Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #11231 19 września 2016, 14:56

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
atomcia rób test w środę ! trzymam kciuki ! :)

Zgłoś nadużycie #11232 19 września 2016, 15:09

kamila19880 Fajna mama
Wiecie w sobote wyszliśmy na imprezę służbowa i była tam taka łaska ktora spytała sie czy mamy dzieci my ze nie i zaczęła tolkowac ze jak to ona żałowała ze dopiero po 5 latach sie zaczęła starać ze mogła wczesnie i ze my będziemy żałować ze sie noe mamy jeszcze dziecka i tak gadała gadała wkoncu przestała pózniej sie napiła i dalej do mnie to samo gada ja sie wkoncu wkurzyłam i jej powiedziałam ze my staramy sie rok i 2 miesiące mam za sobą 2 poronienia i żeby przestała to zamilkła i wiecej sie nie odezwała hahaha
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #11233 19 września 2016, 15:09

kamila19880 Fajna mama
Głupio jej sie zrobiło ;D
I wiecie dokładnie jutro mija moj termin porodu ;( juz bym leżała na porodówce ;(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #11234 19 września 2016, 15:17

mala_ala Gotowa na wszystko
Kamila i bardzo dobrze jej powiedziałaś. Ludzie wchodzą z butemi w czyjeś zycie nie znając tak naprawdę nas i naszego zycia. Ja w sobotę tez miałam spiecie z sąsiadem który karze nam wziąć ślub kościelny i zrobić sobie jeszcze dzidzi, ja się nie czuję gorsza żyjąc tak jak żyje, bo żyję lepiej z moim M. niż on po ślubie kościelnym, a jak mu powiedziałam ze nie mogę zajść w ciąże to i tak kręcił temat w kółko. Jest to przykre wszystko. Ludzie są beznadziejni.

Zgłoś nadużycie #11235 19 września 2016, 15:18

kamila bardzo mi przykro :( ale życzę Ci powodzenia, abyś za długo nie musiała czekać !

Zgłoś nadużycie #11236 19 września 2016, 15:20

mala_ala ... mojego M kuzyna zona nie mogl zajsc w ciaze ponad 5 lat ... ale w koncu sie udalo i maja 10misiecznego szkraba ...
wiec wszystko przed Toba ! :)

Zgłoś nadużycie #11237 19 września 2016, 15:31

Katrina13 Gotowa na wszystko
Paula,Ania, Vam gratuluję dwóch kreseczek! dbajcie o siebie.
Monia ja na foto widzę tylko 1 kreskę pionową.
Madzia fajna ta Twoja córcia! taka śmieszka! fajnie, że z mieszkaniem się udało i będziecie mieć 2 pokoje!
Kamila przykro mi, że trafiasz na takie osoby, mała ala ludzie są bezmyślni;/ na ich głupotę się nic nie poradzi, życie samo musi ich doświadczyć;/
Sander fajnie, że się dobrze czujecie i w październiku się na pewno dowiesz Kto To jest :D
Tandem super, że mężowi kończy się delegacja.
Ja mam jutro wizytę, mam nadzieję, że Pani Dr potwierdzi nam płeć, już się doczekać nie umiem :D Dziecko rusza się jak szalone. Dziś musiałam się zaopatrzyć w nową większą kurtkę, bo zimno się zrobiło i deszcz pada brzuch w starej miałam na wierzchu :(

Zgłoś nadużycie #11238 19 września 2016, 15:33

aniaa ja się cieszę z tego co mam a mam córkę, trudno jesli się już nie uda :-) za duzo chorob we mnie... poddalam się sie jakiś czas temu, jesli będzie mi dane zostać mamą po raz drugi to zostanę teraz czy za rok czy dwa... :-) teraz skupiam się na Nas!! :-)

Zgłoś nadużycie #11239 19 września 2016, 15:44

mala_ala i masz bardzo dobre nastawienie ! oby tak dalej :*

Zgłoś nadużycie #11240 19 września 2016, 15:49

Katrina, czekamy na wieści kto tak szaleje w brzuszku ;-) super ze brzusio rosnie i się nie dopinasz!!! Tak ma byc :-)

Zgłoś nadużycie #11241 19 września 2016, 15:55

paula1940 Zaprawiona w bojach
Kamila- bedzie dobrze wkoncu sie uda :-( o poronieniach nie wiedzialam bardzo mi przykro :-(

Zgłoś nadużycie #11242 19 września 2016, 15:58

Katrina13 Gotowa na wszystko
Mała ala masz b. zdrowe podejście do macierzyństwa:* Ciąża przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie:* bardzo Ci tego życzę:* Dobrze, że się nie dopinam , ale co ja później zrobię z tymi większymi ubraniami, mam plan wrócić po ciąży do poprzedniej figury , oczywiście mam nadzieję, że mi się to uda :D

Zgłoś nadużycie #11243 19 września 2016, 16:02

madzia90krk Fajna mama
Kamila współczuję dość często masz takie nie przyjemne sytuacje to niestety potwierdza tylko jak ludzie lubią żyć czyimś życiem. Jak są wscibcy i bez taktu. Doczekała się swojego upragnionego dzidziusia :)

Mała Ala wspaniałe masz podejście. A my tk będziemy wszystkie kciuki trZymać byś miała jeszcze conajmniej jedna okazja by znowu zostać mama :)

Katrina i twój malutki brzuszek mówisz w końcu ruszył :) super :) mój jest dość spory a kg stoją w miejscu nie wiem czy to dobrze.. Ale chyba powinnam się cieszyć hehehe
I Ciebie w brzusZku też mały wariat ja mam wrażenie że moje dziecko odbije się od moich narządów jak od trampoliny .. dokucza mi przez to straszna zgaga.. :( :( czekamy niecierpliwie na potwierdzenie płci :)

Młodą śpi a ja przeglądam aranżację pokoikow dziecięcych tyle mi to frajdy sprawia że nie wiem. Malutki ten pokoik ale chce by był najpiękniejszym miejscem w całym domu !

Zgłoś nadużycie #11244 19 września 2016, 16:20

Vam Fajna mama
Dziewczyny wspolczuje takich osob co to nagabuja a nic o was nie wiedza. Drazni mnie to strasznie ja sie ktos tak madrzy! Kazdy robi jak uwaza a zycie potrafi zaskoczyc. Wszystko mozliwe wie trzymam kciuki za pozytywy!

Atomcia ja twraz robilam test kilka dni przed @ powinmam dostac w piatek.nie wytrzymalam pierwszy raz haha

Zgłoś nadużycie #11245 19 września 2016, 16:22

Mika29 Fajna mama
Kamila biedna jesteś. Dość częsta masz pecha na dziwnych ludzi. Współczuję.

Mała_ala masz super podejście do ciąży. Napewno Ci się uda.

Madzia i Katrina zazdroszczę Wam brzuszków.
Madzia co do wagi to jak w pierwszej ciąży musiałam przejść na dietę dla cukrzyków to zaczęła mi waga spadać. Też się denerwowałam czy dziecku to nie zaszkodzi ale lekarze przekonywali mnie, że jeśli się zdrowo odżywiam to wszystko napewno będzie dobrze i było.

Zgłoś nadużycie #11246 19 września 2016, 16:22

zagubiona Gotowa na wszystko
Monia czekam na wynik jutrzejszego testu.
Kamila ciężki dzień przed Tobą bo zapewne dużo będziesz myślała o utraconym dziecku :( .
Tandem fajnie że z m myślicie podobnie na temat adopcji.
Tak patrzyłam na tabelkę Kamili i zastały dziewczyny ( poza Niebieską)
długo starające się i zyczę Wam aby było u Was jak u mnie tzn pierwsze dziecko bardzo długo oczekiwane a drugie szybciutko bo 3 cykle :)
Niebieska dobrze ze do domu poszłaś.Na kiedy masz następną wizytę?
Madzia fajnie że udało się z tą zamianą pięter.
U mnie w pracy było to zebranie i rewolucja totalna. Od pewnego czasu szef odmawia nowe zlecenia bo nie wyrobilibyśmy się i postanowili zatrudnić 6 osób i ok ale ponieważ nie ma miejsca na nowe biurka to będą zmiany tzn 6-14 i 14 22.Od poniedziałku przychodzą 2 osoby i 5 starych pracowników idzie na popołudnie( na szczęście nie ja).I co ja teraz zrobię, jutro muszę z nim porozmawiać bo ja nie dam rady chodzić na 2 zmianę. Nie chodzi tu o ciążę ale o przedszkole Nadii.Muszę poczytać o prawach ciężarnych w takich sytuacjach, bo nie wiem czy do 22 do nie jest już nocna zmiana a ja na nocne nie mogę. Najgorsze to co z Nadią bo tak rano ją zawiozę i co dalej wracać się ponad 30 minut do domu?, potem jechać po nią zawieść do mamy czyli jakieś 50 minut( mama mieszka ok 15 minut ode mnie) i znowu do Krakowa i potem do domu.W ciągu dnia 6 razy muszę jechać!!!. A jeszcze ja zle się czuję jadąc autem i jeszcze czas, bo żeby odjechać na 14 do pracy to po12 muszę odebrać Nadię żebr zawieść do mamy i wrócić do Krakowa a żeby śmieszniej było to przedszkole jest bliziutko mojej pracy.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11247 19 września 2016, 16:38

Zagubiona to rzeczywiście zmiany nastąpią, tylko szkoda ze nie na dobre dla Was. Mam nadzieję ze szef będzie wyrozumiały i będziesz chodzić jak dotychczas do pracy :-)

Zgłoś nadużycie #11248 19 września 2016, 16:53

Paola_33 Supermama
Kamila bardzo mi przykro, trudno psychicznie znieść taką rocznicę :-( Obyś była za rok w in. miejscu życia...

Katrina gratuluję postępów i życzę udanej wizyty z usg :-)

Atomcia, tez czekam na środowy pozytyw, to już zaraz...!!

Zagubiona, oj sił życzę, masz arcy trudne zadanie tak krążyć jak planeta. I lepszego samopoczucia nie tylko w aucie !!

Madzia, nie wątpię, że pokoik będzie niepowtarzalny i piękny, chętnie popatrzę na efekty !

Mala Ala - podoba mi się takie spokojne podejście. Trzymam kciuki za miłe niespodzianki !!

U nas chorób cd. Leki na przeziębienie i zapal. oskrzeli Męża... Aż strach co będzie jesienią...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #11249 19 września 2016, 17:06

zagubiona Gotowa na wszystko
Wyczytalam ze godziny nocne to od 21 do 6 ale pracowawca moze zmienic  w regulaminie i ustalic np od 22 albo nawet 23. Nie wiem jak to sie ma do nas bo u nas nie ma trzeciej-nocnej zmiany.Czyli ze 22 to byla by praca w dzien?Czytam i jakosc mam metlik w glowie.
Mala ale nie sadze zeby mi poszedl na reke jezeli wedlug prawa moge tsk pracowac :( .
Paula m chory a corki jak tam?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #11250 19 września 2016, 17:12

Paola_33 Supermama
Ida zaziębiona, ciągle ktoś out :-/
Melissa    
Idalia