Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11551 21 września 2016, 22:34

Monia8910 Zadomowiona

zagubiona napisał(a)

A skad wiesz ze owu sie przesunela? Obserwujesz sie jakos?
Monia ja kiedys miala infekcje grzybicza (nie wiem z czym sie Ty zmagasz)i bylo tak ze leczylam 2 tyg. a potem kontrol i jeszcze przez jakis czas lylalam tabletki na poprawe flory bakteryjnej i zakaz przytulania przez miesiac.I pamietam ze przez jeszcze kolejny miesiac strasznie sucho mialam , ale ja zawsze mislam malo dluzu.

Zagubiona tak jak pisałam sama nie wiem z czym się zmagam ... jesli moge zapytac jaki mialaś śluz pod koniec tej infekcji ? ja jeszcze jak odczuwałam ze infekcje mam to sluz mialam gesty biały z takimi grudkami i bylo go strasznie duzo ale nie odczuwałam"mokrosci" sluz był lepki ale nie rozciagliwy... teraz infekcja ustała juz jej tak nie odczówam ale i sluz się zmienił;/ jeszcze 5 dni przed @ a sluz jest białawy czasem przezroczysty i rozciągliwy jakby płodny i jest go dosc sporo... odczuwam uczucie mokrosci nigdy tak przed @ nie mialam dlatego pytam czy moze to byc z powodu tej infekcji ;/

Zgłoś nadużycie #11552 21 września 2016, 23:22

zagubiona Gotowa na wszystko
Monia powiem Ci dziwny ten Twoj gin ja mialam wymaz robiony ale od razu gin mi powiedzial co to jest.Sluz byl gesty bialy i grudkowy, pieklo mnie ciagle i sikalam co chwile.Po leczeniu sluzu bylo bardzo malo i po @ sucho potem malo plodnego i potem malo bialego gestego.W trakcie leczenia sluzu nie bylo bo globulki wszystko wysuszyly bylo mego sucho.Jak bylam na kontroli wymaz znowu mi pobral ale wyniki juz byly ok.Maz sie nie leczyl gin twierdzi ze dawniej tak bylo ale teraz tylko gdy ma jakies objawy.Jak przepisal Ci cos to poszukaj w ulotce na co te globulki.Ciezko porownac nasze przypadki ja poszlam zaraz jak zauwazylam ze cos nie tak no i mialam diagnoze.Radze Ci nawet jak myslisz ze wyleczylas idz jeszcze na kontrol.
Katarina super ze wszystko dobrze z dzieckiem.Szkoda ze nie udalo sie podejrzec pluc.
Niebieska jutro gin? To nic ze moze za pozno wazne ze macie ochote nie tylko przy plodnych.
Dobranoc :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11553 22 września 2016, 5:49

kamila19880 Fajna mama
Dzis kolejna pobudka 5.30 siedzę w salonie i sie wkurwiam zaraz Se płuca wypluje jak kaszlą boli pod mostkiem nie dam rady wziasc głębokiego odechu bo mnie zatyka chyba mam zapalenie oskrzeli
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #11554 22 września 2016, 6:38

niebieska88 Fajna mama

Monia8910 napisał(a)

Niebieska to dobrze ze u Ciebie juz wszystko dobrze :)
Katrina cieszę sie ze z maluszkiem wszystko ok i niech tak zostanie juz do konca :)
A ja mialam isc spac razem z malym o 20 ale przez ptaka wszystko się przesunęło a i ja jakos mam ostanio problemy z zasypianiem w nocy co nigdy mi sie nie zdazało :| o 17 jestem wykonczona a gdy klade sie spoac to nie potrafię zasnąc ;/
Jutro z malym jedziemy z rana po karme dla ptaszka zeby nie zdechł z glodu poki nie znajdzie sie wlasciciel ... ogloszenia juz napisane :) jesliw lasciciel by sie nie znalazl to tez fajnie widziałam ze maly byl zachwycony ptaszkiem niby ma tylko 16 miesiecy ale ciagle biegał do niego ogladac do klatki i smiał się do niego :) kazał się podnosić byle by go tylko zobaczyc...

Mam podobnie ze sie spaniem, mi sie wydaje ze t zmeczenie

Zgłoś nadużycie #11555 22 września 2016, 6:40

Mika29 Fajna mama
Katrina super, że z maleństwem wszystko dobrze. Masz w brzuszku małego uparciuszka :-)

Monia a jak właściciel ptaszka się nie znajdzie to zostanie u Was?

Kamila może leć do lekarza żebyś zdążyła wyzdrowieć przed wyjazdem.

Zgłoś nadużycie #11556 22 września 2016, 6:43

kamila19880 Fajna mama

Mika29 napisał(a)

Katrina super, że z maleństwem wszystko dobrze. Masz w brzuszku małego uparciuszka :-)

Monia a jak właściciel ptaszka się nie znajdzie to zostanie u Was?

Kamila może leć do lekarza żebyś zdążyła wyzdrowieć przed wyjazdem.

Wlasnie p to chodzi ze noe moge bo kasy nie mam a musze zapłacić 30 e za wizytę czekam z M aż dostanie wypłatę do weekendu ma dostać a do lekarza moge isc do piątku bo pózniej nie ma jak bo wyjazd. Cholerna Belgia żeby za lekarza płacić mimo ubezpieczenia
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #11557 22 września 2016, 6:47

Mika29 Fajna mama
Zagubiona super, że już widziałaś serduszko. Wyliczył Ci gin datę porodu z USG?

Niebieska super, że się kochacie jak macie ochotę a nie tylko wtedy jak trzeba.

Zgłoś nadużycie #11558 22 września 2016, 6:48

Mika29 Fajna mama
Kamila współczuję sytuacji. Zdrowia życzę.

Zgłoś nadużycie #11559 22 września 2016, 6:54

niebieska88 Fajna mama
Gin odpada bo nie mam z kim malej zostawić, nie chce już jej po dziadkach wozić
Zresztą nadal mam jezdzi mi po brzuchu jakby jakis potwor lazil w srodku i mruczal i odbija mi się wszystko, nawet kanapka z pomidorem
Dziwi mnie tylko trampek w buzi (jakbym szczura połknęła) i krwawienia, bo wszystkie zęby mam wyleczone, ale to pewnie przejsciowy efekt uboczny

Szkoda mi tego cyklu ale cóż poradzić, normalnie owulacja dzisiaj by byla jak w zegarku, a tu huk wie, mam nadzieję, ze sie mylę,

Caly ten mc mam rozwalony, nie ćwiczę, bo najpierw brak @ potem dziwne plamienia, potem przeziębienie, na koncu jelitowka. Masakra

Zgłoś nadużycie #11560 22 września 2016, 6:56

niebieska88 Fajna mama
Staramy sie niby o chlopca wiec przed owu gumka, ale od owu hulaj duszo piekla nie ma

... ale mojemu i tak zawsze mało

Zgłoś nadużycie #11561 22 września 2016, 7:37

zagubiona Gotowa na wszystko
Kamila kurcze obys doszla do siebie przed wyjazdem.Rzeczywiscie ciezka sprawa ze sluzbs zdrowia u Ciebie :( .
Masz wolne czy do pracy musisz isc?
Aaniaa zaswiadczenie mam ze w ciazy jestem.
Mika termin z wyszedl 10.05. :)
Milego dnia dziewczyny.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11562 22 września 2016, 7:44

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Witam
Jejku ale wy dużo piszecie, nadążyć nie można :-) Poczytałam, ale już zapomniałam co miałam napisać.
Zagubiona super, że widziałaś serduszko. Ja przy synku byłam bardzo wzruszona a teraz to bym chyba ryczała z radości.
Nyna zdrówka dla synusia, oby mu szybko przeszło.
Madzia, tandem, Katrina dziękuję za miłe słowa. Dużo to dla mnie znaczy. Jeśli chodzi o szczepienia mały miał refundowane i tylko te, które musi. Też nie jestem przeciwna szczepienią bo gdyby powróciły te choróbska to strach myśleć, ale...boję się okropnie. Są lekarze, którzy nie widzą związku pomiędzy regresem w rozwoju mojego synka i jego chorobą a szczepionką. A są tacy, którzy twierdzą, żę ewidentnie szczepionki zaszkodziły. Nie wiem co z dalszymi szczepieniami, strasznie się boję i nie wiem co jak będzie kolejna dzidzia. Gdyby nam się to nie przytrafiło szczepiłabym bez zmróżenia oka a tak...
Katrina super, że dzidzia pięknie rośnie. Uparciuszek jak nie chce pokazać co tam ma między nóżkami hihi
Chorym dziewczynom życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Zgłoś nadużycie #11563 22 września 2016, 7:52

kamila19880 Fajna mama
Zagubiona dzis mam wolne ale jutro do 18 pracuje

Zgłoś nadużycie #11564 22 września 2016, 7:59

Monia niezła przygoda z ptaszkiem. Wyobrażam sobie jaką frajdę ma Twój synek.

Kamila nieciekawie macie z tymi lekarzami. Coś mi się kojarzy, że w Niemczech jest podobnie. Moja siostra tam mieszka i wydaje mi się, że kiedyś wspominała o tym.

Mnie dalej brzuch boli jak na @, piersi to samo, bolą i są napuchnięte. Jak ja bym chciała, żeby to była ciąża a nie skutek podwyższonej prolaktyny :-( Jeśli chodzi o infekcję to też przechodziłam w tym miesiącu jak były upały nabawiłam się, gorąco obcisłe spodenki itd ale sama wyleczyłam. Przeszło mi na pęcherz ale zaczęłam brać dużo wit c i dużo pić i też przeszło.

Zgłoś nadużycie #11565 22 września 2016, 8:07

Niebieska a ja chcę córcię, a mąż mówi, że drugiego chłopca. Ale co będzie to będzie, byle było i byle było zdrowe, tylko o tym marzę.

Miałam wam pisać. Bardzo zależało mi na tym cyklu (i zależy dalej) żebym zaciążyła, bo według kalkulatorów termin porodu miałabym w dniu moich urodzin. Czy może być piękniejszy prezent ?? ? Ale jakoś tracę nadzieję, że się udało. Kusiło mnie, żeby dziś zrobić test ale wiem, co zobaczę i chyba wolę żyć w niepewności do niedzieli, niż dziś być zdołowaną.
Ja nie pracuję. Wstajemy codziennie o 6:10 bo po synka przyjeżdża busik o 6:30 i zawozi do przedszkola, wraca o 15:30. Mąż śpi po nocce więc z rana mam nudy. Ostatnio jestem bardzoooo leniwa i nie umiem się zabrać do czegokolwiek, prócz obiadu.

Zgłoś nadużycie #11566 22 września 2016, 8:22

niebieska88 Fajna mama
mamaNatana oczywiście, że aby było zdrowe, płeć tak na prawdę nie ma znaczenia, ale pomarzyć można...
tyle teraz jest o tych szczepieniach, niektórzy za, niektórzy zdecydowanie przciw, teorie spiskowe o wirusach którte w przyszłości będą powodować raka. My szcepiliśmy podstawowe, ale nie było żadnych komplikacji, katar i rozdrażnienie tylko

Zgłoś nadużycie #11567 22 września 2016, 8:32

niebieska88 napisał(a)

mamaNatana oczywiście, że aby było zdrowe, płeć tak na prawdę nie ma znaczenia, ale pomarzyć można...

Ja to pisałam w odniesieniu do mnie, bo wiesz jak już jedno dziecko chore to nie można o niczym innym marzyć jak o drugim zdrowym. Co nie zmienia faktu, że chciałabym mieć córcię.

Zgłoś nadużycie #11568 22 września 2016, 8:38

niebieska88 Fajna mama
powiem Wam, że nadal mam lekkie mdłości

Zgłoś nadużycie #11569 22 września 2016, 8:41

nyna Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Kamila nieciekawie z tym twoim kaszlem dziś łużeczko i herbatka z miodem i sokiem malinowym :*

Katrina super że u was wszystko dobrze bo już sie matwiłyśmy :) mały spioszek uparciuszek :)

Niebieskooka super że były przytulanki u nas metoda na odwrut zobaczymy sie sprawdzi ;)

Mały jeszcze spi nie było najgorzej raz tylko sie przebudził podalam mu syropek i za chwile zasnął ale temperatura nadal jest bo główka gorąca...

Zgłoś nadużycie #11570 22 września 2016, 8:53

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry!

Katrina jesteś!! :-) super ze dzidzi rośnie :-) i ze wszystko w porządku :-)

Nyna, zdrówka dla synka. Biedny!!

Kamila, no to rzeczywiście u Was nie ciekawie z tymi lekarzami, dobrze ze dziś masz wolne to wypoczniesz. zdrowiej!!

Dziś jeszcze zimniej u nas. Brrr... córka poszła do szkoły mąż do pracy, cisza i spokój :-) hihi :-)