Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11691 22 września 2016, 21:40

staraczka33 Supermama

zagubiona napisał(a)

Staraczka pisałaś ze coś w sprawie in vitro, ja oglądała wydarzenia i fakty i nic nie słyszałam :( . Co się dzieje?
Pazurki śliczne obie macie :)

We wiadomosciach w radiu mowili ze dzisiaj debatuja o aborcjii i invitro i skonczyli o aborcjii jeszcze beda o invitro o raczej chodzi o liczbe zarodkow zamrazanych przy procedurze zeby nie wiem czy nic nie zamrazac nie wiem dokladnie nic nie mowia

Zgłoś nadużycie #11692 22 września 2016, 21:43

Sofi Fajna mama
No mówiła ze teskni za swoją córeczka, mala ma 10 lat i nie chce tu przyjechać, wiec mam ją odwiedza raz w miesiącu, ma 400 km drogi

A ja mam pierwszy raz w życiu dlugie paznokcie, od miesiąca sie nie złamaly szok, moje hormony naprawde wariują
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #11693 22 września 2016, 21:48

Katrina13 Gotowa na wszystko
Paula gratulacje fasoleczki:*
Mała ala to super, sprawisz sobie nowy płaszczyk lub kurteczkę :) i pewno przyda się kilka innych ubrań ;p
jaki teraz rozmiar będziesz nosić? :)
Sofi nie rozumiem postępowania tej dziewczyny.... nigdy bym dziecka nie zostawiła....

Zgłoś nadużycie #11694 22 września 2016, 21:48

staraczka33 Supermama

mala_ala napisał(a)

Moj M, wie ze piszę na forum od samego początku, najpierw coś tam mówił, twraz zawsze juz wie co czytam na wieczór jako lekturę hihih.... :-)

Katrina Sofi, remont pomału, ale dzis M. Robi wylewke w kotlowni bo nie bylo wiec jakis postęp.drzwi wejsciowych nie mamy ale od drwi wejściowych dzieli nas jeszcze 3 inne drzwi wiec nie jest zimno da się spać jutro powinnismy wstawić okna i drzwi. Chodz na okno do łazienki musimy poczekać bo ma przyjść jutro. :-) bo bylo duze a ja chce malutkie wiec trzeba podmurowac. Na szczęście w sobotę mamy pomocników wiec może coś ruszymy z robota :-) eh....

Vam, ja w zyciu nie miałam tak długich paznokci jak teraz, ale to tylko dzięki hybrydzie. Trzymaja sie super do 4 tygodni a płacę 25 zl. Tez mam kruche paznokcie więc zawsze ciężko bylo mi zapuscic bo zaraz się polamaly :-) teraz sobie nie wyobrażam bez hybrydy byc :-)

Sofi jak wyjazd ?? :-)

Co do paznokci ja tez sobie teraz nie wyobrazam nie muec hybrydy naprawde szczerze polecam dzieki hybrydom paznokcie mi sie nie lamia nie musze co kilka dni malowac lakierem gdyby nie odrosty to 3tygodnie mi wytrzymuja

Zgłoś nadużycie #11695 22 września 2016, 21:51

staraczka33 Supermama
Paula czekamy na zdjecie fasolki :-)

Zgłoś nadużycie #11696 22 września 2016, 21:52

mala_ala Gotowa na wszystko

Katrina13 napisał(a)

Paula gratulacje fasoleczki:*
Mała ala to super, sprawisz sobie nowy płaszczyk lub kurteczkę :) i pewno przyda się kilka innych ubrań ;p
jaki teraz rozmiar będziesz nosić? :)
Sofi nie rozumiem postępowania tej dziewczyny.... nigdy bym dziecka nie zostawiła....

Gora S, a od pasa w dół M. Nie mam nawet 1 ubraniaw którym się dobrze czuję. Wszystko nadaje sie do wyrzucania.

Zgłoś nadużycie #11697 22 września 2016, 21:55

Sofi Fajna mama
Mala ala wyrzucenie ubrań to przesada, zostaw sibie na ciążę ;)

Paula to super ze widziałaś fasolke :) pochwal sie zdjeciem :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #11698 22 września 2016, 21:55

Mała ala to niedobrze, ale pamiętaj że te ubrania kiedyś Ci się przydadzą, jak będziesz w ciąży więc ich nie wyrzucaj ;) a nowe pomału kupisz, wiadomo to wydatek;/

Zgłoś nadużycie #11699 22 września 2016, 21:57

Sofi napisał(a)

No mówiła ze teskni za swoją córeczka, mala ma 10 lat i nie chce tu przyjechać, wiec mam ją odwiedza raz w miesiącu, ma 400 km drogi

A ja mam pierwszy raz w życiu dlugie paznokcie, od miesiąca sie nie złamaly szok, moje hormony naprawde wariują

Tęsknić nie wystarczy, ja tez tęsknię jaj nie mam corki 1 dzień przy sobie, i odwiedziny raz w miesiącu. To chybs tego faceta powinna raz w miesiącu odwiedzać. Nie wyobrażam sobie co ta dziewczynka musi czuć.
Super ze paznokcie Ci się same trzymają :-) u mnie nie ma szans bez hybrydy. :-)

Zgłoś nadużycie #11700 22 września 2016, 21:57

paula1940 Zaprawiona w bojach
Fasolcia :-)

Zgłoś nadużycie #11701 22 września 2016, 21:58

Sofi Fajna mama
To ja, kulałam 300m do punktu widokowego, a drugie to rzeźba którą dostałam

Zgłoś nadużycie #11702 22 września 2016, 21:59

Biedna dziewczynka :(
Ja mam b. mocne paznokcie, raz w życiu miałam zrobione paznokcie, na swój ślub ;p

Zgłoś nadużycie #11703 22 września 2016, 21:59

Nie nie wyrzucam, zostawiam sobie zawsze albo kolo domu na kiedyś :-) muszę zrobic kupkę może przytyje tak jak zawsze mam moze schudne :-) hahahaha. :-)

Zgłoś nadużycie #11704 22 września 2016, 22:01

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Super ze paula widzialas fasolke.gratulacje! I bardzo dobrze ze rzucisz jutro to l4! 😌😌😌
Ja tez niie wyobrazam sobie zyc bez mojej corci
Sofi bedzie dobrzs z noga... 😁

Zgłoś nadużycie #11705 22 września 2016, 22:20

Paola_33 Supermama
Paula, Ania - gratuluję już potwierdzonych ciąż, zdrowia i zera komplikacji, samych radości ciążowych !

Werkaa, Kamila - trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie ! Kamila, pochwal się fotkami z wycieczki :-)

Zagubiona - super wieści, niech się fasolka zdrowo chowa i rośnie !!

Mała Ala, Staraczka - piękne pazurki !

Ja zachorowałam na zapal.oskrzeli, i mam nadzieję, że jako ostatnia w rodzinie. Reszta podziębiona :-(

Nie zapominajcie o ciepłych odkryciach i unikaniu kaszlących, i w ogóle tłumów.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #11706 22 września 2016, 22:21

staraczka33 Supermama
Juz pisalam na staraczkach 2016 ale napisze.jeszcze raz Paola duzo duzo zdrowka dla was :-)

Zgłoś nadużycie #11707 22 września 2016, 22:31

Monia8910 Zadomowiona
Paula piekne foto :) sliczna fasoleczka :)

Zgłoś nadużycie #11708 22 września 2016, 22:37

paula1940 Zaprawiona w bojach
Paola- szybkiego powrotu do zdrowia.
Ania-wlasnie doczytalam twoje wyniki super gratulacje fasoleczka jest:-*
Powiedzielismy rodzica t. Bardzo sie ucieszyli :-)

Zgłoś nadużycie #11709 22 września 2016, 22:52

atomcia Fajna mama
Paula piękna fasolcia :-) Taka tyci :-)
Sofi - piękna dziewczyna z Ciebie :-) Zazdroszczę tych bieszczad :-)

Zgłoś nadużycie #11710 22 września 2016, 23:41

tandem Supermama
zagubiona to okropne, że potraktował Cię w ten sposób, bardzo współczuję. Ale nie miałabym też na Twoim miejscu wyrzutów by iść na l4.
Bo to,że podpisałaś, nie oznacza, że jako ciężarna nie masz żadnych dodatkowych praw i powinien wziąć to pod uwagę.
Moje drugie wykształcenie: jestem też pedagogiem sztuki, robiłam dyplom z rzeźby; mogę pracować jako animator sztuki, nauczyciel plastki, być też po prostu artystką (hihi :) )

mamanatana nie byłabyś pierwszym przypadkiem, że wszystko jest ok, a jak się zaczyna starania to nagle cykle nieregularne, hormony wariują itp. Ja też tak miałam i nie wiem naprawdę dlaczego (ale oczywiście nie życzę, oby to był fałszywy alarm)

vam wyrwałaś się z testem, ale ważne, że owocnie :)

niebieska pociesz się, że jednak masz już córeczkę przy sobie, a niektóre z nas czekają na pierwsze maleństwo i czekają...

Sofi pięknie brzmi to co napisałaś mamienatana o tym radosnym domu :)

atomcia nie przejmuj się na zapas, synek przyjmie rodzenstwo na pewno naturalnie, zanim minie 9 miesięcy to zdąży już coś zrozumieć, jak będziesz mu opowiadać :)

katrina dzidziuś ma poczucie humoru i dobrze :) coś w tym chyba jest, że dziewczyny chcą córeczki, ale mój mąż tłumaczy to tak, że nie wyobraża sobie, jaka to odpowiedzialność wychowywać i dbać o małą księżniczkę, a co dopiero np. dwie albo trzy ;)
6 to już niedługo, to czekamy na wieści! ja paznokcie mialam pierwszy raz zrobione na swój ślub :) a potem kupiłam lampkę do hybryd mamie i tak jakoś poszło,że robię ;)

duszka wróć! jak dietkowanie? jak koszykówka syna? ja lada dzień zaczynam przygodę z dietą paleo ;)

kamila trzymam kciuki, by leki szybko zadziałały!

mala_ala super "pazury" i oby się nie poniszczyły! ;) trzymam kciuki, by jutrzejsze plany remontowe wypaliły. No i za zakupy :) to bardzo pozytywnie :)
Ja mam odwrotne proporcje ubrań, zawsze dół mniejszy od góry, bo bioder kobiecych nie mam, za to bluzki opięte zwykle - i problem w doborze obcisłych sukienek ;)

staraczka ja podobny kolor jak Ty dziś malowałam ;) a zwykle robię delikatny róż, jaśniutki. Też przy hybrydach mam dłuższe i do 3 tygodni :)

starajacasiemama, sofi mój mąż rozumie, że nie mam z kim porozmawiać na takie tematy za bardzo i nie ma nic przeciwko forum, nie lubi tylko jak piszę w nocy zamiast spać ;)

sofi nie myślałam o tych chorobach od imigrantów, ale faktycznie, to nie brzmi bezpiecznie... Mąż na pewno zrobi przerwę, będę go motywować do tego. Na szczęście może go puszczą na koniec wcześniej (około 14), to nie będzie jechał taki zmęczony.
Bardzo dziękuję za życzenia przyszło-urodzinowe :) tak sobie marzę, że może jednak się uda... :)
Faktycznie, Ty w Bieszczadach, zazdroszczę - byłam rok temu o tej porze :) gdzie chodziliście? współczuję tej stopy, oby przeszło do rana! Ciekawa historia gospodarza, ja też nie rozumiem tej pani, ale i jego - skoro teraz nawrócony, a mieszka z dziewczyną - to też niespójne.
Tak jak mala-ala napisała, to okropne, tak zostawić dziecko "na przechowanie" u kogoś, nawet bliskiego...

Ze studiów wiem, że gdy rodzi się drugie i kolejne dziecko, to ważne jest by organizować sobie czas z każdym dzieckiem sam na sam, żeby każde poczuło się wyróżnione. Żeby np. pojechać z jednym starszym po zakupy spożywcze, a resztę zostawić z tatą. Niby nic, ale chwila osobno jest, szansa na rozmowę itp. Bo chodzi o obecność, poczucie przynależności. Na pewno nie można tej miłości wykupić zabawkami, słodyczami, bajką...

Paula super, gratuluję :) to niesamowite chwile :) foteczka na pamiątkę! ja też chyba męża bym wysłała z takim l4 :D super, że teściowe radośni :)

Dobrej nocy!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0