Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11571 22 września 2016, 8:58

kamila19880 Fajna mama
jednak dzis pojade do lekarza wykombinowałam na  pieniążki  na 17 :) przepraszam ze nie odnosze sie do waszych postow ale ledwo co na oczy widze
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #11572 22 września 2016, 9:10

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny
Ja juz po badania hcg wyniki po 14 a na 15 ide do pracy
Niebieska my robilismy podobnie i 2 cykle sie nie udalo a dopiero teraz w 3 robilam testy owu inchyba to pomoglo 😊 tez chcemy synka aby byla parka ale tak naprawde to obojetne aby bylo zdrowe tak jak mowi MamaNatana
Katrina szkoda ze nie wiesz jeszcze kto tam sobie smacznie spi...ale za niedlugo sie dowiesz 😋

Zgłoś nadużycie #11573 22 września 2016, 9:21

Monia82 Fajna mama

Mika29 napisał(a)

Monia a jaką mąż miał operację?

Wodniaka jądra, ale wysłali wycinek do badań histopat., bo im coś nie pasuje - 2 tyg stresu czekając na wynik, celem wykluczenia nowotworu.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #11574 22 września 2016, 9:31

tandem Supermama
madzia to rzeczywiście poważny remont, przenosiny babci na plus a i dla was super, że będziecie osobno :)

zagubiona ja też z mężczyznami głównie, w końcu po coś jestem inżynierem, hihi :) ale szukałam jakiegoś półśrodka, dlatego skończyłam dwa zupełnie różne kierunki. Fajnie, że od razu wiedziałaś czego chcesz :) Super,że widziałaś serduszko! :) współczuję przepraw w pracy, oby na spotkaniu szef był bardziej wyrozumiały! kiedy spotkanie?

werkaa ojej, to życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
kamila ty biedna, oby to jednak minęło do wyjazdu...! dobrze, że do lekarza idziesz, zaciskam kciuki!
Paola zdrowia życzę! a dziewczynki zdrowe?
aaniaa zdrówka dla małej :)
nyna zdrówka dla synka!
Co tak wszyscy chorują?

starajacasiemama ja sobie nie radzę z tym czekaniem, więc nie pomogę :) ale z mierzeniem temp mogę doradzić ;) Skoro teraz już zwracasz uwagę na owu, to uda się, nie martw się :)

monia89 oby znalazł się właściciel kanarka :) albo w sumie, jeśli nie, to bedziecie mieli zwierzątko :)

niebieska fajnie,że mąż+ winko, ja wczoraj tylko winko, u rodziców :) na szczęście mąż wraca już jutro. Wit C łykaj na te krwawienie z dziąseł.

katrina super, że z maluszkiem wszystko w porządku i że taki spokojny, oby podobnie po drugiej stronie brzuszka! to kiedy dokładnie idziesz w październiku?

mamanatana nie dziwię się,że będziesz się martwić co zrobić ze szczepieniami u kolejnego dziecka. Myślę, że po pierwszych będziesz obserwować i będzie wszystko ok ;) Mi też wychodzi teraz termin w moje urodziny (!), tyle że ja świeżo po @. Zaciskam kciuki, żebyśmy obie dostały wymarzony prezent!

mala_ala u mnie też zimniej, musiałam pożyczyć sweter od mamy :)

aaniaa czekamy na wyniki bety :) to będzie już po 48h?

monia82 to kiedy wyniki dokładnie?

A skoro o chorobach: mój mężuś w zeszłym tygodniu poszedł do laryngologa, okazało się, że ma zapalenie ucha środkowego, dostał kropelki, tabletki itp., gdy tylko byłam przy nim, to mu aplikowałam. Ale oczywiście on sam w delegacji, w klimatyzacji i mimo wszystko jak poszedł wczoraj kontrolnie, to okazało się, że przeszło mu na zatoki i dostał antybiotyk... :( i jak tu puszczać męża na tyle, widać od razu, że mu opieki żony brak (hihi). Jutro musi prowadzić auto po pracy ponad 4h żeby wrócić do domu, martwię się o to. Dobrze, ze już wraca, choć ja w weekend do pracy, to jednak zajmę się nim, oby wyzdrowiał szybko, bo od poniedziałku dalsze szkolenia ale już nie w delegacji, tylko w miejscu pracy - więc ważne bardzo.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #11575 22 września 2016, 9:36

megan33 Zaprawiona w bojach
jesteście po prostu niesamowite tyle piszecie że szok :)
witam nowe koleżanki mam nadzieje, że długo tu nie zabawicie :)

monia trzymam kciuki oby wyniki męża były ok :)

aaniaa86 kciuki za betę :) daj znać :)

ja odprowadziłam dziewczyny, zrobiłam zakupy teraz chwila na kawkę - a potem idę na dół ogarnąć trochę bałagan , żeby mąż mógł ruszać z remontem :) potem obiad i dziewczyny odebrać :)

@ się skończyła :)

Zgłoś nadużycie #11576 22 września 2016, 9:38

Vam Fajna mama
Hej dziewczyny.
Monia ale akcja z tym ptaszkiem komus musial uciec :-) mam nadzieje ze wyniki m okaza sie dobre. Najgorsza taka niepewnosc.

Niebieska trzymam kciuki za udany urodzinowy prezent dla m!

Katrina super ze sie odezwalas. Wiec nadal zagadka! Dobrze ze dzidzius zdrowy moze dziewczynka skoro taki niesmialy ten dzidzius :-D

Kamila idz do lekarza! A doczytalam ze czekasz. A jednak idziesz! Trzymam kciuki niech twn kaszel rozgoni!

Nyna zdrowka dla synka.

Aniaaa czekamy na wynik!

Wlasnie dzwonilam do m z zyczeniami. Spakowalam sie troche i caly czas mysle co zrobic do jedzenia no czasu nie mam wiele. Jutro po 18 bede w domu moze biszkopt zdarze upiec. M mowil ze moze wroci jutro na noc jesli tak to dostanie prezent jutro. Zrobilam juz 4 testy w sumie bo nadal nie moge uwierzyc hihi i co dzien kreska ciemniejsza :-D jutro jak przyjade zrobie test Rossmannowy ktory dam m bo ma zatyczke na koncu i nie bedzie widac siuskow :-)

Zgłoś nadużycie #11577 22 września 2016, 9:42

Vam Fajna mama
Tandem wiec zycze Ci wymarzonego prezentu na urodziny!

Zgłoś nadużycie #11578 22 września 2016, 10:11

niebieska88 Fajna mama
Tandem ja mam paradontoze, ale zaleczona, nie pamietam kiedy ostatnio krwawily mi dziasla, chyba jak przez chwile nie uzywalam swojej pasty specjalnej
Vam trzymaj moccno kciuki

Zgłoś nadużycie #11579 22 września 2016, 10:20

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Tandem tak juz po 48h wiec mam nadzieje ze wzrosnie 😃
Vam gratuluje jak 4 testy pozytywne to na bank ciaza 😘
Dziewczyny zdrowia zycze Wam w te zimne dni! Bo rano jest jak dla mnie zimnica...
Ide zaraz robic salatke jedna dla nas druga dla tesciowej
Corcia chyba lepiej z tym katarem...od rana jakby go nie miala...

Zgłoś nadużycie #11580 22 września 2016, 10:31

tandem Supermama
aaniaa86 u mnie w linku, w tabelce jest link do strony z przyrostami bety, więc możesz sobie potem tam sprawdzić :) czekamy na wieści!

niebieska tak może być, że ogarnizm osłabiony, to krwawią

Vam dziękuję :) wam życzę, by mąż wcześniej wrócił i na pewno nie spodziewa się takiego super prezentu :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #11581 22 września 2016, 10:37

nyna Gotowa na wszystko
Vam suwczek super :) trzymam kciuki by maż wrócił wczesniej :)

U nas też rano strasznie zimno było bo tylko 5 stopni ale sieci słonko i jest ładnie
Ania trzymam kciuki za bete
A synuś wstał zjedliśmy sniadanko narazie temperatury nie ma. Oglada bajki a ja biore sie za obiad. Bardzo sie zdziwil ze do przedszkola nie jedziemy :D

Zgłoś nadużycie #11582 22 września 2016, 11:05

mala_ala Gotowa na wszystko
Ania, trzymam kciuki za piękny przyrost bety :-)

Tandem, zdrowka dla męża. :-) nikt nie zajmie sie lepiej swoim mężczyzną jak żona :-) hihi :-) dobrze ze juz wraca i będziesz mieć na niegoo oko :-)

Kamila, super że idziesz do lekarza, daj znać po wizycie :-)

Ja gotuję właśnie obiad :-) później jestem umowiona na paznokcie :-) te mi sie strasznie zniszczyły podczas remontów :-(

Zgłoś nadużycie #11583 22 września 2016, 11:07

Monia8910 Zadomowiona
Mika tak jeśli nikt się po niego nie zgłosi zostanie u nas na wolności albo by zdechł albo by go inne ptaki zadziobały.
Vam no pewnie uciekł bo ma obrączke na nodze :) dzis rozwiesimy z synkiem ogloszenia i poczekamy z 3 dni jak nikt sie nie zglosi to ptaszke zostanie z nami :) A z choroba męża miało być pewnie do drugiej Moni bo moj nie był na zadnych badaniach :) duzo nas tu i się myli :)
Także druga MONIA dołączam się do Vam i również mam nadzieje że wyniki męża będą dobre.

a ja wczoraj w nocy spac nie umialam i tak sobie myslałam ze chyba lepiej zebym w tym cyklu nie zafasolkowała bo gin przepisał mi jakies leki w zasadzie mowilam mu ze staramy się o dzidzie ale róznie bywa dał mi jakaś tabletke do polkniecia czytałam ze jest dosc mocna więc moze lepiej jakby sie w tym cyklu nie udało. U nas pogoda fajna slonce sie przebija choc na dworze jeszcze chlodnawo :) Młego dnia dziewczyny .

A to kanarek ktory nas odwiedził :)

Zgłoś nadużycie #11584 22 września 2016, 11:19

Vam Fajna mama
Masz racje Monia myla mi sie dziewczyny haha ptaszek piekny :-)

Zgłoś nadużycie #11585 22 września 2016, 11:22

kamila19880 Fajna mama
Monia8910 a z kad masz klatkę? Fajny on ;) ja kiedyś miałam papugi 2 jedna uciekła po tygodniu sie znalazła poleciała z 200-300 metrów dalej i siedziała w ogrodzie u kogos przynieśli mo bo rozglosilismy ze zaginęła ;) pewnie dalej lecieć nie dała rady bo nie przyzwyczajona ;)
Van super suwak
Tamdem super ze maz przyjeżdża, a jak chorzy to bez nas sie nie obejdą
Moj M nawet juz nie bieze vitamin od lekarza stoi pol opakowania przepisał jak w bocianie byliśmy ma to gdzies ;) zmuszać go nie bede jest dorosły a ja juz mam dis niańczenia go czasami ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #11586 22 września 2016, 11:25

Mika29 Fajna mama
Kamila napisz co lekarz powiedział.

Monia82 mam nadzieję, że wyniki męża będą dobre. Napisz jak już będziesz coś wiedziała .

Monia 89 super ptaszek. :-)

Niestety zaczynają się u mnie wymioty. Z góry przepraszam jak nie będę odnosiła się do wszystkich postów ale trochę kiepska jestem.

Zgłoś nadużycie #11587 22 września 2016, 11:40

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem fajnie ze maz niedlugo bedzie obok Ciebie, wiadomo ze zona najlepiej zajmie sie mezem.I wieksze szanse ze cykl przyniesie owoc :) .Ja tez mam inzyniera :) .
Kamila dobrze ze pojdziesz do lekarza.
Monia fajny ptaszek.
Nyna zdrowia dla syna.
Megan a Ty co remontujesz?
Monika trzymam kciuki za dobre wymiki m.
Mika wspolczuje wymiotow.
Aaniaa trzymam kciuki za dobra bete.
Vam jak powiesz m o ciazy?
Mala ala pochwal sie paznokciami :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11588 22 września 2016, 12:03

staraczka33 Supermama
Hej
Monia ale historia z ptakiem :-)
Ania kciuki za puekny przyrost bety :-)
A u mnie tez juz po @ moge zaczynac he he a nie wiem dziewczyny czy cos slyszalyscie ale w sejmie cos sie dzieje w sprawie invitro

Zgłoś nadużycie #11589 22 września 2016, 12:38

megan33 Zaprawiona w bojach
zagubiona mieszkamy w domku piętrowym i pierwsze piętro mamy w ogóle nie zrobione gołe cegły, chcemy je w końcu powoli wykończyć ,a nie ma na to nigdy czasu - wiec tak powoli powoli po trochu robimy

ale zimno zaraz idę napalić - wywietrzyłam mieszkanie i takie zimne powietrze leciało brrr

Zgłoś nadużycie #11590 22 września 2016, 12:45

Monia8910 Zadomowiona
Kamila klatke pozyczylam od szwagierki zeby miec go gdzie narazie trzymac bo tak to nie wiem gdzie bym go dala xD