Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1111 20 kwietnia 2016, 18:21

staraczka33 Supermama
Witam nowa kolezanke,posiadaczke endometriozy :-)

Zgłoś nadużycie #1112 20 kwietnia 2016, 19:16

mala_ala Gotowa na wszystko
Dziewczyny, dziękuję za przyjecie mnie do Waszego grona :)

powiedzcie mi czy Wy bierzecie jakieś leki na endometrioze ??

Moja endometrioza jest stopnia pierwszego kiedyś była nie do wytrzymani, teraz pamiętam o niej tylko podczas @ i ok dwóch tygodni po niej :) Nic na te chwile nie biorę, bo hormony nie służą mojej wadze :)

Zgłoś nadużycie #1113 20 kwietnia 2016, 19:48

staraczka33 Supermama

mala_ala napisał(a)

Moja endometrioza jest stopnia pierwszego kiedyś była nie do wytrzymani, teraz pamiętam o niej tylko podczas @ i ok dwóch tygodni po niej :) Nic na te chwile nie biorę, bo hormony nie służą mojej wadze :)

Ja mam endometrioze pierwszego stopnia nie biore zadnych lekow

Zgłoś nadużycie #1114 20 kwietnia 2016, 20:45

ile się już staracie o dzidzi ??
muszę się nastawić że to tak hop siup nie będzie, wiadomo z pierwsza córką poszło raz dwa :) a po cc zaczęły się moje problemy ze zdrowiem.

Zgłoś nadużycie #1115 20 kwietnia 2016, 21:39

madzia90krk Fajna mama
Co do gadania ludzi to nikogo się nie zadowoli dlatego nie warto się przejmować choć sama wiem jak takie gadanie boli. Miałam rozejscie spojenia była skazana na cc mimo iż chciałam spróbować rodzić sn doszło nadciśnienie i całkiem wykluczylo a od otoczenia słyszałam zrobić potrafią urodzić jak Pan Bóg przekazał nie .. yhym.. albo co lepsze że dzieci po cc mają adhd
Ile ja się wyplakalam w ciąży przez takie gadanie. Ale zazwyczaj buzię otwierają osoby które nie mają nic do powiedzenia. Także dziewczyny jednym uchem wpuszczany drugim wypuszczamy.
Witam Nowa koleżankę rowiesniczke :) :)
Mnie dziś tak boli brzuch... eh nie wiem czy to ta torbiel czy po owu taki ból.. dziecko uspane mąż też haha to i mi się należy trochę snu także dobranoc :*:* owocnych nocek dla tych które serduszkuja:*:* ja liczę na Maj hihi
Ps. Dzisiaj była koleżanka z synkiem 6 miesięcy Amelka mu podawała smoczek co chwilę tuli tuli robiła.. eh rozczulila mnie , będzie kochana siostrzyczka :)

Zgłoś nadużycie #1116 20 kwietnia 2016, 21:45

nyna Gotowa na wszystko
hej dziewczyny mało sie udzielała ale podczytuje was systematycznie ( wy sie juz stracie a ja dopiero mysle )
Chyba jakieś czarne chmury zagoscily nad nami bo u wszystkich jakies problemy. U mnie tez niewesoło dzis zrobilam morfologie i poziom moich plytek wynosi 23tys. tak zle jeszcze niebylo nigdy jak tak dalej bedzie to raczej pozostana mi tylko marzenia....
Witam straraczke z małoplytkowością :) a jak u ciebie wygląda sytuacja?

Zgłoś nadużycie #1117 21 kwietnia 2016, 7:14

kamila19880 Fajna mama

mala_ala napisał(a)

Ja nic niee biore wczesniej 8 lat tabletki anty brałam , staramy sie juz zaraz 11 miesiac o pierworodne dopiero, poki co przez te miesiace endometroza nie ujawnia sie zadnych objawów ale zeby pewnie uderzyć ze zdwojonąsiła, menda jedna.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1118 21 kwietnia 2016, 7:53

Dzień dobry!! Mąż pojechał do pracy, córka odprowadzona na autobus, wiec teraz chwila dla siebie :)
nyna to bardzo kiepskie wyniki, konsultowałaś to z jakimś hematologiem ??
u mnie najgorszy był 65 tys, hematolog oczywiście nic na ta nie poradził kolejna wizyta za ok pół roku i wtedy dokładniejsze badania, ale nie mam sil już czekać bo u mnie to trwa i trwa, a wyniki raz lepsze raz gorsze :)
kamila19880 na endometrioza potrafi zaskoczyć :)

Zgłoś nadużycie #1119 21 kwietnia 2016, 9:14

dana32 Zaprawiona w bojach
Dzień dobry wszystki :)
Dźiś w końcu zapowiada się ładny dzień.Także od rana jestem pełam energi,pranie i sprzątanie a potem na plac zabaw.Córkę zostawiłam w domu bo trochę katar ma,także spędzamy razem dzień.
Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #1120 21 kwietnia 2016, 9:14

Dzień dobry wszystki :)
Dźiś w końcu zapowiada się ładny dzień.Także od rana jestem pełam energi,pranie i sprzątanie a potem na plac zabaw.Córkę zostawiłam w domu bo trochę katar ma,także spędzamy razem dzień.
Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #1121 21 kwietnia 2016, 9:22

kamila19880 Fajna mama
A mnie poprostu śluzem zalewa czuje sie jak bum popuszczala ;) ale wczoraj test owu negatywny choć dzis mam spadek tempki wiec moze dzis bedzie pozytyw a jutro owu ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1122 21 kwietnia 2016, 9:40

rusalka5 Początkująca
Witajcie! Nie dawno się tu zapisałam i panikowałam z hormonami. Umówiłam się nawet do endokrynologa. W tym tyg. zrobiłam test.Poztytywnyyyyy!!!! Byłam u gin - 5 tydzień! Urodzę w grudniu!
Przez 2 miesiące robiłam test owulacyjny. Jestem szczęśliwa i czasem jeszcze w to nie wierzę!

Zgłoś nadużycie #1123 21 kwietnia 2016, 9:46

kamila19880 Fajna mama
Rusałka :) gratulacje spokojnej ciąży ;) dobrze ze u cb chociaż testy sie sprawdziły ;) :) dbaj o siebie i maleństwo :)

Zgłoś nadużycie #1124 21 kwietnia 2016, 9:58

madzia90krk Fajna mama
Rusałka gratuluję !! Spokojnej ciąży :)
Dziewczyny któraś z was może coś słyszała o wymrazaniu torbieli? Czy to opcja tylko laparoskopowo? A po cc to już tylko przez powłoki brzuszne?

Zgłoś nadużycie #1125 21 kwietnia 2016, 9:59

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny!!
jak wam mija dzień, u mnie słonecznie ale jakoś chłodno, kawa wypita więc pora na jakies sprzatanie.
Również witam nową koleżanke :) super, ze znowu pojawił sie ktos nowy :)
Taszka a Ty masz racje..nie musisz sie każdemu tłumaczyć..u mnie wiedzą narazie tylko rodzice i teście i jedna przyjaciołka także reszta swiata mnie nie obchodzi..niech mówią co chca :) wiaodmo czasami bolą takie słowa ale taki ten nasz swiat jest..

Zgłoś nadużycie #1126 21 kwietnia 2016, 10:06

Rusałka GRATULACJE !! zdrowej i spokojnej ciązy :) duzo zdrowka dla WAS :)

Zgłoś nadużycie #1127 21 kwietnia 2016, 10:51

Rusałka gratulacje miło wiedzieć że komuś z naszego grona się udało :)
Ja mam mętki w głowie Od 3 dni niedobrzr mi rano,ale w ostatnim miesiącu też źle się czułam i chociasz jeszcze wtedy nie staraliśmy się o dziecko  myślałam że w ciązy jestem a tu test negatywny.Potem okazał się że pamuje grypa rzoładkowa.@ spóźniła się,  w tym cyklu owu powinna mieć teraz.Jutro kupie test ale raczej  będzie negatywny.
Madzia a musisz robić zabieg już nie pamiętam jaki tam podałaś wymiar ale tam coś pisałaś że macie się starać  dalej a jak będziesz po @ masz się skontrolować.Tak zrozumiałam.Więć skąd pomysł o zabiegu?

Zgłoś nadużycie #1128 21 kwietnia 2016, 11:11

staraczka33 Supermama
Rusalka gratuluje!!! :-) nudnej i spokojnej ciazy zycze :-)

Zgłoś nadużycie #1129 21 kwietnia 2016, 12:34

Dana 3mam kciuki za test, daj znac jaki wynik :) oby kolejnej sie udało. u mnie to predko nie nastąpi ale miło widziec jak Wam sie udaje :)

Zgłoś nadużycie #1130 21 kwietnia 2016, 12:53

rusalka moje GRATULACJE!!
dana32 trzymam kciuki aby na teście pojawiły się dwie grube kreseczki :)
ja będę serduszkować za dwa dni :) mam nadzieje ze moje obserwacje potwierdza testy owulacyjne, bo 1 cykl zaczęłam z nimi przygodę :) jak narazie negatywy :D