Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11451 21 września 2016, 8:56

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Gratuluję testu, w ciąży z synkiem też miałam taką bladą kreskę aż nie dowierzałam
aaniaa paula wam też gratuluję i sama nie umie się doczekać II objawy jakieś tam mam, ale boję się, że sobie wkręcam więc czekam do niedzieli

Zgłoś nadużycie #11452 21 września 2016, 8:58

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
MamaNatana ciesze sie ze z synkiem juz lepiej...a to po jakim szczepieniu tak zaczelo sie dziac?
Zdrowka dla syna!
U nas bez slonca ale nie pada na razie

Zgłoś nadużycie #11453 21 września 2016, 8:59

nyna Gotowa na wszystko
Wow mamaNatana czyli masz w domu małego genijusza :) Słyszłam wlasnie kiedyś ze takie dzieci potrafią być brdzo zdolne. Nie jest zle pewnie za kilka lat zapomnicie o całej chorobie a rodzeństwo jak najbardziej sie przyda :)

Zgłoś nadużycie #11454 21 września 2016, 9:05

aaniaa po odrze/śwince/różyczce już mniej mówił ale mówił, a po błonnica/tężec/krztusiec/hib/polio już coraz mniej aż mowa ustała całkowicie. On każde szczepienie bardzo ciężko przechodził ale lekarze to bagatelizowali, wrzeszczał bo to płaczem nie da się nazwać, gorączka do 40,5 st.
nyna i powiem Ci, że te jego zdolności trzymają mnie w pionie. Choć nie powiem, przeszłam załamanie, nabawiłam się depresji i nerwicy lękowej. Ciężko jest mi się pogodzić ale daję radę. A tymi swoimi uzdolnieniami matematycznymi to czasami zamęcza, że głowa boli hihi. Nic tylko liczy i liczy tysiące, miliony, tryliony, albo przelicza z litra na ml, kg na g itd Czasem mam dość hiihi

Zgłoś nadużycie #11455 21 września 2016, 9:15

U mnie też zimno i pada a muszę jechać z synkiem na rehabilitację. Mieszkamy w "jednym" mieście, przedszkole w drugim a rehabilitacja w trzecim. Powiedzmy, że przedszkole po prawej stronie od domu a reh po lewej. Kawał drogi tym bardziej, że autobusem. Od mojego wyjścia z domu zajmuje to 2 godz ale cóż, trzeba to trzeba.

Zgłoś nadużycie #11456 21 września 2016, 9:21

Vam Fajna mama
MamaNatana witam ja rowniez :-) oby m szybko wyzdrowial i wzial sie do roboty choc jesli test pokaze dwie kreski to niw bedzie musial hihi :-) straszne ze Wasz synek tak zareagowal na szczepionke ale povieszajace jest to jak mowisz ze taki madry ze szybko nadrabia i ze Jego choroba nie ma wplywu na rodzenstwo.trzymam kciuki!

Kamila oby to nie choroba. Moze suche powietrze po prostu? Pij herbaty z miodem malinami dobry jest tez czosnek i czarny bez moze wcale sie nic nie rozwinie :-)

Atomcia gratuluje ja widze tylko jakis cien bo patrze na tel. Nastepny test to bwdzie to :-D

Zagubiona mam nadzieje ze szef szybko sie spotka i ustalicie wszystko :-)

Ja jak mowilam od poniedzialku znow jestem u mamy i tak mnie kusi zeby Jej powiedziec. Chce jwdnak zeby m byl pierwszy no i wole isc do gin a potem dopiero mowic rodzinie :-D u nas tez dzis zimno ale cos slonko wyszlo ubierzemy kurtki i idziemy z mlodym na spacer.

Zgłoś nadużycie #11457 21 września 2016, 9:23

Mika29 Fajna mama
Atomcia widzę kreskę. Gratuluję :-)

MamaNatana ciesz się że masz bardzo zdolnego i mądrego synka. :-) Powodzenia w staraniach.

U nas też bez słońca. Ogólnie jest ponuro.

Zgłoś nadużycie #11458 21 września 2016, 9:23

zagubiona Gotowa na wszystko
MamaNatana dzielna jestes wiadomo ze to przykre ze dziecko chore i tyle czasu trzeba zeby na dojazdy.Prawo jazdy masz?
Syn jak odnajduje sie w kontaktach z innymi dziecmi.
Aaniaa na pewno jest dobrze nie denerwuj sie.Niedlugo masz wizyte to dowiesz sie wiecej.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11459 21 września 2016, 9:25

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
Vam a na kiedy masz gina?

Zgłoś nadużycie #11460 21 września 2016, 9:26

Monia8910 Zadomowiona
atomcia gratuluję :) Pewnie ze kreche widać :)

mamaNatana witam wszystkiego dobrego dla synka i oby nie czekał zbyt długo na rodzeństwo :)

Zagubiona oby w pracy wszystko się wyjaśniło

Kamila dobrze ze cykle są regularne też bym tak chciała :D Jak pierwszy raz zaczełam je regulowac to zaszłam w ciążę :D

Aaniaaa bóle brzucha to norma w ciąży tez miałam często gin powiedział mi ze to całkiem normalne macica się powieksza i hormony robiąswoje wszystko sie w organizmie zmienia i to dlatego.

Niebieska moze powtorz test ? kiedy ma przyjść @ ?

mala ala moja mama mama zrobiła brązowe kafelki na podłodze takie wieksze ( takie jakby cienkie ciemne linie byly na tych kafelkach jakby cienie ) tymi samymi obudowała wanne i dół prysznica sciany zrobiła beżowe tez z takimi paseczkami nie wiem jak to wytłumaczyć.
miedzy przed ostatnia a ostatnią beżową kafelka w koło lazieni idzie (prawie pod sufitem ) cienka kafelka brązowa sufit to takie dużże płytki beżu wymieszane z smugam brązu i do tego halogen cięzko sobie wyobrazic ale wyglada bardzo ładnie.

My dzis z synkiem pobudka o 4 rano meza do pracy zawieźć... Wczoraj bylam u ginka i przyłapałam jakaś infekcje dostałam czopki dopochowe i jakas tabletke jenda do polknięcia ehh... od tej infekcji ciagle boli mnie podbrzusze tak ze w nocy spac się nie da ;/
Zaraz biore się za sprzatanie potem do apteki i na zakupy.
A jak tam u was dziewczyny ?

Zgłoś nadużycie #11461 21 września 2016, 9:27

Vam Fajna mama
Aniaaa nie mam jeszcze chce sie umowic na 3 pazdziernika. Moja gin przyjmuje tylko w poniedzialki a ten teraz to bedzie za wczesnie.

Zgłoś nadużycie #11462 21 września 2016, 9:28

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry, ale szalejecie od rana :)

Atomcia widać widać :) super ;p

Zagubiona łazienka 420 na 225 bodajże tak jest napisane na ścianie przez mojego M. :) ciemny brąz myślałam o płytkach jako jakiś dodatek z połączeniem innego koloru, czy nawet meble. nie wiem nie nadaje się do robienia takich rzeczy :) hihi :)

mamaNatana witaj :) masz mądrego i na pewno wspaniałego synka :) życzę powodzenia w staraniach :) nowe dziewczyny dochodzą i raz dwa zachodzą w ciąże :) mam nadzieję ze u Ciebie będzie tak samo :)

Katrina, kochana napisz jak po wizycie!! :) myślę tu o Tobie :)

Nyna super że jeździsz :) najlepiej zacząć od krótkich dystansów, ale jeździj z mężem na miasto czy do miasta bo później będzie ciężko się przełamać.

Kamila, wykorzystaj dni płodne na maksa!! hihi :)

Zgłoś nadużycie #11463 21 września 2016, 9:30

Dziekuję dziewczyny. Nie ma co rozpaczać, czasu nie cofnę. Życie płynie dalej.

Zagubiona nie mam prawka, bo wcześniej jakoś nie po drodze mi było a później jak już chciałam to zrobiłam się za nerwowa i jakoś na razie nie widzę siebie za kółkiem. Syn dzieci uwielbia, wcześniej lgnął do małych dzieci, potem do dziewczynek a teraz jak na chłopaka przystało więcej za chłopcami. Wynikało to z jego obaw, że ktoś mu krzywdę wyrządzi. Ma problemy w kontaktach na placu zabaw, z obcymi dziećmi, za to w przedszkolu jest super.

Zgłoś nadużycie #11464 21 września 2016, 9:31

Vam Fajna mama
MalaAla to duza lazienka. Mozesz szalec :-)

Zgłoś nadużycie #11465 21 września 2016, 9:31

Monia8910 Zadomowiona
Kurcze dziewczyny wy chyba nigdy nie przestajecie pisać XD
U nas pogoda dzis fajna słonce wychodzi ale ostatnie 3 dni byly do d**y caly czas pochmurno :D
ja tu do was pisze a synek ze mną :D klika mi tu i co chwile musze gumować :) a jak nie klika to mnie po kolanie liże Ohhh te dzieci xD

Zgłoś nadużycie #11466 21 września 2016, 9:34

niebieska88 Fajna mama
u nas też pogoda się poprawia

ja już jestem w połowie kolejnego cyklu, teraz @ na 5.10 mnie odwiedzi

Zgłoś nadużycie #11467 21 września 2016, 9:38

atomcia Fajna mama
Nie nadazam! :-) Ale dziękuję dziewczyny, bo dalyscie mi nadzieję, że sie udalo. Może uda mi się teraz wytrzymac do piatku z kolejnym testem.
MamaNatana - przykro się czyta o chorobie syna, ale jednocześnie z taka duma, ze tak świetnie sobie radzicie :-)

Zgłoś nadużycie #11468 21 września 2016, 9:40

Ja mam łazienkę w brązach. Sciany pomalowane, dwie na ciemny brąz a dwie jasny beż. Meble coś jak śliwa walis fronty białe połysk, kafle na podłodze duże ala panele bardzo ciemny brąz. Wszystko ze sobą gra ale odradzam ciemnej podłogi. Wnerwiam się tylko bo wszystko na niej widać. Tyle co odkurzę i widzę pełno śmieci, a o kurzu nie wspomnę.

Zgłoś nadużycie #11469 21 września 2016, 9:41

kamila19880 Fajna mama
Mamanatana przykro mi ;( ale całe szczęście Se poradziliście tylko z takich brać przykład, to straszne ze po szczepionce tak sie stało aż strach szczepić ;( Paula Ania, ja juz butelkę syropu na suchy kaszel wypiłam i nic nie ruszyło. Juz z 2 tyg mecze sie i najgorzej rano jak śpię w dzien prawie nie mam to chyba zatoki bo jak cos uda mi sie wykrztusić to białe jak z nosa cieknie bo mam troche zapchany. Teraz zrobiłam syrop z cebuli miodu i cytryny 😉 Atomcia widać cień cienia ;) super 😉 jaka ty niecierpliwa
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #11470 21 września 2016, 9:45

Dziewczyny ja uciekam, miłego dnia życzę