazala wracac do pracy bo ona w ciazy pracowala,ze ona nie ma mi z czego placic ze co ja sobie wyobrazam itd ogolnie megaaa awantura. Aaaaa i kazala mi sie zwolnic po l4 hahah jak moge sie zwolnic chora baba.

Zgłoś nadużycie #11763 23 września 2016, 12:00

MamaNatana mój mąż też śpi po nocce :) poodkurzałam i pomyłam podłogi jak jadł śniadanie ;) Teraz powoli zbieram się z córcią na spacer :) bo słoneczko świeci :)

Zgłoś nadużycie #11764 23 września 2016, 12:02

Paula twoja szefowa jest stuknięta, nie przejmuj się, w domku wypoczniesz i będziesz mieć spokój, a tego teraz Wam potrzeba:*

Zgłoś nadużycie #11765 23 września 2016, 12:21

Zaczelam czytac o poronieniach... :-/ i wariuje wie glupia jestem ale zaczynam sie bac,moze za wczesnie sie pochwalilam...

Zgłoś nadużycie #11766 23 września 2016, 12:22

Paula przestań czytać takie rzeczy i myśleć w ten sposób:* odpoczywaj , wszystko będzie dobrze:* zobaczysz!

Zgłoś nadużycie #11767 23 września 2016, 12:28

kamila19880 Fajna mama
Paula chora baba hahah
Dziewczyny czy mi sie wydaje ale 3 tyg minęły chyba jak sengmama byc w pl? Bo ona na 3 tyg pojechała
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #11768 23 września 2016, 12:30

Macie racje. Jebie mi sie w glowie ide po synka do przedszkola bo glupie mysli sie placza

Zgłoś nadużycie #11769 23 września 2016, 12:56

tandem Supermama
sarita wszystkiego dobrego dla synka i męża! super, że dzieci takie aktywne i mają zróżnicowane zdolności, przynajmniej nie masz nudno. Ile mają lat? mi też się marzy choć 3, ale z mniejszymi odstępami :) te historie z bramą - straszne!

aaniaa ja mam takie ubezpieczenie w pzu, nie znam się na karencji, ale mam już ponad rok.

monia8910 skoro takie nakładki nie działają na niego to rzeczywiście dobrze, że zmieniacie stół :)

katrina wspaniale, że masz tyle energii :) mi ktoś przypomina chłopca :D miłego spaceru!

paula okropnie z tą szefową, że tak wyzywa, dobrze, że mąż pojechał za Ciebie. Masz już podpis?

mamanatana życzę energii do sprzątania itp ;)

kamila faktycznie, może to już być 3 tygodnie

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #11770 23 września 2016, 13:00

Vam Fajna mama
Monia8910 sa specjalne zabwzpiwczenia. Aaaa mialas ok to wiec chyba nowy stolik skoto zgoda jest :-) moj syn tez strasznie krecony na stoly wlazi na krzesla skacze biega od malego. Na szczescie obylo sie bez szycia do tej pory ale guzow siniakow i zadrapan pelno. Raz myslalam ze zeby wybyl na prostych panelach noga mu sie podwinela i walnal w lozko warga przygryziona krew sie leje ale minuta placzu i dosc szybko sie zagoilo.

Aniaa ja wlasnie jak urodzilam syna to niw dostalam z ubezp. brakowalo 2tyg. Oni chca pelne 9mcy zwykle a to trzeba przed ciaza zaczac sie ubezpieczac. Tym razem sie zalapiemy.

Katrina piekne zdjwcie :-)

Paula co za szefowa! Rozumiem ze niw chce tracic pracownika i dla szefa comiesieczne skladki fajne nie sa ale stalo sie i ona jako szef tez ma obowiazek puscic Cie na l4 a nie tak krzyczec. Nie przejmuj sie i relaksuj nic nie moze Ci zrobic narazie.
I nie mysl o poronieniach! Jakby sie czlowiek zastanowil to milion zagrozen nas czeka nie ma co myslami wybiegac w przyszlosc. Bedzie dobrze :-D idziemy leb w leb z ciazami a Ty juz chociaz swoja potwierdzilas!