Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1131 21 kwietnia 2016, 13:35

dana32 Zaprawiona w bojach
Test pewnie wyjdzie negaywny na logikę nie ma praw być inny mi cylk zaczął się 05.04. teraz jest 21 nie mogę być w ciązy :( .No ale oczywiście gdzieś tamo wśrodku coś mi szepta ....a może jednak.Wiem że to beż sensu ale test są tanie i poprostu muszę go zrobić.Wogóle to ten cykl jkiś dziwny jest objawów dni płodnych nie mam a powinny być już :( ,no ale przeziębina jestem to pewnie znowu coś się poprzestawiało.

Zgłoś nadużycie #1132 21 kwietnia 2016, 13:36

Test pewnie wyjdzie negaywny na logikę nie ma praw być inny mi cylk zaczął się 05.04. teraz jest 21 nie mogę być w ciązy :( .No ale oczywiście gdzieś tamo wśrodku coś mi szepta ....a może jednak.Wiem że to beż sensu ale test są tanie i poprostu muszę go zrobić.Wogóle to ten cykl jkiś dziwny jest objawów dni płodnych nie mam a powinny być już :( ,no ale przeziębina jestem to pewnie znowu coś się poprzestawiało.

Zgłoś nadużycie #1133 21 kwietnia 2016, 13:40

madzia90krk Fajna mama
Pomysł i zabiegi bo lekarz kazał się starać nie raz ciąża leczy takie rzeczy jeszcze rozmiar miała taki ze była w stanie się wchłonąć ale ze nie serduszkowalismy w tym cyklu ciąży nie będzie i teraz pytanie czy się powiększyła torbiel..jeśli tak zabieg.. lub hormonu.. a ja jeszcze karmie córkę piersią i nie wiem jak to będzie

Zgłoś nadużycie #1134 21 kwietnia 2016, 13:46

kamila19880 Fajna mama

dana32 napisał(a)

to ty jakiś krótki masz ten cykl tylko 16 dni trwa? Chyba ze cos noe zrozumiałam
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1135 21 kwietnia 2016, 14:08

madzia90krk Fajna mama
Kamila dana jest w 16 dniu cyklu dlatego mówię że za wcześnie by podejrzewać ciaze bo teraz dopiero dni płodne się kończą ... Tak ja zrozumiałam :)

Zgłoś nadużycie #1136 21 kwietnia 2016, 14:10

kamila19880 Fajna mama
Aaaaaaa juz czaje
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1137 21 kwietnia 2016, 15:41

Tak jak madzie pisała jestem 16 dc  wiem że to baz sensu bo to dopiero teraz powinna serduszkować a nie już być bo niby kiedy.Już nawet mam myśli  że ostatnio to nie był  @ tylko plamienie inplantacyjne ale tak naprawdę to wiem że to  była @.Zwariować można muszę wrzucić na luz teraz mam trochę wolnego i to chyba przez to.Pójdę do pracy bebe myślała o czymś innym  a nie tylko o dziecku.

Zgłoś nadużycie #1138 21 kwietnia 2016, 16:03

Jeżeli zabieg to pewnie chwiliowo  nie będziesz mogł karmić,tak mi się wydaje a jeżeli chormon no to chyba już nie będziesz mogła wogóle.
Poczytaj sobie o takich zabiegach pewnie przyjdziesz do szpitala w dniu lub  1 przed i zaraz po kilku godzinach powinni Cię puśćić.
To jest takie moje przypuszczenie bo jak moja córka w wiku 3 lat miał przepuklinę to tego dnia zgłaszaliśmy się rano o 14 zabieg i o 22 wypis(było by wcześnie ale wymiotowała po narkozie)a potem kontrol.
Wiem że to całkiem inny przypadek ale raczej jak to nazywa się zabieg to nie powinnaś byś długo w szpitalu  ate kilka dni to zawsze możesz odciągać i wyrzusać pokarm.

Zgłoś nadużycie #1139 21 kwietnia 2016, 16:07

madzia90krk Fajna mama
Ogólnie próbuje już ja odstawić ale w nocy się domaga i nie ma wyjścia. Pokarm praktycznie mam już tylko w jeden piersi ( wiem dziwne hehe) . Ja jednak liczę ze tą torbiel się wchłonie a przynajmniej nie powiększy i jeszcze jeden cykl da nam lekarz na staranie.. bardzo bym chciała a co będzie to zobaczymy.
Przy pierwszym dziecku nie miałam takiego ciśnienia w głowie ze chce się już starać i musi się udać bo tak bardzo chce.. a teraz nie ma dnia żebym nie myślała. .

Zgłoś nadużycie #1140 21 kwietnia 2016, 16:29

Taszka Gotowa na wszystko
Rusałka gratuluję!!! Super, że Ci się udało :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1141 21 kwietnia 2016, 19:12

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
dana nie przejmuj sie...mam to samo..@ spoznia sie 2 dni a ja bym już biegła po test..teraz wiem ze moj M. ma problem i nie bedziemy miec dzieci przyjamniej nie predko :( to wiem, ze tylko spozni mi sie @ albo bedzie jakas mniej obfita to dalej bedą te same mysli..ze moze sie udało lub jakiś cud sie zdarzył...matko ile ja już testów w zyciu zrobiłam :O oh co my baby mamy w tej głowie to jest szok :)

Zgłoś nadużycie #1142 21 kwietnia 2016, 19:15

Kowy Fajna mama
Rusalka zapraszam na temat grudniowek :)
Madzia zobaczysz, mam przeczucie ze szybko Ci się uda :)

Zgłoś nadużycie #1143 21 kwietnia 2016, 19:55

Ja też ciągle myślę o dziecku i czasami wmawiam sobie objawy ciąży.

Fajnie, że nasz wątek się tak ożywił ;) To już mamy dwie ciężarne. Oby coraz więcej takich pozytywnych wiadomości.

Zgłoś nadużycie #1144 21 kwietnia 2016, 20:05

mala_ala Gotowa na wszystko
chyba takie już jesteśmy, że szukamy tego czego w ogóle nie ma :) najgorzej to sobie wmawiać, trzeba wrzucić na luz wtedy może prędzej się uda :)

Ja z córka spędziłyśmy całe popołudnie na polku bo troszkę się ociepliło i przyjemnie było posiedzieć na ławeczce przed domem :)

trzymam kciuki za Was wszystkie ;)

Zgłoś nadużycie #1145 21 kwietnia 2016, 20:09

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
no tak- rzucić na luz..tylko nie zawsze jest tak łatwo :) mówią że jak sie odpusci to predzej bedzie dziecko ale jakoś w to wątpie :P
ja byłam z przyjaciółką i jej 4 letnim synkiem na placu zabaw..pogaduchy w słoneczku zawsze dobrze robią na człowieka :)
teraz leniwy wieczór przed Tv - serial z moim M. to jest to co lubie :)
miłego wieczoru i dobrej nocki :)

Zgłoś nadużycie #1146 21 kwietnia 2016, 20:18

rusalka5 Początkująca
Kochane dziękuję Wam serdecznie i życzę powodzenia!!!

Zgłoś nadużycie #1147 21 kwietnia 2016, 20:18

Wiedziałam że mnie zrozumniecie :)
Tylko jeszcze przyjaciółce powiedziałam bo ona zawsze mnie zrozumnie i wiem że Wy też ,ale mężowi ani nikomu innemu nic bo by pomyśleli że zwariowałam ;) Jutro idę do pracy to dla odmiany będę myślała tylko o pracy.Stasznie dużo ostatnio ludzi przychodz a najgorsze że na noc albo góra 3 i tak wkoło ten wychodzi a tu juz następny.
Dzięń minął bardzo fajnie odpoczęłam .Kończę bo mąż wrócił właśnie :)

Zgłoś nadużycie #1148 21 kwietnia 2016, 21:31

Rusałka piękny suwaczek :) Czekamy na następne suwaczki i pozytywne teściki.

Zgłoś nadużycie #1149 21 kwietnia 2016, 22:07

Sander Gotowa na wszystko
Część dziewczyny! Bardzo się ciesze że coś się ruszyło na forum , w sensie że dwa maleństwa już są :-) Cały czas was czytam. Sama nie wiem czy mam się wypowiadać bo tylko kilka postów napisałam. U Nas problem nie dotyczy sfery medycznej - przynajmniej na razie. w lutym stwierdziliśmy że tak , będziemy mieli drugie dziecko... i od tego czasu mój mąż zaczął dostawać bardzo niskie wypłaty i ogólnie sytuacja finansowa kiepska. Oczywiście z pomyslu drugiego dziecka się wycofał... a ja... po prostu nie moge o niczym innym myśleć... pragne tego jak nigdy w  życiu... jest to dla mnie nowość bo nigdy nie lubiłam dzieci, potem była wpadka i mamy Isie... Miłość mojego życia... a teraz pragne jeszcze więcej... to jedyne i wspaniałe uczucie i chce jeszcze bardziej kochać kolejne dziecko... ale mój mąż kategorycznie dziś powiedział że nie... nie wiem jak go przekonać... wyć mi się chce... wy chcecie i nie zawsze możecie a ja (przynajmniej tak myśle) mogłabym mieć a on nie chce... Uważa że nie damy rady finansowo.... wiem że lekko nie będzie ale już jedno mamy to zupełnie inaczyj już drugim, no i te 500+ też nam dużo pomoże. Wiadomo że to nie dużo ale zawsze do przodu... niegdy nie czułam takiego czegoś takiej tęsknoty i pragnienia.... ostatni plaster anty zdjęłam 10 kwietnia, wierze że jakoś się uda przez przypadek zajść.... Marze o tym by zajść w czerwcu bo taki był perwotny plan, mam nadzieje że coś się zmieni do tego czasu i mąż się jednak zgodzi....

Zgłoś nadużycie #1150 21 kwietnia 2016, 22:47

Sandra no cóż szkoda że macie odmienne zdanie.Na temat braku kasy to ja mogłbym książkę napisać.My dom budujemu teraz kończymy ja wróciłam do pracy jak córka miał 8 miesięcy mąż pracuje etatowo i dorabia a i tak ciężko  oj nie raz bardzo,przedszkole,rachunki,ubrania.Wielo sobie odmawiam tylko zależy mi alby dziecko nie odczuwało tego że z kasą krucho.Dajemy radę. Nie wiem co Ci poradzić jeżeli macie niskie dochody to 500+ też Wam się należy.Chyba ważne jest alby też zrozumieć drugą stronę on Ciebie Ty jego porozmawiać.Pracujesz miałabyś jakieś świadczenia w pracy na chorobowym i macierzyńskim?Wiadomo nie pieniądze są najważniejsze ale bez nich kiepsko.
A jak to się mówi po burzy wyjdzie słońce byle razem będzie dobrze.