Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11531 21 września 2016, 19:26

starajacasiemama Początkująca
Mój wiedział o poprzednim ale jak miałam takie problemy w związku z tym co tam napisałam, to już ma do tego inny stosunek i wiem, ze miałby pretensje niestety. No staram sie nie popadać w paranoje, najgorsze że ciągle ktoś w moim otoczeniu w ciąży albo rodzi wysyp normalnie. Nie no teraz przynajmniej już wiem, że skoro przesunęła mi się owu to na pewno miesiączki nie będzie 25 września i nie będę się nastawiać że mi sie spóźnia.

Zgłoś nadużycie #11532 21 września 2016, 19:30

Vam Fajna mama
Zagubiona gratuluje ♡ pamietam ze dla mnie bylo to wzruszajace bardzo a teraz to sie chyba poplacze :-) szkoda ze szef nie chce sie spotkac zeby chociaz dowiedziec sie o co chodzi. Moja mama tez z zawodu elektryk tylko na studia nie poszla. Miala opory ze wzgledu na dyslekcje kiedys mowilo sie na to nieuctwo i straszne miala wspomnienia ze szkoly.

Paula krecha na medal :-D

Atomcia a czemu by nie testowac jutro i w piatek? :-D

Jesli chodzi o objawy u mnie zadnych. Pobolewaja mnie ciut brzuch i plecy jak na @ w zasadzie tylko ciagna. Nie wiem czy nie od chodzenia bo zrobilam dzis ponad 7km czy moze po prostu to implantacja.

Zgłoś nadużycie #11533 21 września 2016, 19:33

Vam Fajna mama
Mam nadzieje ze nie @

Zgłoś nadużycie #11534 21 września 2016, 19:34

zagubiona Gotowa na wszystko
A skad wiesz ze owu sie przesunela? Obserwujesz sie jakos?
Monia ja kiedys miala infekcje grzybicza (nie wiem z czym sie Ty zmagasz)i bylo tak ze leczylam 2 tyg. a potem kontrol i jeszcze przez jakis czas lylalam tabletki na poprawe flory bakteryjnej i zakaz przytulania przez miesiac.I pamietam ze przez jeszcze kolejny miesiac strasznie sucho mialam , ale ja zawsze mislam malo dluzu.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11535 21 września 2016, 19:40

atomcia Fajna mama
Vam hahaha ale kusisz :-P Znając moją gigant niecierpliwośc pewnie będzie tak, ze test zrobie i jutro i w piatek :-P
A jak mi wyjdzie wyrazniejsza krecha to wtedy na bete :-) Chyba.

Zgłoś nadużycie #11536 21 września 2016, 19:40

zagubiona napisał(a)

A skad wiesz ze owu sie przesunela? Obserwujesz sie jakos?
Monia ja kiedys miala infekcje grzybicza (nie wiem z czym sie Ty zmagasz)i bylo tak ze leczylam 2 tyg. a potem kontrol i jeszcze przez jakis czas lylalam tabletki na poprawe flory bakteryjnej i zakaz przytulania przez miesiac.I pamietam ze przez jeszcze kolejny miesiac strasznie sucho mialam , ale ja zawsze mislam malo dluzu.

Tak obserwuje śluz i badam szyjkę, przez przeziębienie mi sie obsunęła jak nic a poza tym nie wiem może mnie wyśmiejecie ale ja już któryś raz zobaczyłam że jak dochodzi do owu to mam takie dziwnie uczucia wzdęć cały brzuch mnie kuje w środku i tak jakbym nie umiała się odgazować i to trwa kilka godzin po czym mam spokój, na drugi dzień szyjka mi się zamknęła. Myślicie, że to możliwe, żeby mieć takie objawy na owulacje?Czy to czysty przypadek?

Zgłoś nadużycie #11537 21 września 2016, 19:40

Vam pewnie pamietasz ze takie bole w ciazy sa normalne.Nie martw sie.Rzeczywiscie dawniej chyba nawet nie istnialo pojecie dyslekcji i tacy uczniowie mogli byc w ten spodob oceniani.Co do szefa ide w piatek do niego.
Starajcasiemama no tak zapomnialam ze u Ciebie to taka sytuacja byla.

Zgłoś nadużycie #11538 21 września 2016, 19:43

Vam ja z początku ciąży z synkiem pamiętam ból, który towarzyszył mi od 2dni przed @ do 7 tygodnia, więc jest to normalne, u mnie nasiliła ból cysta dlatego mnie dość mocno bolało.

Zgłoś nadużycie #11539 21 września 2016, 19:45

zagubiona jeśli ten miesiąc mi nic nie przyniesie to zacznę mierzyć temp, tylko będę musiała zasięgnąć na pewno u Was porady co do wyboru termometru jak i sposobu :)

Zgłoś nadużycie #11540 21 września 2016, 19:45

Starajacasiemama jezeli tak masz co cykl to pewnie masz racje.Jak ktos zacznie sie obserwowac 1,2,3cykl na pewno juz cos o sobie wie i potrafi ocenic w ktorym momenvie cyklu jest.
Co do badania temp.  ja nie pomoge bo nie mierzyla ale Kamila i Tandem na pewno pomoga i moze jeszcze ktos inny ale o nich to wiem ze znaja sie.

Zgłoś nadużycie #11541 21 września 2016, 20:50

Vam Fajna mama
Starajacasiemama i Zagubiona dziekuje ja wiem slyszalam o tych bolach na poczatku ciazy. W pierwszej ich nie mialam a ze teraz pozytyw byl tak szybko to sie zastanawiam. Niby czlowiek doswiadczony po jednej ciazy ale kazda jest inna ja jestem starsza i tak naprawde guzik wiem :-)

Podziwiam te z was ktore badaja sie i tak cialo znaja. Ja w zyciu nie myslalam o tym kiedy mam owu i ze moze sie przesuwac haha no dopiero jak zaczelam sie starac o syna zaczelam o tym myslec ale nadal skromnie :-)

Zgłoś nadużycie #11542 21 września 2016, 21:00

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Ale Wy piszecie duuuzoo....u mnie nic nowego.
Sok z malin sie gotuje w sloikach czyli pasteryzuje 😊
Bete jutro z rana robie a na 15 do 21 ide do pracy
Mala ma katarek ale chyba lzejszy
My dzis dluugi spacer mialysmy to teraz czuje troszke zmeczenie
Nowych nie zapamietuje ale zycze powodzenia 😘
Zagubiona super ze juz serduszko widzialas 😊
Ja ide w poniedzialek do gin ale to po prostu mnie zbada...
Wzielas jakies zaswiadczenie ze jestes w ciazy?

Zgłoś nadużycie #11543 21 września 2016, 21:03

Vam napisał(a)

Starajacasiemama i Zagubiona dziekuje ja wiem slyszalam o tych bolach na poczatku ciazy. W pierwszej ich nie mialam a ze teraz pozytyw byl tak szybko to sie zastanawiam. Niby czlowiek doswiadczony po jednej ciazy ale kazda jest inna ja jestem starsza i tak naprawde guzik wiem :-)
Podziwiam te z was ktore badaja sie i tak cialo znaja. Ja w zyciu nie myslalam o tym kiedy mam owu i ze moze sie przesuwac haha no dopiero jak zaczelam sie starac o syna zaczelam o tym myslec ale nadal skromnie :-)

Vam ja zaczęłam się obserwować po wyjęciu spirali, doskonale wiedziałam, że chcemy dziecko a tu nagle się okazało, że moje cykle wariują, okres przychodzi raz po 27 raz po 30 a raz nawet po 32 dniach. DLa osoby, która od kiedy ma miesiączke to ma ją regularnie co 28-29 dni to był szok. Zaczęłam schizować, że może ze mną coś nie tak, wizyty u gin i samoobserwacja. Dopiero w tym miesiacu poniekąd zauważyłam, że moja owulacja często gęsto musiała się przesuwać o czym ja nawet nie wiedziałam bo śluz rozciągliwy mam praktycznie zaraz po ustaniu krwawienia.  Wychodzi na to, że nie współżyłam z mężem w czasie największej płodności i to mnie najbardziej wkurza :(

Zgłoś nadużycie #11544 21 września 2016, 21:14

nyna Gotowa na wszystko
Hejka wpadam na chwile , byliśmy na wieczorynce o 17 mały miał 39,5 ale to ponoć wirus osłuchowo jest czysty gardło delikatnie zaczerwienione ech zobaczymy narazie zasnął ale noc pewnie bedzie ciężka

Vam takie bóle sa normalne dzidziuś sie lokuje :) ale każda ciażą jest inna to fakt a my jesteśmy tu poto by wspierać i wyganiać głupie mysli :*

Dobranoc

Zgłoś nadużycie #11545 21 września 2016, 21:42

Monia8910 Zadomowiona
Zagubiona sama nie wiem z czym sie zmagam gin mi nic nie powiedział ;/ w ogole jakos nigdy na niego nie narzekałam ale teraz nic dosłownie nie wiem co mi jest ani co dalej robic. nic nie powiedzial tyl;ko ze przepisze czopki dopochwowe i jedna tabletke do polkniecia . Powiem ci ze ja sama polecialam do apteki w piatek i powiedziałam babce ze chce cos na infekcje dała mi masc i zaczelam ja stosowac i zaczelo sie poprawiac no i w wtorek do gin poszłam i powiedział zebym dalej smarowała ta mascia i dodatkowo te czopki ita jedna tabletka. czopki na 6 dni... zobaczymy co bd dalej. Ale przy grzybicy chba obywdoje partnerzy musza sie leczyc albo ?

Zgłoś nadużycie #11546 21 września 2016, 21:46

Monia8910 Zadomowiona
w ogole dziewczyny sluchajcie tego ... 19.30 ide usypiac mojego malego do sypialni kladziemy sie i patrze a tu nagle cos nad naszymi glowami leci :D poczatkowo mysle sobie kurde nietoperz ! A mojego M nie ma w domu ! Ale patrze drugi raz a to cos białego w koncu usiadło na szafie... Patrze a to ptaszek co lepsze kanarek :D
Dzwonie do mojego M ze mam ptaka w sypialni na co on do mnie no ze on mi raczje nie pomoze bo jest w trasie :D jedyne co mi zostaje zadzwonic po brata albo sama go zlapac :D no wiec wzielam pudelko i gonie go po calej sypialni :D a moj mały sie ze mnie smieje :D i skonczylo sie na tym ze ptasek zlapany a Philip zamiast spac o 20 to zasnal 30 minut temu :D Jutro bd pisała ogloszenie ze znalazłam ptaszka moze znajdzie się wlasciciel :)

Zgłoś nadużycie #11547 21 września 2016, 21:49

niebieska88 Fajna mama
Melduje ze dziś winko i przytulanie ale po moich obserwacjach już za późno
...chociaż nie zaszkodzi, a bardzo bym chciała, mąż ma 11 października urodziny, i byłby idealny prezent, bo nic jeszcze nie wymyśliłam
Paula pięknie wyglądają te kreseczki
Wszystkie nowe pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie

Zgłoś nadużycie #11548 21 września 2016, 21:49

niebieska88 Fajna mama
Melduje ze dziś winko i przytulanie ale po moich obserwacjach już za późno
...chociaż nie zaszkodzi, a bardzo bym chciała, mąż ma 11 października urodziny, i byłby idealny prezent, bo nic jeszcze nie wymyśliłam
Paula pięknie wyglądają te kreseczki
Wszystkie nowe pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie

Zgłoś nadużycie #11549 21 września 2016, 22:06

Katrina13 Gotowa na wszystko
Hej Dziewczyny, wczoraj nie miałam neta, a na komórce nie mogłam nic napisać, jak na złość!!! Przepraszam Was !
Mała ala, Madzia, Nyna i Vam dziękuję że o mnie pamiętałyście i wzywałyście:* jesteście Kochane!
Z dzieckiem wszystko dobrze:* urosło bardzo od ostatniego usg, takie słodkie...ale płeć dalej zagadką, dzidzia spała, odwrócona na boczku, nic nie szło zobaczyć, więc dalej czekamy:* w październiku mam usg prenatalne, to może coś uda się podejrzeć :D
Atomcia gratuluję, widzę 2 kreseczkę!
Witam nowe dziewczyny!
MamaNatana podziwiam Cię, a syn miał płatne czy refundowane szczepionki?

Zgłoś nadużycie #11550 21 września 2016, 22:29

Monia8910 Zadomowiona
Niebieska to dobrze ze u Ciebie juz wszystko dobrze :)
Katrina cieszę sie ze z maluszkiem wszystko ok i niech tak zostanie juz do konca :)
A ja mialam isc spac razem z malym o 20 ale przez ptaka wszystko się przesunęło a i ja jakos mam ostanio problemy z zasypianiem w nocy co nigdy mi sie nie zdazało :| o 17 jestem wykonczona a gdy klade sie spoac to nie potrafię zasnąc ;/
Jutro z malym jedziemy z rana po karme dla ptaszka zeby nie zdechł z glodu poki nie znajdzie sie wlasciciel ... ogloszenia juz napisane :) jesliw lasciciel by sie nie znalazl to tez fajnie widziałam ze maly byl zachwycony ptaszkiem niby ma tylko 16 miesiecy ale ciagle biegał do niego ogladac do klatki i smiał się do niego :) kazał się podnosić byle by go tylko zobaczyc...